Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό renegade » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:46

tsou έγραψε:Μπέος: ''ακόμα και ένας μ@λ@κ@ς, ένας 1ετής νομικής θα ζητούσε εξαίρεση των μελών που τοποθετήθηκαν 3 μέρες πριν την εκδίκαση.''
Καλημέρα στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Άρα μήπως εμείς ( ο Σαββίδης) ήθελε να φτάσουν εδώ τα πράγματα?
Η κριση είναι τεράστια πλέον στην νέα χουντοκρατια και θα μεγαλώνει συνέχεια.
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14496
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:46

Επισης να υπενθυμισω το αρθρο ενος στρακιπου του χαρτιου που ανεφερε χθες και ο γκαγκατσης που ελεγε οτι ο ΠΑΟΚ ουτε δευτερος δε θα βγει στα πλει-οφ με οτι αυτο συνεπαγεται...Καποιοι ηξερα το ολο σκηνικο οχι μονο την αποφαση 1 εβδομαδα πριν...
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2681
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό cellophan » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:47

Τους βγάζω το καπέλο. Πραγματικά. Τώρα θα βγάλουμε και εμείς μια ηρωική ανακοίνωση και μετά θα ενδυθούμε πάλι την στολή του αμνοεριφίου να πάμε στα όργανα για να μας δικάσουν ανακουφισμένοι πια από την έλλειψη του βάρους της απόφασης, οι γνωστοί και μη εξαιρεταίοι που δεν κάλεσαν τον Κομίνη να μας πει ποτέ τι έγινε. Αν είχα την παραμικρή ελπίδα πως πίσω από τα Ουράλια εκατομύρια γυναικόπαιδα δουλεύουν νυχθημερόν για να φτιάξουν πολεμικό υλικό για να αντιμετωπίσουν τον άξονα, πιθανά και να γελούσα χαιρέκακα. Μετά από αυτά που είδα χτες από τα πλέον επίσημα χείλη, δυστυχώς δεν τρέφω αυταπάτες.
Τελευταία επεξεργασία από cellophan και Τρί 28 Ιαν 2020, 13:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3114
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:47

Βρε και με -36 ας μας τιμωρήσουν.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29932
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:49

Napoli4 έγραψε:
navigator11 έγραψε:
Napoli4 έγραψε:Μεγάλη ηττα το σημερινό, μεγαλύτερη και από ενδεχόμενο υποβιβασμό.


Αδερφέ, στα @@ μας. Ειλικρινά. Νομίζω ότι κάπου έχει χαθεί το μέτρο. Ο ΠΑΟΚ, ούτως ή άλλως, δεν πρόκειται να το αφήσει να περάσει έτσι. Ειδικά, εφόσον επιχειρηθεί κάποιο πουστριλίκι για τυχόν αφαίρεση βαθμών κοκ. Θα ενδιαφερθώ τώρα εγώ για το τι θα έχει να λέει το κάθε αντιΠΑΟΚτσήδικο μπαστάρδι. Ούτε σάλιου σταγόνα δε χαλάω. Εμένα με ενδιαφέρει να πέσει υπερσφαλιάρα στις 23 Φεβρουαρίου. Τίποτα άλλο. Για την ώρα. Και φυσικά να τους ξεβρακώσουμε μέχρι τέλους.
Στην προκειμενη δεν ειναι τοσα απλα τα πράγματα. Έχω μεγαλώσει στη χαβούζα, ο κύκλος μου αποτελείται από μη ΠΑΟΚτζηδες και αυτό που πάντα είχα και δεν είχαν αυτοι ήταν ΚΑΘΑΡΟ ΚΟΥΤΕΛΟ. Πλέον έχω καταντήσει ενας γραφικός συνωμοσιολογος. Όλος ο οργανισμός εμφανίστηκε αφελεστατος και επικοινωνιακα μας εχουν ξεφτυλισει. Και κεραταδες και δαρμενοι και ευνοημένοι...

Σίγουρα είναι μαφία, σίγουρα οι επιτροπές είναι στημένες αλλα ο ΠΑΟΚ είναι μονίμως σε μια στάση άμυνας και με τον σταυρό στο χέρι.

Και ναι, μας κλανουν τα @@ αλλά όταν έχεις να αντιμετωπίσεις όλη αυτή τη τοξικοτητα σε καθημερινή βάση περιμενεις από την ομαδα να ειναι σε φάση επίθεσης όπως είμαστε κι εμείς.


Το καταλαβαίνω και το σέβομαι αυτό που λες. Καλώς ή κακώς, υπάρχει και τίμημα στη συνειδητή επιλογή του να υποστηρίζουμε τη συγκεκριμένη ομάδα. Έχω αραιώσει σε βαθμό πολύ μεγάλο τα πολλά πολλά με φίλους με δεσμούς σχεδόν οικογενειακούς λόγω της πούστικης γαυρονοοτροπίας τους, ειδικά τώρα που ο ΠΑΟΚ τους ενοχλεί. Δε με ενδιαφέρει. Να πάνε να γαμηθούν. Αν χρειαστεί να κόψω και τελείως, θα το κάνω. Χωρίς δεύτερη σκέψη. Είναι και τα του ποδοσφαίρου μια γερή αφορμή για να επαναζυγίζονται πρόσωπα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nikos123 » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:49

Οχι ρε καργιολακια μην αλλάζετε την νομοθεσία να παμε δικαστικα για να φατε τα μουτρα σας εκει.Δεν ευννοει αυτο τον ΠΑΟΚ αλλα την ομαδα του κουμπαρου πρεζεμπορα γιατι σε λιγες μερες αρχιζει η δίκη για τα στημένα οπου κινδυνευε πραγματικα η δικια του ομαδα.... ολα εγιναν για να φαμε στην τελικη - βαθμους και να γλυτωσει και ο πουστης ο πρεζεμπορας..... αν εχει γινει μαλακια ριξτε μας ( που δεν μπορειτε απο την στιγμη που δεν υπαρχουν στοιχεια),αλλα θα ερθει και ο γαυρος μαζι μας για τα στημενα!!!

αθωωθηκε ο αθωος ΠΑΟΚ.... γελανε και οι πετρες!!!

μπουρδελο κρατος!!!
nikos123
 
Δημοσιεύσεις: 1017
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιαν 2008, 00:37
Τοποθεσία: ptolemaida

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:50

navigator11 έγραψε:
Napoli4 έγραψε:Μεγάλη ηττα το σημερινό, μεγαλύτερη και από ενδεχόμενο υποβιβασμό.


Αδερφέ, στα @@ μας. Ειλικρινά. Νομίζω ότι κάπου έχει χαθεί το μέτρο. Ο ΠΑΟΚ, ούτως ή άλλως, δεν πρόκειται να το αφήσει να περάσει έτσι. Ειδικά, εφόσον επιχειρηθεί κάποιο πουστριλίκι για τυχόν αφαίρεση βαθμών κοκ. Θα ενδιαφερθώ τώρα εγώ για το τι θα έχει να λέει το κάθε αντιΠΑΟΚτσήδικο μπαστάρδι. Ούτε σάλιου σταγόνα δε χαλάω. Εμένα με ενδιαφέρει να πέσει υπερσφαλιάρα στις 23 Φεβρουαρίου. Τίποτα άλλο. Για την ώρα. Και φυσικά να τους ξεβρακώσουμε μέχρι τέλους.


Νάβι, όχι πλέον δεν είναι στα @@ μας. Η μεθόδευση είναι ξεκάθαρη.
Το αφήγημα έτοιμο και είναι αυτό:

Σε έσωσε από υποβιβασμό ο κουμπάρος του πρεζέμπορα
τη γλύτωσες με αφαίρεση βαθμών
και μιλάς κιόλας;


Δεν είναι καθόλου στ αρχίδια μας.
Δεν πάει, δεν στρέει πως το λεν
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Grigorios_PAOK » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:50

Είναι πιο λίγοι και από αδερφές.
Αυτό που θέλουν θα κάνουν τα παντα να το πετυχουν.
Πόσο σιχαίνομαι αυτή τη χώρα...

Συνορα στα Τέμπη.
Υ. Γ Όσοι είστε νδ δεν ξέρετε τι κατάρες σας εχω ρίξει...
ΠΑΟΚ πάνω από όλα!!!
Grigorios_PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 1412
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2019, 02:01

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:52

nikos123 έγραψε:Οχι ρε καργιολακια μην αλλάζετε την νομοθεσία να παμε δικαστικα για να φατε τα μουτρα σας εκει.


Δεν το λέω για σένα,
εξ αφορμής του ποστ σου το λέω.


Φτάνει με το γεγονός ότι νομίζετε ότι τα δικαστήρια στην περίπτωσή μας παίζουν ρόλο.
Οι αποφάσεις είναι πολιτικές και ήδη ειλημμένες
και εναντίον μας.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Argaliad » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:54

Πόσο χαζούς θεωρούν ότι είναι ο κόσμος?? Ούτε παιδάκι δημοτικού δεν το χαβει τέτοιο παραμύθι που παν να πουλήσουν. Ξυπνάτε στην ΠΑΕ άμεσα ανακοίνωση δεν φοβόμαστε τίποτα αν έχετε τα κοτσια ρίξτε μας και ας πάμε στο CAS που ξέρουν ότι όσο καιρό και αν πάρει θα χάσουνε . Γράψτε ότι επειδή θέλετε να καλύψετε τον Κουμπάρο σας δεν θα γίνουμε τα σωσίβια σας. Θα σας παραδεχτώ με τέτοια ανακοίνωση ξεβρακωστε τους

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Argaliad
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 18:36

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:55

Δικαστικά θα πάμε μέχρι τέλους.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90099
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:56

Δεν πρέπει να κάνουμε δεκτή ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιμωρία. Ούτε υποβιβασμούς, ούτε βαθμούς, ούτε τίποτα.

Η στάση μας δεν αλλάζει. Τολμήστε έστω να φτερνιστείτε μπροστά στον ΠΑΟΚ και θα γίνει της πουτάνας.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tsou » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:56

δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στο νομικό τμήμα της ΠΑΕ.
κακοί νομικοί, ερασιτέχνες επικοινωνιακά.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2203
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό alp920 » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:57

Δεν πρέπει να χαλαρώσει κανείς από στον οργανισμό ΠΑΟΚ.
Ο πόλεμος συνεχίζεται.Το τυράκι δεν το τρώμε.
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2004
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τρί 28 Ιαν 2020, 13:58

tsou έγραψε:δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στο νομικό τμήμα της ΠΑΕ.
κακοί νομικοί, ερασιτέχνες επικοινωνιακά.
Να πω ότι έχεις άδικο..
Αλλά σε όλα αυτά που είναι στημένα, υπάρχει ένδικο μέσο που να απευθυνθείς και να περιμένεις δικαίωση;

Στάλθηκε από το SM-T510 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες