Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 14 Δεκ 2018, 00:42

markos4 έγραψε:
pilotos έγραψε:
markos4 έγραψε:Και γιατί ρε συ pilote αυτοί έχουν περισσότερους βαθμούς στην Ευρώπη από εμάς;
Αφού αυτοί τρώνε πεντάρες και εμείς έχουμε αποκλείσει μεγαθήρια;
Θα σου απαντήσει αναλυτικά ο doom
Δεν έχουν ίδια σπουδαιότητα οι βαθμοί CHL eul

SM-G965F

Ούτε όμως και τον ιδιο βαθμο δυσκολιας.

Τωρα τι να αναλυσουμε;;;με συμβαση πρωταθλητης για 20 χρονια απο τον οκτωβρη,καθε χρονο τσου λου,καποια στιγμγ εμαθε να παιρνει βαθμους.ειχε και ομαδα.

Τι συζηταμε.και προφανως εχει τεραστια διαφορα οι ποντοι που παιρνεις σε καθε διοργανωση.

Πηρε γυρω στα 500-600 εκ. Τοσα χρονια.δε θα μαζευε καποια στιγμη ποντους;;
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Παρ 14 Δεκ 2018, 00:42

Rorschach έγραψε:
HOOL4IGAN έγραψε:
Rorschach έγραψε:


Έχουν μόνο μια μικρή διαφορά στην ΤΡΥΠΑ κεντροαμυντικά αλλά οκ ψιλοπράγματα...


ενω εμεις μεσοαμυντικα...μπετον αρμε
καθε κατεβασια του αντιπαλου μυριζει γκολ


Καλά ντε δεν είπα και τίποτα για τον γαύρο... Απλά μια αδυναμία του... απαπα
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 14 Δεκ 2018, 00:42

HOOL4IGAN έγραψε:
proedros έγραψε:Έχετε μπερδευτεί κάποιοι εδώ μέσα...Προφανώς δεν χαλαστήκατε που αποκλειστήκαμε από τα χωριά της Βίντι και της Μπάτε...προφανώς δεν χαλαστήκατε που κάναμε το μεγαλύτερο αρνητικό ρεκόρ στην ιστορία μας στους ομίλους έχοντας 3/3 ήττες στην Τούμπα...Σας φτάνει που είμαστε πρώτοι...Εμένα λοιπόν δεν μου φτάνει...και δεν το λέω αυτό επειδή παίρνω "κάθε χρόνο το πρωτάθλημα" αλλά επειδή θεωρώ πως έχω τον καλύτερο πρόεδρο, τον καλύτερο κόσμο και η ομάδα βγάζει μόνο υγεία, τότε λοιπόν θέλω να τα σαρώσω όλα...Πρωτάθλημα, Κύπελλο, Ευρώπαική πορεία ειδικά όταν παίζω με λιμά...Και αν δεν μπορώ, τουλάχιστον να προσπαθώ και να το δείχνω και να σέβομαι τον κάθε απλό φίλαθλο που έρχεται μέσα στο κρύο για να δει την ομάδα...Το τελευταίο μάγκες το θεωρώ επιβεβλημένο...


Όταν σηκώσω το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ θα συμφωνήσω... Μέχρι τότε όμως θα διαφωνώ... Χαλάστηκα ναι και εγώ... Αλλά όχι όσο εκεί που θέλεις να το πας... ΟΧΙ! ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ! Είμαι 33 χρονών και το λέω αυτό... και έχω 1.000.000 λόγους για να το δικαιολογήσω αυτό... Όταν και αν το σηκώσω φέτος, δηλ. αν δεν μας το κλέψουν και πάλι, εγώ θα σκέφτομαι τα χωριά που με απέκλεισαν από το EUROPA και δεν θα πανηγυρίσω το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ... Η δεν θα πανηγυρίσω το πρωτάθλημα γιατί δεν το άξιζα επειδή δεν προσφέρω ΘΕΑΜΑ... Ευχαριστώ δεν θα πάρω... Έπαψα εδώ και λίγα χρόνια να είμαι ρομαντικός... ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ = 3 βαθμοί με μισό γκολ και αυτογκολ...

Υ.Γ. Αυτή η υπερομάδα που σήμερα μας παρουσιάζεις, ήταν αυτή που δεν σεβάστηκε τον απλό φίλαθλο που έρχεται μέσα στο κρύο για να δει την ομάδα... γιατί πολύ απλά ήξερε ότι θα φάει 3 από το ημίχρονο...

Τοσα θα φαει και φετος
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό speedy.g » Παρ 14 Δεκ 2018, 00:52

proedros έγραψε:Έχετε μπερδευτεί κάποιοι εδώ μέσα...Προφανώς δεν χαλαστήκατε που αποκλειστήκαμε από τα χωριά της Βίντι και της Μπάτε...προφανώς δεν χαλαστήκατε που κάναμε το μεγαλύτερο αρνητικό ρεκόρ στην ιστορία μας στους ομίλους έχοντας 3/3 ήττες στην Τούμπα...Σας φτάνει που είμαστε πρώτοι...Εμένα λοιπόν δεν μου φτάνει...και δεν το λέω αυτό επειδή παίρνω "κάθε χρόνο το πρωτάθλημα" αλλά επειδή θεωρώ πως έχω τον καλύτερο πρόεδρο, τον καλύτερο κόσμο και η ομάδα βγάζει μόνο υγεία, τότε λοιπόν θέλω να τα σαρώσω όλα...Πρωτάθλημα, Κύπελλο, Ευρώπαική πορεία ειδικά όταν παίζω με λιμά...Και αν δεν μπορώ, τουλάχιστον να προσπαθώ και να το δείχνω και να σέβομαι τον κάθε απλό φίλαθλο που έρχεται μέσα στο κρύο για να δει την ομάδα...Το τελευταίο μάγκες το θεωρώ επιβεβλημένο...



Τα προηγούμενα χρόνια ο ΠΑΟΚ μας έκανε διπλά και υπερβάσεις που ποτέ δεν περιμέναμε (Τότεναμ,Φιορεντίνα, Ντόρτμουντ). Ο κόσμος που ακολουθεί πάντα την ομάδα περίμενε 11 παίκτες υποπολλαπλάσιας αξίας να τα δώσουν όλα και ότι γίνει. Συγκρίνω την εικόνα μας στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λίγκ με την εικόνα στους ομίλους του Europa και με πιάνει απογοήτευση. Πλήρης αδιαφορία..


Τα ίδια ακούγαμε και πέρυσι από μερικούς για το Κύπελλο. Και σιγά το Κύπελλο, και εμάς το πρωτάθλημα μας νοιάζει κτλπ. Γίναμε τόσο άπλες που μπορούμε να αφήνουμε στόχους με τη δικαιολογία του πρωταθλήματος. Εκτός του ότι πλέον οι παίκτες θα παίζουν με απίστευτη πίεση (περιμένω να δω πόσες φορές θα το αναφέρει ο Λουτσέσκου...) , να δω τι θα λέτε αν τυχόν το χάσουμε πάλι γιατί χρονιά με 5/6 ήττες στην Ευρώπη για τον ΠΑΟΚ του δεύτερου γκρουπ δυναμικότητας είναι απλά ΝΤΡΟΠΗ!

Επίσης η υποτίμηση μας στην Ευρώπη είναι δεδομένο ότι θα μας γυρίσει μπούμερανγκ.

ΥΓ1. Πολλά μπράβο στον Ολυμπιακό που έπαιξε με λύσσα για το αποτέλεσμα. Έχω να δω τέτοιο πείσμα από τους δικούς μας από το ματς με την Μπενφίκα.
Περηφάνια
Αντίσταση
Όνειρο
Κατάκτηση
speedy.g
 
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 23:53

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Παρ 14 Δεκ 2018, 01:09

Γαμησι και ξυλο στον πουσταρα τον θρηνο.Που θα μας πεις και πολλα μπραβο λες και εισαι στο γκαζετα.Αντε μη μας γυρνας τα μυαλα με τους τρυπιους.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό speedy.g » Παρ 14 Δεκ 2018, 01:13

Sekeris έγραψε:Γαμησι και ξυλο στον πουσταρα τον θρηνο.Που θα μας πεις και πολλα μπραβο λες και εισαι στο γκαζετα.Αντε μη μας γυρνας τα μυαλα με τους τρυπιους.


Οι τρύπιοι που λες παίξανε σε όμιλο με Μίλαν και Μπέτις και στάθηκαν σε όλα τα ματς αξιοπρεπέστατα, με καινούριο ρόστερ και όντας πίσω στο πρωτάθλημα. Και εμείς είμαστε στο +8 και έχουμε το θράσος να υποτιμάμε την Ευρώπη.

Είτε θέλετε να το καταλάβετε είτε όχι αυτό είναι θέμα νοοτροπίας. Και η νοοτροπία του Λουτσέσκου είναι λες και βρίσκετε σε κανένα χωριό.
Περηφάνια
Αντίσταση
Όνειρο
Κατάκτηση
speedy.g
 
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 23:53

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό tzoker » Παρ 14 Δεκ 2018, 01:14

Ζησαμε να το δουμε και αυτο σε επιπεδο Europa league
Πετουσαν μπαλες στο τελος του παιχνδιου για να ροκανισουν το χρονο.

Αμ ο Βαγγελας που εγινε ενα στα γρασσιδια με τους παικτες, και εβγαλαν και αναμνηστικες φωτο στα αποδυτηρια.

Ελληνικη καλτιλα
Τελευταία επεξεργασία από tzoker και Παρ 14 Δεκ 2018, 01:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Παρ 14 Δεκ 2018, 01:16

Αδιανόητο ΠΑΟΚτσης να χαίρεται με νίκη του πουστογαβρου ακόμα και αν μου δίνει οποιοδήποτε πλεονέκτημα.
Μάλλον μονο οι 45 και άνω έχουμε μείνει σταθεροί στα πιστεύω μας γιατί έχουμε ζήσει αξέχαστες καταστάσεις
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Παρ 14 Δεκ 2018, 01:17

markos4 έγραψε:
pilotos έγραψε:
markos4 έγραψε:Και γιατί ρε συ pilote αυτοί έχουν περισσότερους βαθμούς στην Ευρώπη από εμάς;
Αφού αυτοί τρώνε πεντάρες και εμείς έχουμε αποκλείσει μεγαθήρια;
Θα σου απαντήσει αναλυτικά ο doom
Δεν έχουν ίδια σπουδαιότητα οι βαθμοί CHL eul

SM-G965F

Ούτε όμως και τον ιδιο βαθμο δυσκολιας.


Το κορόιδο ο Ολυμπιακός πήγε και απέκλεισε κάποια ...Μίλαν
Εμείς έχουμε πρόγραμμα,αποκλειστήκαμε από την VIDI Borisov (Μαμά Ουγγαρέζα,μπαμπάς Λευκορώσος)
35η θέση και ανεβαίνουν αυτοί
Δυνατοί σε προκριματικά Τσουλου όποια θέση απο τις 2 κι αν πάρουν.
Αν συνεχίσουν μέχρι τους 8 τα κοροιδα,2ο γκρουπ δυναμικότητας στο τσουλού ή 1ο γκρουπ στο Europa.

Εμείς 64η θέση προς το παρόν για φέτος,περίπου 67οι θα τερματίσουμε,αδύναμοι 100% στα προκριματικά τσουλού,αν μπούμε σε ομίλους Τσουλού φυσικά 4ο γκρουπ,αν μπουμε σε ομίλους Europa μπορεί και 3ο γκρουπ δυναμικότητας (από το 2ο που είμασταν φέτος)

Ο Ολυμπιακός είχε φροντίσει να έχει ξεκούραστα καλοκαίρια αφού σε κάποια φάση βγάζαμε ΚΑΙ 2η ομάδα απ ευθείας Τσουλού
Ξεκούραστα καλοκαίρια/Καλύτερος σχεδιασμός/Καλύτερη προετοιμασία/Καλύτερες μεταγραφές(όταν ο άλλος θα ξέρει 100% πως θα παίξει Τσουλού/4β bonus απλά με την είσοδο στους ομίλους/αναρρίχηση σε 3ο γκρουπ δυναμικότητας χάρη σε ΟΛΑ τα προηγούμενα.
Μεγάλα κορόιδα.
Εμείς που θα πάρουμε..αερα πατέρα τα επόμενα 10 πρωταθλήματα τα επόμενα 8 χρόνια,θα παίζουμε προκριματικά γιατί είμαστε πανέξυπνοι.και γι αυτό πετάμε και βαθμούς,είμαστε large εμείς....
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7629
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Παρ 14 Δεκ 2018, 01:24

speedy.g έγραψε:
proedros έγραψε:Έχετε μπερδευτεί κάποιοι εδώ μέσα...Προφανώς δεν χαλαστήκατε που αποκλειστήκαμε από τα χωριά της Βίντι και της Μπάτε...προφανώς δεν χαλαστήκατε που κάναμε το μεγαλύτερο αρνητικό ρεκόρ στην ιστορία μας στους ομίλους έχοντας 3/3 ήττες στην Τούμπα...Σας φτάνει που είμαστε πρώτοι...Εμένα λοιπόν δεν μου φτάνει...και δεν το λέω αυτό επειδή παίρνω "κάθε χρόνο το πρωτάθλημα" αλλά επειδή θεωρώ πως έχω τον καλύτερο πρόεδρο, τον καλύτερο κόσμο και η ομάδα βγάζει μόνο υγεία, τότε λοιπόν θέλω να τα σαρώσω όλα...Πρωτάθλημα, Κύπελλο, Ευρώπαική πορεία ειδικά όταν παίζω με λιμά...Και αν δεν μπορώ, τουλάχιστον να προσπαθώ και να το δείχνω και να σέβομαι τον κάθε απλό φίλαθλο που έρχεται μέσα στο κρύο για να δει την ομάδα...Το τελευταίο μάγκες το θεωρώ επιβεβλημένο...



Τα προηγούμενα χρόνια ο ΠΑΟΚ μας έκανε διπλά και υπερβάσεις που ποτέ δεν περιμέναμε (Τότεναμ,Φιορεντίνα, Ντόρτμουντ). Ο κόσμος που ακολουθεί πάντα την ομάδα περίμενε 11 παίκτες υποπολλαπλάσιας αξίας να τα δώσουν όλα και ότι γίνει. Συγκρίνω την εικόνα μας στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λίγκ με την εικόνα στους ομίλους του Europa και με πιάνει απογοήτευση. Πλήρης αδιαφορία..


Τα ίδια ακούγαμε και πέρυσι από μερικούς για το Κύπελλο. Και σιγά το Κύπελλο, και εμάς το πρωτάθλημα μας νοιάζει κτλπ. Γίναμε τόσο άπλες που μπορούμε να αφήνουμε στόχους με τη δικαιολογία του πρωταθλήματος. Εκτός του ότι πλέον οι παίκτες θα παίζουν με απίστευτη πίεση (περιμένω να δω πόσες φορές θα το αναφέρει ο Λουτσέσκου...) , να δω τι θα λέτε αν τυχόν το χάσουμε πάλι γιατί χρονιά με 5/6 ήττες στην Ευρώπη για τον ΠΑΟΚ του δεύτερου γκρουπ δυναμικότητας είναι απλά ΝΤΡΟΠΗ!

Επίσης η υποτίμηση μας στην Ευρώπη είναι δεδομένο ότι θα μας γυρίσει μπούμερανγκ.

ΥΓ1. Πολλά μπράβο στον Ολυμπιακό που έπαιξε με λύσσα για το αποτέλεσμα. Έχω να δω τέτοιο πείσμα από τους δικούς μας από το ματς με την Μπενφίκα.


Αν τυχόν μας το κλέψουν και πάλι εννοείς μη μπερδεύεσαι ΑΔΕΡΦΕ... Να νοσταλγήσω δηλ. εκείνες τις χρονιές που νικούσα την Ντόρτμουντ χωρίς κανένα βαθμολογικό ενδιαφέρον δεν το νομίζω και βασικά δεν το ανταλλάζω αν θέλεις με το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ που θέλω να πάρω... Και εγώ και όλοι μας θέλουμε και το Νταμπλ και μια Ευρωπαϊκή πορεία, το κάτι παραπάνω τέσπα στην Ευρώπη... Το νόημα του πρωταθλήματος απλά δεν πιάνεται και ευτυχώς το έχουν πιάσει αυτοί που πρέπει να το πιάσουν... Το αν τα καταφέρουν είναι τόσο κοντά που αυτόματα γίνεται και τόσο επικίνδυνο όσο υπάρχουν αυτοί οι γνωστοί-άγνωστοι εκεί έξω και αλωνίζουν... Το ότι θέλω το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ δεν σημαίνει ότι ήθελα αποκλεισμό από την Ευρώπη ή δεν ήθελα πέρσι το Κύπελλο επειδή με έκλεψαν το Πρωτάθλημα... δεν σημαίνει ότι δεν στενοχωρήθηκα που αποκλείστηκα από την διοργάνωση πόσο μάλλον που μελλοντικά αυτές οι ήττες μπορεί να αποδειχθούν μοιραίες, αλλά δεν σημαίνει και ότι θα αλλάξω και τον στόχο του ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ... Έχω χρόνο να κλάψω για αυτές τις ήττες "ντροπής"... την Δευτέρα όμως δίνω έναν ακόμη τελικό και δεν προλαβαίνω να κλάψω άλλο σήμερα...

Όσο για το υστερόγραφό σου απλά :lol: :lol: :lol:
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Παρ 14 Δεκ 2018, 01:26

δεν πεταει βαθμους ο ΠΑΟΚ!απλα δεν μπορεσε,πως το λενε.δεν ειχε ενεργεια,αθλητικοτητα(το ζουμε ολοι),ηθελε πολυ,αλλα ΔΕΝ.
ακομα και στο β που ειχε παιχτη παραπανω δεν μπορουσε να διασπασει την αμυνα

αυτα τα βλεπουμε ολη την σεζον πλην καλοκαιριου.
Τελευταία επεξεργασία από Παλαιολόγος και Παρ 14 Δεκ 2018, 01:32, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Παρ 14 Δεκ 2018, 01:28

speedy.g έγραψε:
Sekeris έγραψε:Γαμησι και ξυλο στον πουσταρα τον θρηνο.Που θα μας πεις και πολλα μπραβο λες και εισαι στο γκαζετα.Αντε μη μας γυρνας τα μυαλα με τους τρυπιους.


Οι τρύπιοι που λες παίξανε σε όμιλο με Μίλαν και Μπέτις και στάθηκαν σε όλα τα ματς αξιοπρεπέστατα, με καινούριο ρόστερ και όντας πίσω στο πρωτάθλημα. Και εμείς είμαστε στο +8 και έχουμε το θράσος να υποτιμάμε την Ευρώπη.

Είτε θέλετε να το καταλάβετε είτε όχι αυτό είναι θέμα νοοτροπίας. Και η νοοτροπία του Λουτσέσκου είναι λες και βρίσκετε σε κανένα χωριό.


Αυτό δεν είναι θέμα νοοτροπίας, είναι θέμα σωτηρίας όντας στο -8... Δύσκολη η απάντησή μου και για λίγους...
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Παρ 14 Δεκ 2018, 01:30

Θεοδωριδη,ψοφα να δω κατι ρε κερατο.Γαμωωωωωω το μπειραιααααα σαααας και το μου.νι της μανας σααααας
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Rorschach » Παρ 14 Δεκ 2018, 01:54

HOOL4IGAN έγραψε:
Rorschach έγραψε:
HOOL4IGAN έγραψε:
Έχουν μόνο μια μικρή διαφορά στην ΤΡΥΠΑ κεντροαμυντικά αλλά οκ ψιλοπράγματα...


ενω εμεις μεσοαμυντικα...μπετον αρμε
καθε κατεβασια του αντιπαλου μυριζει γκολ


Καλά ντε δεν είπα και τίποτα για τον γαύρο... Απλά μια αδυναμία του... απαπα


Τις εξυπναδες και τα υπονοουμενα αλλου. Αν δε θες να μιλησεις για μπαλα και ξερεις μονο να μιλας οπαδικα, γραφε απλα "γαυροι μουνια γαμω τον Πειραια" και ασε να γραφουν για μπαλα οι υπολοιποι χωρις να παρεμβαινεις με τις χαζομαριτσες σου.
Rorschach
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 02:05

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Παρ 14 Δεκ 2018, 01:59

paok re niamou έγραψε:Αδιανόητο ΠΑΟΚτσης να χαίρεται με νίκη του πουστογαβρου ακόμα και αν μου δίνει οποιοδήποτε πλεονέκτημα.
Μάλλον μονο οι 45 και άνω έχουμε μείνει σταθεροί στα πιστεύω μας γιατί έχουμε ζήσει αξέχαστες καταστάσεις


Βάλε και εμένα που είμαι 33... Πίστεψέ με... και ας μην έχω τις ίδιες εμπειρίες με τους 45άρηδες και άνω... γιατί στην ουσία έχω χάσει κάποιες αξέχαστες καταστάσεις με τα μάτια μου, όχι με το μυαλό μου... Όταν δεν δεις κάτι με τα ίδια σου τα μάτια ξέρεις είναι δύσκολο το τι να πιστέψεις... Όταν δεν δεις κάτι με τα μάτια σου ξέρεις διαλέγεις αυτό που θα πιστέψεις... Όταν δεν δεις κάτι με τα μάτια σου ξέρεις μπορείς να παρασυρθείς πανεύκολα από διάφορες προπαγάνδες... Υπάρχουν δικαιολογίες με λίγα λόγια για πολλούς και γι'αυτό αν και χαζός περηφανεύομαι για μερικά πράγματα και μέχρι τα 33 μου τα πιστεύω μου δεν μπορεί να τα κουνήσει ΚΑΝΕΙΣ!!! Δεν χρειάζομαι ούτε τον Νίκο, ούτε τον Κώστα, ούτε τον Πόλκα, ούτε τον Ιβάν, ούτε τον Γιώργη για να αλλάξω τα πιστεύω μου!!! Όσο λειτουργεί δεν φοβάμαι τίποτα...
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες