Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 03 Μάιος 2018, 16:12

Να σας πω την αλήθεια μου έχετε πρήξει τα @@ όλοι εσείς με τις "ήττες" και τις "αποτυχίες".


Άμα είστε τόσο έτοιμοι να αναγνωρίσετε τις αποτυχίες μη μπαίνετε καν στη μάχη.


Σα συνταξιουχες γεροντοκόρες κάνετε.


Υπάρχει λυσσαλέα μάχη δεν είμαστε σε καιρό ειρήνης για να κάνουμε ενδοσκόπηση και ανασκόπηση.

Πάρτε τηλέφωνο κάναν συνοπαδο μπας και ξυπνήσει κανείς απ' το λήθαργο και αφήστε τις παπαριες
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13138
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 03 Μάιος 2018, 16:18

Εγώ πάλι, έτσι, για να χαλαρώσω, το χω ρίξει, εδώ και μια ώρα, στο κουμ κουάτ... :twisted:
Στην μάχη ήμουνα, στα γήπεδα έτρεξα, στα συλλαλητήρια ξεσήκωσα κόσμο, ε νισάφι πια... :shock:
Ας κουνήσουν κι οι υπεύθυνοι τα κωλαράκια τους λίγο, μπας και με δώσουν το καλό παράδειγμα πια... :evil:
Ας πολεμήσει πρώτα η ΠΑΕ και μετά ας φωνάξουν κι εμένα για να την συνδράμω... :ugeek:
Κ Ο Υ Ρ Α Σ Τ Η Κ Α πλέον... :geek:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Πέμ 03 Μάιος 2018, 16:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό trouman » Πέμ 03 Μάιος 2018, 16:22

Λιγότερο από δύο ώρες άντεξε ο Γιώργος Κομίνης στους ορισμούς της 30ης αγωνιστικής, καθώς μετά από την κατακραυγή για την επιλογή της ΚΕΔ να τον επαναφέρει αντικαταστάθηκε από τον Αλέξανδρο Τσαμούρη!
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Πέμ 03 Μάιος 2018, 16:27

rainmaker έγραψε:Υπάρχει λυσσαλέα μάχη δεν είμαστε σε καιρό ειρήνης για να κάνουμε ενδοσκόπηση και ανασκόπηση.
Πάρτε τηλέφωνο κάναν συνοπαδο μπας και ξυπνήσει κανείς απ' το λήθαργο και αφήστε τις παπαριες
Να σας πω την αλήθεια μου έχετε πρήξει τα @@ όλοι εσείς με τις "ήττες" και τις "αποτυχίες".
Σα συνταξιουχες γεροντοκόρες κάνετε.


:lol: Έχεις δίκιο. Δλδ στα 70ς/80ς που σωρηδόν σε ακυρώνανε γκολ γιατί έτσι, τι έπρεπε να κάνουνε οι δάσκαλοί μας στα τσιμέντα;
Συνέχιζαν να φωνάζουν δυνατότερα.
Ειπώθηκε κι αλλού. Η άμεση εναλλακτική είναι τα παρατεταμένα μασάζ μόνο. Άλλος δρόμος δεν υπάρχει.
¨Ήττα¨; Ναι, ΄λες και 1ηφορά σε κάνουν το άσπρο μαύρο.
Και τι να κάνει πχ ο χψζ Βάνιας; (που τώρα δια νόμου του απαγορεύεται για πόσο να μη βλέπει μπάλα;) Και σε εμάς ο πέλεκυς θα πέσει βαρύς.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 03 Μάιος 2018, 16:33

rainmaker έγραψε:Να σας πω την αλήθεια μου έχετε πρήξει τα @@ όλοι εσείς με τις "ήττες" και τις "αποτυχίες".


Άμα είστε τόσο έτοιμοι να αναγνωρίσετε τις αποτυχίες μη μπαίνετε καν στη μάχη.


Σα συνταξιουχες γεροντοκόρες κάνετε.


Υπάρχει λυσσαλέα μάχη δεν είμαστε σε καιρό ειρήνης για να κάνουμε ενδοσκόπηση και ανασκόπηση.

Πάρτε τηλέφωνο κάναν συνοπαδο μπας και ξυπνήσει κανείς απ' το λήθαργο και αφήστε τις παπαριες


Ορχεοπρήξιμο ολκής. Πραγματικά.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Πέμ 03 Μάιος 2018, 16:36

υπαρχει μαχη συμφωνουμε, αλλα τι κανουμε εμεις για αυτη την μαχη?
(βαζω εννοειται και τον ευατο μου μεσα)
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1725
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Πέμ 03 Μάιος 2018, 16:37

τον γλωσσοφαγατε τον κομινη και τραυματιστηκε ρε μαου μαου
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2384
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό panta » Πέμ 03 Μάιος 2018, 16:41

κρίμα το παιδί :evil: :twisted: :mrgreen:
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4061
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 03 Μάιος 2018, 16:53

Τρομοκρατηθηκε ο κομινης

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό panta » Πέμ 03 Μάιος 2018, 17:03

μη σώσει στη ζωή του να αισθανθεί ασφαλείς/λές (συγχωρέστε με αλλά δεν ξέρω το φύλο του υποκειμένου και αδυνατώ να διαλέξω τη σωστή κατάληξη)
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4061
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό dim-cyprous-paok » Πέμ 03 Μάιος 2018, 19:11

Θα ήθελα να θίξω κάτι,αν κ δεν ξέρω αν είναι στο σωστό τοπικ.Αν όχι ας μεταφερθεί εκεί που πρέπει παρακαλώ.
Το τελευταίο διάστημα όλοι μας έχουμε αντιληφθεί μια συντονισμένη προσπάθεια που γίνεται από τους χάρτινους όσον αφορά το social media.Εχουν πέσει πολλές σελίδες αδερφών από μαζικές αναφορές,μαζικές αναφορές αυτών των τρύπιων. Και ρωτάω εγώ ο λακαμας, καλά ρε παλικάρια έως ένα σημείο καταλαβαίνω την γαμημενη θαλπωρή του καναπέ,καταλαβαίνω κ το έλα μωρά που να τρέχω τώρα, εγώ θα σοσω τον ΠΑΟΚ;
Αλλά ρε αδέρφια δεν μπορούμε να κάνουμε ούτε καν μαζικά ντου σε ότι δηπωτε δικό τους; Στο κάτω κάτω θα έχει κ χαβά,θα τα τρελανουμε τα γατάκια ... τι λέτε ξεκινάμε κάθε μέρα κ από μια βρομοσελιδα τους;
ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ !!!!!!!
Όπου βρίσκεται δυποδο μηρυκαστικο ζώο εξ Αθηνών απλά ξεφτιλιστε το!!!!
Άβαταρ μέλους
dim-cyprous-paok
 
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Σάβ 01 Αύγ 2015, 10:16

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 03 Μάιος 2018, 20:28

Στ αρχίδια μας ρε φίλε τι γράφει ο κάθε πικραμένος για εμάς.
Εμείς μόνο και πάντα ΠΑΟΚ.
Αυτή ήταν είναι και θα είναι η διαφορά μας.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό dim-cyprous-paok » Πέμ 03 Μάιος 2018, 20:39

Φίλε sic δεν είπα να ψαχτούμε για το τι γράφουν για μας κ ούτε περίμενα να γίνω 44 για να αρχίσω να γράφω κάποιους τα παπάρια μου. Άλλο είπα αλλά όπως σου είπα κ πριν 44 ετών πλέον, βαριέμαι να τα ξαναλέω.Αλλα λέει η γιαγιά μου κ αλλά ακούν τα αυτιά μου
Όπου βρίσκεται δυποδο μηρυκαστικο ζώο εξ Αθηνών απλά ξεφτιλιστε το!!!!
Άβαταρ μέλους
dim-cyprous-paok
 
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Σάβ 01 Αύγ 2015, 10:16

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό trouman » Πέμ 03 Μάιος 2018, 20:43

panta έγραψε:μη σώσει στη ζωή του να αισθανθεί ασφαλείς/λές (συγχωρέστε με αλλά δεν ξέρω το φύλο του υποκειμένου και αδυνατώ να διαλέξω τη σωστή κατάληξη)



ο/η ασφαλής, το ασφαλές
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Πέμ 03 Μάιος 2018, 21:13

Την θαλπωρή του καναπέ δεν την ξεπερνάς ρίχνοντας σελίδες στο Facebook όπως κάνουν αυτοί οι σαλιάρηδες. Τον καναπέ τον αφήνεις στην άκρη για να πας στο γήπεδο και να φωνάξεις για τους πραγματικούς πρωταθλητές,να βγεις στους δρόμους να φωνάξεις για την αδικία που γίνεται εις βάρος του ΠΑΟΚ και να κανεις 600 χιλιόμετρα για να σηκώσεις το κύπελλο μπροστά στα μούτρα τους,μες την χαβούζα τους. Αυτοί ρίχνουν σελίδες γιατί δεν θέλουν να βλέπουν την αλήθεια ,δεν το αντέχουν. Εγώ να φοβηθώ ποιον ;; Τον τσακιρη και τον κετσετζογλου; Ας γελάσω. Αυτοί έχουν κανει την μ@λ@κι@ επάγγελμα.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 28 επισκέπτες