Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Πέμ 14 Ιουν 2018, 12:36

Μη τυχόν και αποδεχτούν την μαλακιά αυτή των πλέι-οφ. Οι άνθρωποι είναι ηλίθιοι! Θες να πας σε πρωτάθλημα δώδεκα ομάδων; Από τις δεκαέξι που έχεις τώρα στέλνεις στη β τις έξι και ανεβάζεις δύο. Και στο μεθεπόμενο πρωτάθλημα έχει δώδεκα ομάδες και κανείς τα κουμάντα σου. Αλλά αντί για το πιο εύκολο, όχι θα βάλουμε είκοσι και μετά θα πέσουν δέκα να ανέβουν τέσσερις, ναι μα πρέπει να βάλουμε και πλέι-οφ , να τα κάνουμε μια σαλάτα να το υποδλβαθμισουμε και άλλο το υποβαθμισμένο. Και όλοι αυτοί που τα σκέφτονται, πληρώνονται κιόλας μη χέσω! Γι'αυτό δε θα πάμε ποτέ μπροστά σα χώρα!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9868
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό GEOL » Πέμ 14 Ιουν 2018, 20:11

Περιμένω ΑΜΕΣΗ αντίδραση από την υπουργάρα για τα εκτενή επεισόδια πριν τον 4ο αγώνα των τελικών του μπάσκετ πριν από κανένα δίωρο!!! ΑΜΕΣΗ!!! Ακριβώς όπως έκανε τότε με την ταμειακή, που από τις δηλώσεις του νομίζαμε πως ξεκίνησε παγκόσμιος ή πως ήρθαν ξαφνικά οι εξωγήινοι για να μας καταλάβουν!!!
GEOL
 
Δημοσιεύσεις: 2244
Εγγραφή: Σάβ 08 Μάιος 2010, 14:11

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Σάβ 16 Ιουν 2018, 11:48

Η κουλα πάντως ξεπουλάει σε τιμές ευκαιρίες μετά τον Χιμένεθ Χριστοδούλοπουλο Αραουχο χαιρετάει και ο Βρανιες και έπειτα συνέχεια!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 16 Ιουν 2018, 11:49

Ναι αλλά πήρε αλμπάνη.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Σάβ 16 Ιουν 2018, 11:51

Johanson Ανέστη και και!Άρε χάρτινοι μετά ψέμματα μας πήρατε 1 Πρωτάθλημα απτό πουθενά χωρίς να χετε τίποτα!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIIIσ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 17 Ιουν 2018, 07:50

Τρια πλας εκατομμύρια πωληση Σέντερ Μπακ εξαιρετικά εινΙ θα λέγα
Αν δεν παρει παικτες με αυτα ειναι ξεπούλημα αλλα λιγικα θα παρει
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 19 Ιουν 2018, 13:03

Τώρα σοβαρά έδωσε 3,5 μύρια για Βρανιες η Άντερλεχτ το συμβόλαιο μάλιστα του οποίου έληγε το επόμενο καλοκαίρι;
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24063
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 19 Ιουν 2018, 13:12

Και ο Βρανιες σίγουρα κλώτσησε για μεταγραφή. Τριπλασιες απολαβές. Γιατί να πάει του χρόνου;
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29781
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 19 Ιουν 2018, 13:18

Το ζήτημα είναι αν ο γκάγκστερ θα τα χώσει για μεταγραφές ή θα τα παραχώσει στο παγκάρι της Αγιασοφιάς... :ugeek:
Αυτός με 3,5 μύρια "νέο κεφάλαιο", άνετα βρίσκει έναν άλλον βαψομαλλιά, έναν φορ, έναν οικοδόμο, ολίγον μαζούτ κι έναν ξυλοκόπο, ισάξιους μ αυτούς που την έκαναν με ελαφρά, που με κλαρίνο προπονητή "δένουν άψογα"... ;)
Μαζί με "ανανέωση" του Δέδε, δίχως αύξηση των αποδοχών του............................ :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό skalon » Τρί 19 Ιουν 2018, 13:29

Ότι και να μου λένε, αυτά τα νούμερα εγώ δεν τα πιστεύω!!!!

3,5 εκ. για το Βράνιες, λίγους μήνες πριν λήξει το συμβόλαιό του????? Και από ποιόν, από την Άντερλεχτ????
ΑΔΥΝΑΤΟ!!!!!

Όπως ΑΔΥΝΑΤΟ είναι να έδωσαν 7 εκ. η Μπενφίκα για το Σάμαρη, 15 εκ. η Φούλαμ για το Μήτρογλου, 22 εκ. η Λεβερκούζεν για το Ρέτσο, και πάει λέγοντας!!!

Ή πρόκειται για μπουγάδα, ή ο καθένας αραδιάζει ότι νούμερα θέλει για να δημιουργήσει εντυπώσεις.
Άβαταρ μέλους
skalon
 
Δημοσιεύσεις: 2233
Εγγραφή: Κυρ 12 Φεβ 2017, 22:10

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Τρί 19 Ιουν 2018, 13:31

skalon έγραψε:Ότι και να μου λένε, αυτά τα νούμερα εγώ δεν τα πιστεύω!!!!

3,5 εκ. για το Βράνιες, λίγους μήνες πριν λήξει το συμβόλαιό του????? Και από ποιόν, από την Άντερλεχτ????
ΑΔΥΝΑΤΟ!!!!!

Όπως ΑΔΥΝΑΤΟ είναι να έδωσαν 7 εκ. η Μπενφίκα για το Σάμαρη, 15 εκ. η Φούλαμ για το Μήτρογλου, 22 εκ. η Λεβερκούζεν για το Ρέτσο, και πάει λέγοντας!!!

Ή πρόκειται για μπουγάδα, ή ο καθένας αραδιάζει ότι νούμερα θέλει για να δημιουργήσει εντυπώσεις.
Η μεγαλύτερη οικονομικά μεταγραφή της Κουλας είναι γεγονός! Με το τεράστιο ποσό των 3.5 εκ παραχωρήθηκε ο Βρανιες!χάχαχαχα! Άκου εδώ χερονται που πήραν τόσα! Ο ΠΑΟΚ παίκτη Βασικό κάτω από 5 6 χαρτιά δεν πουλάει και το χανουμι πανυγηριζει!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό tsoupakampra » Τρί 19 Ιουν 2018, 14:52

Petros1988 έγραψε:
skalon έγραψε:Ότι και να μου λένε, αυτά τα νούμερα εγώ δεν τα πιστεύω!!!!

3,5 εκ. για το Βράνιες, λίγους μήνες πριν λήξει το συμβόλαιό του????? Και από ποιόν, από την Άντερλεχτ????
ΑΔΥΝΑΤΟ!!!!!

Όπως ΑΔΥΝΑΤΟ είναι να έδωσαν 7 εκ. η Μπενφίκα για το Σάμαρη, 15 εκ. η Φούλαμ για το Μήτρογλου, 22 εκ. η Λεβερκούζεν για το Ρέτσο, και πάει λέγοντας!!!

Ή πρόκειται για μπουγάδα, ή ο καθένας αραδιάζει ότι νούμερα θέλει για να δημιουργήσει εντυπώσεις.
Η μεγαλύτερη οικονομικά μεταγραφή της Κουλας είναι γεγονός! Με το τεράστιο ποσό των 3.5 εκ παραχωρήθηκε ο Βρανιες!χάχαχαχα! Άκου εδώ χερονται που πήραν τόσα! Ο ΠΑΟΚ παίκτη Βασικό κάτω από 5 6 χαρτιά δεν πουλάει και το χανουμι πανυγηριζει!


Και ο Τσιμιροτ τι ηταν ,παγκιτης;; Μην βλεπουμε μονο τον γειτονα
tsoupakampra
 
Δημοσιεύσεις: 165
Εγγραφή: Τετ 15 Ιαν 2014, 23:06

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 19 Ιουν 2018, 15:41

Οπωσδήποτε. Μοιάζει τόσο ... λογικό να έδωσε η Αντερλεχτ 3,5 εκατομμύρια για τον ποιόν; Τον Βράνιες! Αφήστε κάθε άλλη παράμετρο έξω! :lol: :lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17911
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 19 Ιουν 2018, 15:59

Petros1988 έγραψε:
skalon έγραψε:Ότι και να μου λένε, αυτά τα νούμερα εγώ δεν τα πιστεύω!!!!

3,5 εκ. για το Βράνιες, λίγους μήνες πριν λήξει το συμβόλαιό του????? Και από ποιόν, από την Άντερλεχτ????
ΑΔΥΝΑΤΟ!!!!!

Όπως ΑΔΥΝΑΤΟ είναι να έδωσαν 7 εκ. η Μπενφίκα για το Σάμαρη, 15 εκ. η Φούλαμ για το Μήτρογλου, 22 εκ. η Λεβερκούζεν για το Ρέτσο, και πάει λέγοντας!!!

Ή πρόκειται για μπουγάδα, ή ο καθένας αραδιάζει ότι νούμερα θέλει για να δημιουργήσει εντυπώσεις.
Η μεγαλύτερη οικονομικά μεταγραφή της Κουλας είναι γεγονός! Με το τεράστιο ποσό των 3.5 εκ παραχωρήθηκε ο Βρανιες!χάχαχαχα! Άκου εδώ χερονται που πήραν τόσα! Ο ΠΑΟΚ παίκτη Βασικό κάτω από 5 6 χαρτιά δεν πουλάει και το χανουμι πανυγηριζει!

Πες μου έναν που πουλήσαμε με 5-6 εκατομμύρια γιατί εγώ θυμάμαι να γκρινιάζουμε για το πόσο κακοί είμαστε στο να πουλάμε. και ιδανικοί στο να ξεπουλαμε.Ζαγορακης,Βιειρινια,Μαλεζάς,Σταφυλιδης, Rodriguez,Cimirot,Sabo,Leovac,Lucas τις λες και τζάμπα.Δυστυχώς πουλάμε πάμφθηνα και αγοράζουμε πανάκριβα.Απο τον Λούκας βγάλαμε καλουτσικα λεφτά χάρις στο ποσοστό μεταπώλησης που ευτυχώς για εμάς είχαμε τον Αρνενσεν τότε.
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 20 Ιουν 2018, 09:09

βαζελικη φυλλαδα:
"στασιμότητα με Κάτσε γιατί ο ΠΑΟΚ θελει εμείς οι λαγοί να πληρώσουμε όλο το συμβόλαιο"

ρε τον φουκαρά τον λαγό....
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες