Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 04 Σεπ 2018, 17:38

Mαλιστα...

Ο παρατηρητης κυριος Κυρκος λοιπον,(ναι αυτον που απειλησε πως θα τον πνιξει με το κασκολ ο γατουλης) ειδε σωστη την αποφαση του Παπαδοπουλου, οποιος εδωσε το πεναλτι υπερ την κουλας μεσα στην Τριπολη.

Σε καθε πτωση λοιπον μεσα στην περιοχη με ενα αγγιγμα θα φωναζουμε για πεναλτι.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 04 Σεπ 2018, 17:41

Είδες τι κάνει το μαγικό κασκόλ του μελιπαπαρα....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 04 Σεπ 2018, 18:45

Τα "ας μην ακονιζουμε τα μαχαιρια" και "ας μην υψωνουμε τους τονους" των αντικειμενικων σπυροπουλων, οταν μιλαμε για κλοπη, ευνοουν τον κλεφτη. Μας κλεβουν ΕΞΩΦΘΑΛΜΑ 40 χρονια και ξαφνικα ο καθε Σπυροπουλος αποφασιζει να τα εξισωσει ολα με ενα "ενταξει μωρε ολοι, ευνοειστε, μην γκρινιαζετε".
Σε γ@μ@νε και σε κλεβουν με καθε τροπο και μετα λενε "ελα μωρε πως κανεις ετσι, μην φωναζεις".
Ακομα χειροτερα: Ειναι και πεπεισμενοι οτι ειναι και αθωοι ή στην καλυτερη οτι εισαι το ιδιο ενοχος με αυτους (περυσι σε ειπαν και χαλιφη, ακομα πιο ενοχος απο αυτους δηλαδη).
Για μενα ΟΠΟΙΟΣ λεει "χαμηλα τους τονους" στο θεμα της διαιτησιας, ειναι ξεκαθαρα ταγμενος με την πλευρα των εγκληματιων.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 04 Σεπ 2018, 19:12

Paoki94 έγραψε:Ένας διαιτητής, σε ένα από τα 30 παιχνίδια δεν μπορεί να κρίνει πρωτάθλημα μόνος του. Οι πόσοι μείον βαθμοί και τα 9 κεκλεισμένων, μπορούν.


Ναι αλλα πολλοι διαιτητες σε πολλα απο τα 30 παιχνιδια μια χαρα κρινουν και το πρωταθλημα και τη δευτερη θεση και τους υποβιβασμους. Και πες μου εσυ σε παρακαλω ποια απο τις δυο εκδοχες ειναι πλησιεστερα στην πραγματικοτητα που παρακολουθουμε επι δεκαετιες; Ενας διαιτητης σ'ενα παιχνιδι το χρονο μονο ειναι η παραφωνια που βλεπεις;

Ο Κομινης με τα στυλο και τους πυρσους δεν εχει καμια σχεση. Ναι μας φταιει ο κομινης γιατι αυτος συμπεριφερθηκε αντελως ακατανοητα και εκανε παγκοσμια πρωτοτυπια στην φαση που εκρινε το πρωταθλημα. Κανενα τυρακι δεν τσιμπησαμε στην περιπτωση κομινη, απλα ο τυπος ηρθε και μας πηδηξε. Ακομα και στην περιπτωση του ρολου που μπορεις να πεις οτι "τσιμπησαμε τυρακι" μας ξεσκισαν για ασημαντη αφορμη σε μια Τουμπα πρωτοφανως ΕΚΚΛΗΣΙΑ. Ε τι στο διαολο, πρεπει να πουλαμε μονο διαρκειας σε παρθενες για να ελπιζουμε οτι δεν θα "δωσουμε δικαιωμα"; Οκ, να κοψουμε τις χοντραδες, τα στυλο και τις μαλακιες, αλλα με αυτους που μπλεξαμε πρεπει να κοψουμε και την αναπνοη γιατι αλλιως παλι θα βρουν αφορμη και μετα θα λεμε "τσιμπησαμε το τυρακι γιατι ο Βαγγελης στην 5 φταρνιστηκε και φαγαμε -10".

Δεν ξερω αν εχεις πληροφοριες οτι η ΠΑΕ δεχτηκε τον κομινη με ανταλλαγμα να φυγουν 10 αλλοι, αλλα εγω προσωπικα αν μου ελεγαν να αλλαξουν ολοι οι αλλοι ή ο κομινης, θα επελεγα τον κομινη. Ηρθε και μας γ@μησε στην ψυχρα μεσα στο σπιτι μας μπροστα σε 30000 κοσμο με τον πιο απροκαλυπτο τροπο. Και σαν να μην εφτανε αυτο, το συνεχισε και στα δικαστηρια οπου ειχε την ευκαιρια να εμφανιστει και να μαζεψει καπως τις χοντραδες του αλλα ειχε περιοδο. Η προσβολη του προς το εμβλημα, την ιστορια και τον κοσμο του συλλογου ηταν τεραστιου μεγεθους. Το οτι συνεχιζει να σφυριζει σαν να μην εγινε τιποτα, ειναι σαν να μας ξεφτυλιζουν. Θελω να ελπιζω οτι η ΠΑΕ δεν θα εκανε τετοιον συμβιβασμο.

εδιτ: και αντε να βρεις 30000 παρθενες στη Θεσσαλονικη....
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό psc1998 » Τρί 04 Σεπ 2018, 19:26

Rizla έγραψε:ΠΑΟΚι94 σε κατατασσω και σένα στην κατηγορία των άχορδων οργανων.
Στα @@ σου θα μου πεις αλλα και μένα στα δικά μου...
Σε έδωσαν ρε μπουζούκι οφσάιντ που ο παίχτης καλυπτόταν5 ΜΕΤΡΑ.
αν εσύ το βλέπεις ως ανθρωπινο λάθος δικαίωμά σου, αλλά υπάρχει ξεκάθαρος δόλος.
Πέρσι δεν έχασες κανένα πρωτάθλημα για το ρολό γιατί πολύ απλά το πρωτάθλημα κριθηκε
στο ματς με την χαρτοσακούλα οπου πέτυχες ενα ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ γκολ συμφωνα με επόπτη
και διαιτητη οι οποίοι μετα απο ΤΡΑΜΠΟΥΚΟ του χαρταετου το πηραν πίσω.
Το συγκεκριμένο γεγονός ειναι ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΗ και εσυ κάνεις τον χαζό;
Ο πουταναςγιος κομίνης το ανθρωπάριο που υπέκυψε στις "πιεσεις" σφυρίζει ακόμα;
Φαντασμα είναι; Εσυ βλέπε το ποδοσφαιρο του γιουνανισταν οπως νομίζεις
μην κάνεις όμως και υποδείξεις ρε αχορδε.

Καταρχην μην προσβαλεις ολο τον κοσμο που εχει την δικη του τεκμηριωμενη αποψη οπως ο φιλος και οσο για σενα ειμαστε αχορδοι εσυ για μενα εισαι ΑΜΠΑΛΟΣ.Και επειδη εδω μιλαμε για ποδοσφαιρο νομιζω οτι εισαι σε λαθος σαιτ.Το αν δηλωνεις ΠΑΟΚ δεν με νοιαζει...Οι διαχειριστες του σαιτ Καμπουριαση παθατε? Μαζεψτε τον...
psc1998
 
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 15:52

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό 7sins » Τρί 04 Σεπ 2018, 19:36

για ποιο ακριβως ποδοσφαιρο μιλαμε ρε παιδια ακριβως και για ποια ποιοτητα ομαδος για να παρεις πρωταθλημα?
γτ ποιοτητα και το καλυτερο υλικο την εχει ο ΠΑΟΚ.
παιζεις το πρωτο ματς και παιρνεις ενα πεναλτυ που σαν αυτο δινονται ΔΕΚΑΔΕΣ καθε μερα σε ολη την υφηλιο. γινεται της π@υτανας. για το μεσανατολικο εχουν γραφτει λιγοτερα.
καπακι το επομενο σαββατο περναει η κουλα απο τριπολη με πεναλτυ που ολοι το δαμε. απαντες στα μμε ΓΑΡΓΑΡΑ.
την επομενη μερα λοιπον σου κοβει μια φορα τον πριγιο παει ενα γκολ. νικας 0-1 πας να βαλεις το 2ο στο κοβει ο Καμπουρης που εκανε οργια στην λαμια και με γκευ με την χαρτινη περισυ. ΟΧΙ ΠΡΙΝ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΠΕΡΙΣΥ.
και σας κανω υποθεση εργασιας οτι στο επομενο λεπτο ισοφαριζεσαι...τρελαινεται ενας δικος μας λοιπον απ εξω, που βλεπει μια ζωη να του Πηδ@νε την αρρωστια του, και πεταει κατι στην κεφαλα της καμπουρας του καμπουρη ,και του την ανοιγει στα 4.
-3 στην νεα σμυρνη και -6 τιμωρια παμε -9.κουβαλας και -2 απο περισυ παμε -11. φαε και δεκα αγωνιστικες στην πλατη με κλειστη Τουμπα.
μετα μπορουμε να βαλουμε και το πρωταθλημα και την ποιοτητα και τα μυρια σε μεταγραφες και την καλυτερη ομαδα στον πατο μας. και αυτα νωρις νωρις για να μην παιρνουμε και αερα.
γτ αυτο θελουν να κανουν εκει πονταρουν. να σε εξοντωσουν με οτι και οπως μπορουν μεχρι να τα παρατησεις.
ΠΑΟΚ δεν γιναμε για τους τιτλους, αλλα για να μην βαριομαστε!
οπου δεν υπαρχει λογικη υπαρχει σκοπιμοτητα

Α ξέχασα. ειμαι και εγω στο παρεακι του τσατ.
Άβαταρ μέλους
7sins
 
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2016, 21:45

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 04 Σεπ 2018, 20:26

Μπορώ να δεχτώ ότι ο κόσμος μας μπορεί, μέσα από προσπάθεια και συμβολή και της παε και των οργανωμένων, να ανέβει κι άλλο σε ποιότητα υποστήριξης της προσπάθειας της ομάδας. Για εμένα, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΙΖΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ, αλλά σίγουρα προς όφελος της ομάδας μεσομακροπρόθεσμα θα είναι να δουλευτεί. Το να συνεχίζουν κάποιοι, μετά από την περσινή ΑΛΗΤΕΙΑ, να πιστεύουν ότι "εμείς οι ίδιοι ευθυνόμαστε κυρίως" για την "απώλεια" του πρωταθλήματος, σεβόμενος την οπτική τους, προσωπικά μου δημιουργεί απορίες. Το να αναμοχλεύουμε διαρκώς τα παλιά κατανοώ ότι στερείται νοήματος. Πώς στον πέοντα τώρα βέβαια το ... ρολό χαρτί με τον πουστ@γαυρο και οι βαθμολογικές απώλειες στην αρχή του πρωταθλήματος, που προφανώς ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΥΤΟ να έχει η ομάδα, τα τίναξαν όλα στον αέρα, τη στιγμή που κατά 99,9% είχες νικήσει τη χάρτινη στην Τούμπα και κατά 95% εξασφαλίσει και το πρωτάθλημα μαζί είναι, πραγματικά, απορίας άξιο. Χρήζει επιστημονικής διερεύνησης. Όσοι τα υποστηρίζουν αυτά για πέρυσι είναι ικανοί φέτος να το εξελίξουν το πράγμα σε περίπτωση που ας πούμε φέτος η ομάδα πετύχει μόνο το 27 στα 30, ξέρω εγώ, και κάποιος εκ των άλλων 2 το 29/30 με διαιτησίες επιπέδου παπαδόπουλου και σια.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Τρί 04 Σεπ 2018, 21:31

sic-4 έγραψε:
Paoki94 έγραψε:Ένας διαιτητής, σε ένα από τα 30 παιχνίδια δεν μπορεί να κρίνει πρωτάθλημα μόνος του. Οι πόσοι μείον βαθμοί και τα 9 κεκλεισμένων, μπορούν.


Ναι αλλα πολλοι διαιτητες σε πολλα απο τα 30 παιχνιδια μια χαρα κρινουν και το πρωταθλημα και τη δευτερη θεση και τους υποβιβασμους. Και πες μου εσυ σε παρακαλω ποια απο τις δυο εκδοχες ειναι πλησιεστερα στην πραγματικοτητα που παρακολουθουμε επι δεκαετιες; Ενας διαιτητης σ'ενα παιχνιδι το χρονο μονο ειναι η παραφωνια που βλεπεις;

Ο Κομινης με τα στυλο και τους πυρσους δεν εχει καμια σχεση. Ναι μας φταιει ο κομινης γιατι αυτος συμπεριφερθηκε αντελως ακατανοητα και εκανε παγκοσμια πρωτοτυπια στην φαση που εκρινε το πρωταθλημα. Κανενα τυρακι δεν τσιμπησαμε στην περιπτωση κομινη, απλα ο τυπος ηρθε και μας πηδηξε. Ακομα και στην περιπτωση του ρολου που μπορεις να πεις οτι "τσιμπησαμε τυρακι" μας ξεσκισαν για ασημαντη αφορμη σε μια Τουμπα πρωτοφανως ΕΚΚΛΗΣΙΑ. Ε τι στο διαολο, πρεπει να πουλαμε μονο διαρκειας σε παρθενες για να ελπιζουμε οτι δεν θα "δωσουμε δικαιωμα"; Οκ, να κοψουμε τις χοντραδες, τα στυλο και τις μαλακιες, αλλα με αυτους που μπλεξαμε πρεπει να κοψουμε και την αναπνοη γιατι αλλιως παλι θα βρουν αφορμη και μετα θα λεμε "τσιμπησαμε το τυρακι γιατι ο Βαγγελης στην 5 φταρνιστηκε και φαγαμε -10".

Δεν ξερω αν εχεις πληροφοριες οτι η ΠΑΕ δεχτηκε τον κομινη με ανταλλαγμα να φυγουν 10 αλλοι, αλλα εγω προσωπικα αν μου ελεγαν να αλλαξουν ολοι οι αλλοι ή ο κομινης, θα επελεγα τον κομινη. Ηρθε και μας γ@μησε στην ψυχρα μεσα στο σπιτι μας μπροστα σε 30000 κοσμο με τον πιο απροκαλυπτο τροπο. Και σαν να μην εφτανε αυτο, το συνεχισε και στα δικαστηρια οπου ειχε την ευκαιρια να εμφανιστει και να μαζεψει καπως τις χοντραδες του αλλα ειχε περιοδο. Η προσβολη του προς το εμβλημα, την ιστορια και τον κοσμο του συλλογου ηταν τεραστιου μεγεθους. Το οτι συνεχιζει να σφυριζει σαν να μην εγινε τιποτα, ειναι σαν να μας ξεφτυλιζουν. Θελω να ελπιζω οτι η ΠΑΕ δεν θα εκανε τετοιον συμβιβασμο.

εδιτ: και αντε να βρεις 30000 παρθενες στη Θεσσαλονικη....


Το μόνο πρωτάθλημα που πραγματικά διεκδικήσαμε, κερδίσαμε και μας το κλέψανε τις δύο τελευταίες δεκαετίες που παρακολουθώ τον ΠΑΟΚ, κρίθηκε από δικαστικές αποφάσεις, αφαιρέσεις βαθμών και κεκλεισμένων.

Ο Κομμίνης έκανε ότι έκανε (και μια ευχή αλά Giapas την έχει εισπράξει από κάθε ΠΑΟΚτσή), αλλά αν ο Ιβάν δεν είχε κάνει το λάθος να μπουκάρει στο γήπεδο, και δεν είχε διακοπεί το παιχνίδι, και με 0-0 το παίρναμε το πρωτάθλημα όπως αποδείχτηκε.

Όπως και ο Αρετόπουλος, που αν δεν είχε πετύχει ο δικός μας τον ώμο του καραγκιόζη, δεν θα μπορούσε να σώσει τον γαύρο από τον διασυρμό.

Αν και αν και αν.... Ξέρω, κουράζει.

Αλλά πιστεύω ότι ένας διαιτητής δεν μπορεί να σου στερήσει πρωτάθλημα. Ε να υπάρχουν 10 στημένοι σε 30 παιχνίδια, το αποκλείω ακόμα και σε αυτό το πρωτάθλημα. Πες με ρομαντικό.

Εγώ πιστεύω ακράδαντα ότι αν η ομάδα παίξει όπως πέρυσι και αν ο κόσμος σταθεί στο ύψος του όπως έκαναν οι 29.999 πέρυσι (εξαιρείται ο ένας βλάκας) τότε το πρωτάθλημα δεν χάνεται.
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Σεπ 2018, 21:43

psc1998 έγραψε:Καταρχην μην προσβαλεις ολο τον κοσμο που εχει την δικη του τεκμηριωμενη αποψη οπως ο φιλος και οσο για σενα ειμαστε αχορδοι εσυ για μενα εισαι ΑΜΠΑΛΟΣ.Και επειδη εδω μιλαμε για ποδοσφαιρο νομιζω οτι εισαι σε λαθος σαιτ.Το αν δηλωνεις ΠΑΟΚ δεν με νοιαζει...Οι διαχειριστες του σαιτ Καμπουριαση παθατε? Μαζεψτε τον...


Ποιον να μαζεψουν οι διαχειριστες ρε;
Αμα δεν σου αρεσουν αυτά που γράφω ***** ή κάνε απλά ιγκνορ
και αν δεν ξέρεις θα στο πουν άλλοι που ξέρουν.
Άμπαλος μπορεί να είμαι μπασταρδεμένος δεν είμαι.
Αντε εδω μέσα....


ΥΓ: Τελευταίο ποστ απο μένα είναι αυτό μην το σβησετε.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί 04 Σεπ 2018, 21:50

Οι πόσοι μείον βαθμοί πάντως, μπορούν να προέλθουν από έναν και μόνο διαιτητή. Οπότε ναι, ένας διαιτητής και μόνο ένας, μπορεί να σου στερήσει το πρωτάθλημα.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6281
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τρί 04 Σεπ 2018, 21:51

Ναι αλλά δεν είχαμε παίξει καλά στην Λειβαδιά

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 04 Σεπ 2018, 21:54

Ούτε με την ΑΕΚ παίξαμε καλά. Άνετα έπαιρνε το 0-0 μέχρι το 90΄.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί 04 Σεπ 2018, 21:54

Ξεχνάς τη Λάρισα.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6281
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τρί 04 Σεπ 2018, 21:56

Ναι εκεί, ο Κουλούρης έπρεπε να είχε πάρει 7 κόκκινες κάρτες τουλάχιστον.
Και δεν ήταν πέναλτυ φυσικά

(Αυτή η φάση γίνεται ΣΕ ΚΆΘΕ ΑΓΏΝΑ και βγάζουν το πολύ κίτρινη)

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 04 Σεπ 2018, 21:57

Τότε η μηχανή δεν είχε πάρει μπρος. Την ΑΕΚ όμως έπρεπε να την είχαμε καθαρίσει πολύ πιο εύκολα, όπως έγινε στον τελικό κυπέλλου.
(μάλλον θα έπρεπε να είχαμε ζητήσει dopping - control νωρίτερα)
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: bane1980, Miles, potamda, VfB v2 και 13 επισκέπτες