Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 02 Σεπ 2018, 16:58

Αυτοί είναι ικανοί να μας ρίξουν αφαίρεση βαθμών γιατί πήγε παίκτης μας και πήρε την μπάλα μέσα από τα δίχτυα... Θυμάστε πόσα είχαν γραφτεί όταν το είχε κάνει ο Κλάους στο τηγάνι;
(Το θυμήθηκα με αφορμή να το κάνει τώρα, παίκτης της Λειψίας...)

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:02

skalon έγραψε:Πως είναι δυνατόν κάποιοι να ζητάτε 30 στις 30 ΦΟΒΕΡΕΣ εμφανίσεις?

Αυτό δεν μπορεί να το κάνει ΚΑΝΕΝΑΣ!

Κάποιες μέρες θα παίξεις άσχημα, κάποιες μέρες θα είσαι άτυχος... και εσύ και οι άλλες ομάδες.. ΟΛΕΣ!

Εκεί είναι που θα πρέπει οι διαιτητές (και το υπόλοιπο σύστημα) να είναι τίμιο και να δίνει στον καθένα αυτά που δικαιούται.

Δεν μπορώ να δεχθώ με τίποτα ότι πέρσι χάσαμε το πρωτάθλημα στη Λειβαδιά και στη Λάρισα... συγνώμη!


Αυτονόητες επισημάνσεις, αλλά για το μπανανιστάν κάτι παραπάνω από επιβεβλημένες. Όποιος στα σοβαρά πιστεύει ότι θα επιτρεπόταν στον ΠΑΟΚ να βγει και τυπικά πρώτος πέρυσι, γνώμη μου, είναι αρκετά ρομαντικός. Δε χρειάζεται να αποδώσω πιο πικάντικο χαρακτηρισμό. :mrgreen:

Είδατε τη συμπεριφορά της ... δικαιοσύνης. Απλά αυτό. Έχω πολύ φίλο μου που, ων του χώρου, μου είπε ότι γνωρίζει τον κ@ποδίστρι@. Καθώς μου ανέφερε, δεν έχει ιδέα πού βρίσκονται τα μεγαλύτερα ποδοσφαιρικά γήπεδα της χώρας. Δεν έχει δει ποτέ ποδοσφαιρικό αγώνα. Για τη νομική του προσωπικότητα δεν έχει τόσο σημασία τι μου ανέφερε. Αυτός, λοιπόν, ο ... άσχετος, στην τιμητικότερη για αυτόν περίπτωση (στη χειρότερη καθοδηγούμενος) αυτός τυπάκος κλήθηκε να κρίνει ποιός θα στεφθεί πρωταθλητής. Μη γελιόμαστε, αυτός διόρισε τη χάρτινη πρωκταθλητρια. Καθώς αποδείχθηκε, η επιτροπή του Σκουτεράκια, μη προστατευθείσα ούτε καν από τον κοντολεμονή από τις δημόσιες απειλές του πρώην φυλακόβιου, έκανε απλά το ... αυτονόητο.
Τελευταία επεξεργασία από navigator11 και Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό psc1998 » Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:03

skalon έγραψε:Πως είναι δυνατόν κάποιοι να ζητάτε 30 στις 30 ΦΟΒΕΡΕΣ εμφανίσεις?

Αυτό δεν μπορεί να το κάνει ΚΑΝΕΝΑΣ!

Κάποιες μέρες θα παίξεις άσχημα, κάποιες μέρες θα είσαι άτυχος... και εσύ και οι άλλες ομάδες.. ΟΛΕΣ!

Εκεί είναι που θα πρέπει οι διαιτητές (και το υπόλοιπο σύστημα) να είναι τίμιο και να δίνει στον καθένα αυτά που δικαιούται.

Δεν μπορώ να δεχθώ με τίποτα ότι πέρσι χάσαμε το πρωτάθλημα στη Λειβαδιά και στη Λάρισα... συγνώμη!


Ποτε δεν χρειαζεσαι 30 φοβερες εμφανισεις για να παρεις πρωταθλημα. Το πρωταθλημα χαθηκε εκει.Αν ειχες αυτους τους βαθμους δεν θα μπορουσαν να σε χτυπησουν ουτε με χαρτοταινια....Εχουμε τεραστια διαφορα ποιοτητας απο τις αλλες ομαδες και δεν πρεπει ν αφηνουμε βαθμους.Ολα τ αλλα ειναι φτηνες δικαιολογιες.
psc1998
 
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 15:52

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό psc1998 » Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:07

navigator11 έγραψε:
skalon έγραψε:Πως είναι δυνατόν κάποιοι να ζητάτε 30 στις 30 ΦΟΒΕΡΕΣ εμφανίσεις?

Αυτό δεν μπορεί να το κάνει ΚΑΝΕΝΑΣ!

Κάποιες μέρες θα παίξεις άσχημα, κάποιες μέρες θα είσαι άτυχος... και εσύ και οι άλλες ομάδες.. ΟΛΕΣ!

Εκεί είναι που θα πρέπει οι διαιτητές (και το υπόλοιπο σύστημα) να είναι τίμιο και να δίνει στον καθένα αυτά που δικαιούται.

Δεν μπορώ να δεχθώ με τίποτα ότι πέρσι χάσαμε το πρωτάθλημα στη Λειβαδιά και στη Λάρισα... συγνώμη!


Αυτονόητες επισημάνσεις, αλλά για το μπανανιστάν κάτι παραπάνω από επιβεβλημένες. Όποιος στα σοβαρά πιστεύει ότι θα επιτρεπόταν στον ΠΑΟΚ να βγει και τυπικά πρώτος πέρυσι, γνώμη μου, είναι αρκετά ρομαντικός. Δε χρειάζεται να αποδώσω πιο πικάντικο χαρακτηρισμό. :mrgreen:

Είδατε τη συμπεριφορά της ... δικαιοσύνης. Απλά αυτό. Έχω πολύ φίλο μου που, ων του χώρου, μου είπε ότι γνωρίζει τον κ@ποδίστρι@. Καθώς μου ανέφερε, δεν έχει ιδέα πού βρίσκονται τα μεγαλύτερα ποδοσφαιρικά γήπεδα της χώρας. Δεν έχει δει ποτέ ποδοσφαιρικό αγώνα. Για τη νομική του προσωπικότητα δεν έχει τόσο σημασία τι μου ανέφερε.

Τι σχεση εχει η διακαιοσυνη(που προσωπικα δεν πιστευω οτι υπαρχει) με το οτι δεν μπορεις να κερδισεις τη σαρα και τη μαρα...? Αλλο να βρεις σε εκπληκτικη μερα καποιον τερματζη και να εχεις 30 τελικες και να μην μπει και αλλο να εισαι μετριος προς κακος σ αυτα τα παιχνιδια που ανεφερα.
psc1998
 
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 15:52

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:14

Ρε φίλε, βαθμολογικα ΒΓΗΚΕΣ ΠΡΩΤΟΣ; Ναι ή ου; Ποιές 40 και 57 τελικές; Αν είχες 3 ή 6 επιπλέον βαθμούς, προ του ματς με τους πουστόγαυρους, θα "πατούσαν" πάνω σε συνδυασμό ... διατάξεων και με έναν άκρως μαγικό και αυθαίρετο τρόπο θα σου αφαιρούσαν όσους πόντους χρειαζόταν προκειμένου να βγούνε τα νούμερα! Εσύ μπορείς ακόμα και τώρα να έχεις τις αμφιβολίες σου. Σεβαστό.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:14

ειναι δυνατον να ζητατε 100% επιτυχιες αλλιως δεν παιρνεις τιτλο ?
Σε ποια κανονικη χωρα γινονται αυτα ?
Απο οτι καταλαβαινω μετα και το σφαγειο που θα περασουμε σε λιγο, θα πεσει μεγαλο φαγωμα μεταξυ μας.
Οι Ρομαντικοι, ευγενικοι, με το σταυρο στο χερι απο την μια μερια,
οι ουδετεροι στην μεση που ελα μωρε και τι εγινε, θα περιμενουμε μεχρι να ερθει η σειρα μας, αφου Ο Ιβαν τα χωνει, και καποτε θα κανουμε το 30/30.
Και στην αλλη ακρη εγω και καποιοι αλλοι, που δεν θελουμε να γυρναμε και το αλλο μαγουλο, και απαιτουμε ισονομια ΧΘΕΣ, με καθε τροπο και μεσο, θεμιτο η αθεμιτο. Αυτο ακριβως που κανουν και οι αντιπαλοι μας 40 χρονια τωρα, που εγω βιωνω την αδικια. Ημουνα 8 χρονων οταν λογω του Λιτσα εψαχνα οικοδομη με ανοιχτη πορτα για να γλυτωσω τα καπνογονα, και με την αναπνοη μου να τελειωνει.
Σε δυο ωριτσες τα ξαναλεμε ......
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Rizla » Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:19

psc1998 έγραψε:
Ποτε δεν χρειαζεσαι 30 φοβερες εμφανισεις για να παρεις πρωταθλημα. Το πρωταθλημα χαθηκε εκει.Αν ειχες αυτους τους βαθμους δεν θα μπορουσαν να σε χτυπησουν ουτε με χαρτοταινια....Εχουμε τεραστια διαφορα ποιοτητας απο τις αλλες ομαδες και δεν πρεπει ν αφηνουμε βαθμους.Ολα τ αλλα ειναι φτηνες δικαιολογιες.



Βρε μπαγλάμα άχορδε, τα ματς με τον κοτογαυρο και την χαρτοσακούλα τα θυμάσε
ή μήπως είσαι βαλτός απο φαρμακοβιομηχανία να μας αρχίσεις ομαδικώς τα χάπια;
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:21

Πάρτε πίσω τα μπάν ρε αδέρφια, μας κόβουν τα σχόλια στα σάιτ για τον κάθε τσαναλογλυφτη θα τρώμε και μπαν εδω;

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΑΕΧ μιλάει και για τους μουγγούς...

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό psc1998 » Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:33

Rizla έγραψε:
psc1998 έγραψε:
Ποτε δεν χρειαζεσαι 30 φοβερες εμφανισεις για να παρεις πρωταθλημα. Το πρωταθλημα χαθηκε εκει.Αν ειχες αυτους τους βαθμους δεν θα μπορουσαν να σε χτυπησουν ουτε με χαρτοταινια....Εχουμε τεραστια διαφορα ποιοτητας απο τις αλλες ομαδες και δεν πρεπει ν αφηνουμε βαθμους.Ολα τ αλλα ειναι φτηνες δικαιολογιες.



Βρε μπαγλάμα άχορδε, τα ματς με τον κοτογαυρο και την χαρτοσακούλα τα θυμάσε
ή μήπως είσαι βαλτός απο φαρμακοβιομηχανία να μας αρχίσεις ομαδικώς τα χάπια;


Αποψη μου και θα θελα να γινει σεβαστη χωρις τους χαρακτηρισμους.Ευχαριστω.
psc1998
 
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 15:52

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό psc1998 » Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:39

navigator11 έγραψε:Ρε φίλε, βαθμολογικα ΒΓΗΚΕΣ ΠΡΩΤΟΣ; Ναι ή ου; Ποιές 40 και 57 τελικές; Αν είχες 3 ή 6 επιπλέον βαθμούς, προ του ματς με τους πουστόγαυρους, θα "πατούσαν" πάνω σε συνδυασμό ... διατάξεων και με έναν άκρως μαγικό και αυθαίρετο τρόπο θα σου αφαιρούσαν όσους πόντους χρειαζόταν προκειμένου να βγούνε τα νούμερα! Εσύ μπορείς ακόμα και τώρα να έχεις τις αμφιβολίες σου. Σεβαστό.


Με τα αν και με τα θα δεν γινεται κουβεντα.Δεν τους ειχαμε ομως τους βαθμους.Επρεπε ομως γιατι δεν χρειαζεσαι να παιξεις μπαλαρα για να κερδισεις αυτα τα καφενεια. Απλα να εισαι καλος και δεν ειμασταν.
psc1998
 
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 15:52

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:40

psc1998 έγραψε:
navigator11 έγραψε:Ρε φίλε, βαθμολογικα ΒΓΗΚΕΣ ΠΡΩΤΟΣ; Ναι ή ου; Ποιές 40 και 57 τελικές; Αν είχες 3 ή 6 επιπλέον βαθμούς, προ του ματς με τους πουστόγαυρους, θα "πατούσαν" πάνω σε συνδυασμό ... διατάξεων και με έναν άκρως μαγικό και αυθαίρετο τρόπο θα σου αφαιρούσαν όσους πόντους χρειαζόταν προκειμένου να βγούνε τα νούμερα! Εσύ μπορείς ακόμα και τώρα να έχεις τις αμφιβολίες σου. Σεβαστό.


Με τα αν και με τα θα δεν γινεται κουβεντα.Δεν τους ειχαμε ομως τους βαθμους.Επρεπε ομως γιατι δεν χρειαζεσαι να παιξεις μπαλαρα για να κερδισεις αυτα τα καφενεια. Απλα να εισαι καλος και δεν ειμασταν.
Με μείον 9 όντως δεν τους είχαμε...

Ρε πάτε καλά;;;
Τι διαβάζουμε τα μλκ εδώ μέσα;;;;;;;;


SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:50

psc1998 έγραψε:
navigator11 έγραψε:Ρε φίλε, βαθμολογικα ΒΓΗΚΕΣ ΠΡΩΤΟΣ; Ναι ή ου; Ποιές 40 και 57 τελικές; Αν είχες 3 ή 6 επιπλέον βαθμούς, προ του ματς με τους πουστόγαυρους, θα "πατούσαν" πάνω σε συνδυασμό ... διατάξεων και με έναν άκρως μαγικό και αυθαίρετο τρόπο θα σου αφαιρούσαν όσους πόντους χρειαζόταν προκειμένου να βγούνε τα νούμερα! Εσύ μπορείς ακόμα και τώρα να έχεις τις αμφιβολίες σου. Σεβαστό.


Με τα αν και με τα θα δεν γινεται κουβεντα.Δεν τους ειχαμε ομως τους βαθμους.Επρεπε ομως γιατι δεν χρειαζεσαι να παιξεις μπαλαρα για να κερδισεις αυτα τα καφενεια. Απλα να εισαι καλος και δεν ειμασταν.


Η μοναδικη περιπτωση που θα ειχες δικιο, θα ηταν αν και η χαρτινη και ο γαβρος αφηνανε βαθμους πισω. Αυτο γινεται απο σπανια εως καθολου. Νομιζω οτι ο τροπος σκεψης ειναι το λιγοτερο λαθος, και οξυνει τα πνευματα εδω μεσα.
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Κυρ 02 Σεπ 2018, 17:58

Θα τρελαθώ με κάποιους από μας εδώ μέσα (ακόμα και με τον εαυτό μου). Πέναλτι στον Μάνταλο, τον χτύπησαν στον λαιμό κλπ.
Τη στιγμή που μας έχουν κλέψει πάνω από 10 πρωταθλήματα και κύπελλα οι του λεκανοπεδίου, ενώ απειλούν ειδησεογραφικό site, εμείς θα τους κάνουμε και εικόνισμα σαν να είναι οσιομάρτυρες!!!
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4957
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 02 Σεπ 2018, 18:06

Έφυγε ο πολύς κόσμος και ξεκίνησε τα τσίπουρα στο Τέξας

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 02 Σεπ 2018, 18:29

Rizla, ΕΛΕΟΣ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: ΑποστόληςΑ, figurehead4, PablitoV2 και 14 επισκέπτες