Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό potamda » Πέμ 19 Απρ 2018, 14:25

Υπάρχει περίπτωση να γίνει ο τελικός στο οακα και πριν να έχει βγάλει ο σκουτέρης απόφαση που να μην ευνοεί την κούλα;
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5168
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Πέμ 19 Απρ 2018, 14:29

Mīngus έγραψε:Τα περί ασφάλειας είναι παπαριές του κερατά. Αν ψήνονται πάλι 100 από τη μία και 100 από την άλλη να παίξουν φάπες, θα την βρούνε την άκρη τους.
Και τα βαζέλια στον τελικό του οακα μια χαρά είχαν ξεσαλώσει. Αν υπήρχε διάθεση από τους δικούς μας, θα στηνότανε το νταβαντούρι.
Όπου κι αν γίνει ο τελικός, η επικινδυνότητα είναι η ίδια και εξαρτάται από τις προθέσεις και τις διαθέσεις.
Ο λόγος που γίνεται στο οακα είναι γιατί πολύ απλά κουμάντο κάνει η Αθήνα. Πάει και τελείωσε. Ψάξτε να δείτε πόσες φορές στην ιστορία έχει βγει ομάδα του ΠΟΚ από την Αθήνα για μονό τελικό. Και ειδικότερα στη Θεσσαλονίκη.
Αυτά κάποια στιγμή πρέπει να τελειώνουν και όχι να τα τρώμε αμάσητα.



Συμφωνω οτι αυτα πρεπει να τελειωνουν, αλλα αυτο πρεπει να γινεται την καταλληλη στιγμη αλλιως γινομαστε απλα γραφικοι. Νομιζω το γηπεδο του τελικου οριζεται στην αρχη της σαιζον. Τοτε επρεπε να κανουμε τις οποιες ενστασεις μας. Τωρα οι διαμαρτυριες μας ειναι πολυ πιο αδυναμες. Αλλωστε απο το ξεκινημα της σαιζον ξεραμε οτι οι πιθανοτητες μας να παιξουμε τελικο ειναι πολυ μεγαλες οπως μεγαλες ηταν και να παιξουμε εναντιον καποιον του ποκ. Γιατι λοιπον δεχτηκαμε ως εδρα το ΟΑΚΑ;
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό grg80 » Πέμ 19 Απρ 2018, 14:41

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ

Θετικη η κουλα για αλλαγη εδρας του τελικου!

Μενει μονο να ικανοποιηθουν καποια δ ι κ α ι ο τ α τ α αιτηματα της.

1. Σε περιπτωση κατα την οποια προηγηθει ο ΠΑΟΚ ,να μη μετρησει το τερμα
2. Αν ο αγωνας οδηγηθει στην παραταση, και μετα το περας αυτης οι δυο ομαδες ειναι ισοπαλες, τοτε οδηγουμαστε
στη διαδικασια κατα την οποια η αεχ εκτελει πεναλτι χωρις τερματοφυλακα ενω ο ΠΑΟΚ κορνερ ή αραουτ
4. Να επιτραπει στην ντροπη της πολης να παιξει με 2 τερματοφυλακες κατω απο τα γκολποστ ή ο ΠΑΟΚ με 9
παικτες(αυτο ειναι αδιαπραγματευτο)
5. Να απαγορευτει στον αθλητη Βαρελα να ανεβαινει στην εκτελεση κορνερ
6. Επιτρεπεται στον ΠΑΟΚ να εχει φιλαθλους αρκει να ειναι ολοι τους διαπιστευμενα αλαλοι γιατι
σε διαφορετικη περιπτωση η αεχ τρομοκρατειται
8. Απαγορευεται στην ομαδα του ΠΑΟΚ να χρησιμοποιησει αθλητες οι οποιοι φερουν τατουαζ, εχουν μακρια μαλια,
ειναι ακουρευτοι ή εγχρωμοι. Εξαιρεση δυναται να γινει μονο για οσους εχουν αγωνιστει εναντιον Τριγλιας
Ραφηνας, Ερμη Ζωνιανων και Παναξιακου.
9. Επιτρεπεται κατα τη διαρκεια του αγωνα, στα ζυγα λεπτα (πχ 2' 4' 26' 58' κοκ) οι παιχτες της κουλας να
χρησιμοποιουν και τα χερια τους.Το αυτο απαγορευεται ρητα για τα μονα λεπτα (πχ 1' 5' 23' 49' 73' κοκ) κατα τα
οποια ομως οι παιχτες του ΠΑΟΚ θα παιρνουν καμψεις ισες με τον αριθμο της φανελας τους προστιθεμενο με το
λεπτο του αγωνα


αυτα για την ωρα, οι συζητησεις συνεχιζονται
...δεν ειναι ολα ή ασπρο ή μαυρο , απλα ειναι ολα ασπρομαυρα...
Άβαταρ μέλους
grg80
 
Δημοσιεύσεις: 684
Εγγραφή: Σάβ 29 Αύγ 2015, 01:33
Τοποθεσία: Γλυκά Νερά - Κόρινθος

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 19 Απρ 2018, 14:50

Τα χανούμια έχουν χεστεί πάνω τους γιατί περιμένουν επεισόδια από την μεριά μας.

Τα επεισόδια θα φέρουν GREXIT και το GREXIT θα τους "καταστρέψει" αφού δεν θα περάσουν στο CL ή γενικά στην Ευρώπη.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29888
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 19 Απρ 2018, 14:55

gpaok έγραψε:
goran 64 έγραψε:
gpaok έγραψε:Ωραία όλα αυτά...αλλα ανούσια.οταν έπρεπε να ειπωθούν δεν ειπώθηκαν. Τώρα άμα θέλουμε Κύπελλο, το περνούμε από το ΟΑΚΑ κ φεύγουμε..

Τι εννοείς ρε αδερφέ, γράφοντας ότι "όλα αυτά είναι ωραία αλλά ανούσια"?
Πότε έπρεπε δηλαδή να ειπωθούν "με ουσία"? Τότε που δεν ξέραμε ποιος θα είναι ο αντίπαλος μας στον Τελικό?
Τι σκεπτικά είναι αυτά ρε λεβεντιά μου? Για εξήγησε μου τα λίγο σε παρακαλώ πολύ, με βάση την κοινή λογική:
Δηλαδή εσύ υποστηρίζεις να πάμε, έτσι αβίαστα, να παίξουμε (έναν ακόμα) Τελικό στο σπίτι του αντιπάλου μας?
Για ποιον λόγο δηλαδή?
Για να κάνουμε "τα καλά παιδιά" και τα πειθήνια όργανα, απέναντι στους χαβουζοβοθρολιμανίσιους εγκληματίες?
Περιμένω να διαβάσω τις εξηγήσεις σου με μεγάλο ενδιαφέρον...

Τονίζω βέβαια ότι δεν χαμπαριάζουμε απ την κωλοέδρα τους αλλά χαλιόμαστε με το "σφάξε με αγά μου να αγιάσω"!!

Έγραψα και χθες... Συμφωνήσαμε ο τελικός να γίνει εκεί. Όταν προκηρύχθηκε το κύπελλο. Ασφαλώς και ξέραμε ότι πιθανότατα θα παίξουμε με αθηναϊκή ομάδα... Αλλά προφανώς δεν θέλαμε ακόμα ένα χαμό σαν του Βόλου. Σωστό κατά τη γνώμη μου. Το να αμπελοφυλοσοφουμε εδώ ενώ ΞΕΚΆΘΑΡΑ η διοίκηση λέει ακόμα και τώρα τελικό στο ΟΑΚΑ, για μένα είναι ανούσιο. Αυτό. Κατανοητό;

Φυσικά δεν είναι κατανοητό, αφού κατ αρχάς παρερμηνεύεις την αληθινή σημασία απλών λέξεων, η οποία είναι:

ΔΕΝ "συμφωνήσαμε" ποτέ και για τίποτα...Ο Τελικός ήταν ορισμένος να γίνει στο ΟΑΚΑ, κάτι που δεν έμπαινε καν σε συζήτηση πριν μπει στα δεδομένα ότι παίζει τελικό η κούλα, που το ΟΑΚΑ είναι Η ΕΔΡΑ κι όχι η πόλη της...ΕΔΡΑ ΤΗΣ!
Άλλο Αθήνα λοιπόν κι άλλο ΟΑΚΑ...Ελπίζω να κατάλαβες αν και έτσι συζήτηση δεν πρόκειται να κάνουμε οι δυο μας!

Παρ όλα αυτά, σε υπενθυμίζω ότι η διοίκηση μας ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ "Τελικό στο ΟΑΚΑ"...Αυτά είναι ΑΡΔιαρροές... Μην το χρησιμοποιείς λοιπόν αυτό σαν επιχείρημα, γιατί πρόκειται για αμπελοφιλοσοφική εικασία των ΑΡΔ/εσού...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Πέμ 19 Απρ 2018, 14:59

αν ο σκουτετης βγαλει αποφαση υπερ μας, και αυτοι δεν μπορουν να κερδισουν τον λεβαδιακο την κυριακη, νομιζετε πως δεν θα σπασουν το ΟΑΚΑ;; απο αγανακτηση φυσικα, αφου δεν τους αφησαν να κλεψουν. Και οι παιχτες δεν επαιζαν καλα γιατι επιρρεαστηκαν απο την αποφαση, αυτα θα πουν. Αλλα στην μπανανια που ζουμε, ο ψευτης και ο κλευτης μονιμως χαιρονται, και για αυτον τον λογο δεν ελπιζω σε θαυματα
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό trouman » Πέμ 19 Απρ 2018, 15:09

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε ήδη. Δεν μπόρεσα να βάλω το βίντεο, μπορείτε να το δείτε μέσω λινγκ..

Μελισσανίδης:

Μας στείλανε να παίξουμε σε ένα γήπεδο που δεν είναι η σωστή έδρα. Εγώ πάντως αν είχα έδρα το παναθηναϊκό(οακα) στάδιο και το αντίπαλο σωματείο μου ζήταγε να αλλάξω έδρα θα το έκανα. Γιατί έχω μάθει να διοικώ υπερήφανα, είμαι υπερήφανος όπως και ο κόσμος της αεκ.
Ιωάννης Μελισσανίδης 1995



https://www.youtube.com/watch?v=PKokp3rohV8
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 19 Απρ 2018, 15:13

All-Time κωλοτούμπας !!!
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29888
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 19 Απρ 2018, 15:18

trouman έγραψε:Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε ήδη. Δεν μπόρεσα να βάλω το βίντεο, μπορείτε να το δείτε μέσω λινγκ..

Μελισσανίδης:

Μας στείλανε να παίξουμε σε ένα γήπεδο που δεν είναι η σωστή έδρα. Εγώ πάντως αν είχα έδρα το παναθηναϊκό(οακα) στάδιο και το αντίπαλο σωματείο μου ζήταγε να αλλάξω έδρα θα το έκανα. Γιατί έχω μάθει να διοικώ υπερήφανα, είμαι υπερήφανος όπως και ο κόσμος της αεκ.
Ιωάννης Μελισσανίδης 1995

Μόλις ξερασα από τα μάτια

https://www.youtube.com/watch?v=PKokp3rohV8
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό gpaok » Πέμ 19 Απρ 2018, 16:13

Δηλαδή γκιραν όταν-,ορίστηκε θες;...οριστηκε- Ότι ο τελικος θα γίνει στο ΟΑΚΑ, δεν ήταν γνωστό ότι είναι η ΕΔΡΑ...οχι η πόλη....ΤΗΣ αεκ;; τέλος πάντων, πίστευε και ελπίζε ότι θες. Εγώ απλά λέω ότι αυτό το βλέπω σαν τελειωμένο ζήτημα και δεν του δίνω καν σημασία. Έχουμε καλυτερη ομαδα και θα κερδισουμε . Ακομα καλυτερα που αυτο θα γινει στο οακα.μακαρι να παιχτεί ποδόσφαιρο και οχι πολεμος μονο. Τα υπολοιπα ΔΕΝ τα φοβαμαι.
gpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 15:31

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Πέμ 19 Απρ 2018, 17:03

1. Το ΟΑΚΑ είναι το «μόνο ασφαλές» γήπεδο.
2. Η νεα αεκ 2014 θα παίξει για 30 λεπτα με 12 παικτες γιατί αδικηθηκαν βαναυσα στο πρωτάθλημα και αυτό δεν επιτρέπεται και στο κυπελλο
3. Η πολιτεία κάνει ότι μπορεί για να κάνει έναν ασφαλή τελικό (για την τοπική ομάδα)
4. Η ΕΠΟ διεσφαλίζει την ισονομία του τελικού(50 υπερ τους 50 εναντιον μας)
5. Η ΚΕΔ ορίζει τους..Διαιτητής Θάνος οι Κομίνης-Αρετόπουλος Περιοχής για την διασφάλιση του παραπάνω 50-50
6. Ο Υφυπουργός υποσχέθηκε στην νεα αεκ 2014 η φιέστα κατακτησής κυπέλου θα χορηγηθεί από την πολιτεία
7. Στον τελικό η τοπική ομάδα θα ερωτάται αν την ικανοποιεί το σκορ και εάν όχι θα μπορεί να αποχωρήσει ως κυπελλούχος
8. Η περιφέρεια θα δώσει 20μυρια επιπλέον στον τοπικο φιναλιστ στην περίπτωση που αυτός κάνει γήπεδο
9. Η Αστυνομία δεν θα επιτρέψει στους χουλιγκανους να περάσουν τα μαλγαρα και να τους χαλάσουν την φιέστα(6)
θα επιτραπεί να ταξιδεψουν μόνο όσοι μεταφερθουν με το μετρό στην στάση καλαμαριάς(ανατολική πλευρά) και απο εκεί επιβιβαστούν στα αεροπλάνα που θα περιμένουν απ'εξω
10. Επειδη και τα 9 παραπάνω ευνοούν ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ τον Π.Α.Ο.Κ. η νεα αεκ 2014 μπορεί να ζητήσει το παιχνίδι να κατωχυρωθεί υπερ της ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΑ ΝΤΑΜΠΛΟΥΧΟΣ ΑΙΛΛΑΔΩς
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Πέμ 19 Απρ 2018, 18:04

trouman έγραψε:Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε ήδη. Δεν μπόρεσα να βάλω το βίντεο, μπορείτε να το δείτε μέσω λινγκ..

Μελισσανίδης:

Μας στείλανε να παίξουμε σε ένα γήπεδο που δεν είναι η σωστή έδρα. Εγώ πάντως αν είχα έδρα το παναθηναϊκό(οακα) στάδιο και το αντίπαλο σωματείο μου ζήταγε να αλλάξω έδρα θα το έκανα. Γιατί έχω μάθει να διοικώ υπερήφανα, είμαι υπερήφανος όπως και ο κόσμος της αεκ.
Ιωάννης Μελισσανίδης 1995



https://www.youtube.com/watch?v=PKokp3rohV8


το ιωαννης κατα λαθος η επιτηδες? γιατι και οι δυο εχουν χρυσο στις...κωλοτουμπες. :lol: :lol:
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2751
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Πέμ 19 Απρ 2018, 19:31

sic-4 έγραψε:
Mīngus έγραψε:Τα περί ασφάλειας είναι παπαριές του κερατά. Αν ψήνονται πάλι 100 από τη μία και 100 από την άλλη να παίξουν φάπες, θα την βρούνε την άκρη τους.
Και τα βαζέλια στον τελικό του οακα μια χαρά είχαν ξεσαλώσει. Αν υπήρχε διάθεση από τους δικούς μας, θα στηνότανε το νταβαντούρι.
Όπου κι αν γίνει ο τελικός, η επικινδυνότητα είναι η ίδια και εξαρτάται από τις προθέσεις και τις διαθέσεις.
Ο λόγος που γίνεται στο οακα είναι γιατί πολύ απλά κουμάντο κάνει η Αθήνα. Πάει και τελείωσε. Ψάξτε να δείτε πόσες φορές στην ιστορία έχει βγει ομάδα του ΠΟΚ από την Αθήνα για μονό τελικό. Και ειδικότερα στη Θεσσαλονίκη.
Αυτά κάποια στιγμή πρέπει να τελειώνουν και όχι να τα τρώμε αμάσητα.



Συμφωνω οτι αυτα πρεπει να τελειωνουν, αλλα αυτο πρεπει να γινεται την καταλληλη στιγμη αλλιως γινομαστε απλα γραφικοι. Νομιζω το γηπεδο του τελικου οριζεται στην αρχη της σαιζον. Τοτε επρεπε να κανουμε τις οποιες ενστασεις μας. Τωρα οι διαμαρτυριες μας ειναι πολυ πιο αδυναμες. Αλλωστε απο το ξεκινημα της σαιζον ξεραμε οτι οι πιθανοτητες μας να παιξουμε τελικο ειναι πολυ μεγαλες οπως μεγαλες ηταν και να παιξουμε εναντιον καποιον του ποκ. Γιατι λοιπον δεχτηκαμε ως εδρα το ΟΑΚΑ;


Με αυτό σχόλιο νομίζω πως τελειώνει η συζήτηση
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 19 Απρ 2018, 19:34

«Χαμός» μετά την… γκάφα

Αλυσιδωτές εξελίξεις έφερε η χθεσινή «γκάφα» στην φανέλα της ΑΕΛ, που ανέγραφε λάθος το όνομα του Λοχία Κουκλατζή, ο οποίος κρατείται στις τουρκικές φυλακές.

Ο Αλέξης Κούγιας μετά το παιχνίδι ζήτησε συγνώμη για το λάθος, ρίχνοντας πυρά προς τους συνεργάτες του.

Σήμερα έβρεξε… παραιτήσεις στην Λάρισα, αφού έξι άτομα υπέβαλαν την παραίτηση τους στον μεγαλομέτοχο της ΠΑΕ.

Δείτε και στην σχετική ανακοίνωση:

Η ΠΑΕ ΑΕΛ ανακοινώνει ότι σήμερα Πέμπτη 19/4/2018 έθεσαν τις παραιτήσεις τους στη διάθεση του ιδιοκτήτη της ΠΑΕ κ. Αλέξη Κούγια, εξαιτίας του θέματος που δημιουργήθηκε με το τυπογραφικό λάθος στο επώνυμο του ενός στρατιωτικού στο μήνυμα της φανέλας στον επαναληπτικό ημιτελικό με την ΑΕΚ οι κάτωθι:

1. Σωτήρης Μάρκου – Αντιπρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος, Γενικός Διευθυντής ΠΑΕ.
2. Τάσος Χριστακόπουλος – Οικονομικός Διευθυντής, Γενικός Αρχηγός ΠΑΕ.
3. Γιώργος Κούτρας – Υπεύθυνος Γραμματείας ΠΑΕ, Διαχειριστής εισιτηρίων
(...)



3. Γιώργος Κούτρας – Υπεύθυνος Γραμματείας ΠΑΕ, Διαχειριστής εισιτηρίων



3. Γιώργος Κούτρας – Υπεύθυνος Γραμματείας ΠΑΕ, Διαχειριστής εισιτηρίων
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες VIII

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Πέμ 19 Απρ 2018, 19:47

Troll school
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10206
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες