"Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 17 Φεβ 2016, 21:30

abg12d34 έγραψε:goran 64

σωστο αυτο που λες στο τελος αλλα......

εαν εμεις σαν λαος του ΠΑΟΚ κανουμε αυτο που πρεπει και .....χτισουμε ενα ντουβαρι....γυρω απο τον βανια

οσο και να γαυγιζουν τα ....σκυλια....τα @@ του ιβαν θα κουνιουντε..

το ζητημα ειναι οτι εμεις ημαστε soft και παμε και ερχοματσε οπως γουσταρουν οι αρδ


Άσε με να πιστεύω φίλε μου, σύμφωνα με την μέχρι τώρα συμπεριφορά του, ότι δεν τα γουστάρει τα ντουβάρια, γι αυτό δεν τα έχει "ζητήσει" (με τρόπο φυσικά) μέχρι τώρα, κι ότι είναι τόσο εγωκεντρικός (λίγο παραπάνω κι απ τον Τσακ Νόρις θεωρώ προσωπικά) που, αν του τα προσφέραμε απλόχερα, θα τα γκρέμιζε με τα ίδια του τα χέρια για να αισθανθεί και πάνω απ όλα ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ δυνατός και ελεύθερος !!! :o :o :o

Αν είναι διαφορετικά, ας φέρει τον λαό κοντά του, έστω κι αργά... ;)

Αιτίες υπάρχουν πάμπολλες όπως και αφορμές, ειδικά εδώ και 2 μήνες !!! :oops:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 17 Φεβ 2016, 21:51

για αυτο και εβαλα τα bold γκοραν. ουτε για το 1 ή 2 ή 3 ή 4 που λες. για να δειξω τι έλεγε την επομένη που ήρθε και τι σήμερα με τα δυο κείμενα να εχουν αντικρουόμενα στοιχεία και συμπεράσματα κατα το δοκούν και ανάλογα τις εξελίξεις και το τι θελει να προπαγανδίσει. μάλιστα διαβάζωντας σχόλια κατω απο το αρθρο που εκανε διαβαζα να δικαιολογείται οτι και καλα αν τα ελεγε τοσο καιρό θα τον έκραζαν.

οκ τωρα;
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 17 Φεβ 2016, 21:53

abg12d34 έγραψε:
K_geo έγραψε:λοιπον. Γκοραν, ας εγκαινιάσω το τόπικ σου. χωρίς ερωτήσεις, χωρίς μπλα μπλα, απλά με μια παράθεση γραπτών απο το ΣΩΤΗΡΑΚΙ το καλοκαίρι αλλά και σήμερα ..............

.................



Εικόνα

γεια σου ρε σωτηρι φερεφωνο.


αυτος ρε ειναι αρδ με @@@ (3)

ειναι με την εκαστοτε .....κυβερνηση

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


K_geo
πρεπει να του το στειλεις ετσι οπως ειναι και να τον πεις......μα ποσο βλακας εισαι ρε φιλε

να σου πω αληθεια, με βαζεις σε σκεψεις.kgeo

Μπα, το βλέπει...

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 17 Φεβ 2016, 22:25

K_geo έγραψε:για αυτο και εβαλα τα bold γκοραν. ουτε για το 1 ή 2 ή 3 ή 4 που λες. για να δειξω τι έλεγε την επομένη που ήρθε και τι σήμερα με τα δυο κείμενα να εχουν αντικρουόμενα στοιχεία και συμπεράσματα κατα το δοκούν και ανάλογα τις εξελίξεις και το τι θελει να προπαγανδίσει. μάλιστα διαβάζωντας σχόλια κατω απο το αρθρο που εκανε διαβαζα να δικαιολογείται οτι και καλα αν τα ελεγε τοσο καιρό θα τον έκραζαν.

οκ τωρα;


Ο.Κ. man...Δεν ξεχώριζα τα bold στην παράθεση (αλλά αυτό είναι φυσιολογικό μάλλον), αφού είμαι "μπάρμπας και τα μάτια μου κάνουν πουλάκια" όπως είπε κι ο Σεραφείμ... :oops:

Υ.γ. Ρε φέρτε μου εκείνον τον π@υστόγαυρο τον καραπαπάρα...ρε να τον σκίίίσωωωωωωω... :) :D :opaokara:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τετ 24 Φεβ 2016, 10:07, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό karl » Πέμ 18 Φεβ 2016, 23:15

Να κάνω και εγώ δυο τρία σχόλια για το άρθρο του Μήλιου:

Όλα όσα γράφονται για τον πρωθύστερο "αμαρτωλό" βίο του Άρνεσεν και τις σχέσεις του με το Βλάντο Λέμιτς είναι γνωστά εδώ και παρα πολύ καιρό.

Πρόκειται για πράγματα για τα οποια έχουν γραφτεί σχετικά άρθρα στον ξένο τύπο. (Άρθρα μάλιστα στα οποια εμπλέκεται και το όνομα του Stevens, αφού ο Lemic ήταν ο λόγος που τα παράτησε ο Stevens στην Eindhoven)

Οποτε το ερώτημα που προκύπτει είναι:

Όταν τέλη Μαΐου 2015 μας ανακοινώνεται ο Άρνεσεν γιατί δε γίνεται αντίστοιχη αναφορά;

- Πρόκειται για πρόχειρο ρεπορτάζ; επιφανειακη αναζήτηση πληροφοριών;
- Η έχουμε να κάνουμε με μια σκόπιμη αποσιώπηση; Ένα επιλεκτικό φιλτράρισμα; Κάτι τέλος πάντων που υπαγορεύεται από μια γραμμή την οποια υπηρετεί κανεις προσδοκώντας κατά τον τρόπο αυτό κάτι - είτε αυτό λέγεται κλικ, αναγνώριση, εύνοια κάποιων, πρόσβαση σε πληροφορίες, χρήμα κτλ.

Σε κάθε περίπτωση ο αρθρογράφος αυτός εκτίθεται.

Και φυσικά και ένα σωρό άλλοι που κινούνταν και κινούνται στη λογική της γραμμής.

Γενικά τα όσα βγαίνουν στη φορα εναντια στο Άρνεσεν προκαλούν πραγματικά μεγάλο γέλιο. (αυτό δε σημαίνει ότι μπορεί να υπήρχε κάτι πολύ χοντρό που έθεσε τέλος στη συνεργασία).

Γίνεται για παράδειγμα λόγος για κάψιμο χρημάτων λες και
- ο Άρνεσεν είχε ελεύθερη πρόσβαση σε ένα απροσδιόριστα ψηλό Budget
- και ο Σαββίδης έχει πει ότι στόχος του είναι να κατατάξει τον ΠΑΟΚ ανάμεσα στις 48 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης (και όχι στις 20)

Eπίσης γίνεται λόγος για περίεργες σχέσεις με Manager λες και

- ο βιότοπος των 20 καλυτερων ομάδων στην Ευρώπη κατοικείται από αγγελικά πλασμένα πρόσωπα που αποφεύγουν τις γκρίζες ζώνες όπως ο διάβολος το λιβάνι (άντε να πας με πρωτοστάτη τον Michels σε ένα μοντέλο Schachtjor Donezk με πραγματικό εργοστάσιο μεταγραφών αγορών αξιας πάνω από 200 εκατ. σε δέκα χρονια έναντι περίπου 20 εκατ σε μας και έσοδα από μεταγραφές σε δέκα χρονια γύρω στα 300 εκατ. έναντι 20 σε μας και να κινηθείς εκτος γκρίζων ζωνών - είναι να γελάς!)

Όπως γίνεται και λόγος για το ότι οι της ΠΑΕ περίμεναν από τον Άρνεσεν να δείχνει παρόν στην καθημερινότητα της ομάδας προστατεύοντας προπονητές, φροντιστές, ball boys αλλα και ελέγχοντας την εξωγηπεδική ζωή των παικτών, των γυμναστών, των γυμνιστών κτλ. λες και

- και πρόκειται για αθέτηση αρχικής συμφωνίας που σε καμια περίπτωση δεν ήταν αφού οι κύκλοι της ΠΑΕ διατείνονται ότι "περίμεναν" κάτι τέτοιο.

Τέλος πάντων - αυτό που μένει είναι η διαφορα φιλοσοφίας ως συνώνυμο πραγμάτων για τα οποια μονο εικασίες μπορούμε να κάνουμε έχοντας ως σημείο εκκινησης ότι αρχικά υπήρχε κοινή φιλοσοφία, κάτι που σημαίνει ότι στην πορεία προέκυψε τουλάχιστον από τη μια πλευρά επαναδιατύπωση της φιλοσοφίας.

Με αποτέλεσμα να φτάσουμε ξανά στο σημείο μηδέν που όλοι απευχόμασταν.

Και όπως πολύ σωστά έγραψαν κάποιοι φίλοι η απογοήτευση δεν έχει να κάνει πρωτίστως με τη φυγή κάποιων προσωπων αλλα τηv αδυναμία μετεξέλιξης του συλλόγου.

Τουλάχιστον στη πικρα ας μη γινόμαστε βόδια αναπαράγοντας ακριτα ότι γράφεται δεξιά και αριστερά.

Θολο το το τοπίο
Η μπάλα είναι στρογγυλή για να αλλάζει η τροπή του παιχνιδιού
Άβαταρ μέλους
karl
 
Δημοσιεύσεις: 2267
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 23:32
Τοποθεσία: Αμβούργο

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 19 Φεβ 2016, 00:46

Τπτ. Το σωτηρι πλέον πήρε παναξια τη θέση του δίπλα στο σταυρακι...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 19 Φεβ 2016, 00:52

Ο ραπ ειχε πει παλια ενα σοφο να μη διαβάζουμε εφημερίδες αλλα να αναλύουμε ποιος τι γιατι και πως ποτε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 19 Φεβ 2016, 00:55

Θα ήταν καναδυό μέρες απλήρωτος φαίνεται...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 19 Φεβ 2016, 00:56

:mrgreen: για μενα ειναι π έξυπνος και ξερει και μπάλα αλλα αυτοσκοπός του τα λεφτα και η ακροαματικότητα οποτε εκει με χανει
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Παρ 19 Φεβ 2016, 01:13

    η
MANIAKOS έγραψε::mrgreen: για μενα ειναι π έξυπνος και ξερει και μπάλα αλλα αυτοσκοπός του τα λεφτα και η ακροαματικότητα οποτε εκει με χανει


Εξυπνος?
Ένας κουτοπονηρος αληταράς, που δεν έχει επίγνωση του τι λέει.
Αν υπήρχε δικαιοσύνη και εισαγγελείς, θα έπρεπε να του έχουν απαγορεύσει να μιλάει δημόσια, για προτροπή και εξώθηση σε πράξεις βίας.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό DC » Παρ 19 Φεβ 2016, 10:08

Πάρα πολύ κοντα στην πραγματικότητα ο από πάνω.

Γνώριζα ... κάποιον που τον γνώριζε (από τότε που ο συγκεκριμένος είχε κόκκινα μαλλιά) από το γυμνάσιο (εκείνο πίσω από τον ΟΤΕ της Παπάφη) και με έχει πει 2-3 πράματα.
Τόσα χρόνια στο φόρουμ, δεν έχω ασχοληθεί μαζί του και δεν τον έχω σχολιάσει. Τουλάχιστον έτσι θυμάμαι.
Το μονο που έχω να πω γι αυτόν είναι ένα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ του, που έχει κάνει κάνει τόσο κόσμο να ασχολείται μαζί του, να τον ακούει και να τον πιστεύει.
Την κατάντια της κοινωνίας μας την βιώνουμε κάθε μέρα, οπότε δεν μπορώ να πω ότι παραξενεύομαι.
Εμένα επιτρέψτε με, όχι απλώς να μην ασχοληθώ αλλά να μην γράψω ούτε το όνομά του. 8-)
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 19 Φεβ 2016, 19:22

KOSTAS54 έγραψε:
    η
MANIAKOS έγραψε::mrgreen: για μενα ειναι π έξυπνος και ξερει και μπάλα αλλα αυτοσκοπός του τα λεφτα και η ακροαματικότητα οποτε εκει με χανει


Εξυπνος?
Ένας κουτοπονηρος αληταράς, που δεν έχει επίγνωση του τι λέει.
Αν υπήρχε δικαιοσύνη και εισαγγελείς, θα έπρεπε να του έχουν απαγορεύσει να μιλάει δημόσια, για προτροπή και εξώθηση σε πράξεις βίας.


Συμφωνώ απόλυτα με τον Κώστα σ αυτά που γράφει...ΑΝ υπήρχε σωστή δικαιοσύνη...δυστυχώς... :oops:



Υ.Γ. Πολύ ωραίος ο Καρλ παραπάνω, πραγματικά χαίρομαι όποτε διαβάζω αναλύσεις του και μετά από κάθε ανάγνωση του νιώθω μόνο...κερδισμένος...Καρλ προσωπικά σε ευχαριστώ ρε συ φίλε μου !!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τρί 23 Φεβ 2016, 07:41

KOSTAS54 έγραψε:
    η
MANIAKOS έγραψε::mrgreen: για μενα ειναι π έξυπνος και ξερει και μπάλα αλλα αυτοσκοπός του τα λεφτα και η ακροαματικότητα οποτε εκει με χανει


Εξυπνος?
Ένας κουτοπονηρος αληταράς, που δεν έχει επίγνωση του τι λέει.
Αν υπήρχε δικαιοσύνη και εισαγγελείς, θα έπρεπε να του έχουν απαγορεύσει να μιλάει δημόσια, για προτροπή και εξώθηση σε πράξεις βίας.

Έτσι προβοκάτορας κανονικός είναι

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Τρί 23 Φεβ 2016, 09:28

MANIAKOS έγραψε::mrgreen: για μενα ειναι π έξυπνος και ξερει και μπάλα αλλα αυτοσκοπός του τα λεφτα και η ακροαματικότητα οποτε εκει με χανει


ρε μανιακ....
θα μας τρελανεις???

ο ανθρωπας ειναι καθυστεριμενος
αν οχι ειναι συνειδητα επικίνδυνος και εαν ξερει η οχι απο μπαλα???

ενας ο οποιος εχει για μεντορα τον.....αλεφαντο.... και κανει την οποια κριτηκη ....εκ του αποτελεσματος....

ποσο μπαλα μπορει να ξερει παρα πανω απο εσενα και απο εμενα....


αυτος που αγαπαει ....αυτο που προσπαθει να περασει αυτος ο μπουφος.....την μπαλα
σαν τον αλλον τον βετερανο που δουλευει στο αλλο ραδιοφωνο και ετρωγε τα γκολ ορθιος
ασχολείστε ποιο ενεργα με το ποδοσφαιρο να κανει πραξη αυτα που πιστευει
αλλα επιδη ο ενας ειναι απατη σκετη την βρισκει με την οποια δυναμη τον δίνει το μικροφωνο
ο δε βετερανος μπουζουξης που με το μυαλο του νομιζει οτι ξερει μπαλα νομιζω την τελευταια προσπαθεια που εκανε πηγε την .....παρασκευη και την κυριακη τον στειλανε.....

προχθες πηγαίνοντας στην δουλεια τον ακουσα ξεκινησε την..... κριτηκη του...για τον ΠΑΟΚ
και μεσα σε μια πρόταση αποκαλεσε 5 φορες τον προπονητη του ΠΑΟΚ μπουφο

ο ποιος???
το παιδι του αλεφαντου ο πουθενας ειπε μπουφο τον τουντορ
αν αυτος αγαπουσε το ποδοσφαιρο μονο και μονο για την ποδοσφαιρικη διαδρομη του ....τουντορα....
θα μιλουσε για αυτον με ...ποδοσφαιρικο.... σεβασμο τουλαχιστον
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τρί 23 Φεβ 2016, 13:34

Για τον εαυτό του μιλάει ο αποτυχημένος τερματοφυλακα-μπεκρης που το μόνο που κάνει είναι να βρίζει υποτίθεται συναδέλφους του. ...α αποτυχημένος προπονητης επίσης ....ακόμη και η ομάδα της Αγίας Τριάδας τον έδιωξε τον ξεφτυλα

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες