"Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό spyretto » Πέμ 11 Φεβ 2016, 13:28

Κι ο Τζαντζαράς σήμερα αναρωτιέται το ιδιο πράγμα, κι αυτόν δεν μπορείς να τον κατηγορήσεις για αντιΠΑΟΚτσή. Γιατί ο Αρνεσεν να ανανεώσει το συμβόλαιό του σαν τηλεσχολιαστής, δεν πληρώνεται αρκετά από τον ΠΑΟΚ για να ελίναι αφοsιωμένος σε μία δουλεια:

Αλλο η είδηση " ανανέωση" και άλλο πως εκλαμβάνει κανείς τις συνέπειες της είδησης.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 11 Φεβ 2016, 13:32

spyretto έγραψε:Δηλαδή τώρα έχουμε δύο τόπικ με το να ασχολούμαστε τι γράφουν οι αρδ...να τα κατοστήσουμε.


Αν δεις στο Θέμα "Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε." θα βρεις περισσότερα από δύο... ;)

Εσένα γιατί σε πείραξε Spyretto μου; Μήπως δεν θα τα "προλαβαίνεις" μαζί με ράδια, αρδοsite και τηλεοπτικές εκπομπές των αλλόθρησκων ψαγμένε συνοπαδέ μου;
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 11 Φεβ 2016, 13:36

Πω, goran 64, δεν παλεύεσαι αδερφέ.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό spyretto » Πέμ 11 Φεβ 2016, 13:38

goran 64 έγραψε:
spyretto έγραψε:Δηλαδή τώρα έχουμε δύο τόπικ με το να ασχολούμαστε τι γράφουν οι αρδ...να τα κατοστήσουμε.


Αν δεις στο Θέμα "Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε." θα βρεις περισσότερα από δύο... ;)

Εσένα γιατί σε πείραξε Spyretto μου; Μήπως δεν θα τα "προλαβαίνεις" μαζί με ράδια, αρδοsite και τηλεοπτικές εκπομπές των αλλόθρησκων ψαγμένε συνοπαδέ μου;



Ε καλά, ήταν δεδομένο ότι θα μου έκανες "επίθεση" :lol:
Τελευταία επεξεργασία από spyretto και Πέμ 11 Φεβ 2016, 13:43, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 11 Φεβ 2016, 13:42

spyretto έγραψε:Κι ο Τζαντζαράς σήμερα αναρωτιέται το ιδιο πράγμα, κι αυτόν δεν μπορείς να τον κατηγορήσεις για αντιΠΑΟΚτσή. Γιατί ο Αρνεσεν να ανανεώσει το συμβόλαιό του σαν τηλεσχολιαστής, δεν πληρώνεται αρκετά από τον ΠΑΟΚ για να ελίναι αφοsιωμένος σε μία δουλεια:

Αλλο η είδηση " ανανέωση" και άλλο πως εκλαμβάνει κανείς τις συνέπειες της είδησης.


Άκου παλίκαρε...Π.Α.Ο.Κ.όμετρο δεν υπάρχει, όμως ένα είναι βέβαιο: Πιο Π.Α.Ο.Κ.τσής απ τον απλό κόσμο του Π.Α.Ο.Κ., τον γνήσιο υποστηρικτή και "αιμοδότη" της ομάδας μας, δεν μπορεί να είναι κανένας που στο όνομα του Π.Α.Ο.Κ. "βγάζει το μεροκάματο" του, όσο τίμιο κι αν είναι αυτό... ;)

Φυσικά το πως εκλαμβάνεται η συνέπεια της είδησης παίζει τον μεγαλύτερο ρόλο...Αν ο Φρανκ ήταν Α.Δ. στο πουστολίμανο, ο κάθε "παραγωγός" των Θεσσαλονικιών ερτζιανών, το πιθανότερο (για μένα απολύτως σίγουρο δηλαδή) θα ακολουθούσε τα αλλόθρησκα δημοσιεύματα, τα οποία θα εκθείαζαν την δυνατότητα του Φρανκ Άρνεσεν να είναι σχολιαστής στην πολύ προηγμένη απ την δική μας Δανέζικη τηλεόραση και θα αναρωτιόταν με νόημα: Α ρε Ιβάν, εμείς δηλαδή δεν μπορούμε να βρούμε έναν τέτοιου κύρους και μεγέθους ποδοσφαιράνθρωπο να συνεργαστούμε; :ugeek:

Υ.Γ. ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ (όπως κι όλους όσους τυχόν συμμετέχουν) ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ Ή ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ μέσα στο εν λόγω topic, μιας και το θεωρώ απαραίτητο για να μην γίνεται κανενός είδους (ακόμα και αρνητική) διαφήμιση σε κανέναν και σε κανένα άλλο μέσο από εδώ, μέσα απ το οπαδικό site του PAOKmania... :oops:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 12 Φεβ 2016, 02:32, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 11 Φεβ 2016, 13:43

spyretto έγραψε:
goran 64 έγραψε:
spyretto έγραψε:Δηλαδή τώρα έχουμε δύο τόπικ με το να ασχολούμαστε τι γράφουν οι αρδ...να τα κατοστήσουμε.


Αν δεις στο Θέμα "Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε." θα βρεις περισσότερα από δύο... ;)

Εσένα γιατί σε πείραξε Spyretto μου; Μήπως δεν θα τα "προλαβαίνεις" μαζί με ράδια, αρδοsite και τηλεοπτικές εκπομπές των αλλόθρησκων ψαγμένε συνοπαδέ μου;



Ε καλά, ήταν δεδομένο ότι θα μου έκανες "επίθεση" :lol:


Γιατί ρε Spyretto μου; Εσύ μήπως γι αυτό ακριβώς δεν έγραψες ό,τι έγραψες, δηλαδή το αρχικό σου post; :oops:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό spyretto » Πέμ 11 Φεβ 2016, 13:46

Δεν είπα εγώ αυτό, είπα ότι δεν μπορείς να τον κατηγορήσεις σαν αντιΠΑΟΚτσή - ή ότι κρύβει άλλα κίνητρα από πίσω - γιατί δεν έχει δώσει διακαιώματα.

Αν οι μοντ θεωρούν ότι το παρόν έχει λόγο ύπαρξης εμένα δεν μου πέφτει λόγος. Ενα ανυποστατο αρδοσενάριο δεν χρειάζεται να αντικρούεται κατά την γνώμη μου γιατί είναι ανυπόστατο από μόνο του. Οταν κάθεσαι και ασχολείσαι μαζί του του δίνεις αξία.
Αντε τώρα να κάνουμε και καμμιά άλλη δουλειά, έχουμε και αγώνα σήμερα.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 11 Φεβ 2016, 13:57

Δεν κατηγορώ κανέναν και το έχω εξηγήσει σε προηγούμενο post μου...Εισαγγελέας δεν είμαι ρε Spyretto μου...Τις τακτικές τους μόνο "κρίνω" και πολλές φορές "κατακρίνω", όταν τις βρίσκω είτε ανόφελες, είτε και επιζήμιες για τον Π.Α.Ο.Κ. που είμαι "τρελός"... ;)

Υ.Γ. Και τι "δεν είπες εσύ αυτό"; Όσα είπες (έγραψες δηλαδή) ευτυχώς παραμένουν γραμμένα, όσο κι αν τα συμπληρώνεις ή κι αν τα τροποποιείς κατά την προσφιλή σου τακτική (εννοώ δίχως να βάζεις "edit" μετά από κάποια τροποποίηση, όχι κάτι άλλο)... :oops:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Πέμ 11 Φεβ 2016, 14:46, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Πέμ 11 Φεβ 2016, 13:57

Έχω αρχίσει να κουράζομαι υπερβολικά, Γρηγόρη...

Μην απαντάς σε όλα και σε όλους, σε παρακαλώ πολύ. Καλά... είπαν ορισμένα παιδιά τη γνώμη τους, εσύ πρέπει να τσακωθείς με όλους;

Και δεν έχουν άδικο ότι υπάρχει σχεδόν ίδιο τόπικ (τι σχεδόν, δηλαδή;).

Και οι υπόλοιποι, μην τσιγκλάτε το φίλο, ρε γμτ! Δε θέλετε, μη συμμετέχετε σε αυτήν την κουβέντα! Έχουμε, δόξα τω Θεώ, εκατοντάδες άλλες!

Pls...
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 11 Φεβ 2016, 14:42

Δεν τσακώνομαι Ντίνο μου, τις απαραίτητες διευκρινίσεις κάνω κι όχι σε όλους... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό DC » Πέμ 11 Φεβ 2016, 14:56

Προς αλλήλους: δεν είναι αναγκαστική η παρακολούθηση του τόπικ ή η συμμετοχή σε αυτό.
Όποιος συμφωνεί με την ύπαρξή του, με την αισθητική και το ύφος του γκόραν και θέλει να σχολιάσει κάτι παραπάνω σχετικά σε συγκεκριμένα άρθρα συγκεκριμένων αρδ, ακολουθεί.
Όποιου δεν του αρέσει, δεν ακολουθεί.
Το καλό με το τόπικ, αν μαζευτεί λίγο ως προς αυτό που θα πω παρακάτω στον γκόραν, είναι ότι θα "διευρύνει" τα φίλτρα κάποιων και θα "ξεγυμνώσει" κάποια φαινομενικά αθώα ή ντεμέκ επιδερμικά άρθρα που έχουν "βαθύτερους στόχους".

Προς γκόραν: ο Ντίνος έχει δίκιο. Δεν είναι υποχρεωτικό να απαντάς στον καθένα. :mrgreen:
Το να βλέπει κάποιος συνεχώς δικά σου ποστ, είναι κάπως κουραστικό και κάποια στιγμή θα φέρει κορεσμό.
Όπως το ΠΑΟΚίζειν έτσι και το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν.
Όπως κουράζουν και τα ατέλειωτα γαμώτικονς. :mrgreen:
Είναι κρίμα ένα τόπικ με καλά κίνητρα και με μέλλον, να χαντακωθεί από λεπτομέρειες.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 11 Φεβ 2016, 15:19

Thank's Constantin...Τα λαμβάνω σοβαρά υπ όψιν μου συμφωνώντας σε όλα... ;)

Υ.γ. Έχεις μήπως να κάνεις καμία παρατήρηση στα τρία παραδείγματα δημοσιευμάτων και την "κριτική" μου επί αυτών που έχω παραθέσει; Θα με ενδιέφερε αρκετά...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Πέμ 11 Φεβ 2016, 15:37

θέλω να ανεβασω μια φωτογραφία απο το facebook του Metropolis ,ειναι ενας ωραίος προσωπικος διαλογος ,ως συνημμενο δεν ανεβαίνει.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6884
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 11 Φεβ 2016, 15:43

spyretto έγραψε:Κι ο Τζαντζαράς σήμερα αναρωτιέται το ιδιο πράγμα, κι αυτόν δεν μπορείς να τον κατηγορήσεις για αντιΠΑΟΚτσή. Γιατί ο Αρνεσεν να ανανεώσει το συμβόλαιό του σαν τηλεσχολιαστής, δεν πληρώνεται αρκετά από τον ΠΑΟΚ για να ελίναι αφοsιωμένος σε μία δουλεια:

Αλλο η είδηση " ανανέωση" και άλλο πως εκλαμβάνει κανείς τις συνέπειες της είδησης.

Ο χοντρός έδωσε και καιρό τον λέει δημόσιο υπαλληλο

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό DC » Πέμ 11 Φεβ 2016, 15:55

goran 64 έγραψε:Thank's Constantin...Τα λαμβάνω σοβαρά υπ όψιν μου συμφωνώντας σε όλα... ;)

Υ.γ. Έχεις μήπως να κάνεις καμία παρατήρηση στα τρία παραδείγματα δημοσιευμάτων και την "κριτική" μου επί αυτών που έχω παραθέσει; Θα με ενδιέφερε αρκετά...


Προσωπικά θα ήθελα να αναφέρονταν οι αρδ που βγάζουν τις ύποπτες ειδήσεις.
Δε νομίζω να είναι κακό ή μεμπτό από την στιγμή που σχολιάζουμε ενυπόγραφα άρθρα.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες