"Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό mike » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:47

Δημήτρη σε έχω σε εκτίμηση εδώ μέσα
με θλίβει το να ρίχνουμε το επίπεδο, πραγματικά
σε αυτό που πόσταρα είπα κάτι και για τις δύο πλευρές, αν έκαναν την κίνηση καλής θέλησης και οι δύο τότε θα γλυτώναμε πολλά μαλλιοτραβήγματα εδώ μέσα
αν δεις είμαι από τους πρώτους που μπήκαν στο παοκμανια (και η ημερομηνία που αναφέρεται εδώ είναι μεταγενέστερη, όταν έγινε κάποιο restart), δεν έγραφα συχνά παρά μόνο διάβαζα, άρχισα να συμμετέχω πιο ενεργά γιατί είδα κάτι καλύτερο τελευταία
μην τρελλαίνεστε
Άβαταρ μέλους
mike
 
Δημοσιεύσεις: 907
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 14:25
Τοποθεσία: Ξάνθη

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:48

Προσωπικά πάλι θέλω να τονίσω το ακόλουθο σε όλους τους παρευρισκόμενους στο παρόν topic:

Όσο προσθέτετε (ανούσια σε σχέση με αυτό που προηγήθηκε στην προηγούμενη σελίδα) posts, τόσο "απομακρύνεται" το ουσιαστικότερο post σήμερα και χθες εδώ μέσα στο βάθος της λήθης των πιο πίσω σελίδων, μην δίνοντας την δυνατότητα σε πολλούς συμφορουμίτες να διαβάσουν την ουσία του πράγματος στο θέμα Τζιώλης-ΑΡΔ!!!!

Κένεθ, μιας κι εσύ είσαι 8 χρόνια εδώ μέσα πιστεύω ότι πάνω κάτω ξέρεις κατά πόσο ισχύει αυτό που επισημαίνω, πόσο δηλαδή εφικτό είναι στους πολλούς να ανατρέχουν στην προηγούμενη ή στις προηγούμενες σελίδες κάποιων topics για να διαβάζουν όλα τους τα posts από κει που το είχαν αφήσει, ή όχι έτσι???

Όπως έχω λοιπόν υποχρέωση, μιας και (επιμένω) μου αρέσει η ουσία να διαβάζεται από πολλούς εδώ μέσα και κάνοντας ταυτόχρονα μία φιλότιμη προσπάθεια προσαρμογής μου στην ομάδα του forum, ξαναπαραθέτω το πλέον ουσιαστικό post της ημέρας, με πολύ ελαττωμένα μάλιστα τα πολλά, τεράστια και αποκρουστικά για πολλούς bold γράμματα με λίγα, απαραίτητα όμως, τα οποία οδηγούν άμεσα στην ουσία του παρατιθέμενου "σεντονιού"!!!!

Παρακαλώ λοιπόν οι υπόλοιποι, κυριότερα οι παλαιότεροι στο forum που είσαστε και γνώστες της νοοτροπίας περισσότερων συμφορουμιτών μας, να σεβαστείτε την προσπάθεια μου και να το αφήσετε ήσυχο το topic δίχως ανούσια posts από δω και για κάνα 15άωρο, έτσι ώστε να διαβάσει και κάνας άλλος Χριστιανός εδώ μέσα την ουσία του εν λόγω post, μπας και βγάλει κάνα σωστό συμπέρασμα επιτέλους!!!!

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων...

goran 64 έγραψε:
Από εχθές το βράδυ που βγήκε η είδηση ότι δεν υπολογίζεται ο Τζιώλης, παρά ως εναλλακτική λύση που θα έρχεται απ τον πάγκο (αυτή είναι όλη η αλήθεια και μάλιστα του έχει δηλωθεί με το που ολοκληρώθηκε η μεταγραφή του Κάνιας, γι αυτό, αν το θυμάστε φυσικά, και τις μέρες εκείνες ο μάνατζερ του Πωλ Κουτσοκατιτίς είχε εμφανιστεί στην Ολλανδία που κάναμε προετοιμασία :o ) έπεσαν επιτέλους οι μάσκες των πουστοΑΡΔ που τρώνε τα συκώτια του Π.Α.Ο.Κ. πάνω από 30 χρόνια τώρα και παρά την κρίση, την φτώχεια και την κακομοιριά της κοινωνίας μας, αυτοί αυξάνονται και πληθύνονται συνεχώς!!!![/b]

Δεν θα εστιάσω προσωπικά σε κανέναν (πόλκες, λόλκες και λοιπούς γελοίους γενίτσΑΡΔους αλλά και πουστοχ@βουζολιμανίσιους) γιατί το 99,9% τους κάνουν την ίδια ακριβώς δουλειά:

Μικραίνουν τον Π.Α.Ο.Κ. για να τα κονομάνε οι ΑΡΔ!!!!

Δεν θέλω να θεωρηθούν τα παρακάτω ειρωνείες και απαξίωση για τον "τίμιο" αλλά μετριότατο επαγγελματία ποδοσφαιριστή Τζιώλη (το τίμιος μέσα σε εισαγωγικά μόνο και μόνο για την αέναη απορία μου πως είναι δυνατόν να είναι ΜΟΝΙΜΑ ΔΙΕΘΝΗΣ και αναντικατάστατος στον Π.Α.Ο.Κ. του Ιβάν Σαββίδη, ένας μετριότατος χαφ, σταθερός μεν, σε βαθμό όμως απ το 6,5 έως το 7 το πολύ ταβάνι, σε σχέση με την προσφορά του στην νευραλγική θέση του 6 που αγωνίζεται απ το 2005 και μετά σε όποιες ομάδες παίζει??? :shock: :shock: ) για το σύγχρονο ποδόσφαιρο που η ταχύτητα είναι το πρώτο και κύριο στοιχείο όλων των πετυχημένων ομάδων!!!!

Δείτε με βάση την κατάταξη της UEFA τις πρώτες 50 ομάδες και πείτε μου ποιες έχουν στο ρόστερ τους σαν βασικό έναν παίχτη στο 6άρι, ο οποίος:

1...Είναι πολύ αργός στα πόδια!!!!

2...Δεν παίρνει θέση για του "βγάλουν" οι αμυντικοί την πρώτη πάσα για να αναπτύξει το παιχνίδι προς τα μπρος!!!!

3...Πασάρει κατά 95% πίσω και πλάγια!!!!

4...Έχει μία κάθετη ασσίστ το πολύ σε κάθε ετήσια αγωνιστική σεζόν 45 και πλέον παιχνιδιών που παίζει!!!!

5...Έχει 2-3 σουτ στην αντίπαλη εστία επίσης σε κάθε αγωνιστική σεζόν!!!!

6...Έχει βάλει καμιά δεκαριά γκολ (μήπως λέω και πολλά δεν ξέρω) σε 10 χρόνια, απ τα 21 έως τα 31 του!!!!

7...Δεν ξέρω και στα σίγουρα, αλλά δεν τον θυμάμαι να έχει σηκώσει και καμιά κούπα ever, πλην του 2004!!!!


Βρείτε μου έστω κι έναν σας παρακαλώ και τότε θα πω ότι είναι λάθος το ότι:

Ο νέος προπονητής του Π.Α.Ο.Κ. Βλάνταν Ίβιτς, αυτός που ξέρει τα εσώψυχα του Π.Α.Ο.Κ. χρόνια τώρα και σαν παίχτης αλλά και σαν (πετυχημένος πανθομολογουμένως) προπονητής της Κ-20 και σαν "υπηρεσιακός" της πρώτης ομάδας απ τον Μάρτιο, βγάζοντας την 1η στα play off απέναντι σε ένα λυσσασμένο σύστημα της λίγδας κατά του Π.Α.Ο.Κ., τον θέλει για εναλλακτική λύση, προερχόμενο απ τον πάγκο για συγκεκριμένο αριθμό αγώνων!!!!


Πάρτε το χαμπάρι πια ρε μάγκες...Ο Π.Α.Ο.Κ. μεγαλώνει, θεριεύει και το λυσσαλέο σύστημα πέφτει ολάκερο απάνω του να τον διαμελίσει πριν φτάσει στην κορυφή!!!!

Γιατί???

Επειδή όταν φτάσει εκεί, δεν θα ξαναπέσει ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕ!!!!


Υ.Γ. Κλείστε τα ραδιόφωνα και μην κλικάρετε κανέναν ΑΡΔ βοηθώντας τους έστω να υπάρχουν!!!!
Μόνο PAOKmania και μόνο Π.Α.Ο.Κ. αδέρφια!!!!


:pano: :nairepaok:



Προχθές "θέμα Βελλίδη", εχθές "θέμα Τζιώλη"...Αύριο ποιανού είναι άραγε η σειρά ρε λιμάρια ΑΡΔ???

Πολεμάτε λυσσαλέα και απροκάλυπτα το 99% πετυχημένο έως τώρα δίδυμο Μίχελ-Ίβιτς γιατί τρέμετε το αποτέλεσμα που θα φέρουν για τον Π.Α.Ο.Κ. μέσα στα επόμενα 2-3 χρόνια!!!!

Ενυπόγραφα οι θρασύτεροι και ανυπόγραφα τα μουλωχτά θρασίμια!!!!

Βάλτε το καλά στο τσερβέλο σας γενίτσΑΡΔοι:

Εξαφανιστείτε όλοι προτού ο οδοστρωτήρας που λέγεται Π.Α.Ο.Κ. σας λιώσει κάτω απ τις ρόδες του!!!!


:pano: :nairepaok:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό Δημητρης17 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:50

pgetsos έγραψε:Τέλος.-

Ξεφυγατε

ξεφυγαμε;;; ξεφυγαμε;;; ο πληθυντικος που κολλαει;;; διαβασες απ την αρχη;;;
...ΠΑΟΚάρα μου, δεν το ξέρουν οι γιατροί...
Άβαταρ μέλους
Δημητρης17
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Κυρ 15 Μάιος 2016, 12:11
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό Asimos » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:51

Θεουληδες..
Asimos
 

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό aquila » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:52

Καταλαβα το νοημα της παρατήρησης δεν ειπα οτι τα bold άλλαζουν το νοημα των γραπτών, αυτο που λεω ειναι οτι δίνουμε ισως περισσοτερο σημασια στους τύπους και οχι στην ουσια. Και η αισθητική παιζει το ρολο της και οταν το κείμενο ειναι ευανάγνωστο βοηθαει αλλα προσωπικα αν καποιος γράφει ουσιαστικα δε θα κολλήσω στη γραμματοσειρά. Και οταν λεω ουσιαστικα δεν εννοω το συγκεκριμενο κείμενο του Γκοραν και πανω σ αυτο θα περιμενα να γινει συζητηση. Εν παση περιπτώσει αν αυτος θεωρεί οτι μπορει να γράφει λιγοτερο φαντεζί καλοδεχούμενο θα ηταν σιγουρα. Αν οχι δε το θεωρω σημαντικό θεμα για ν ασχοληθώ και θα συνεχίζω να τον διαβάζω και να κρινω τα λεγόμενα του ειτε γράφει ανούσια οπως το κείμενο για το οποίο ξεκίνησε το θεμα (κατα τη γνωμη μου παντα) ειτε ουσιαστικα οπως αλλα κείμενα που εχει γράψει κατα καιρούς.
Aquila non capit muscas
Άβαταρ μέλους
aquila
 
Δημοσιεύσεις: 1326
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:54
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:52

Goran μη σταματας να τους τα χωνεις,μιλας πολυ σωστα.Αποψη μου παντα ετσι.
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό stelyk » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:53

Εικόνα
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό Δημητρης17 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:57

mike έγραψε:Δημήτρη σε έχω σε εκτίμηση εδώ μέσα
με θλίβει το να ρίχνουμε το επίπεδο, πραγματικά
σε αυτό που πόσταρα είπα κάτι και για τις δύο πλευρές, αν έκαναν την κίνηση καλής θέλησης και οι δύο τότε θα γλυτώναμε πολλά μαλλιοτραβήγματα εδώ μέσα
αν δεις είμαι από τους πρώτους που μπήκαν στο παοκμανια (και η ημερομηνία που αναφέρεται εδώ είναι μεταγενέστερη, όταν έγινε κάποιο restart), δεν έγραφα συχνά παρά μόνο διάβαζα, άρχισα να συμμετέχω πιο ενεργά γιατί είδα κάτι καλύτερο τελευταία
μην τρελλαίνεστε

οκ.
...ΠΑΟΚάρα μου, δεν το ξέρουν οι γιατροί...
Άβαταρ μέλους
Δημητρης17
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Κυρ 15 Μάιος 2016, 12:11
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:57

adidas1926 έγραψε:Goran μη σταματας να τους τα χωνεις,μιλας πολυ σωστα.Αποψη μου παντα ετσι.


Δυστυχώς αδερφέ είναι πάρα πολλοί...Και είναι ΠΑΝΤΟΥ χωμένοι οι πουστΑΡΔες!!!!
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό Δημητρης17 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:58

Μαικ, σεβαστη η "φορουμική" σου ηλικια.
...ΠΑΟΚάρα μου, δεν το ξέρουν οι γιατροί...
Άβαταρ μέλους
Δημητρης17
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Κυρ 15 Μάιος 2016, 12:11
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό Δημητρης17 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:58

Αλλα και ο τροπος σου.
...ΠΑΟΚάρα μου, δεν το ξέρουν οι γιατροί...
Άβαταρ μέλους
Δημητρης17
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Κυρ 15 Μάιος 2016, 12:11
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 21:52

barlow4 έγραψε:θεμα σεβασμου στους υπολοιπους ειναι.
ειναι δυνατον να μιλαμε για σκληρους πυρηνες αναγνωστων εδω μεσα?
την παλευεις?που νομιζεις οτι εισαι.τι φαση δηλαδη ανταρτικο σε εμας κανει?
ακους εκει αναπτυσσομενος πυρηνα φιλων.καντε αλλο φορουμ αν ειναι.


Κένεθ, μήπως το έχεις πάρει εργολαβία εδώ μέσα το να διώχνεις μέλη για να κάνουν άλλα forum???

Γιατί κάτι έγραψες τις προάλλες για ένα παλιό μέλος εδώ μέσα που έριχνε πολύ ντεμέκ inside information στον λαό με παπάδες ολκής και με το οποίο είχες προσωπική αντιπαράθεση κάνοντας τον να φύγει και να είναι πλέον admin σε άλλο forum...Θυμάμαι λάθος μήπως?

Όσο για το ότι συμφωνείς σε πολλές μου απόψεις σε αυτά που γράφω, δεν σε είδα ΠΟΤΕ να αναπαράγεις κάτι ουσιαστικό, κατά την άποψη σου έστω, ούτε να βάζεις κανένα +1 κάτω από post μου δείχνοντας το έμπρακτα ότι συμφωνείς!!!!

Δεν τολμώ να πιστέψω ότι τα bolg και τα καρναβαλίστικα emoticons ήταν αυτά που σε εμπόδισαν φίλε...

Ούτε όμως στο παρακάτω απάντησες κάτι πάνω στην ουσία, έστω και τώρα που σχεδόν εξαφάνισα τα άπειρα bold που σε κουράζουν και δεν "περνάς καλά" εξ αιτίας τους!!!!

Τροφή για σκέψη, προσωπική τουλάχιστον, λοιπόν...

goran 64 έγραψε:Προσωπικά πάλι θέλω να τονίσω το ακόλουθο σε όλους τους παρευρισκόμενους στο παρόν topic:

Όσο προσθέτετε (ανούσια σε σχέση με αυτό που προηγήθηκε στην προηγούμενη σελίδα) posts, τόσο "απομακρύνεται" το ουσιαστικότερο post σήμερα και χθες εδώ μέσα στο βάθος της λήθης των πιο πίσω σελίδων, μην δίνοντας την δυνατότητα σε πολλούς συμφορουμίτες να διαβάσουν την ουσία του πράγματος στο θέμα Τζιώλης-ΑΡΔ!!!!

Κένεθ, μιας κι εσύ είσαι 8 χρόνια εδώ μέσα πιστεύω ότι πάνω κάτω ξέρεις κατά πόσο ισχύει αυτό που επισημαίνω, πόσο δηλαδή εφικτό είναι στους πολλούς να ανατρέχουν στην προηγούμενη ή στις προηγούμενες σελίδες κάποιων topics για να διαβάζουν όλα τους τα posts από κει που το είχαν αφήσει, ή όχι, έτσι???

Όπως έχω λοιπόν υποχρέωση, μιας και (επιμένω) μου αρέσει η ουσία να διαβάζεται από πολλούς εδώ μέσα και κάνοντας ταυτόχρονα μία φιλότιμη προσπάθεια προσαρμογής μου στην ομάδα του forum, ξαναπαραθέτω το πλέον ουσιαστικό post της ημέρας, με πολύ ελαττωμένα μάλιστα τα πολλά, τεράστια και αποκρουστικά για πολλούς bold γράμματα με λίγα, απαραίτητα όμως, τα οποία οδηγούν άμεσα στην ουσία του παρατιθέμενου "σεντονιού"!!!!

Παρακαλώ λοιπόν οι υπόλοιποι, κυριότερα οι παλαιότεροι στο forum που είσαστε και γνώστες της νοοτροπίας περισσότερων συμφορουμιτών μας, να σεβαστείτε την προσπάθεια μου και να το αφήσετε ήσυχο το topic δίχως ανούσια posts από δω και για κάνα 15άωρο, έτσι ώστε να διαβάσει και κάνας άλλος Χριστιανός εδώ μέσα την ουσία του εν λόγω post, μπας και βγάλει κάνα σωστό συμπέρασμα επιτέλους!!!!

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων...

goran 64 έγραψε:
Από εχθές το βράδυ που βγήκε η είδηση ότι δεν υπολογίζεται ο Τζιώλης, παρά ως εναλλακτική λύση που θα έρχεται απ τον πάγκο (αυτή είναι όλη η αλήθεια και μάλιστα του έχει δηλωθεί με το που ολοκληρώθηκε η μεταγραφή του Κάνιας, γι αυτό, αν το θυμάστε φυσικά, και τις μέρες εκείνες ο μάνατζερ του Πωλ Κουτσοκατιτίς είχε εμφανιστεί στην Ολλανδία που κάναμε προετοιμασία :o ) έπεσαν επιτέλους οι μάσκες των πουστοΑΡΔ που τρώνε τα συκώτια του Π.Α.Ο.Κ. πάνω από 30 χρόνια τώρα και παρά την κρίση, την φτώχεια και την κακομοιριά της κοινωνίας μας, αυτοί αυξάνονται και πληθύνονται συνεχώς!!!![/b]

Δεν θα εστιάσω προσωπικά σε κανέναν (πόλκες, λόλκες και λοιπούς γελοίους γενίτσΑΡΔους αλλά και πουστοχ@βουζολιμανίσιους) γιατί το 99,9% τους κάνουν την ίδια ακριβώς δουλειά:

Μικραίνουν τον Π.Α.Ο.Κ. για να τα κονομάνε οι ΑΡΔ!!!!

Δεν θέλω να θεωρηθούν τα παρακάτω ειρωνείες και απαξίωση για τον "τίμιο" αλλά μετριότατο επαγγελματία ποδοσφαιριστή Τζιώλη (το τίμιος μέσα σε εισαγωγικά μόνο και μόνο για την αέναη απορία μου πως είναι δυνατόν να είναι ΜΟΝΙΜΑ ΔΙΕΘΝΗΣ και αναντικατάστατος στον Π.Α.Ο.Κ. του Ιβάν Σαββίδη, ένας μετριότατος χαφ, σταθερός μεν, σε βαθμό όμως απ το 6,5 έως το 7 το πολύ ταβάνι, σε σχέση με την προσφορά του στην νευραλγική θέση του 6 που αγωνίζεται απ το 2005 και μετά σε όποιες ομάδες παίζει??? :shock: :shock: ) για το σύγχρονο ποδόσφαιρο που η ταχύτητα είναι το πρώτο και κύριο στοιχείο όλων των πετυχημένων ομάδων!!!!

Δείτε με βάση την κατάταξη της UEFA τις πρώτες 50 ομάδες και πείτε μου ποιες έχουν στο ρόστερ τους σαν βασικό έναν παίχτη στο 6άρι, ο οποίος:

1...Είναι πολύ αργός στα πόδια!!!!

2...Δεν παίρνει θέση για του "βγάλουν" οι αμυντικοί την πρώτη πάσα για να αναπτύξει το παιχνίδι προς τα μπρος!!!!

3...Πασάρει κατά 95% πίσω και πλάγια!!!!

4...Έχει μία κάθετη ασσίστ το πολύ σε κάθε ετήσια αγωνιστική σεζόν 45 και πλέον παιχνιδιών που παίζει!!!!

5...Έχει 2-3 σουτ στην αντίπαλη εστία επίσης σε κάθε αγωνιστική σεζόν!!!!

6...Έχει βάλει καμιά δεκαριά γκολ (μήπως λέω και πολλά δεν ξέρω) σε 10 χρόνια, απ τα 21 έως τα 31 του!!!!

7...Δεν ξέρω και στα σίγουρα, αλλά δεν τον θυμάμαι να έχει σηκώσει και καμιά κούπα ever, πλην του 2004!!!!


Βρείτε μου έστω κι έναν σας παρακαλώ και τότε θα πω ότι είναι λάθος το ότι:

Ο νέος προπονητής του Π.Α.Ο.Κ. Βλάνταν Ίβιτς, αυτός που ξέρει τα εσώψυχα του Π.Α.Ο.Κ. χρόνια τώρα και σαν παίχτης αλλά και σαν (πετυχημένος πανθομολογουμένως) προπονητής της Κ-20 και σαν "υπηρεσιακός" της πρώτης ομάδας απ τον Μάρτιο, βγάζοντας την 1η στα play off απέναντι σε ένα λυσσασμένο σύστημα της λίγδας κατά του Π.Α.Ο.Κ., τον θέλει για εναλλακτική λύση, προερχόμενο απ τον πάγκο για συγκεκριμένο αριθμό αγώνων!!!!


Πάρτε το χαμπάρι πια ρε μάγκες...Ο Π.Α.Ο.Κ. μεγαλώνει, θεριεύει και το λυσσαλέο σύστημα πέφτει ολάκερο απάνω του να τον διαμελίσει πριν φτάσει στην κορυφή!!!!

Γιατί???

Επειδή όταν φτάσει εκεί, δεν θα ξαναπέσει ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕ!!!!


Υ.Γ. Κλείστε τα ραδιόφωνα και μην κλικάρετε κανέναν ΑΡΔ βοηθώντας τους έστω να υπάρχουν!!!!
Μόνο PAOKmania και μόνο Π.Α.Ο.Κ. αδέρφια!!!!


:pano: :nairepaok:



Προχθές "θέμα Βελλίδη", εχθές "θέμα Τζιώλη"...Αύριο ποιανού είναι άραγε η σειρά ρε λιμάρια ΑΡΔ???

Πολεμάτε λυσσαλέα και απροκάλυπτα το 99% πετυχημένο έως τώρα δίδυμο Μίχελ-Ίβιτς γιατί τρέμετε το αποτέλεσμα που θα φέρουν για τον Π.Α.Ο.Κ. μέσα στα επόμενα 2-3 χρόνια!!!!

Ενυπόγραφα οι θρασύτεροι και ανυπόγραφα τα μουλωχτά θρασίμια!!!!

Βάλτε το καλά στο τσερβέλο σας γενίτσΑΡΔοι:

Εξαφανιστείτε όλοι προτού ο οδοστρωτήρας που λέγεται Π.Α.Ο.Κ. σας λιώσει κάτω απ τις ρόδες του!!!!


:pano: :nairepaok:



@Aquila, εσύ αδερφέ που μου είπες ότι δεν είσαι της σχολής "Πίστευε και μη ερεύνα" γιατί θεωρείς το αρχικό post ανούσιο???

Δεν περίμενα από σένα να μην μπεις στον πειρασμό του να βρεις την ουσία στο γεγονός ότι:

Ακριβώς 24 ώρες μετά από μία εμφατική εκτός έδρας νίκη-πρόκριση του Π.Α.Ο.Κ. στα play off του Europa League προς τους Ομίλους αυτού μάλιστα, σκάει θέμα απ το πουθενά (τίποτα το επίσημο) ότι "ο Τζιώλης δεν υπολογίζεται"!!!!

Η Π.Α.Ε. σιωπά, ενώ οι ΑΡΔ αρχίζουν από χθες βράδυ το πάρτυ κατά των Ίβιτς-Μίχελ για τον χειρισμό τους απέναντι στον τίμιο επαγγελματία Τζιώλη!!!!

Το χρονικό διάστημα μάλιστα κατά το οποίο ο Π.Α.Ο.Κ. πρέπει να κλειδώσει το ρόστερ του με μία όλο κι όλο μεταγραφή επιθετικού, περιμένοντας την σύμφωνη γνώμη του Ιβάν Σαββίδη για το τελικό ποσόν που μπορεί να δαπανηθεί!!!!

Δεν σου έκαναν καθόλου εντύπωση δηλαδή όλες αυτές οι "συμπτώσεις" που πέσανε μαζεμένες???

Αν θέλετε φυσικά απαντάτε και οι δύο, @Barlow4 και @Aquila, δεν είναι και με το ζόρι απαραίτητο...


Edit: Μπα, έχουμε και βολικά ΣΒΟΥ βλέπω πάλι...Μάλιστα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 20 Αύγ 2016, 22:22

Το τοπικ κλειδώνει, υπάρχει το προπαγάνδα και λάθη.

Επίσης, γκοραν, δεν κάθομαι να διαβάσω τα προηγούμενα αλλά ρε φίλε ή μας δουλεύεις ή από τη φύση σου αναζητεις την παρεξήγηση και τη μανουρα. Δεν μένουν πολλές ευκαιρίες.

Αυτά τα λίγα από εμένα.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Σάβ 20 Αύγ 2016, 22:25

Δημητρης17 έγραψε:
pgetsos έγραψε:Τέλος.-

Ξεφυγατε

ξεφυγαμε;;; ξεφυγαμε;;; ο πληθυντικος που κολλαει;;; διαβασες απ την αρχη;;;

Α ναι, δε ξέφυγες για το get a room που είναι μια άκρως συχνή φράση στο διαδίκτυο που μόνο στα σεξουαλικά σου πεπραγμένα δεν αναφέρεται

Και καθόσουν και μου έγραφες Μπαρλοαρα μου και βλακείες

Μια χαρά ξέφυγες και εσύ λοιπόν και ο Κεν Και όλοι σας

Το θέμα έχει έναν συγκεκριμένο τίτλο. Θέλετε να τον σεβαστείτε; Καλώς

Αν όχι, και θέλετε να με γράφετε στα @@ σας ενώ είπα ΤΈΛΟΣ στις μαλακίες εκατέρωθεν, θα πέφτει σβήσιμο και ας μη ξέρω καν αν και τι σβήστηκε Γρηγόρη
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες