"Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 24 Φεβ 2016, 16:33

Μάλιστα λοιπόν...Οι μέρες περνάνε και δύο must win αγώνες του Π.Α.Ο.Κ. πλησιάζουν, ο ένας που το αποτέλεσμα του αφορά τον στόχο της ομάδας για το Πρωτάθλημα και τα play off του και "στα καπάκια" ο άλλος που αφορά τον στόχο της ομάδας για τον τελικό και την κατάκτηση του Κυπέλλου Ελλάδος!!!

Όσο λοιπόν οι μέρες πλησιάζουν, τόσο ανοίγουν οι οχετοί της αντιΠ.Α.Ο.Κ.τσίδικης προπαγάνδας, με "έναρθρες κραυγές", φυσικά ανυπόγραφες, οι οποίες θέλουν απ την μία να "μπαχαλέψουν" την ηρεμία της ομάδας μας κι απ την άλλη να συνεχίσουν την αργή, ίσως μέχρι τώρα, αλλά σταθερή προσπάθεια για υπονόμευση του πλέον δυνατού χαρτιού του σημερινού Π.Α.Ο.Κ., του μεγαλομετόχου μας Ιβάν Σαββίδη!!!

Ευτυχώς στο πρώτο κωλοάρθρο των ανώνυμων "φουστανοφόρων" πουστοάρδ, το οποίοι αφορούσε κάποιον κύριο Αρβ@λάτζε, επαγγελόμενο προπονητή ποδοσφαίρου και άνεργο ετούτη την στιγμή, και υποστήριζε ότι, κατά δήλωση του, "έχει ήδη κλειστεί συνάντηση με τους ανθρώπους του Π.Α.Ο.Κ.", η διοίκηση της ομάδας μας προέβη σε άμεση διάψευση του "γεγονότος", το οποίο μοναδικό σκοπό του είχε να χαλάσει την ηρεμία της ομάδας εν όψη των δύο κρίσιμων αγώνων της!!!

Μπράβο λοιπόν στην Π.Α.Ε. του Π.Α.Ο.Κ. για τα άμεσα αντανακλαστικά που επέδειξε ως όφειλε!!!

Το δεύτερο κωλοάρθρο των ίδιων απεχθών φουστανοφόρων σκουληκιών της πουστολιμανίσιας και αντιΠ.Α.Ο.Κ.τσίδικα προπαγανδιστικής αρδογραφίας, είναι ένα αναμάσημα των δηλώσεων Άρνεσεν όταν αποχώρησε απ την Τούμπα και την ομάδα μας!!! Σε μία δεύτερη version λοιπόν των ίδιων λόγων που είπε τότε ο καθ όλα σωστός στο επικοινωνιακό θέμα Άρνεσεν, τονίζεται πλέον το γεγονός της αλλαγής φιλοσοφίας του μεγαλομετόχου μας Ιβάν Σαββίδη σε όσα αφορούν την ομάδα, με τέτοιο τρόπο όμως, ο οποίος είναι ιδιαίτερα εμπρηστικός τόσο για τον ίδιο, όσο και για το μέλλον της ομάδας μας, αφού λίγο ή πολύ αφήνει να εννοηθεί (πολύ απλοϊκά γράφοντας το) το τραγελαφικό: "Που πας ρε κακομοίρη Π.Α.Ο.Κ. με τα μυαλά που κουβαλάει ο μεγαλομέτοχος σου;;;"...Κι αυτά να γράφονται απ τους ίδιους ακριβώς πουστοάρδ και τα χτικιάρικα μέσα τους, αυτούς που, δύο εβδομάδες πριν, απαξίωναν τον Άρνεσεν σαν κλέφτη και μιζαδόρο" ολκής!!!

Αυτό φυσικά και δεν χρίζει καμίας απάντησης από μία σοβαρή Π.Α.Ε. όπως αυτή του Π.Α.Ο.Κ., καθότι είναι τελείως οφθαλμοφανής ο λόγος που γράφεται-ανακυκλώνεται, κατατάσσοντας το ως μία μόνο "πηλοφοριά" (επιτρέψτε μου το παράδοξο της λέξης "ποιητική αδεία") λάσπης μέσα στα εν γένει βουνά της λασπουριάς της αντιΠ.Α.Ο.Κ.τσίδικης προπαγάνδας!!! Ούτε φυσικά μπορεί να φέρει κάποιο αρνητικό αποτέλεσμα στα μελλούμενα του μπιζίμ Π.Α.Ο.Κ. !!!

Τον νου σας όμως Π.Α.Ο.Κ.τσάκια μου!!! Είμαστε φυσικά όλοι "ψιλιασμένοι" πλέον για το πόσο βρώμικα μας πολεμάνε οι αντίπαλοι μας με κάθε μέσον και με πολλά αλλεπάλληλα άνανδρα χτυπήματα κάτω από την μέση που προσπαθούν να περάσουν, δεν έχουμε όμως δει ακόμα τον "πυρήνα της Κόλασης", αυτής στην οποία βράζουν όλοι αυτοί (οι χαβουζοπουστολιμανίσιοι απόγονοι κάποιων Αμερικανών ναυτών του 6ου στόλου) δίχως εμάς και στην οποία θέλουν όμως οπωσδήποτε να μας ρίξουν κι εμάς...Όσο δε, θα πλησιάζει ο 1ος ημιτελικός Κυπέλλου με τον πουστόγαυρο στην Τουμπάρα μας, ένας αγώνας στον οποίο τρέμουν να μην ξεφτιλιστούν με κανένα τάλιρο, τόσο οι άνανδρες, ελεεινές, ψεύτικες, φουστανοφόρες και ύπουλες προσπάθειες τους σε βάρος μας θα πληθαίνουν!!!

Να είστε όλοι καλά και να έχετε πάντα μάτια, αυτιά και μυαλά ανοιχτά!!! :pano: είστε... :nairepaok: παντού !!!
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τετ 24 Φεβ 2016, 20:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 24 Φεβ 2016, 18:58

Δεν πρόλαβε να "στεγνώσει το μελάνι" του προηγούμενου post μου και "τα όργανα συνεχίζουν" κιόλας "να παίζουνε βαριά" !!! :? :? :?


Μάλιστα κύριοι...Νίκος Καραγκιοζοργίου λοιπόν στο βρωμοκοπρόσκυλο του πουστόγαυρου...Ένας ντεμέκ Π.Α.Ο.Κ.τσής, ένας συνεπέστατος υπηρέτης του συστήματος του χαβουζοπουστολίμανου εδώ και 30 σχεδόν χρόνια, ένας πληρωμένος μπάτλερ για τις υπηρεσίες του ως ποδοσφαιριστής στον βάζελο του "καπετάνιου"-πειρατή κι ως προπονητής στα παραρτήματα εδώ και χρόνια του πουστόγαυρου και κάθε πουστοπροέδρου του, που έπρεπε (λέει) να βγάλει επιτέλους όλα όσα έχει στην καρδιά του για τον Π.Α.Ο.Κ. !!! Θαρρεί κανείς ότι αν τα έβγαζε σε μια βδομάδα ή σε δέκα μέρες θα...έσκαγε ο μπ@γλαμόπουστ@ς !!! :twisted:


Το τρύπημα συνεχίζεται και μάλιστα "από μέσα" λοιπόν, μιας και ο ίδιος δηλώνει :shock: "βετεράνος του Π.Α.Ο.Κ.", προσφέροντας (λέει) με την παρουσία του σε αγώνες της ομάδας των βετεράνων μας, όποτε του ζητηθεί !!! :o


Κατηγορεί τον Σαββίδη γιατί (λέει) :shock: κάνει λάθος που δεν αφήνει να διοικήσουν τον Π.Α.Ο.Κ. όσοι :shock: νιώθουν κι όσοι :shock: έχουν φτιάξει μεγάλο τον Π.Α.Ο.Κ., κατονομάζοντας μάλιστα και :shock: τον κυρ Νίκο τον έμπειρο σαν έναν απ αυτούς !!! :o Κάνει λάθος που "αφήνει στα ξένα χέρια" τον Π.Α.Ο.Κ. !!! :o


Επίσης ότι έδιωξε τον καλύτερο ποδοσφαιράνθρωπο που ήρθε ποτέ στον Π.Α.Ο.Κ., τον Άρνεσεν (λίγο οξύμωρη δεν θα θεωρούνταν η συνύπαρξη κυρ Νίκου-Άρνεσεν, εφ όσον αποδείχτηκε ότι ήταν διαφορετικής βασικής νοοτροπίας;;;) :? :? :?


Δεν σου τά πανε καλά τα γράμματα ρε συ καραγκιοζοργίου μάλλον !!! :(


Συνεχίζει δε, εκθειάζοντας τον καπετάνιο-πειρατή των βάζελων και τον πρόεδρο των πουστόγαυρων (κακό ψόφο νά χει ο βρωμιάρης) και πράκτορα της (βρύσης που) στάζει, επειδή (λέει) αυτοί, ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ που ανέλαβαν τις ομάδες τους, ΠΗΡΑΝ ΚΙΟΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ !!! Πόσο πρωτότυπο ρε Νικολάκη !!! :P :P :P


Εκφράζεται τόσο άνετα ο καραγκιοζοργίου, τόσο απλά και "συγκινητικά", που σού ρχεται να τον αγκαλιάσεις σφιχτά , κλαίγοντας πικρά στον ώμο του για τις αλήθειες που ακούς, που θαρρείς κι ο ίδιος προέρχεται από καμία παρθενογέννεση, πιστεύοντας ότι πιθανά αυτός δεν είναι καν γνώστης της ελληνικής πραγματικότητας, πόσο δε μάλλον ένα απ τα πλέον καλολαδωμένα γρανάζια της !!!


Το οξύμωρο όμως, το αντιφατικό, το πούστικο και το ελεεινό, αυτό που σου "πετάει την μάσκα" βρε δούλε των εχθρών του Π.Α.Ο.Κ. και στημένε στα τέσσερα επί πληρωμή γεννίτσαρδε, είναι η ίδια σου η απάντηση, τα λόγια που βγαίνουν απ το γ@μημένο το στόμα σου μωρή π@υστάρα του κερ@τά, όταν σε ρωτάνε για την ομαδούλα παράρτημα που σε έχουν στείλει να προπονείς τα μεγάλα αφεντικά σου, την Καλλ@νή και την τύχη που έχει στο ελληνικό πρωτάθλημα !!!


"Τίποτα δεν είναι τυχαίο ρε παιδιά" εννοεί με τα λεγόμενα του ο γονατισμένος και πληρωμένος για να προκαλέσει φθορά στον Π.Α.Ο.Κ. καραγκιοζοργίου συνεχίζοντας επακριβώς "αφού ξέρετε τι γίνεται στο ελληνικό πρωτάθλημα και δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα" !!!


Εσύ δηλαδή που ξέρεις επίσης ρε καραγκιόζη (ζητώ ταπεινά συγγνώμη απ την σκιά της φιγούρας του λαϊκού μας ήρωα κι απ τον μακαρίτη τον Ευγένιου Σπαθάρη) τι γίνεται στο ελληνικό πρωτάθλημα και δεν μπορείς να κάνεις κάτι, μωρή βρωμόκοτα της λασπουριάς, ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ-ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΟΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΞΟΔΕΥΕΙ ΕΝΑΝ ΣΚΑΣΜΟ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ "ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΠΟ", όποιος κι αν διοικεί τον Π.Α.Ο.Κ.;;;


ΝΤΡΟΠΗ, ΟΡΓΗ ΚΑΙ ΘΛΙΨΗ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΑΛΗΤΗΡΙΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΠΗΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ Π.Α.Ο.Κ. και ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΕΚΔΙΩΧΘΕΙ ΑΜΕΣΑ ΑΠ ΤΟΥΣ ΒΕΤΕΡΑΝΟΥΣ ΜΑΣ, ΣΑΝ ΑΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΔΟΤΗΣ ΤΟΥ ΜΠΙΖΙΜ Π.Α.Ο.Κ. !!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ΚΑΙ :( :( :( :( :( :( :( :( :( ΜΟΝΑΧΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΥΣΤΟΑΛΗΤΕΙΑ !!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 24 Φεβ 2016, 19:41

Σταματημό δεν θα έχουν ολόκληρη την εβδομάδα τα γεννιτσαρδιά, σας προειδοποίησα δίχως όμως να έχω καμιά όρεξη να γίνω "σασταλεγάκιας" !!! :P



Το βωθρόπολις έβγαλε τον 70άχρονο αοιδό με την πιρόγα του, τον κυρ Μανώλη, για να βαφτίσει (λέει) την φετινή χρονιά...ΝΤΡΟΠΗ για τον Π.Α.Ο.Κ., να θίξει το σκεπτικό του μεγαλομετόχου, τον οποίο όμως εκτιμάει και δεν του ρίχνει παρά μικρό μερίδιο ευθύνης (λέει), να κλάψει γοερά αλλά και πολύ θυμωμένα που πετάει τα λεφτά του σε ξένους καλοσιτισμένους και χρυσοπληρωμένους τεχνοκράτες που δεν νιώθουν τι εστί Π.Α.Ο.Κ. και τα γνωστά πλέον γραφικά που "αφήνουν πλέον τα δικά μας παιδιά άνεργα παίρνοντας τους τις δουλειές" !!! :roll:



Αυτή ακριβώς, αν δεν είναι η απόλυτη, ίσια και ταυτόχρονα ύπουλα χαραγμένη γραμμή του πουστόχοντρου του πουστολίμανου κατά του μπιζίμ Π.Α.Ο.Κ. και του μεγαλομετόχου μας, τότε ποιανού είναι ρε κυρ Μανώλη;;; Μήπως του κολλητού σου;;; Μήπως του επίσης 70άχρονου κυρ Δημήτρη, του καλαματιανού τέως βαρώνου της α(θ)λητοαρδογραφίας της Θεσσαλονίκης και τώρα πλέον "επιτελάρχη" και "υψηλού εποπτεύοντος" της, αυτής που κάνοντας τα πλακάκια με τον κυρ Νίκο "έφαγε" απ τον προεδρικό θώκο του Π.Α.Ο.Κ. μας τον αείμνηστο Γιώργο Παντελάκη, τον επιβεβαιωμένα πλέον μετά από 30 χρόνια, μεγαλύτερο ποδοσφαιρικό παράγοντα όλων των εποχών, κι όχι μόνο του Π.Α.Ο.Κ.;;; :? ... :shock: ... :o



ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΘΛΙΨΗ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΣ ΜΙΚΡΟΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΜΠΙΖΙΜ Π.Α.Ο.Κ. !!! ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ, ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΟΝΤΥΤΕΡΑ ΣΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΠΑΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΚΙ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΚΛΙΠΑΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΕΤΡΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ Ο "ΜΑΙΤΡ" ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΧΑΡΙΣΕΙ, ΓΙΑΤΙ "ΤΑ ΠΑΝΘ' ΟΡΑ" ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ :pano: ΕΙΝΑΙ... :nairepaok: ... ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ !!!
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Πέμ 25 Φεβ 2016, 11:06, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 25 Φεβ 2016, 10:56

Ακριβώς όπως είπες μικροσυμφεροντα ο ΠΑΟΚ δεν τους νοιάζει καθόλου

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 25 Φεβ 2016, 11:19

Και ο "βόθρος" των γεννίτσαρδων και των χαβουζοπουστολιμανίσιων συνεχίζει να ξερνάει την μπόχα του !!!

Μάλιστα...Κι αυτός ο σκουληκ-άρις "μικροσκοπικός νίκος" βγήκε να μπερδέψει με ενυπόγραφο άρθρο του (ο Θεός να το κάνει δηλαδή) τον μεγαλομέτοχο μας !!! Απ τη μια να τον κάνει να μετανιώσει για την πρόσληψη Άρνεσεν, τόσο ώστε να μην ξανατολμήσει ποτέ πια κάτι παρόμοιο κι απ την άλλη να του ρίξει και μερίδιο, έστω, ευθύνης που τον άφησε να τον εκμεταλλευτεί "φρενάροντας" τον Π.Α.Ο.Κ. και μετά να φύγει !!! :o :o :o

Συνεχίζει δε να επιμένει, εννοώντας ότι αυτός έγινε η αιτία που "φαγώθηκε" το δικό μας παιδί, ο κυρ Νίκος ο έμπειρος, ο οποίος πολύ τους λείπει τους πουστοάρδ ως Δούρειος Ίππος του κάστρου του Π.Α.Ο.Κ., ώστε να το εκπορθήσουν πλήρως οι γεννίτσαρδοι και γι αυτό έχουν ξεκωλωθεί να τον επαναφέρουν το συντομότερο δυνατόν, "καβάλα στο άλογο του" μάλιστα !!! :oops: :oops: :oops: ΚΑΙ :( :( :(

ΝΤΡΟΠΗ, ΟΡΓΗ ΚΑΙ ΘΛΙΨΗ ΡΕ ΓΕΝΝΙΤΣΑΡΔΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΤΟΝ ΜΠΙΖΙΜ Π.Α.Ο.Κ., ΣΥΜΜΑΧΩΝΤΑΣ ΜΕ Ε.Π.Ο., ΛΙΓΔΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΔΙΑΒΟΛΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΣΑΣ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ !!! ΚΑΚΟ ΨΟΦΟ ΝΑ ΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ !!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ΚΑΙ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ΚΑΙ :( :( :( :( :( :( ΜΟΝΑΧΑ !!!

Ο :pano: ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ... :nairepaok: ... ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΟΛΩΝ ΤΟΥΣ !!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 03 Μαρ 2016, 14:46

Άνοιξα κάποια στιγμή αυτό το topic και προς τιμήν τους οι moderators το διατήρησαν και δεν το κλείδωσαν!!!

Σκοπός μου ήταν, όχι μόνο να αναφέρουμε τα ΑΡΔοσιεύματα, αλλά να τα αντικρούσουμε κιόλας επιχειρηματολογώντας με καίριες ερωτήσεις, όσες θα κάναμε στον κάθε ΑΡΔ που έγραφε κάποιο προπαγανδιστικό άρθρο-είδηση κατά του Π.Α.Ο.Κ. μας!!!

Μετά τα χθεσινά γεγονότα όμως και αυτά που βλέπουμε, ακούμε και διαβάζουμε σήμερα έχω να πω:

Ποια επιχειρήματα ρε μάγκες τώρα πια??? Ποιες αντιπαραθέσεις λογικής και διαλόγου να συνεχίσουμε τώρα πια??? Η υπομονή τελειώνει όταν η κοινή λογική θάβεται όχι πλέον μόνο προπαγανδιστικά αλλά και προβοκατόρικα!!![b]


[b]Φτάνει πια τόση κοροϊδία αδέρφια...φτάνει πιάάά!!!

Μία είναι η λύση ρε σεις: Π.Ξ.Σ. και ζζζζζζζζζζζζζζζζζ ζζζζζζ
πρήξτε τους καλές μου, δηλητηριασμένες μου σφήκες επιτέλους ζζζζζζζζζζζζζζ
ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 14 Απρ 2016, 12:04

Μιας και έχω και πολύ καιρό να γράψω σ αυτό το topic, νομίζω ότι ήρθε επιτέλους η ώρα, απευθύνοντας κάποιες ερωτήσεις, για το άξιον της απορίας μου και μόνο φυσικά, στους πουστόγ@υρους ΑΡΔ:


Τι έγινε ρε σεις πουστόγ@υροι Γκαιμπελιστές;;; Τι έγινε ρεεεεε;;;

Δεν είναι "νέο" η ψ@λιά που φάγατε εχθές στο Παλατάκι;;; Εεεεε;;;

Γιατί δεν το "πληροφορείτε" ρε στα πρόβατα σας με "τα σκατά μέσα στα μυαλά" γράφοντας το στις πουστ@φυλλάδες σας;;; ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙ;;;

Για να μην το μάθουν ή για να μην πληγωθούν οι "επιστήμονες" σας;;;

ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΤΑΝ Ο Π.Α.Ο.Κ. ΣΑΣ Γ@ΜΑΕΙ ΡΕ ΣΕΙΣ;;;

Αλλά αυτοί είστε ρε πουστόγ@υροι, πάντα ελεεινοί και τρισάθλιοι!!!

"Σκατά στα μυαλά" έχουν τα πρόβατα σας, απόσκατα έχετε εσείς!!!

Φτου σας ρε "λεβέντες" του λωκού, αισχροί προπαγανδιστές!!!

ΠΟΥΤΣ@ & ΑΙΣΧΟΣ ΑΞΙΖΕΤΕ ΜΟΝΟ ΡΕ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΚΑΠΟΙΩΝ ΝΑΥΤΩΝ!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 15 Απρ 2016, 11:56

Η έγκυρη γαλλική εφημερίδα "Le Monde", αναφερόμενη στις περιβόητες πλέον "Panama Lists", κατονομάζει τον "κύριο" Σ. Κόκκ@λη ως "agent Rocco", διαβόητο πράκτορα της ανατολικογερμανικής μυστικής υπηρεσίας "St@zi" από τα τέλη της δεκαετίας του '60 ακόμα!!! Άντε καλέ τώρα...ποια "Le Monde";;; (Ποια AMSTEL βρε;;;) :D

Στην χώρα μας βέβαια ο εν λόγω κύριος έχει "απαλλαγεί" των κατηγοριών εδώ και κάποια χρονάκια και σουλατσάρει ελεύθερος και ωραίος, έχοντας δώσει μάλιστα και "προίκα" στον χοντροπουστόγ@υρο όλη την ΕΓΚ. ΟΡ. και τους υπηρέτες της!!! :P

"Ο κόσμος το χει τούμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι" λοιπόν για ακόμα μία φορά, ε άπαντες "κύριοι" ΑΡΔ;;;
:twisted:

"Ελλάς, Ελλάς, η χώρ@ της πουστι@ς" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:


:idea: Υ.Γ. "(AMSTEL)...γιατί έτσι μας αρέσει..." ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 05 Ιουν 2016, 18:52

Θα ήθελα να έχω μπροστά μου ένα από τα σιχάματα της Μέτροπορδ που υπογράφουν το άρθρο στα δεξιά της Κεντρικής, το οποίο τιτλοφορείται "Μην ποντάρετε στην Σουηδία, ο Όλσεν πρώτος της τερματοφύλακας στο Euro" και να τον ρωτήσω ίσια και απλά:

1...Βρε ορισμέ του πανηλίθιου ατόμου, βρε βρωμοΑΡΔ της κακιάς ώρας, τι ακριβώς κέρδος έχεις πλέον του λόγου σου ρίχνοντας χολή στο πρόσωπο του Ρόμπιν Όλσεν? :?

2...Δεν καταλαβαίνεις ότι κάνεις κακό στον Π.Α.Ο.Κ. μ αυτό που γράφεις, θεωρώντας τον ντιπ χωριό που ούτε κράτησε τον παίχτη μέχρι το τέλος του Euro, έστω για να καρπωθεί αυτός κι όχι η Κοπεγχάγη τα περίπου 110.000 ευρώ απ την βέβαιη παρουσία του εκεί, ούτε ένα ποσοστό μεταπώλησης του παίχτη εξασφάλισε αλλά τον πούλησε και "μπιρ παρά" και μάλιστα με "γραμμάτια"??? :roll: :roll:

3...Τόσο εμπαθείς είστε ρε πουστοΑΡΔ με την Π.Α.Ο.Κ.άρα μας??? :x :x

4...Ποιος κινεί τα νήματα σας βρε γελοίοι "Κατσουλίνοι" της ΑΡΔογραφίας, βρε προσκυνημένοι γενίτσΑΡΔοι του τιμημένου μας Βορρά??? :shock: :shock:

Υ.Γ. Αχ ρε πστη μου πείνα που σας χρειάζεται όλους σας, ΛΙΜΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΟΝΤΑ!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 05 Ιουν 2016, 18:58

Ο ΠΑΟΚ παει να γίνει χαλίφης στην θέση του χαλίφη δεν λέει το βοθροπολις; προς το παρόν ο μονος σοβαρός εκεί είναι ο ραγκατσης οι άλλοι είναι φανερό ότι έχουν γραμμή

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 23 Ιουν 2016, 15:03

Μήπως μπορεί να με απαντήσει κανένας πουστ@ΑΡΔ ποια ακριβώς είδηση βγαίνει με την συνεχόμενη-επαναλαμβανόμενη ανακύκλωση τις τελευταίες 2-3 μέρες των δηλώσεων αυτουνού του 35άχρονου πρώην παίχτη μας, του Ράσβαν Ρατ, για τους λόγους που τον έδιωξε απ τον Π.Α.Ο.Κ. αυτός ο κακός ο πρώην προπονητής μας??? :shock: :shock: :o :o

Αναρωτιέμαι, τι ακριβώς, εκτός απ την ρεαλιστικότατη και πλήρη σας ανυπαρξία, προσπαθείτε να καλύψετε με τέτοιου είδους λιβανίσματα ρε σεις πουστ@ΑΡΔ ή για τι ακριβώς θέλετε να μας προετοιμάσετε άραγε? :x :yellowcard: :redcard:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 18 Αύγ 2016, 11:16

@Mike, αν το δεις σύντομα, σε παρακαλώ πολύ ρε αδερφέ, επειδή "δεν το χω" το θέμα, ανέβασε σε αν έχεις ευχέρεια χρόνου και σ αυτό το topic το ΑΝΥΠΟΓΡΑΦΟ "θεματάκι" που έβγαλε σήμερα, 7 ώρες πριν τον αγώνα, του πουστ@σκυλο των πουστόγ@υρων για τον Βελλίδη, το ίδιο που ανέβασες στο topic του τρίτου μας τερματοφύλακα...

Γουστάρω πολύ να τα χώσω λίγο μεσημεριάτικα στους Γκαιμπελιστές πουστ@ΑΡΔ των πουστόγ@υρων, αυτούς τους μπαμπουίνους της "ολοκληρωτικής ενημέρωσης-αποπροσανατολισμού" των πάντων... :x :redcard:

Thank's προκαταβολικά φίλε...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό mike » Πέμ 18 Αύγ 2016, 11:27

πάρτο κι εδώ Γρηγόρη
θα πόνταρα και 10$ ότι κάποιος ΑΡΔ σου έφαγε γκόμενα κάποτε :D

Την ώρα που ο ΠΑΟΚ ετοιμάζεται να δώσει έναν πολύ σημαντικό ευρωπαϊκό αγώνα, απέναντι στην Ντιναμό, στην Τιφλίδα, Έλληνας άσος φέρεται να μαζεύει τα πράγματά του από την Τούμπα και να ψάχνει τον επόμενο σταθμό της καριέρας του.

Το φοβερό, μάλιστα, στη συγκεκριμένη υπόθεση είναι ότι ο παίκτης έδειχνε να υπολογίζεται ενόψει της νέας σεζόν, καθώς με απόφαση της "ασπρόμαυρης" διοίκησης ανανεώθηκε το συμβόλαιό του, για τα επόμενα δύο χρόνια, μόλις πριν από ένα μήνα!

Ο λόγος για τον Μάρκο Βελλίδη, ο οποίος φέρεται να είναι πολύ απογοητευμένος από το γεγονός ότι ο Βλάνταν Ίβιτς δεν τον έχει στα πλάνα του, καθώς αυτή τη στιγμή θεωρείται ο τρίτος πορτιέρο στο Δικέφαλο, πίσω από τους Παναγιώτη Γλύκο και Ζέλικο Μπρκιτς.

Ο Έλληνας γκολκίπερ, λοιπόν, είναι φευγάτος και, μάλιστα, οι πληροφορίες αναφέρουν ότι ήδη αναζητά νέο σύλλογο. Το πιο πιθανό είναι να σπάσει το συμβόλαιό του με τον ΠΑΟΚ, αν κι αυτό ανανεώθηκε τον περασμένο Ιούλιο, για να πάει σε μία ομάδα που θα λογίζεται ως βασικός.

Προφανώς, ο 29χρονος πορτιέρο πίστευε ότι από τη στιγμή που στον ΠΑΟΚ αποφάσισαν να του κάνουν νέο συμβόλαιο, θα τον υπολόγιζαν για τη νέα σεζόν, έστω κι ως δεύτερη επιλογή, ωστόσο από τη στιγμή που βλέπει ότι δεν κάθεται ούτε στον πάγκο, επιθυμεί να φύγει.

Βέβαια, εδώ υπάρχει ένα θέμα προγραμματισμού, καθώς δεν υπάρχει λογική στην ανανέωση του συμβολαίου του Έλληνα γκολκίπερ από τη στιγμή που ο Βλάνταν Ίβιτς δεν εκτιμάει τα προσόντα του. Αυτή προφανώς είναι και η μεγάλη απορία του παίκτη που θέλει, πλέον, να αποχωρήσει από την Τούμπα.

Κανείς, πάντως, δεν περίμενε αυτή την εξέλιξη με τον Μάρκο Βελλίδη, ο οποίος πήγε πέρυσι τον Γενάρη στον ΠΑΟΚ, μετά από μία εξαιρετική σεζόν στον ΠΑΣ, με σκοπό να πάρει τα γάντια του βασικού...
Άβαταρ μέλους
mike
 
Δημοσιεύσεις: 909
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 14:25
Τοποθεσία: Ξάνθη

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 18 Αύγ 2016, 11:57

Thank's again @mike...Μην το παίξεις αδερφέ, τζάμπα θα το χάσεις το δεκαδόλαρο σε λέω... :D

Τον μπιζίμ Π.Α.Ο.Κ. και την Ελλάδα μονάχα μου τρώνε πάνω από 30 χρόνια τώρα το 99% των πουστ@ΑΡΔ, γι αυτό θα τους κυνηγάω μια ζωή αν δεν αλλάξουν ρότα, δίχως καμία προσωπική εμπάθεια και πάντα με αποδείξεις!!!!

Στα του ΑΝΥΠΟΓΡΑΦΟΥ "ΘΕΜΑΤΟΣ" από πάνω τώρα...

Έλα δω ρε συ λωκόμαγκα πουστ@ΑΡΔ που θυμήθηκες σήμερα άξαφνα και 7 ώρες πριν από έναν σημαντικό, για τους βασικούς στόχους και την καλή ή καλύτερη συνέχεια του, ευρωπαϊκό αγώνα του Π.Α.Ο.Κ. εκτός έδρας...

1...Εξήγησε μας δηλαδή βρε Χατζηαβάτη της "ενημέρωσης" κατά πρώτον, γιατί δεν περίμενες να ξημερώσει ο Θεός την μέρα του για να μας "ενημερώσεις" ότι ο Βελλίδης "μαζεύει τα μπογαλάκια του" από τον Π.Α.Ο.Κ.!!!! Μήπως φοβήθηκες ότι θα σε προλάβει κάνας άλλος και θα σου κλέψει το "super duper αποκλειστικό" ρεπορτΑΡΔ σου που το έβγαλες στην καλύτερη των περιπτώσεων απ τον λωκό σου μαζί με το πανομοιότυπο προϊόν της πρωινής και πιθανολογούμενης καθημερινής σου αφόδευσης, αυτό δηλαδή ακριβώς που εμπεριέχεται σε σχεδόν ολοκληρωτικό ποσοστό και μέσα στο κούφιο κρανίο σου???

2...Εξήγησε μας κατά δεύτερο λόγο γιατί αναφέρεις σ αυτό ΨΕΥΔΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, γράφοντας μας ότι είναι παράλογο που ο Π.Α.Ο.Κ. ανανέωσε τον εν λόγω τερματοφύλακα ενώ δεν του δείχνει προτίμηση ο προπονητής μας, την ώρα που όλοι πλέον γνωρίζουμε ότι η ανανέωση του έγινε αυτόματα μα βάση έναν χρονικό-ημερολογιακό όρο του συμβολαίου του και με μοναδική αιτία ότι καθυστέρησαν τα play off του περυσινού Πρωκταθλήματος!!!! Μονάχα εσύ δεν το γνώριζες αυτό βρε κάτοχε του Πούλιτζερ των χιμπατζήδων???

3...Εξήγησε μας γιατί δεν ανεβάζεις και την "συνέντευξη" του Βελλίδη ή τις δηλώσεις του τέλος πάντων ότι "θέλει να φύγει" απ τον Π.Α.Ο.Κ.??? Μήπως γιατί όλα αυτά βγήκαν απ τον λωκό σου (αν κι απ το κρανίο σου να βγαίνανε το ίδιο ακριβώς θα ήταν το αποτέλεσμα)???

4...Εξήγησε μας τέλος, αν έχεις το θάρρος φυσικά βρε θρασίμι του σκατοχαβουζοβουρκολίμανου ή γενίτσΑΡΔε του βορά (που να ξέρω του λόγου μου δηλαδή από που είσαι ορμώμενος), ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΡΟΪΟΝ ΤΗΣ Κ@ΛΑΡΑΣ ΣΟΥ, ΠΟΥ ΤΟΛΜΗΣΕΣ ΜΕ ΑΝΑΝΔΡΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΝΟΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΠΛΕΟΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ 20ΕΥΡΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΑΧΥΔΕΡΜΟ Ο ΜΑΥΡΟΠΑΠΑΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΓΕΡΟΚΕΡΑΤΑΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΟΠΑΙΔΑ ΣΑΝ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΣΟΥ???


Άιντε να χαθείτε όλοι μαζί οι συμμέτοχοι της συμμορίας, μικροί και μεγάλοι, σοβαροφανείς αλλά και εντελώς γελοίοι σαν του λόγου σου ρε πουστ@ΑΡΔ στα τρίσβαθα κανενός ωκεανού, τσιμεντομένοι ή και όχι!!!! ΄
Άιντε να πνιγείτε πια μέσα στα σκατά που ζείτε, ευδοκιμείτε κι έχετε και μέσα στα κρανία σας κι εσείς κι οι οπαδοί σας βρε απαίσιες υποθαλάσσιες τέρατα-σμέρνες για να ησυχάσει ο Π.Α.Ο.Κ. επιτέλους!!!! :x :redcard:


Υ.Γ. Θαρρώ ότι ειδικά για τέτοια ανυπόγραφα ΑΡΔθρα-διαρροές η Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. θα πρέπει να αρχίσει τις μηνύσεις κατά όσων μέσων τα ενστερνίζονται δημοσιεύοντας τα!!!! ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ, ΤΕΛΕΙΩΣΤΕ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΣΤΕΣ ΚΑΤΑ ΤΟΥ Π.Α.Ο.Κ.!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 15:54

Από εχθές το βράδυ που βγήκε η είδηση ότι δεν υπολογίζεται ο Τζιώλης, παρά ως εναλλακτική λύση που θα έρχεται απ τον πάγκο (αυτή είναι όλη η αλήθεια και μάλιστα του έχει δηλωθεί με το που ολοκληρώθηκε η μεταγραφή του Κάνιας, γι αυτό, αν το θυμάστε φυσικά, και τις μέρες εκείνες ο μάνατζερ του Πωλ Κουτσολιάκος είχε εμφανιστεί στην Ολλανδία που κάναμε προετοιμασία :o ) έπεσαν επιτέλους οι μάσκες των πουστοΑΡΔ που τρώνε τα συκώτια του Π.Α.Ο.Κ. πάνω από 30 χρόνια τώρα και παρά την κρίση, την φτώχεια και την κακομοιριά της κοινωνίας μας, αυτοί αυξάνονται και πληθύνονται συνεχώς!!!!

Δεν θα εστιάσω προσωπικά σε κανέναν (πόλκες, λόλκες και λοιπούς γελοίους γενίτσΑΡΔους αλλά και πουστοχ@βουζολιμανίσιους γιατί το 99,9% τους κάνουν την ίδια ακριβώς δουλειά:

Μικραίνουν τον Π.Α.Ο.Κ. για να τα κονομάνε οι ΑΡΔ!!!!

Δεν θέλω να θεωρηθούν τα παρακάτω ειρωνείες και απαξίωση για τον "τίμιο" αλλά μετριότατο επαγγελματία ποδοσφαιριστή Τζιώλη (το τίμιος μέσα σε εισαγωγικά μόνο και μόνο για την αέναη απορία μου πως είναι δυνατόν να είναι ΜΟΝΙΜΑ ΔΙΕΘΝΗΣ και αναντικατάστατος στον Π.Α.Ο.Κ. του Ιβάν Σαββίδη, ένας μετριότατος χαφ, σταθερός μεν, σε βαθμό όμως απ το 6,5 έως το 7 το πολύ ταβάνι, σε σχέση με την προσφορά του στην νευραλγική θέση του 6 που αγωνίζεται απ το 2005 και μετά σε όποιες ομάδες παίζει??? :shock: :shock: ) για το σύγχρονο ποδόσφαιρο που η ταχύτητα είναι το πρώτο και κύριο στοιχείο όλων των πετυχημένων ομάδων!!!!

Δείτε με βάση την κατάταξη της UEFA τις πρώτες 50 ομάδες και πείτε μου ποιες έχουν στο ρόστερ τους σαν βασικό έναν παίχτη στο 6άρι, ο οποίος:

1...Είναι πολύ αργός στα πόδια!!!!

2...Δεν παίρνει θέση για του "βγάλουν" οι αμυντικοί την πρώτη πάσα για να αναπτύξει το παιχνίδι προς τα μπρος!!!!

3...Πασάρει κατά 95% πίσω και πλάγια!!!!

4...Έχει μία κάθετη ασσίστ το πολύ σε κάθε ετήσια αγωνιστική σεζόν 45 και πλέον παιχνιδιών που παίζει!!!!

5...Έχει 2-3 σουτ στην αντίπαλη εστία επίσης σε κάθε αγωνιστική σεζόν!!!!

6...Έχει βάλει καμιά δεκαριά γκολ (μήπως λέω και πολλά δεν ξέρω) σε 10 χρόνια, απ τα 21 έως τα 31 του!!!!

7...Δεν ξέρω και στα σίγουρα, αλλά δεν τον θυμάμαι να έχει σηκώσει και καμιά κούπα ever, πλην του 2004!!!!


Βρείτε μου έστω κι έναν σας παρακαλώ και τότε θα πω ότι είναι λάθος το ότι:

Ο νέος προπονητής του Π.Α.Ο.Κ. Βλάνταν Ίβιτς, αυτός που ξέρει τα εσώψυχα του Π.Α.Ο.Κ. χρόνια τώρα και σαν παίχτης αλλά και σαν (πετυχημένος πανθομολογουμένως) προπονητής της Κ-20 και σαν "υπηρεσιακός" της πρώτης ομάδας απ τον Μάρτιο, βγάζοντας την 1η στα play off απέναντι σε ένα λυσσασμένο σύστημα της λίγδας κατά του Π.Α.Ο.Κ., τον θέλει για εναλλακτική λύση, προερχόμενο απ τον πάγκο για συγκεκριμένο αριθμό αγώνων!!!!



Πάρτε το χαμπάρι μάγκες...Ο Π.Α.Ο.Κ. μεγαλώνει, θεριεύει και το λυσσαλαίο σύστημα πέφτει ολάκερο απάνω του να τον διαμελίσει πριν φτάσει στην κορυφή!!!!

Γιατί???

Επειδή όταν φτάσει εκεί, δεν θα ξαναπέσει ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕ!!!!



Υ.Γ. Κλείστε τα ραδιόφωνα και μην κλικάρετε κανέναν ΑΡΔ βοηθώντας τους έστω να υπάρχουν!!!!
Μόνο PAOKmania και μόνο Π.Α.Ο.Κ. αδέρφια!!!!


:pano: :nairepaok:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 20 Αύγ 2016, 16:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες