Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τρί 16 Απρ 2019, 21:08

elvetos giatros έγραψε: :pano: :pano: :pano: :pano:


Όλοι Βουγια λοιπόν
:mrgreen:[/quote]

Αυτός που αναφέρεις θα είναι ίσως ο μοναδικός που θα στηρίξει τον μπροστινό του Πρεζεμπορα στο δεύτερο γύρο.

Όλοι οι υπόλοιποι θα στηρίξουν τον αντίπαλό του, όποιος και αν είναι αυτός.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Τρί 16 Απρ 2019, 21:59

elvetos giatros έγραψε:
Descartes έγραψε:Εμείς να κάνουμε το χρέος μας στις εκλογές για το Δήμο Θεσσαλονίκης απέναντι στο αυτοαποκαλουμενο "σκουλήκι", τον μπροστινό του Πρεζεμπορα και πρώην συνεργάτη του απατεώνα φτερωτου δημάρχου.

:pano: :pano: :pano: :pano:


Όλοι Βουγια λοιπόν
:mrgreen:


:lol: :lol: :lol:
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 16 Απρ 2019, 22:00

Η μεγάλη εικόνα, θα συμφωνήσω, είναι ότι έχουν αλλάξει τα κοζια, έχουν αλλάξει τα μεγέθη. Θα μπορούσε να πει κανείς ότι ήταν κι ένα είδος τακτικής αυτό που έγινε και όχι ουσίας. Και μάλλον πολύ εύστοχη. Ο Γκαγκατσης μίλησε πολύ θετικά για τον Λυσανδρου και ειπε με έμφαση ότι θα τον στηρίξει. Επίσης η ομόφωνη απόφαση για κατ' εξαίρεση απονομή πριν τη λήξη του πρωταθλήματος ισως κάτι δειχνει..καλό. Και τέλος και γω θέλω να ξαναπώ ότι αν μπούμε σε ομίλους τσάμπιονς λιγκ τότε πραγματικά θα δούμε απίστευτα πράγματα να συμβαίνουν. Θα έχει την ευκαιρία ο Σαββίδης να απογειώσει την ομάδα και πιστευω ότι το περιμενει πιο πολυ απο εμάς.
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 16 Απρ 2019, 22:21

Ας γράψω ακόμα μια χαζοσκέψη, επί του θέματος, συνδέοντας τα σημερινά με κάποια πρόσφατα προηγούμενα...

Το λοιπόν του δηλαδή...Η σημερινή ψηφοφορία της σούπα λίγδας ήταν μια απλή καταμέτρηση των κουκιών, με πιθανούς ψηφοφόρους-"κατασκόπους", ένθεν κακείθεν, όμως, όπως με φάνηκε, εκ του αποτελέσματος...

Νομίζω ότι ο Βάνιας δεν θα άφηνε τον Γκαγκάτση να θέσει υποψηφιότητα, (ειδικά τώρα που του έχει αναθέσει -επιπλέον των πολλών εργασιών που έχει στον Π.Α.Ο.Κ., όπως είχε δηλωθεί παλιότερα- και το project "Νέα Τούμπα"), αν πίστευε ότι έχει, έστω και λίγες, πιθανότητες για να βγει, όπως είχε κάνει και στην προηγούμενη εκλογή Προέδρου της σούπας λίγδας, τότε που ο Μάκης έδειχνε να είναι μαζικότερης αποδοχής απ όσο τώρα....

Δεν νομίζω όμως ότι θα μπορούσε να ψηφίσει (ξανά) ο Π.Α.Ο.Κ. "λευκό", επειδή θα υπήρχαν αντιδράσεις...
Ο νοών νοήτω....

Γενικότερα, πιστεύω ότι όλο αυτό το "έργο" είναι πολύ χοντρό, θα έχει ακόμα αρκετά επεισόδια, όπως θα έχει και εμπλεκόμενους ΟΛΟΥΣ τους εκπροσώπους, ΟΛΩΝ των ΠΑΕ, μηδενός εξαιρουμένου, ούτε καν ημών, πλέον...

Γι αυτό, προσωπικά, δεν βιάζομαι να κρίνω ούτε την κίνηση (και τα όμορφα λόγια μετά), ούτε το αποτέλεσμα......
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό tzelas » Τρί 16 Απρ 2019, 23:44

goran 64 έγραψε:Δεν νομίζω όμως ότι θα μπορούσε να ψηφίσει (ξανά) ο Π.Α.Ο.Κ. "λευκό", επειδή θα υπήρχαν αντιδράσεις...
Ο νοών νοήτω....


Σωστή σκέψη ;)
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό zissos » Τετ 17 Απρ 2019, 01:51

Μεγάλο γλέντι το σημερινό, όσοι αλλόθρησκοι έχουν λίγη τσίπα πάνω τους πρέπει να αηδιάσανε
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό gaz » Τετ 17 Απρ 2019, 06:56

Athens έγραψε:Αν ο καραπαπας έβρισε με τον χειρότερο τρόπο τον Γκαγκατση και αυτός έμεινε απαθεστατος καλύτερα να παραιτηθεί χθες

ότι να ναι
gaz
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Δευτ 08 Απρ 2019, 18:26

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Τετ 17 Απρ 2019, 07:36

Γερασίμου έγραψε:Άσχετο κάπως, αλλά...
η απόφαση για το παο-οσφπ, για τη συνέχιση ή μη από το 70΄, πότε θα βγει; Μετά την 5η Μαϊου;

Είναι απλό αν οι 3 βαθμοί κρίνουν πρωτάθλημα θα πάνε εκεί που θέλει η εξουσία !!!!
Μην ξεχνάτε ότι και οι Πρέσπες θα σκάσουν στα γέλια με αυτό που θα συμβεί !!!!
Άρα νικάμε Λεβαδειακό και Γιάννενα και ταυτόχρονα δεν δίνουμε πάτημα τιμωρίας ακόμα και κυρίως την ημέρα της απονομής για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο κατά την επικύρωση της βαθμολογίας. !!!
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 17 Απρ 2019, 10:36

Εγω παντως για να ειμαι δικαιος με τον εαυτο μου ,παρα τα οσα τραγικα και γραφικα στα οποια καταφευγουν οι απεναντι μας, παντα θα νιωθω ενα κομπο στον λαιμο για την παρουσια του Γκαγκατση στην ομαδα μου.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 17 Απρ 2019, 10:39

Γιατί τι έκανε ο Μάκης Γκαγκατσης που σε ενοχλεί εκτός του ότι έχει το επώνυμο Γκαγκατσης; να τον κρίνουμε από αυτά που κάνει και μόνο..... Ρώτα τον Σαββίδη αυτός σφίγγεται που τον έχει αναντικαταστατο;

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τετ 17 Απρ 2019, 10:40

joshua έγραψε:Εγω παντως για να ειμαι δικαιος με τον εαυτο μου ,παρα τα οσα τραγικα και γραφικα στα οποια καταφευγουν οι απεναντι μας, παντα θα νιωθω ενα κομπο στον λαιμο για την παρουσια του Γκαγκατση στην ομαδα μου.
Δηλαδη ο υιος εχει τα πιθανα λαθη κ εγκληματα του πατερα του ως προπατορικο αμαρτημα;
Το να μην γουσταρω καποιον ειναι θεμητο.το να τον κατηγορω ομως για το επιθετο του ...
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 17 Απρ 2019, 10:44

Καλα ας ηταν στελεχος σε αλλη ομαδα και θα δω ποσο θα μας ενοιαζε στην κριση μας το αν ενας γιος κουβαλαει τις αμαρτιες του πατερα...Εχουμε αποριψει ανθρωπους για πολυ λιγοτερα...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τετ 17 Απρ 2019, 10:49

Κοιτα καταρχην δεν δουλευει στην εταιρια μου.κατα δευτερον ειναι ΠΑΟΚ,κατα τριτον εγω δεν τον παω απλα γιατι ειχε τα οδια προσοντα με χιλιαδες παιδια απλα γι αυτον ανοιξαν πιο ευκολα οι πορτες.την πορεια του στην παε την κρινει ο μεγαλομετοχος.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τετ 17 Απρ 2019, 10:58

joshua έγραψε:Εχουμε αποριψει ανθρωπους για πολυ λιγοτερα...

όπως?
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τετ 17 Απρ 2019, 11:05

Όπως τα λέει ο Γκόραν πάνω κάτω
goran 64 έγραψε:Ας γράψω ακόμα μια χαζοσκέψη, επί του θέματος, συνδέοντας τα σημερινά με κάποια πρόσφατα προηγούμενα...

Το λοιπόν του δηλαδή...Η σημερινή ψηφοφορία της σούπα λίγδας ήταν μια απλή καταμέτρηση των κουκιών, με πιθανούς ψηφοφόρους-"κατασκόπους", ένθεν κακείθεν, όμως, όπως με φάνηκε, εκ του αποτελέσματος...

Νομίζω ότι ο Βάνιας δεν θα άφηνε τον Γκαγκάτση να θέσει υποψηφιότητα, (ειδικά τώρα που του έχει αναθέσει -επιπλέον των πολλών εργασιών που έχει στον Π.Α.Ο.Κ., όπως είχε δηλωθεί παλιότερα- και το project "Νέα Τούμπα"), αν πίστευε ότι έχει, έστω και λίγες, πιθανότητες για να βγει, όπως είχε κάνει και στην προηγούμενη εκλογή Προέδρου της σούπας λίγδας, τότε που ο Μάκης έδειχνε να είναι μαζικότερης αποδοχής απ όσο τώρα....

Δεν νομίζω όμως ότι θα μπορούσε να ψηφίσει (ξανά) ο Π.Α.Ο.Κ. "λευκό", επειδή θα υπήρχαν αντιδράσεις...
Ο νοών νοήτω....

Γενικότερα, πιστεύω ότι όλο αυτό το "έργο" είναι πολύ χοντρό, θα έχει ακόμα αρκετά επεισόδια, όπως θα έχει και εμπλεκόμενους ΟΛΟΥΣ τους εκπροσώπους, ΟΛΩΝ των ΠΑΕ, μηδενός εξαιρουμένου, ούτε καν ημών, πλέον...

Γι αυτό, προσωπικά, δεν βιάζομαι να κρίνω ούτε την κίνηση (και τα όμορφα λόγια μετά), ούτε το αποτέλεσμα......


και να συμπληρώσω το πανηγηράκι στήθηκε γιατί παραιτήθηκε μόνος του ο προηγούμενος, ούτε επανάσταση έγινε ούτε τίποτε. Οπότε τζάμπα χαλιόμαστε.

Την αθλητική δικαιοσύνη που ελέγχει 100% ο πρεζέμπορας, εκεί να δω τι γίνεται
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6098
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες