Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Παρ 02 Μαρ 2018, 14:42

Hermann έγραψε:Καλά και με τον Κουκουλάκη δεν είχαμε διαιτησίες διαμάντια. Δε νομίζω να έχουμε θέματα με τον καινούργιο...


Πέστα γιατί θα τρελαθούμε. Ακόμα θυμάμαι τον ημιτελικό το 10 που μας άφησε με 9 με το ζόρι και ούτε καν είχε δώσει φάουλ όταν έβγαινε μπροστά μόνος ο Μπακαγιόκο.
Σιγά μη κλάψω. Ας πρόσεχαν τις φιλίες τους
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6099
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 02 Μαρ 2018, 14:44

Mīngus έγραψε:Πέρασε η γραμμή του γαύρου, λογικά μέσω του θετού γιου του Σωκράτη.

+ 1...

Το ότι μπήκαν πλέον στην εξίσωση μέχρι και τα "μεγάλα όπλα" της UEFA-μαφία, δείχνει πεντακάθαρα ότι έχουμε φτάσει (επιτέλους) στην ύστατη ίσως μάχη του πολέμου, ανάμεσα στην Π.Α.Ο.Κ.-τιμιότητα και την γ@υροπουστιά...

Θεωρώ κομβικότατη την δικαστική μας μάχη με τους πουστόγ@υρους και την στάση των "νέων" δικαστών...
Οι αποφάσεις που θα παρθούν (τελεσίδικα όμως και μη έχοντας επιπλέον δυνατότητα εφέσεων) εκτιμώ ότι θα δείξουν πολλά για το πού θα βαδίσει το ελληνικό ποδόσφαιρο την "επόμενη μέρα" κι αν "έπεσε η ΕΟ" ή όχι ακόμα...

Για έναν ακόμα λόγο λοιπόν, βασικότατο, είναι επιβεβλημένη η σημερινή παρουσία μας στις 5 στο Υ.Μ.- Θ.!!!!

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ :pano: ΜΑΓΚΕΣ: "ΦΩΝΗ ΛΑΟΥ ΟΡΓΗ ΘΕΟΥ"...

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 02 Μαρ 2018, 14:47

tolis01 έγραψε:
Hermann έγραψε:Καλά και με τον Κουκουλάκη δεν είχαμε διαιτησίες διαμάντια. Δε νομίζω να έχουμε θέματα με τον καινούργιο...


Πέστα γιατί θα τρελαθούμε. Ακόμα θυμάμαι τον ημιτελικό το 10 που μας άφησε με 9 με το ζόρι και ούτε καν είχε δώσει φάουλ όταν έβγαινε μπροστά μόνος ο Μπακαγιόκο.
Σιγά μη κλάψω. Ας πρόσεχαν τις φιλίες τους

Εγώ πάλι γιατί θεωρώ ότι αυτός ο πουστόγ@υρος ο Κουκουλ@κης αναβαθμίζεται, παίρνοντας στα χέρια του την υπευθυνότητα της λειτουργίας ολόκληρου του συστήματος VAR και ότι πρέπει να αντιδράσουμε γι αυτό? :? :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Jairo » Παρ 02 Μαρ 2018, 14:50

Ακριβώς αυτό Γρηγόρη
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1538
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό revolution1976 » Τετ 07 Μαρ 2018, 13:52

Γνωρίζει κανείς αν έχει υπάρξει ανάλογο καθεστώς επιτήρησης σε εθνική ομοσπονδία ποδοσφαίρου απο ΟΥΕΦΑ?
Δηλαδή αν είναι δυσαρεστημένοι απο την επιτήρηση το επόμενο βήμα ποιό είναι? αποκλεισμός από ευρωπαικες διοργανώσεις? Ρωτάω γιατί δεν καταλαβαίνω τι νόημα έχει η προσπάθεια των γαύρων να αποσταθεροποιήσουν το πρωτάθλημα
Μη μου λές ποιός να φύγει,να μου λές ποιός να έρθει στη θέση του
Άβαταρ μέλους
revolution1976
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:29
Τοποθεσία: Kαλαμαριά

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τετ 07 Μαρ 2018, 14:02

Μόνο ο φροντιστής του ΠΑΟΚ σε απολογία για το ροντέο της Τρίπολης....
Χαιρετισμούς για μια ακόμη φορά απο το χαλιφάτο.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τετ 07 Μαρ 2018, 14:03

Άρα το ηθικό δίδαγμα είναι, κάντε ό,τι χειρονομία γουστάρετε και μην αντιδράτε όταν κάνουν χειρονομίες προς εσάς.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό revolution1976 » Τετ 07 Μαρ 2018, 15:07

Κ άλλη επιστολή στην ΕΠΟ από γαύρο.Ειναι ξεκάθαρο σχέδιο αποσταθεροποίησης και διακοπής. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί;
Μη μου λές ποιός να φύγει,να μου λές ποιός να έρθει στη θέση του
Άβαταρ μέλους
revolution1976
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:29
Τοποθεσία: Kαλαμαριά

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 07 Μαρ 2018, 15:10

Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:Μόνο ο φροντιστής του ΠΑΟΚ σε απολογία για το ροντέο της Τρίπολης....
Χαιρετισμούς για μια ακόμη φορά απο το χαλιφάτο.


Επειδή το είδα κι εγώ, αλλά μέχρι να το ποστάρω εδώ, κατέβηκε, εσύ που το βρήκες;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 07 Μαρ 2018, 15:25

revolution1976 έγραψε:Κ άλλη επιστολή στην ΕΠΟ από γαύρο.Ειναι ξεκάθαρο σχέδιο αποσταθεροποίησης και διακοπής. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί;

Εκλογές θέλει ο πουστόγαυρος κι ο χοντρέμπορας, για να ανέβει ο κουμπαροκούλης στην ασπίδα του Πανοραμίξ...
Τι δεν καταλαβαίνεις?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 07 Μαρ 2018, 15:38

Βρείτε έναν ισχυρό παράγοντα κάντε ομάδα και θα πάρετε τίτλους που δικαιούστε, δυνατό ΠΑΟΚ χρειάζετε το πρωτάθλημα..... Δηλώσεις χρόνια των χαμουτζηδων και όταν κατά λάθος έγιναν αυτά ΦΑΝΗΚΑΝ ΟΙ ΠΡΟΘΈΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΟΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥΣ ΚΑΗΜΕΝΟΥΣ ΦΟΥΚΑΡΑΔΕΣ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝ.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό pisakaipoupoula » Τετ 07 Μαρ 2018, 16:44

Ερώτηση, πέρσι ο βάζελος με τον ίβιτς που έχασε το παιχνίδι στα χαρτιά, τι άλλες ποινές είχε?είχε και επιπλέον αφαίρεση βαθμών στα πλει οφ ή που μέτρησαν από φέτος?
χώρια από πρόστιμα και κεκλεισμένων
Άβαταρ μέλους
pisakaipoupoula
 
Δημοσιεύσεις: 2478
Εγγραφή: Δευτ 06 Ιαν 2014, 19:48

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τετ 07 Μαρ 2018, 16:51

Εγώ να θυμίσω ότι 23 Μαρτίου παίζει η Ελλάδα με την Ελβετία στην Τούμπα. Έτσι μια υπενθύμιση βρε αδερφέ.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Τετ 07 Μαρ 2018, 16:54

Mīngus έγραψε:Εγώ να θυμίσω ότι 23 Μαρτίου παίζει η Ελλάδα με την Ελβετία στην Τούμπα. Έτσι μια υπενθύμιση βρε αδερφέ.


:twisted: :twisted: :twisted:
Maniaq@Deepwood
 
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Δευτ 28 Απρ 2014, 20:41

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Πέμ 08 Μαρ 2018, 10:42

Mīngus έγραψε:Εγώ να θυμίσω ότι 23 Μαρτίου παίζει η Ελλάδα με την Ελβετία στην Τούμπα. Έτσι μια υπενθύμιση βρε αδερφέ.
Και όπως κλείνει ο Ισοβιτης :
Ας αφιερώσουμε όλη μας την ενέργεια στηρίζοντας την Εθνική μας, φωνάζοντας από την κερκίδα "Ελλάς Ελλάς - κάτι θα βρούμε για ομοιοκαταληξια, έχουμε μέρες.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες