Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π

Δημοσίευσηαπό gaz » Τετ 17 Απρ 2019, 11:11

Taseos έγραψε:Κοιτα καταρχην δεν δουλευει στην εταιρια μου.κατα δευτερον ειναι ΠΑΟΚ,κατα τριτον εγω δεν τον παω απλα γιατι ειχε τα οδια προσοντα με χιλιαδες παιδια απλα γι αυτον ανοιξαν πιο ευκολα οι πορτες.την πορεια του στην παε την κρινει ο μεγαλομετοχος.

και είναι κακό αυτό? δηλ ο αεκτσής που δουλεύει στο τμήμα μαρκετινγκ και φτιαχνει τις παρουσιάσεις των παικτών είναι ο μοναδικός που μπορεί ;Άλλα παιδιά δεν υπήρχαν με τέτοια προσόντα? Αυτόν τον αποθεώνουμε έτσι δεν είναι?
για να μην παρεξηγηθώ το παλικάρι κάνει φανταστική δουλειά.
gaz
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Δευτ 08 Απρ 2019, 18:26

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 17 Απρ 2019, 11:28

joshua έγραψε:Καλα ας ηταν στελεχος σε αλλη ομαδα και θα δω ποσο θα μας ενοιαζε στην κριση μας το αν ενας γιος κουβαλαει τις αμαρτιες του πατερα...Εχουμε αποριψει ανθρωπους για πολυ λιγοτερα...


Έχει προσφέρει στον ΠΑΟΚ; Έχει δώσει στα τόσα χρόνια παρουσίας του στην ΠΑΕ το παραμικρό δικαίωμα; Προσωπικά δε θυμάμαι να έχει. Το ότι δεδομένα είχε ελέω επωνύμου πιο εύκολη πρόσβαση από άποψη εργασιακής ευκαιρίας στην ΠΑΕ είναι αληθές. Μόνο αυτό υπάρχει για σε βάρος του καταμαρτύρηση.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 17 Απρ 2019, 12:48

Θα το πω απλα γιατι ωρες ωρες νομιζω ειμαστε τσακωμενοι με την ειλικρινεια.Αν ο Μακης, που μπορει να ειναι το καλυτερο παιδι,δεν εχω λογο να αμφιβαλω,ηταν παραγοντας ξερω γω στην ξαδερφη,δεν θα γραφονταν εδω μεσα μυρια οσα για αυτον και την οικογενεια του? Θα λεγαμε ελα μωρε δεν κληρονομει τα αμαρτηματα του μπαμπα του,ειναι καλο παιδι,τι και αν ο πατερας του ειναι απο τα χειριστα παραδειγματα ανθρωπων του ποδοσφαιρου κατα την θητεια του οποιου στην κεφαλη της ζησαμε τα μυρια οσα? Να φερουμε παραγοντας και τον γιο του Γκιρτζικη,του Σαρρη,μην σου πω κανα τριτοξαδερφο του Καραπαππα.Μπορει να ειναι καλα παιδια...Τεσπα δεν ειναι η ωρα για τετοιες διενεξεις,ετσι και αλλιως ειναι παλιες αμαρτιες και ο Μακης πλεον χρονια στην ομαδα,για αυτο και ειπα απλα οτι νιοθω ενα κομπο.Οταν ειχε προσληφθει ειχα γραψει πολλα περισσοτερα.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό zissos » Τετ 17 Απρ 2019, 13:18

Εγώ προσωπικά δεν θέλω οι παράγοντες του ΠΑΟΚ να είναι τίποτα ταπεινοί και καταφρονεμένοι, ούτε τα καλά παιδιά που τους πιάνουν τον λοκο όλοι. Λέρες μεταβγαλμένες θέλω με φάτσες από τα πιό σκοτεινά θρίλερ, αν γίνεται. Από αυτούς που δεν διανοείται κανείς να σκεφτεί καν να τους ρίξει σε ένα πάρε-δώσε. Υπάρχει νομικό πλαίσιο και όσο κάποιος δεν το ξεπερνάει είναι νομιμότατος, άρα και ηθικότατος. Από μικρό παιδί άκουγα ότι ο ΠΑΟΚ δεν έχει λόγο στα κέντρα αποφάσεων και εξουσίας. Οι άλλοι κατεβαίνουν με μπράβους και γκάνκστερ, φόρα παρτίδα. Ο ΠΑΟΚ γιατί να κατεβαίνει με άσπιλους και αμόλυντους? Θα τον σεβαστεί κανείς? ΟΧΙ. Μόνο φόβο μπορούν να καταλάβουν και για να τους καλλιεργήσεις τον φόβο δεν μπορείς να το κάνεις με επίδειξη καλοσύνης και αβρότητας.
Επιτέλους ο ΠΑΟΚ πλέον κάνει αυτό που θα έπρεπε να κάνει από πάντα. Τους ξεβρακώνει και τους γελοιοποιεί σε όλα τα επίπεδα. Αγωνιστικά- παραγοντικά- μιντιακά τους ξεφτιλίζει κάθε μέρα. Δεν τολμάνε να ψιθυρίσουν κάτι και η φάπα πέφτει σύννεφο. Αυτό δεν θα μπορούσε βέβαια να γίνει στην πρό- Ιβάν εποχή, αλλά και πάλι μια ομάδα με την δυναμική του ΠΑΟΚ θα έπρεπε διαχρονικά να έχει μια τέτοιου τύπου στάση απέναντι σε αυτά τα λαμόγια.
Ζητήματα ηθικής τάξης δεν υπάρχουν όταν πρέπει να νταλαβεριστείς με τους χειρότερους. Ο πόλεμος είναι διαρκής και πολυεπίπεδος και ο εχθρός είναι θρονιασμένος στην ίδια σου την πόλη και πολιτικά και παραγοντικά και αγωνιστικά.
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1990
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 17 Απρ 2019, 13:26

joshua έγραψε:Θα το πω απλα γιατι ωρες ωρες νομιζω ειμαστε τσακωμενοι με την ειλικρινεια.Αν ο Μακης, που μπορει να ειναι το καλυτερο παιδι,δεν εχω λογο να αμφιβαλω,ηταν παραγοντας ξερω γω στην ξαδερφη,δεν θα γραφονταν εδω μεσα μυρια οσα για αυτον και την οικογενεια του? Θα λεγαμε ελα μωρε δεν κληρονομει τα αμαρτηματα του μπαμπα του,ειναι καλο παιδι,τι και αν ο πατερας του ειναι απο τα χειριστα παραδειγματα ανθρωπων του ποδοσφαιρου κατα την θητεια του οποιου στην κεφαλη της ζησαμε τα μυρια οσα? Να φερουμε παραγοντας και τον γιο του Γκιρτζικη,του Σαρρη,μην σου πω κανα τριτοξαδερφο του Καραπαππα.Μπορει να ειναι καλα παιδια...Τεσπα δεν ειναι η ωρα για τετοιες διενεξεις,ετσι και αλλιως ειναι παλιες αμαρτιες και ο Μακης πλεον χρονια στην ομαδα,για αυτο και ειπα απλα οτι νιοθω ενα κομπο.Οταν ειχε προσληφθει ειχα γραψει πολλα περισσοτερα.


Εγώ άλλο πράγμα σου λέω. Μετά από τόσα χρόνια παρουσίας του συγκεκριμένου ατόμου στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ, πλην επωνύμου, έχεις λόγο να νιώθεις ότι προσβάλλει ο Μακης Γκαγκάτσης την εργοδοσία του, τον κόσμο της ομάδας, τον ίδιο τον ΠΑΟΚ;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό dimbar » Τετ 17 Απρ 2019, 13:38

Είμουν κατά της παρουσίας του στην ΠΑΕ αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν έχει δώσει δικαιώματα.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό gaz » Τετ 17 Απρ 2019, 15:51

zissos έγραψε:Εγώ προσωπικά δεν θέλω οι παράγοντες του ΠΑΟΚ να είναι τίποτα ταπεινοί και καταφρονεμένοι, ούτε τα καλά παιδιά που τους πιάνουν τον λοκο όλοι. Λέρες μεταβγαλμένες θέλω με φάτσες από τα πιό σκοτεινά θρίλερ, αν γίνεται. Από αυτούς που δεν διανοείται κανείς να σκεφτεί καν να τους ρίξει σε ένα πάρε-δώσε. Υπάρχει νομικό πλαίσιο και όσο κάποιος δεν το ξεπερνάει είναι νομιμότατος, άρα και ηθικότατος. Από μικρό παιδί άκουγα ότι ο ΠΑΟΚ δεν έχει λόγο στα κέντρα αποφάσεων και εξουσίας. Οι άλλοι κατεβαίνουν με μπράβους και γκάνκστερ, φόρα παρτίδα. Ο ΠΑΟΚ γιατί να κατεβαίνει με άσπιλους και αμόλυντους? Θα τον σεβαστεί κανείς? ΟΧΙ. Μόνο φόβο μπορούν να καταλάβουν και για να τους καλλιεργήσεις τον φόβο δεν μπορείς να το κάνεις με επίδειξη καλοσύνης και αβρότητας.
Επιτέλους ο ΠΑΟΚ πλέον κάνει αυτό που θα έπρεπε να κάνει από πάντα. Τους ξεβρακώνει και τους γελοιοποιεί σε όλα τα επίπεδα. Αγωνιστικά- παραγοντικά- μιντιακά τους ξεφτιλίζει κάθε μέρα. Δεν τολμάνε να ψιθυρίσουν κάτι και η φάπα πέφτει σύννεφο. Αυτό δεν θα μπορούσε βέβαια να γίνει στην πρό- Ιβάν εποχή, αλλά και πάλι μια ομάδα με την δυναμική του ΠΑΟΚ θα έπρεπε διαχρονικά να έχει μια τέτοιου τύπου στάση απέναντι σε αυτά τα λαμόγια.
Ζητήματα ηθικής τάξης δεν υπάρχουν όταν πρέπει να νταλαβεριστείς με τους χειρότερους. Ο πόλεμος είναι διαρκής και πολυεπίπεδος και ο εχθρός είναι θρονιασμένος στην ίδια σου την πόλη και πολιτικά και παραγοντικά και αγωνιστικά.

Θες έναν Μπεο δηλαδή. Χμμμ ......
gaz
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Δευτ 08 Απρ 2019, 18:26

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό trouman » Σάβ 04 Μάιος 2019, 23:43

Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του SDNA, o Πειραιώτης διαιτητής ξυλοκοπήθηκε το βράδυ του Σαββάτου στον Πειραιά από αγνώστους, οι οποίοι μετά την ενέργεια τους αυτή τράπηκαν σε φυγή!

Ευτυχώς, τα χτυπήματα που δέχθηκε ο Αλέξανδρος Τσαμούρης και προκάλεσαν τον τραυματισμό του δεν ήταν πολύ σοβαρά, με τον Πειραιώτη διαιτητή να ενημερώνει άμεσα τις αρμόδιες ποδοσφαιρικές αρχές και να δίνει κατάθεση σε αστυνομικό τμήμα της περιοχής που ήδη διεξάγει έρευνες για τον εντοπισμό των δραστών.

Ένα ακόμα δηλητηριώδες βέλος στην καρδιά του ελληνικού ποδοσφαίρου, μία ακόμα επίδειξη... τραμπουκισμού εις βάρος διαιτητή, ένα ακόμα μαφιοζικό χτύπημα.

Άραγε αυτη τη φορά θα διαλευκανθεί η υπόθεση;

Καιρός δεν είναι να μπει ένα τέλος; 

trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 05 Μάιος 2019, 00:26

Η συμμορία του εσκομπαρ ξαναχτύπησε και θα μας κυβερνήσει σε λίγο

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Κυρ 05 Μάιος 2019, 02:23

Μαύρο στον Κούλη και στον Εσκουμπαρούλη!

ΝΑΤΟΙ, ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό tzo_1926 » Κυρ 05 Μάιος 2019, 10:02

Μεγάλη θλίψη για την δικαιοσύνη της χώρας αυτής... Μεγαλη!! Ηθικός αυτουργός αυτής της επίθεσης, είναι η δικαιοσύνη με την ατιμωρησία της υπόθεσης Τζηλου!
Αδιαφορώ για ότι κι αν λένε γιατί δεν ξέρουνε το πως νοιώθουμε για ΣΕΝΑ
Άβαταρ μέλους
tzo_1926
 
Δημοσιεύσεις: 843
Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2019, 19:49

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 07 Μάιος 2019, 20:26

«Με χτύπησε οπαδός ποδοσφαιρικής ομάδας!»

ινπαοκ - 07. Μαΐου 2019 20:14 Γιάννης Σωτηρίου

Ο διαιτητής Αλέξανδρος Τσαμούρης κατέθεσε στο αστυνομικό τμήμα Νέου Φαλήρου για την επίθεση που δέχτηκε, λέγοντας πως η ενέργεια ήταν προσχεδιασμένη και ότι του επιτέθηκε οπαδός ποδοσφαιρικής ομάδας.

Αναλυτικά όσα είπε στους αστυνομικούς:

– «Εκτιμώ πως αυτός που μου επιτέθηκε ήταν οπαδός ποδοσφαιρικής ομάδας».

-«Ο δράστης δεν μου είπε το παραμικρό, αλλά κατάλαβα ότι επρόκειτο για προσχεδιασμένη ενέργεια».

-«Δεν αντιλήφθηκα οποιαδήποτε παρακολούθηση, είμαι βέβαιος ότι οι δύο δράστες με περιμεναν έξω από το σπίτι μου».

Μάλιστα, τη θεωρία της ενέδρας φέρεται να επιβεβαιώνουν και οι κάμερες ασφαλείας, ενώ καθίσταται σαφές πως οι δράστες γνώριζαν το πού μένει ο Τσαμούρης.

Τη δικογραφία διαχειρίζεται, πλέον, η Διεύθυνση Αθλητικής Βίας της ΓΑΔΑ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89363
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 12 Μάιος 2019, 12:54

Πάντως, το ΤΟΝΙΖΩ εδώ, για να μείνει,
κατά τον αίλειν@ "υπεύθυνο" του VAR,
γνωστό και μη εξαιρετέο, κουκουλ@κη,

σύμφωνα με τα χθεσινά, LIVE, σχόλια του κωλομπαρίνι,
κατά την απ ευθείας μετάδοση του Τελικού, στον ΟΤΕ TV,
η φάση για το "πέναλτι" του Κάνιας,
που ζητάει μέχρι και σήμερα η κούλα,
"ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΡΜΗΝΕΙΑΣ"....
:shock: :o :twisted:

Αυτό, για να μην κοιμόμαστε τον ύπνο του δικαίου, για τα επόμενα χρόνια, βασιζόμενοι μόνο στο VAR και παράλληλα σε αιλεινυκ@ κοράκια, άνευ παρουσίας ξένων, που θα προσπαθήσουν, στάνταρ, οι ΠΟΚεμον....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 12 Μάιος 2019, 16:33

Την απόφαση για το πέναλτυ την παίρνει ο διαιτητής.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89363
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ε.Π.Ο super league κ.λ.π "δημοκρατικές" δυνάμεις

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 16 Μάιος 2019, 10:57

Οπτική επεξήγηση της κλάψας, που ξεσήκωσε η χάρτινη, μέσα από 2 πρωΚτοσέλιδα της, με 4 μέρες διαφορά....

Εικόνα
Αυτό πια δεν είναι σανός...Είναι λωτός, για να ξεχνιούνται τα πρόβατα, αν και νηστικά...


Υ.Γ. Ο απώτερος σκοπός τους πάντως, όπως καταλαβαίνω προσωπικά, μέσω των χαρακτηρισμών της 16ης Μάη, είναι να απαξιωθούν τα ξένα κοράκια, ώστε να ορίζονται πια μόνο ντόπια, απ την καλύβα του μπάρμπα Θωμά....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες