Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Παρ 08 Σεπ 2017, 12:44

1. Ο κλόκας δεν περιορίζεται από σάιτ. Ο κλόκας είναι ιδέα.

2. Ομολογουμένως είναι γυμνασμένη, οπότε ως φίλοι της άθλησης εκτιμούμε τους αθλούμενους.
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 08 Σεπ 2017, 12:51

Μπα, το κασκόλ φταίει. Αν δεν υπήρχε το κασκόλ κανείς δεν θα της έριχνε δεύτερη ματιά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90047
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό berry » Παρ 08 Σεπ 2017, 14:53

ε λα ρε...
σιγα τις γκομενες να ουμε
:lol:
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Παρ 08 Σεπ 2017, 14:58

Ενα like απο μενα στον hasio_john.
Goran αν οντως εστιασες στην πλατυποδια, να το κοιταξεις... :)

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 08 Σεπ 2017, 15:09

Το κοίταξα και το ξανακοίταξα και μάλιστα καλά καλά Kostomanolis μου... :ugeek: Το κασκώλ(ο) που το λέει κι ο κοινός αγαπητός μας Χάσιο Τζον... :shock: ;) :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Δευτ 11 Σεπ 2017, 02:15

Ο Μάνος Αντώναρος ξαναχτυπά απολαυστικότατος.


Ο Αλέξης και ο ΠΑΟΚ

"Ειναι η πρώτη φορά που το μετρό στη Θεσσαλονικη δεν είναι ανέκδοτο. Το μόνο που μένει ειναι να πάρει το πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ".

Πως τον λένε τον επικοινωνιολόγο σου Αλέξη;

Πές μου σε παρακαλώ το ονομά του να του στείλω μια τούρτα στη γιορτή του.

Κατ αρχας θέλω να σε πλήροφορήσω ότι ο ΠΑΟΚ τοχει ξαναπάρει το πρωτάθλημα πολύ πριν ανοιχθεί η πρώτη τρύπα του μετρό στη Σαλονίκη.

Αλλα το πιο σημαντικό είναι οτι αγνοείς οτι ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΟΚτσής έτσι το πρώτάθλημα.

Εσυ και οι φίλοι σου δεν έχετε ιδέα τι είναι να φοράς από το σπίτι σου την μαυρόασπρη φανέλα , να συναντάς τους φιλους σου για Τούμπα λίπρε στην Τούμπα, να πλακώνεστε στα πιτόγυρα και μετα όλοι μαζί να πηγαίνετε στο γήπεδο (μαζί με γυναίκες και παιδιά) να δείτε τον ΠΑΟΚ να πατάει το χορτάρι.

ΠΑΟΚ! Το πάτημα στο χορτάρι μετράει… και μετα ερχεται η κανονιά από τα στόματα όλων: ΠΑΟΚ!!!

Ο ΠΑΟΚτσής -Αλέξη- είναι εναντίον.

Τι εναντίον;

Εναντίον όλων… πολύ συχνά εναντίον και της ίδιας της ομάδας…

Φυσικά και θελουν το Πρωταθλημα…διακαώς… αλλα το θέλουν με τον δικό τους τρόπο.

Γιατί; Γιατι έτσι... είσαι μεγάλος πια για να σου εξηγήσω.

Αλέξη, δεν καταλαβες οτι με αυτο που είπες στο πρωτο λάθος πέναλτι που θα δοθεί υπέρ τους.. θα πρέπει συμπεριφερθούν σαν Ολυμπιακοί ή Παναθηναϊκοί…. Πραγμα που μισούν βαθειά.

Οτι ακόμα και αν πάρουν με το σπαθί τους το πρωτάθλημα -μετα τη δήλωσή σου-θα έχουν να αντιμετωπίσουν το ειρωνικό βλεμα του Αρηανού ή Ηρακλιδέα η Απολλωνιστή κολλητού τους…

Εκεί Αλέξη είναι Θεσσαλονίκη… είναι Μακεδονία… δεν είναι παίξε γέλασε.

Ανδρωθηκαν μεσα στην αδικία.. και ακόμα και αν δεν αδικήθηκαν -όπως υποστηριζουν πολλοί- αυτοί γουστάρουν να το πιστεύουν.

Δεν μπορω να στο εξηγήσω διαφορετικά Αλέξη… αλλά ετσι τον πίνουν τον φραπέ τους εκεί.

Ναι φυσικά γουστάρουν τον Ιβάν… που θα τους φτιαξει γηπεδο.. θα τους πάρει 2-3 καλούς παίκτες… θα υψωσει τη φωνη τους στους μεγαλόσχημους της Αθήνας… αλλα αν ξαφνικά βαρεθεί και φύγει… αυτοί πάλι ΠΑΟΚ θα είναι αφού….

Το ΠΑΟΚτσιλίκι Αλέξη μου, δεν έχει σχέση με τη συγκομιδή βαθμών, με τις μεγάλες η μικρές μεταγγραφές… ή με τις αποφάσεις κάτω απο το τραπέζι.

Ο ΠΑΟΚ είναι η θρησκεία τους…

Ειναι (ας με συγχωρέσουν για τη βλασφημία δίπλα στο "θρησκεία") η κάβλα τους. Και συγγνωμη που στο λέω Πρωθυπουργέ μου, αλλα η κάβλα είναι προσωπική υπόθεση.

Κατι σαν την κάβλα της Αριστεράς που χάθηκε. Ουτε αυτο σε βοηθάει να κλαταλάβεις ε; ΟΚ! Το καταλαβαίνω!

Δεν σουχει κανει εντυπωση Αλέξη, ότι τοσα χρόνια που ΔΕΝ παίρνουν πρωτάθλημα, αντι να μειωνονται οι οπαδοί του αυξάνονται;…. κι όχι μόνο στη Βόρεια Ελλάδα, αλλά σε όλη την Ελλάδα;

Ναι μερικοί είναι άγριοι… μερικοι είναι εκτός ορίων… αλλά βασικά όλοι τους είναι αυθεντικοί.

Γι' αυτο αυξάνονται Αλέξη… επειδη η αυθεντικότητα σ αυτή τη χώρα έχει πετάξει μακρυά εδω και πολλά χρόνια.

Ο ΠΑΟΚ είναι η καθημερινότητά τους… ειναι η πηγή του χιούμορ τους…

Μου έλεγε τις προαλλες ο φίλος μου ο "Βόρειος Άνεμος" οτι σε ενα πρόσφατο αγώνα στην Τούμπα όπου η ομάδα έπαιζε άθλιο ποδόσφαιρο σηκωθηκε ένας από την κερκίδα και άρχισε να φωνάζει….

-Βάλε μεσα τον Μανώλη!

Κοιτάχτηκαν οι γυρω του "ποιον Μανώλη;" δεν έχουμε παίκτη που να τον λένε Μανώλη.

Εκείνος επέμενε φωνάζωντας στον προπονητη:

-Βάλε μεσα τον Μανώλη!

-Ποιον Μανώλη αδελφέ; Δεν εχουμε Μανώλη.

-Ε δεν πειράζει… δεν τους βλέπετε που δεν μπορουν να αλλάξουν μια μπαλιά; "Γυρω γυρω όλοι και στη μέση ο Μανώλης…" Αυτον τον Μανώλη να βάλει.

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Ξερεις και κατι άλλο Αλέξη;

Με αυτό που είπες εδωσες ολο το δίκιο στο Μαρινάκη να διαμαρτύρεται … αλλά και το άλλοθι να χάσει το πρωτάθλημα.

Αυτο ακριβως είναι που ΔΕΝ θέλουν οι ΠΑΟΚτσίδες…

Ή με την αξία τους ή καθόλου.

Και ενα τελευταιο:

Ασε που είναι τζούφιο στην ώρα και στο τόπο που τοπες… στην Διεθνη Εκθεση Θεσσαλονίκης…

Αν είσαι πραγματικός μάγκας πάνε πεστο στον Πειραιά σε μια άσχετη εποχή.

Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Δευτ 11 Σεπ 2017, 08:32

Guitarman έγραψε:Ο Μάνος Αντώναρος ξαναχτυπά απολαυστικότατος.
Ο Αλέξης και ο ΠΑΟΚ
"Ειναι η πρώτη φορά που το μετρό στη Θεσσαλονικη δεν είναι ανέκδοτο. Το μόνο που μένει ειναι να πάρει το πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ". Πως τον λένε τον επικοινωνιολόγο σου Αλέξη; Πές μου σε παρακαλώ το ονομά του να του στείλω μια τούρτα στη γιορτή του. Κατ αρχας θέλω να σε πλήροφορήσω ότι ο ΠΑΟΚ τοχει ξαναπάρει το πρωτάθλημα πολύ πριν ανοιχθεί η πρώτη τρύπα του μετρό στη Σαλονίκη. Αλλα το πιο σημαντικό είναι οτι αγνοείς οτι ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΟΚτσής έτσι το πρώτάθλημα. Εσυ και οι φίλοι σου δεν έχετε ιδέα τι είναι να φοράς από το σπίτι σου την μαυρόασπρη φανέλα , να συναντάς τους φιλους σου για Τούμπα λίπρε στην Τούμπα, να πλακώνεστε στα πιτόγυρα και μετα όλοι μαζί να πηγαίνετε στο γήπεδο (μαζί με γυναίκες και παιδιά) να δείτε τον ΠΑΟΚ να πατάει το χορτάρι. ΠΑΟΚ! Το πάτημα στο χορτάρι μετράει… και μετα ερχεται η κανονιά από τα στόματα όλων: ΠΑΟΚ!!!
Ο ΠΑΟΚτσής -Αλέξη- είναι εναντίον. Τι εναντίον; Εναντίον όλων… πολύ συχνά εναντίον και της ίδιας της ομάδας…
Φυσικά και θελουν το Πρωταθλημα…διακαώς… αλλα το θέλουν με τον δικό τους τρόπο. Γιατί; Γιατι έτσι... είσαι μεγάλος πια για να σου εξηγήσω. Αλέξη, δεν καταλαβες οτι με αυτο που είπες στο πρωτο λάθος πέναλτι που θα δοθεί υπέρ τους.. θα πρέπει συμπεριφερθούν σαν Ολυμπιακοί ή Παναθηναϊκοί…. Πραγμα που μισούν βαθειά.
Οτι ακόμα και αν πάρουν με το σπαθί τους το πρωτάθλημα -μετα τη δήλωσή σου-θα έχουν να αντιμετωπίσουν το ειρωνικό βλεμα του Αρηανού ή Ηρακλιδέα η Απολλωνιστή κολλητού τους… Εκεί Αλέξη είναι Θεσσαλονίκη… είναι Μακεδονία… δεν είναι παίξε γέλασε. Ανδρωθηκαν μεσα στην αδικία.. και ακόμα και αν δεν αδικήθηκαν -όπως υποστηριζουν πολλοί- αυτοί γουστάρουν να το πιστεύουν. Δεν μπορω να στο εξηγήσω διαφορετικά Αλέξη… αλλά ετσι τον πίνουν τον φραπέ τους εκεί. Ναι φυσικά γουστάρουν τον Ιβάν… που θα τους φτιαξει γηπεδο.. θα τους πάρει 2-3 καλούς παίκτες… θα υψωσει τη φωνη τους στους μεγαλόσχημους της Αθήνας… αλλα αν ξαφνικά βαρεθεί και φύγει… αυτοί πάλι ΠΑΟΚ θα είναι αφού…. Το ΠΑΟΚτσιλίκι Αλέξη μου, δεν έχει σχέση με τη συγκομιδή βαθμών, με τις μεγάλες η μικρές μεταγγραφές… ή με τις αποφάσεις κάτω απο το τραπέζι. Ο ΠΑΟΚ είναι η θρησκεία τους…
Ειναι (ας με συγχωρέσουν για τη βλασφημία δίπλα στο "θρησκεία") η κάβλα τους. Και συγγνωμη που στο λέω Πρωθυπουργέ μου, αλλα η κάβλα είναι προσωπική υπόθεση. Κατι σαν την κάβλα της Αριστεράς που χάθηκε. Ουτε αυτο σε βοηθάει να κλαταλάβεις ε; ΟΚ! Το καταλαβαίνω! Δεν σουχει κανει εντυπωση Αλέξη, ότι τοσα χρόνια που ΔΕΝ παίρνουν πρωτάθλημα, αντι να μειωνονται οι οπαδοί του αυξάνονται;…. κι όχι μόνο στη Βόρεια Ελλάδα, αλλά σε όλη την Ελλάδα; Ναι μερικοί είναι άγριοι… μερικοι είναι εκτός ορίων… αλλά βασικά όλοι τους είναι αυθεντικοί.
Γι' αυτο αυξάνονται Αλέξη… επειδη η αυθεντικότητα σ αυτή τη χώρα έχει πετάξει μακρυά εδω και πολλά χρόνια.
Ο ΠΑΟΚ είναι η καθημερινότητά τους… ειναι η πηγή του χιούμορ τους… Μου έλεγε τις προαλλες ο φίλος μου ο "Βόρειος Άνεμος" οτι σε ενα πρόσφατο αγώνα στην Τούμπα όπου η ομάδα έπαιζε άθλιο ποδόσφαιρο σηκωθηκε ένας από την κερκίδα και άρχισε να φωνάζει….
-Βάλε μεσα τον Μανώλη! Κοιτάχτηκαν οι γυρω του "ποιον Μανώλη;" δεν έχουμε παίκτη που να τον λένε Μανώλη.
Εκείνος επέμενε φωνάζωντας στον προπονητη:
-Βάλε μεσα τον Μανώλη!
-Ποιον Μανώλη αδελφέ; Δεν εχουμε Μανώλη.
-Ε δεν πειράζει… δεν τους βλέπετε που δεν μπορουν να αλλάξουν μια μπαλιά; "Γυρω γυρω όλοι και στη μέση ο Μανώλης…" Αυτον τον Μανώλη να βάλει
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
Ξερεις και κατι άλλο Αλέξη; Με αυτό που είπες εδωσες ολο το δίκιο στο Μαρινάκη να διαμαρτύρεται … αλλά και το άλλοθι να χάσει το πρωτάθλημα. Αυτο ακριβως είναι που ΔΕΝ θέλουν οι ΠΑΟΚτσίδες…
Ή με την αξία τους ή καθόλου. Και ενα τελευταιο: Ασε που είναι τζούφιο στην ώρα και στο τόπο που τοπες… στην Διεθνη Εκθεση Θεσσαλονίκης… Αν είσαι πραγματικός μάγκας πάνε πεστο στον Πειραιά σε μια άσχετη εποχή.


Μην είσθε πρόχειροι, μη γράφετε για τις εντυπώσεις χωρίς να παρουσιάζετε την πραγματική διάσταση των γεγονότων, τουλάχιστον σε ότι αφορά τις αναρτήσεις στο paokmania.gr
Η όλη "ιστορία" με τη συγκεκριμένη αναφορά του πρωθυπουργού (δεν είμαι υποστηρικτής του κομματικά, ούτε υποστηρίζω κάποιο άλλο κόμμα, κρίνω όμως και εκτιμώ πολιτικές πράξεις και έργα), ξεκίνησε απο μια φράση του Κώστα Ζουράρι ο οποίος βλέποντας την ρδελομπου κατάσταση με το Μετρό Θεσσαλονίκης, είχε πει δηκτικά πριν απο χρόνια ότι το «Το Μετρό θα τελειώσει όταν ο ΠΑΟΚ πάρει πρωτάθλημα, δηλαδή ποτέ».
Αποκτώντας με τον τρόπο αυτό, έναν "μέτρο σύγκρισης", σε σχέση με την πρόοοδο των εργασιών του Μετρό και τη διαφαινόμενη ολοκλήρωση του έργου, ο πρωθυπουργός θέλοντας να το τονίσει, είπε χαριτολογώντας ότι, "ο ΠΑΟΚ θα πράει το πρωτάθλημα" (...αφού τελικώς τελειώνει το έργο του Μετρό). Την εντός παρενθέσεως απαραίτητη επεξήγηση δεν την ανέφερε, κι έτσι φθάσαμε μέχρι και σε παρεξήγηση
Λέγοντας αυτά ο Τσίπρας, ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΥΠΟΝΟΗΣΕ ΑΛΛΑ, κάτι σαν αυτά που του αποδίδει ο Μάνος Αντώναρος στο βιαστικό άρθρο του, που εξ ίσου βιαστικά έσπευσαν να το υιοθετήσουν κάποιοι συμφορμήτες (το ότι το υιοθέτησαν σκώληκες, γραίες και λοιπές συνομοταξίες, ουδόλως με απασχολεί). Όσο για τον Μαρινάκη, που επίσης το υιοθέτησε, ξέρει πολύ καλά τι εννούσε ο Τσίπρα και πως το εννοούσε, όμως ο τρόπος που το είπε ο Τσίπρας, άλειψε βούτυρο στο ψωμί του και ο χοντρός δεν άχασε την ευκαιρία...
Βεβαίως και ο ίδιος ο πρωθυπουργός (και όσοι είχαν την ιδέα να του το προτείνουν ή να του το σημειώσουν), όφειλαν να γνωρίζουν πως όταν αναφέρονται σε ζητήματα ποδοσφαιρικά που εισέρχονται σε περιβάλοντα άκρατου οπαδισμού, πρέπει να είναι προσεκτικοί και να λένε τα πράγματα ολόκλρα και όχι μισά, κινδυνεύοντας να παρευρμηνευτούν, όπως έγινε τώρα...
Εμείς ως κοινωνία ΠΑΟΚ γνωρίζοντας την πραγματική διάσταση των γεγονότων, έχουμε υποχρέωση να τα επαναφέρουμε στη σωστή διάστασή τους και όχι να πέφτουμε θύματα της παραποίησης. Παρακαλώ να είμαστε προσεκτικοί και να μην υιθετούμε άθελά μας και εντελώς αφελώς, την προπαγάνδα των αντιπάλων.
Άβαταρ μέλους
Aye4
 
Δημοσιεύσεις: 1649
Εγγραφή: Τρί 01 Αύγ 2017, 19:10
Τοποθεσία: Καστέλλα (Πρ. Ηλίας)

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Δευτ 11 Σεπ 2017, 12:31

Μην είσθε πρόχειροι, μη γράφετε για τις εντυπώσεις χωρίς να παρουσιάζετε την πραγματική διάσταση των γεγονότων, τουλάχιστον σε ότι αφορά τις αναρτήσεις στο paokmania.gr


Ρε συ Aye τι είναι αυτά που λες?

Το διάβασες το άρθρο? Τον ξέρεις τον εν λόγω κύριο? Ο τύπος αν και δεν είναι ΠΑΟΚ γράφει διθυράμβους για το λαό μας σε κάθε του κείμενο. Ποιος Αλέξης και κουραφέξαλα? Νομίζεις με νοιάζει η αφορμή που πήρε για να γράψει το άρθρο? Ο τύπος αντιλαμβάνεται πλήρως τι εστί ΠΑΟΚτσης. Παραπάνω από πολλούς και καλά ΠΑΟΚτσήδες αρδ... Εξάλου έχει δηλώσει "οπαδός των οπαδών του ΠΑΟΚ".

Οπότε μάλλον ο πρόχειρος στην προκειμένη είσαι εσύ φίλε μου
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Δευτ 11 Σεπ 2017, 15:00

Τι "πρόχειροι" και "πρόχειρος" είστε, ρε παιδιά;

Δεν μπορείτε χωρίς χαρακτηρισμούς;

Συμφωνώ με τη εξήγηση που δίνει ο Aye4, αλλά αυτό ήταν η αφορμή για το άρθρο του Αντώναρου. Αφορμή για να εξυμνήσει για άλλη μία φορά (και το έχει κάνει πολλές) το μεγαλείο του λαού μας, με τις όποιες ιδιαιτερότητές του, με τα καλά του και με τα κακά του. Εν προκειμένω εκθειάζει την ψυχή του παοκτσή που δεν θέλει να πάρει πρωτάθλημα ντε και καλά επειδή θα τελειώσει το μετρό (κάποτε!), αλλά επειδή θέλει να πάρει πρωτάθλημα όταν το αξίζει.

Από τις καλύτερες πένες στην Ελλάδα! Γλαφυρός και δηκτικός.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ 11 Σεπ 2017, 15:18

Ποιος είναι ο αντωναρος?
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9917
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 11 Σεπ 2017, 16:04

Ο αδερφός του πρώην εκπροσωπου τύπου της ΝΔ επί σαμαρά;
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Δευτ 11 Σεπ 2017, 16:32

Ντίνο να κάνεις παρατήρηση σε αυτόν που δεν μπορεί να πει την γνώμη του χωρίς χαρακτηρισμούς. Δεν καταλαβαίνω προς τι η παρατήρηση εκατέρωθεν.

Κατά τα λοιπά, ο Αντώναρος είναι ο αδερφός του νεοδημοκράτη αντώναρου όπως λέει ο eorptol1 [αν και το τι κάνει ο αδερφός σου δεν (θα έπρεπε να) χαρακτηρίζει το τι κάνεις εσύ αλλά ενιγουει]. Μέσω των άρθρων του για τον ΠΑΟΚ μπήκα στη διαδικασία και διάβασα και ορισμένα άλλα του άρθρα. Ωραίος τύπος μου φάνηκε. Σκεπτόμενος και πολύ καλός γραφιάς.

Να μου βρείτε και άλλους που είναι στην Αθήνα, δεν είναι ΠΑΟΚ, δεν βγάζουν το ψωμί τους από τον ΠΑΟΚ και γράφουν έτσι για τους ΠΑΟΚτσήδες... Θα ξεχάσουμε και τα βασικά εδώ μέσα με μερικούς
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Δευτ 11 Σεπ 2017, 17:43

Καλέ μου Κιθαρίστα (ή ντράμερ;), νομίζω ότι ανταπέδωσες τον χαρακτηρισμό. Προς τούτο η παρατήρησις εκατέρωθεν, παρεξηγησιάρη μουσικέ...

Ωσάν Κατ5 βου, μου αντιδράς!
:lol: :lol: :lol:
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Τρί 12 Σεπ 2017, 03:25

Ε όχι και ωσάν Κατ5 βου! Εγώ είμαι πηγή θετικής ενέργειας. Επίσης εγώ είμαι μωρό παιδί μπροστά του :mrgreen:

Πάντως έχεις άδικο. Το γεγονός πως κάποιος προστατεύει τον εαυτό του δεν μπορεί να ισοσταθμίζεται με την αρχική επίθεση.

ΥΓ Κάτι μέρες σαν τη σημερινή θα προτιμούσα να είμαι ντραμερ... στα τύμπανα βγάζεις καλύτερα τα νεύρα σου :oops:
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Διάφορα άρθρα για τον Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Τρί 12 Σεπ 2017, 09:22

:lol: :lol: :lol:

Αυτή η ομάδα... δεν μπορεί θα μας σκάσει όλους, ρε γμτ!

Εγώ, πάντως, δεν ξέρω ούτε κιθάρα, ούτε ντραμς, οπότε μου μένει μόνο η γυναίκα να ξεσπάσω...
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες