Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Δευτ 26 Μαρ 2018, 20:08

Rexaris έγραψε:Στις επόμενες εκλογές θα ψηφίσω με καθαρά ΠΑΟΚτζήδικα κριτήρια. Και για να δείτε αν αυτό κάνει διαφορά θα σας πω μόνο οτι το κόμμα που σκεφτόμουν να ψηφίσω δεν πρόκειται να πάρει την ψήφο μου με τίποτε μετά την κλοπή τού τίτλου από τον ΠΑΟΚ.

Όποιος θέλει ΠΑΟΚτζήδικη ψήφο, να παλέψει για τον ΠΑΟΚ. Εγώ δύο μόνο βουλευτές είδα μέχρι τώρα να στέκονται σωστά μέσα στη Βουλή, έναν τής ΑΝΕΛ, κι έναν τής ΕΚ. Και τα δύο κόμματα υπό φυσιολογικές συνθήκες δεν θα έπαιρναν ΠΟΤΕ την ψήφο μου. Όμως τώρα θα είναι ένα από τα δύο, και θα τους πρότεινα μάλιστα να μην μείνουν σε μια συζήτηση με τον Βασιλειάδη αλλά να συνεχίσουν να δείχνουν έμπρακτα την στήριξή τους στην ομάδα αν θέλουν να δουν ασπρόμαυρη ψήφο.


Φίλε μου θα κάνω ακριβώς το ίδιο. Όχι μόνο για τον ΠΑΟΚ, αλλά για την Ελλάδα και την Μακεδονία. Ο ΠΑΟΚ απλά τους ξεβρακωσε και έδειξαν πόσο κατώτερους μας θεωρούν. Δεν θα τους κάνω τη χάρη. Για μένα όποιος τους ψηφίσει πάλι, εγκληματεί απέναντι στην χώρα, στα παιδιά του και στον ΠΑΟΚ
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3515
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Δευτ 26 Μαρ 2018, 20:12

Sick Bastard έγραψε:.....



Είναι δυνατόν να ασχολείσαι με το επίσημο σάιτ της εγκληματικής?
Χολέρα στα σπίτια τους
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5539
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Δευτ 26 Μαρ 2018, 20:17

xrisitsapa έγραψε:
Rexaris έγραψε:Στις επόμενες εκλογές θα ψηφίσω με καθαρά ΠΑΟΚτζήδικα κριτήρια. Και για να δείτε αν αυτό κάνει διαφορά θα σας πω μόνο οτι το κόμμα που σκεφτόμουν να ψηφίσω δεν πρόκειται να πάρει την ψήφο μου με τίποτε μετά την κλοπή τού τίτλου από τον ΠΑΟΚ.

Όποιος θέλει ΠΑΟΚτζήδικη ψήφο, να παλέψει για τον ΠΑΟΚ. Εγώ δύο μόνο βουλευτές είδα μέχρι τώρα να στέκονται σωστά μέσα στη Βουλή, έναν τής ΑΝΕΛ, κι έναν τής ΕΚ. Και τα δύο κόμματα υπό φυσιολογικές συνθήκες δεν θα έπαιρναν ΠΟΤΕ την ψήφο μου. Όμως τώρα θα είναι ένα από τα δύο, και θα τους πρότεινα μάλιστα να μην μείνουν σε μια συζήτηση με τον Βασιλειάδη αλλά να συνεχίσουν να δείχνουν έμπρακτα την στήριξή τους στην ομάδα αν θέλουν να δουν ασπρόμαυρη ψήφο.


Φίλε μου θα κάνω ακριβώς το ίδιο. Όχι μόνο για τον ΠΑΟΚ, αλλά για την Ελλάδα και την Μακεδονία. Ο ΠΑΟΚ απλά τους ξεβρακωσε και έδειξαν πόσο κατώτερους μας θεωρούν. Δεν θα τους κάνω τη χάρη. Για μένα όποιος τους ψηφίσει πάλι, εγκληματεί απέναντι στην χώρα, στα παιδιά του και στον ΠΑΟΚ
Και εγώ

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Δευτ 26 Μαρ 2018, 20:20

μουν@ρες Π.Α.Ο.Κ. θα ακούτε και το σκατό θα φτάνει στην κάλτσα
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία Τρομοκρατία
κάντε μπάνιο μουν@ρες ερχόμαστε αθήνα
Maniaq@Deepwood
 
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Δευτ 28 Απρ 2014, 20:41

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 26 Μαρ 2018, 20:49

Κι έτσι να είναι όπως τα παρουσιάζει το τσοντρα, άριστα κάνει ο ΠΑΟΚ και γ@μει πατόκορφα τις πράσινες πουτάνες. Να κυνηγήσουν το καραφλο λαμόγιο, που τους έριξε από τον γκρεμό, οι αρχοντοχωριάτες. Αν δεν αποδεικνυόταν τόσο πολύ τσάτσος η σαντορινια κάμπια, που τους οδήγησε να χρωστάνε μέχρι και στα ψιλικατζίδικα σε απόσταση 40 χλμ από την Αλεξάνδρας, κρατάω μια ιδιαίτερα μικρή επιφύλαξη μήπως η στάση μας δεν ήταν αρνητική. Αλλά μετά από τον ελεεινό εμετό, ειδικά από πέρυσι, εναντίον του ΠΑΟΚ, από σχεδόν σύσσωμη την μπουρδελοπροπαγανδιστική μηχανή τους, να τους κλείσουν το σπίτι! Π@υτσ@ και στις (κωλο)τρύπες τους!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Δευτ 26 Μαρ 2018, 20:56

μπορεί κάποιος να εξηγήσει γιατί ο ΚΥΠατζής 30φυλλόπουλος έχει εμφανιστεί και έχει βγει κόντρα σε gay μαρινάκη και μας υποστηρίζει?
Maniaq@Deepwood
 
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Δευτ 28 Απρ 2014, 20:41

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ 26 Μαρ 2018, 21:15

απο που προκυπτει πως μας υποστηριζει; μηπως υπερβαλλεις;
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 26 Μαρ 2018, 21:26

Εννοείται οτι δεν μας υποστηρίζει,απλά στη συγκεκριμένη περίπτωση αναδεικνύει την πραγματικότητα και γράφει την αλήθεια.
Τελευταία επεξεργασία από obanebane και Δευτ 26 Μαρ 2018, 22:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό trouman » Δευτ 26 Μαρ 2018, 21:26

Maniaq@Deepwood έγραψε:μπορεί κάποιος να εξηγήσει γιατί ο ΚΥΠατζής 30φυλλόπουλος έχει εμφανιστεί και έχει βγει κόντρα σε gay μαρινάκη και μας υποστηρίζει?

Έχουμε πόλεμο βρώμικο με ο,τι πιο ανήθικο υπάρχει. Τους κανόνες τόσα χρόνια τους έθεσαν οι άλλοι. Δεν μπορείς να πας με τον σταυρό στο χέρι. Δεν ξέρω τι παίζει αλλά τίποτα δε με εκπλήσσει και σε έναν τέτοιο πόλεμο δεν πας με τον σταυρό στο χέρι, σε έφαγαν από πριν. Αν και έχουμε το ηθικό πλεονέκτημα για εμένα και δεν αλλάζει αυτό με τίποτα στα πλαίσια αυτού της σιχαμερής προπαγάνδας από ένα πραγματικά πανίσχυρο σε αυτό σύστημα. Οπότε ποιος μάκης και σάκης και τούλα. Πόλεμος...
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ 26 Μαρ 2018, 21:32

ρε παιδια τι γραφετε; :lol:
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό trouman » Δευτ 26 Μαρ 2018, 21:38

Μπαίνει ένας στο σπίτι σου και σε κλέβει. Μετά σε ξανακλέβει. Μετά σε ξανακλέβει, ξανά ξανά ξανά.. Μια φορά, του βάζεις τρικλοποδιά και σε καταγγέλλει ότι άσκησες βία εναντίον του και σε κατηγορούν για απόπειρα δολοφονίας. Μπλέκεις. Και βρίσκονται και μάρτυρες. Και ο δικαστής ακούει μόνο τους άλλους. Έρχεται κάποιος (μ@λ@κ@ς) και λέει "ρε παιδιά δε φταίει αυτός". Δύο πράματα ισχύουν ταυτόχρονα. Πρώτον ο μ@λ@κ@ας εξακολουθεί να είναι μ@λ@κ@ς και δεύτερον αυτό που λέει ο μ@λ@κ@ς είναι σωστό.. Αυτά.
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Δευτ 26 Μαρ 2018, 21:59

δεν υποστηριζει κανεναν παρα μονο την παρτη του και τα συμφεροντα του, απλα ετυχε λογικα να εχουμε κοινο εχθρο αυτη τη στιγμη...
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2751
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Phoenixgrg » Δευτ 26 Μαρ 2018, 22:32

Sick Bastard έγραψε:Γαμώ το μουνί που σας πέταγε
(όλα από contra)
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Contra και gazzeta ένα χρόνο τώρα ούτε 10 κλικ δέν τους δίνω και κοπατε πρώτα το πρώτο και μετά το δεύτερο τα θεωρούσα τοπ και τα είχα αρχική σελίδα αλλά σταδιακά τα διέγραψα από σελιδοδείκτες ξεκίνησαν και τα δύο σαν αντικειμενικά και ουδέτερα αλλά μάλλον όταν έπεσε λίγο ξύλο και λευτα είπαν ώρα για προπαγάνδα απλά εύχομαι να φάνε από την λουκούμοσκόνη του noor1 αυτοι που πούλησαν τις ιδέες τους
Phoenixgrg
 
Δημοσιεύσεις: 619
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιούλ 2016, 14:52

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Δευτ 26 Μαρ 2018, 23:10

ζω για την μέρα που θα ρίξουμε τον γκαιυ και θα ανεβάσουμε Εθνικό ,και μετά ζομπιαποκάλυψη
Maniaq@Deepwood
 
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Δευτ 28 Απρ 2014, 20:41

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό rouki » Τρί 27 Μαρ 2018, 07:07

Phoenixgrg έγραψε:
Sick Bastard έγραψε:Γαμώ το μουνί που σας πέταγε
(όλα από contra)
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Contra και gazzeta ένα χρόνο τώρα ούτε 10 κλικ δέν τους δίνω και κοπατε πρώτα το πρώτο και μετά το δεύτερο τα θεωρούσα τοπ και τα είχα αρχική σελίδα αλλά σταδιακά τα διέγραψα από σελιδοδείκτες ξεκίνησαν και τα δύο σαν αντικειμενικά και ουδέτερα αλλά μάλλον όταν έπεσε λίγο ξύλο και λευτα είπαν ώρα για προπαγάνδα απλά εύχομαι να φάνε από την λουκούμοσκόνη του noor1 αυτοι που πούλησαν τις ιδέες τους


Και όχι μόνο εσύ και δεν είναι μόνο αυτές οι ιστοσελίδες, είναι και άαααααλλες....
:evil:
Τα πάντα ρει, τα πάντα χωρεί, ο Π.Α.Ο.Κ. μένει
Άβαταρ μέλους
rouki
 
Δημοσιεύσεις: 1446
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 11:38

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες