Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 13 Φεβ 2018, 23:06

Asimos έγραψε:Η λασπουριά καλά κρατάει, μετράνε όπως συμφέρει βγάζοντας από την εξίσωση τα σπόρια τους. Η μεγαλύτερη ανατροπή τα τελευταία 30 χρόνια που μπορεί να συμβεί σε αυτόν τον γιδότοπο είναι να πάρει ο ΠΑΟΚ πρωτάθλημα.

Εμπλέκεται σχεδόν όλη η ελίτ του τόπου, η μισή πλέμπα, όλα τα λαμόγια που ζούνε από τις ατιμίες δεκαετιών, στημένοι, δημοσιογράφοι κατά παραγγελία, άβουλα όντα που έχουν ευαγγέλιο Θεοδωρίδηδες.

Φέρτε VAR, ξένους διαιτητές, φέρτε κωθώνια τη μάνα σας και τον πατέρα σας. Από τον Νοέμβριο η ξεφτίλα σας και το ξεβράκωμα σας δεν έχει προηγούμενο και είναι απόλαυση. Φέρτε ότι νομίζετε πως θα σας σώσει, η μεγάλη κίνηση του ΠΑΟΚ να πει "στα παπάρια μας, ας είναι στο ΟΑΚΑ" δείχνει πόσο έχει ξεφύγει πια αυτή η ομάδα και δεν ψάχνει δικαιολογίες πουθενά. Ο Μέγας Τίγρης εχθές ήταν στην κλήρωση του κυπέλλου και τσέκαρε τα μπαλάκια, αναζητώντας τεχνικές και τακτικές της εποχής του και της ποιότητας του.

Μέχρι κάποια στιγμή πίστευα πως τους ένοιαζε το άθλημα. Στα παπάρια τους το άθλημα. Δεν κατέχουν το άθλημα απλως με λίγο θράσος βιοπορίζεται κόσμος και κοσμάκης από αυτό. Δεν ξέρουνε τίποτα από ΠΑΟΚ, δεν ξέρουνε καν ποιους παίκτες έχει, δεν υπάρχει ποδοσφαιρική ανάλυση για τον φετινό ΠΑΟΚ. Τα καφενεία έχουνε προσπεράσει σε γνωση δημοσιογραφάρες, παράγοντες και ανθρώπους του ποδοσφαίρου.

Η λύπηση για τη χαβούζα δεν έχει τελειωμό, το αμοκ που τους έχει πιάσει δεν έχει προηγούμενο, ψάχνουν κάτι να τους φταίει και δεν βρίσκουν. Άρνηση πραγματικότητας. Άρνηση της κατάστασης αλλά ευτυχώς πολλοί ξυπνάνε. Ξυπνήσανε.

Δεν είναι απλή αγανάκτηση πλέον, το πρωτάθλημα μπορεί να χαθεί, μπορεί να μην πάρουμε καν κύπελλο και να το πάρει ο Πανιώνιος. Δεν έχουν καταλάβει ότι αυτό είναι το λιγότερο. Τους έχουμε φτάσει όλους στα όρια τους, ο ξεδοντιασμένος γαύρος προσφέρει στιγμές από τα πιο σκοτεινά όνειρα του μέσου ΠΑΟΚτσή, η σκυλοπηδηγμένη από τον γαύρο ΑΕΚ μόλις τελείωσε από αυτόν ανακάλυψε πως υπάρχει άλλος μπροστά της και με πρακτικές 1968, (κατά τα άλλα εξαιρετική ταινία) προσπαθεί να συγκινήσει, να συνεπάρει, να πωρώσει.

Αφήστε τους, θα γράψουν, θα χτυπήσουν, θα στήσουν αλλά η παραδοχή της πραγματικότητας στην εποχή που και οι τυφλοί βλέπουν δεν υπάρχει ακόμη στο παλμαρέ τους. Και αυτό θα τους κοστίσει.

ΥΓ: Σαββίδη... Τους τελείωσες.


ΚΕΝΤΡΙΚΗ
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 13 Φεβ 2018, 23:40

Πονάνε τα ... παλικάρια, τι να γίνει! Κατανοήστε τους, δεν είναι κάτι που έχουν ξαναζήσει. Όσο να πεις, αναμενόμενα θα περάσουν από όλα τα ... στάδια. Από την πεισματική άρνηση της πραγματικότητας μέχρι τη συνειδητοποίηση ότι τα μπερεκέτια τα "ωραία" τα παλιά βαίνουν προς κόψιμο. Δεν ξέρω αν ο Σαββίδης θα τα καταφέρει να τους κατσικώσει, όχι με σάπιες μεθόδους, τον ΠΑΟΚ σαν πρωταθλητή στο σβέρκο αλλά αυτό που γίνεται εδώ και κάτι μήνες από στρατευμένους και γιαλαντζί αντικειμενικούς ποδοσφαιρολόγους και ποδοσφαιροπαρατηρητές είναι πραγματικά για να του αποδίδεται σε κάθε του παρουσία στην Τούμπα ένα χορταστικό standing ovation! Είναι πραγματικά απίθανο το τι γελοιότητες εφευρίσκουν για να δικαιολογήσουν οι μεν ερυθρόκωλοι την αδικαιολόγητη γύμνια τους μετά από 30 χρόνια ... αρμέγματος μέσω τσου λου, οι δε κούλες για να πείσουν ότι έχουν φτιάξει την ομάδα των υπερόπλων, που σε κάθε επίπεδο υπερέχει του ΠΑΟΚ και αυτοχρίζονται φαβορί για το πρωτάθλημα! Ας είναι! Προσωπικά στα @@ μου! Γίνεται με γεωμετρική πρόοδο ο ΠΑΟΚ να ανεβαίνει αγωνιστικά επίπεδο κάθε χρόνο; Κι ας τον μποϋκοτάρει όλη η χαβούζα! Κι ας μνημονεύεται στα α(θ)λητικά δελτία ύστερα κι από τον συμπαθέστατο Πανθρακικό ...
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ramolimendo » Τετ 14 Φεβ 2018, 09:07

τι λέει το μ@λ@κιστίρι !
και δηλώνει " επειδή εγώ είμαι ΠΑΟΚτσής πολλές δεκαετίες τώρα "
αν τον πετύχετε στον δρόμο φτύστε τον και από μένα..
http://www.protagon.gr/apopseis/blogs/4 ... 4341565788
Στάθης Παναγιωτόπουλος
Σ’ αρέσει που είσαι ΠΑΟΚτσής;
Δεν γουστάρω να με κοροϊδεύουν όπως εγώ δικαίως κορόιδευα αυτούς που τώρα κλαψουρίζουν. Με άρεσε που ήμουν αδικημένος τόσα χρόνια. Και θέλω να πάρω τους τίτλους επειδή είμαι από όλες τις απόψεις καλύτερος από τους άλλους, όχι επειδή διέρχομαι τις ίδιες μεθόδους

Σε ρωτάω, ΠΑΟΚτσάκι μου, επειδή εγώ είμαι ΠΑΟΚτσής πολλές δεκαετίες τώρα, αλλά τα τελευταία δυό-τρία χρόνια δεν μου αρέσει και πολύ.

Θα μου πεις, τρελός είσαι; Τώρα που, μετά από δεκαετίες, δείχνει η ομάδα να ορθοποδεί, να βαδίζει προς τίτλους και πρωταθλήματα; Τι δεν σου αρέσει;

Δεν μου αρέσει ο τρόπος. Το γεγονός ότι η εταιρεία (όχι η ομάδα) απέκτησε έναν ισχυρό οικονομικά παράγοντα ο οποίος, για να σου μιλήσω όπως μιλάμε μεταξύ μας, «τα χώνει», μου θυμίζει τη Μάντσεστερ Σίτι, μια μέτρια ομάδα η οποία μόλις έκανε λεφτά, αγόρασε την επιτυχία.

Και δεν είναι μόνο αυτό. Χρόνια ο ΠΑΟΚτσής γκρίνιαζε για την αδικία, την παράγκα, τα στημένα, τα συμφέροντα κλπ-κλπ και είχε, εν πολλοίς, δίκιο. Κράζαμε τον Ολυμπιακό (αλλά και τον ΠΑΟ και την ΑΕΚ στον καιρό τους και στο μέτρο τους) που έπαιρναν τα ματς με τη διαιτησία, και ζητούσαμε κάθαρση και τίμιο πρωτάθλημα και να γκρεμιστεί το παρασκήνιο, και νιώθαμε, δικαίως, ότι είχαμε το ηθικό πλεονέκτημα.

Εχω την αίσθηση ότι δεν μας πειράζει και πολύ, τελικά, αν δεν καταστραφεί το παρασκήνιο, αρκεί να εργάζεται υπέρ ημών.

Δεν λέω (υποχρεωτικά) ότι αν πάρει ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα φέτος θα το πάρει παρασκηνιακά, μπορεί να το πάρει με την αξία του κι επειδή θα έχει την καλύτερη ομάδα (έστω καλύτερη λόγω αγοραστικής δύναμης).

Λέω όμως ότι υπάρχουν σκιές. Σκιές του τύπου, ο χορηγός του πρωταθλήματος είναι μια εταιρεία συμφερόντων ιδιοκτήτη ΠΑΕ. Αυτό δεν θα γινόταν ποτέ και πουθενά σε χώρες με αξιόπιστα πρωταθλήματα.

Σκιές όπως το περσινό κύπελλο με το γκολ-οφσάιντ (κι ας ήσουν παρασάγγας καλύτερος σε όλο το ματς).

Θα χαρώ, ΠΑΟΚτσάκι μου, αν πάρουμε το πρωτάθλημα, φυσικά. Οχι τόσο όσο χάρηκα το ’85, όμως, κι όχι από νοσταλγία. Η γυναίκα του Καίσαρα και τέτοια, ξέρεις τώρα.

Δεν γουστάρω να με κοροϊδεύουν όπως εγώ δικαίως κορόιδευα αυτούς που τώρα κλαψουρίζουν. Με άρεσε που ήμουν αδικημένος τόσα χρόνια. Και θέλω να πάρω τους τίτλους επειδή είμαι από όλες τις απόψεις καλύτερος από τους άλλους, όχι επειδή διέρχομαι τις ίδιες μεθόδους. Πειράζει, ΠΑΟΚτσάκι μου; "

αι σιχτιρ πρωί πρωί... την είδανε "αντικειμενικοί " για να τα χουν καλά με όλους... τηλεοπτικοί μαϊντανοί ΄΄
ΦΤΟΥ ΡΕ !!
Άβαταρ μέλους
ramolimendo
 
Δημοσιεύσεις: 679
Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2014, 15:03

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 14 Φεβ 2018, 09:12

Αυτός πέρσι μου νομίζω είπε ότι δεν ασχολείται εδώ και χρόνια όχι μόνο 2-3...... Όσο για τον τελικού το πέναλτι στον κρεσπο το είδες; όχι...... Ποιο ητοπαθες άρθρο και φιλοσοφία του στυλ σφαξε αγα μου να αγιάσω δεν υπάρχει......

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Τετ 14 Φεβ 2018, 09:18

Και ως απάντηση στο κείμενο ενός "επί δεκαετίες ΠΑΟΚτσή", έρχεται το κείμενο ενός βάζελου.

Φυσικά θα'ρθω στην Τούμπα!

Μάνος Αντώναρος


Kάθε μέρα…μα κάθε μέρα λέμε… μου έρχονται προσκλήσεις να παω στην Τούμπα.

Καμαρώνω σαν γυφτικο σκεπάρνι.

Βασικά ανυπομονώ.


Αυτο όμως πραγματικα με ξεπερνά είναι ότι οτι με θέλουν στη "Θύρα4".

Ποιον; Εμένα;

Εναν χαμουτζή βάζελο.

Οχι, δεν ειναι η θέση μου στη "Θυρα4",… σας ευχαριστώ απο τα βάθη της καρδιάς μου…έχετε όλο μου τον σεβασμό για την τιμη…αλλά δεν είναι η θέση μου εκεί.

Εκεί είναι Αγια Τραπεζα του ναού του ΠΑΟΚ…. και ως γνωστόν εκεί μόνο οι ιερείς λειτουργούν.

Παρακολουθω σιωπηλός και με μεγάλη αγωνία την ξεφρενη πορεία του ΠΑΟΚ.

Αφουγκράζομαι την άκρατη επιιθυμία καθε ΠΑΟΚτσιδικης ψυχής.

Βλέπω τον πόλεμο που σας γίνεται και γελάω.

Νιώθω την ανυπομονησία σας.

Κοιτα ποιοί μιλάνε για αδικία!

Αναλογίζομαι το μελλον και γουργουρίζω.

-Ρε καρντάση ΠΑΟΚ εισαι αφού….

-Οχι φιλαράκι στην ηλικία μου μπορώ να αλλάξω το ρήμα "είμαι" με το ρήμα "θαυμάζω".

ΠΑΟΚτσάκι μου, δεν θελω να κλέψω τίποτα από την χαρά σας… θα γιορτάσουμε μαζί…συμφωνοι…. αλλά η χαρά μου θα'ναι η χαρά σας.

Αγαπιόμαστε….

Εσείς γιατι κατάλαβα τον ρυθμό που βαράει η καρδιά σας και εγώ γιατι απλόχερα εισπράττω την αγάπη σας.

Μου είναι υπερ-αρκετό.

Όχι δεν είναι η θεση μου στην Αγία Τράπεζα του ναού του ΠΑΟΚ.

Μπορώ όμως να προσεύχομαι κοντά της.

Άλλωστε δεν εχει σημασία πού προσεύχεται κανείς... αλλά μόνο αν προσεύχεται.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ramboutla » Τετ 14 Φεβ 2018, 09:22

Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος. Το άρθρο του Παναγιωτόπουλου έχει ανέβει στο protagon.To protagon έχει πουληθεί εδώ και κάποια χρόνια από τον Κούλογλου σε κάποιον που έχει στενές σχέσεις με τον ΔΟΛ. Και πλέον ΔΟΛ = Μαρινάκης.
Άβαταρ μέλους
ramboutla
 
Δημοσιεύσεις: 676
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 22:17

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 14 Φεβ 2018, 09:29

Εκεί γράφει και η θεσσαλονίκια δημοσιογράφος Χριστίνα ταχιαου που επιτίθεται συχνά στον Ιβάν είναι η κύρια που μόλις βγήκε βουλευτίνα είπε το ιστορικό δεν με φτάνει ο μισθός του βουλευτή.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 14 Φεβ 2018, 09:37

Τα πουσταριά και οι πρόθυμοι ηλίθιοι είναι καλά δασκαλεμένοι, χτυπάνε στο ηθικό πλεονέκτημα και χτυπάνε μεθοδικά και μεθοδευμένα.
Αλλά ρε πουτάνες, το καργιολίκι σας δε θα περάσει.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τετ 14 Φεβ 2018, 09:46

Ας μην το πανηγυρισει ο κυριος. Το πρωταθλημα αυτο θα καψει ολη την Μακεδονία και θα το πανηγυρισει καθε υγιως σκεπτομενος φιλαθλος καθως θα ειναι το πρωτο σε καθαρο πρωταθλημα. Ο κατα τ αλλα ΠΑΟΚτσης και καθαρος ας αναπολεί τοτε που μας σφαζανε κ μας χτυπούσαν φιλικα στον ωμο ενω γελουσαν
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τετ 14 Φεβ 2018, 09:47

Σικμπασταρντ, φετος θα χρειαστει να αλλαξεις κ τις τρεις προτασεις στην υπογραφη σου :D
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 14 Φεβ 2018, 09:58

Μόνο τη μία, ελπίζω, την πρώτη. :lol:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τετ 14 Φεβ 2018, 10:18

Να σημειώσω και το σημερινό άρθρο του (βάζελου;) Κεφαλογιάννη στο sdna που αναφέρει μεταξύ άλλων:

"Φτάσαμε, λοιπόν, σε αυτό το σημείο. Το σημείο που τα δευτερόλεπτα μοιάζουν με λεπτά, τα λεπτά με ώρες, οι ώρες με μέρες, οι μέρες με αιώνες! Τα παιχνίδια έχουν εξελιχθεί στο διασκεδαστικό κομμάτι της εξίσωσης. Ο ΠΑΟΚ μπαίνει με τέτοια φούρια, τέτοια αυτοπεποίθηση, τέτοια σιγουριά, ώστε το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να βολευτείς και τον απολαύσεις. Ούτε άγχος, ούτε αγωνία, ούτε υπερένταση, ούτε τίποτα. Μονάχα γνήσια ποδοσφαιρική απόλαυση.
...

Κατά πόσον όλα τα παραπάνω θα διατηρηθούν μέχρι τέλους και αν αρκούν τελικά για να οδηγήσουν τον ΠΑΟΚ στη Γη της Επαγγελίας, θα αποδειχθεί σύντομα στο χορτάρι.

Μέχρι να αποδειχθεί; Βαθιές ανάσες και στην ανάγκη υπογλώσσια. Διότι έχουμε φτάσει σε αυτό το σημείο. Η προσδοκία για τον επόμενο αγώνα του ΠΑΟΚ είναι τεράστια. Η αναμονή βασανιστική. Τα δευτερόλεπτα μοιάζουν με λεπτά, τα λεπτά με ώρες, οι ώρες με ημέρες, οι ημέρες με αιώνες! Πόσοι αιώνες απομένουν μέχρι το ματς με τη Λαμία;"


όπως και το χθεσινό διθυραμβικό βιντεο ποστ του Γεωργίου.


Σε κάθε περίπτωση όμως κλείνουμε τα αυτιά και πάμε παιχνίδι με παιχνίδι.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 14 Φεβ 2018, 10:21

ramolimendo έγραψε:τι λέει το μ@λ@κιστίρι !
και δηλώνει " επειδή εγώ είμαι ΠΑΟΚτσής πολλές δεκαετίες τώρα "
αν τον πετύχετε στον δρόμο φτύστε τον και από μένα..

Στάθης Παναγιωτόπουλος
"............"

αι σιχτιρ πρωί πρωί... την είδανε "αντικειμενικοί " για να τα χουν καλά με όλους... τηλεοπτικοί μαϊντανοί ΄΄
ΦΤΟΥ ΡΕ !!


Καλά είναι γνωστό ότι το χιούμορ και το iq του συγκεκριμένου είναι υπό το μηδέν....

Όπως και όλοι όσοι εργάζονται στα μιντια Αθηνών και κατοικούν Θεσσαλονίκη είναι υπόδουλοι των αφεντικών τους.
Μην περιμένετε κάτι διαφορετικό.

Απλά το ξαναλέω κι ας παρεξηγούμαι
Αγαπώ τους οπαδούς του ΠΑΟΚ, αλλά σιχαίνομαι τους φιλάθλους του ΠΑΟΚ
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 14 Φεβ 2018, 18:27

Sick Bastard έγραψε:Τα πουσταριά και οι πρόθυμοι ηλίθιοι είναι καλά δασκαλεμένοι, χτυπάνε στο ηθικό πλεονέκτημα και χτυπάνε μεθοδικά και μεθοδευμένα.
Αλλά ρε πουτάνες, το καργιολίκι σας δε θα περάσει.


Έτσι είναι! Απλά μοιάζει τόσο φαιδρή όλη αυτή η σάπια προσπάθειά τους! Αυτό το πρωτάθλημα, αν το πάρουμε, θα οδηγήσει σε τρελές ανακυβισθήσεις στο μιντιακό τοπίο. Μετά το ... γάβγισμα προβλέπω το γλύψιμο να ξεπερνάει κάθε αρρωστημένη φαντασία.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Giorgos_Sketos » Τετ 14 Φεβ 2018, 18:35

tolis01 έγραψε:Να σημειώσω και το σημερινό άρθρο του (βάζελου;) Κεφαλογιάννη στο sdna που αναφέρει μεταξύ άλλων:

Ο Κεφαλογιάννης του σδνα είναι δηλωμένος ΠΑΟΚτσής
Giorgos_Sketos
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Παρ 15 Απρ 2011, 09:37

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες