Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Δευτ 28 Ιαν 2008, 21:54

ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΧΘΕΣ ΕΝΑΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ 6 ΧΡΟΝΩΝ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.ΛΟΙΠΟΝ
ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΟ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ.
-ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕ?
-ΠΑΟΚ,ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΕΜΑΘΑ(ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΖΙ)
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.
ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟΝ ΥΜΝΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ..ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΑΟΚ.ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΤΑ ΕΜΑΘΕ ΤΟ ΟΟΟ ΠΑΟΚΑΡΑ ΑΠΟ ΕΞΩ.
ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Η ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ(ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΕΡΓΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΣΗΜΑΙΑ ΤΟΥΣ!!)ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΑ ΜΟΝΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΑΕΚ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΒΑΖΕΛΟΣ.
ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΓΑΒΡΟΣ,ΒΑΖΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΕΚ.
ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΣΟ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ(ΕΩΣ ΚΑΙ 7ΜΕ 8 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΚΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΑ ΓΑΒΡΑΚΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ)ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ GAY.(ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΠΟΚ)ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ ΜΕ ΒΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.


ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΙΔΑΞΤΕ ΠΑΟΚ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΑΝ ΜΙΛΑΤΕ!!


Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

Δημοσίευσηαπό invader » Δευτ 28 Ιαν 2008, 22:09

re file afou ta paidia einai apo tin athina kai apo ton peiraia sto ergo ti omada thes na lene? PAOK?

Den gamiountai den ftaiei auto.As pername kai emeis kanan titlo ta teleutaia xronia kai tha deis posa paoktsakia tha eixame.Krima.Mono to gipedo mporei na kanei ena paidaki trelo paoki. :D

keep on PAOKing
invader
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 15:55

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Δευτ 28 Ιαν 2008, 22:12

ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΗΡΑΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΙΔΕΩΝ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΟ.


:) :) :)
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Τρί 29 Ιαν 2008, 00:21

Εντάξει ρε μάγκες .. και σε ένα άλλο σίριαλ νομίζω το Ποντιακό πέρυσι ένα παιδάκι όταν το ρωτήσανε ξέρεις που είναι η Θεσσαλονίκη; Αυτό είπε εκεί που παίζει ο ΠΑΟΚ .. κάτι τέτοιο!

Είναι γελοίο να μας φταίνε τα σίριαλ .. Ότι πουλάει προβάλλεται .. βασικοί κανόνες που ισχύαν ανέκαθεν!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Τρί 29 Ιαν 2008, 02:35

ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Η ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ
Οι σταθμοί είναι αθηναικοί, οι πρωταγωνιστές είναι αθηναίοι δίκιο έχεις ρε φίλε έπρεπε συνέχεια να λένε για τον ΠΑΟΚ τον αρη και τον ηρακλή!!! Ας φτιάξουμε και εμείς αξιόλογους σταθμούς και να λέμε για τις εδώ ομάδες!!!

ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΙΑ ΑΠΟ ΠΟΚ)ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ ΜΕ ΒΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.
Πρώτα έχω να διδάξω στα παιδιά μου ένα κάρο πράματα, και μετά θα τον πω για τον ΠΑΟΚ!!!

Άσκοπο το θέμα...
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό vip » Τρί 29 Ιαν 2008, 11:36

Tέρμα τα ηχεία και καλή ακρόαση!

http://www.youtube.com/watch?v=Yr_wslAcuxk
vip
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ 16 Δεκ 2007, 19:34

Σχόλια για τις εφημερίδες - δημοσιογράφους

Δημοσίευσηαπό Petm » Πέμ 27 Μαρ 2008, 23:05

Στήλη "καθαρά και ξάστερα"

αυτή είναι μια στήλη στη αθλητική μακεδονίας θράκης η οποια είναι ανυπόγραφη. πριν κάποιο καιρό άρχιζα να τι διαβάζω μέσο internet. αυτά που διάβαζα τα θεώρησα αλαλούμ μετά από λίγο καιρό οποτε σταμάτησα.

ασχολείται μονο με παοκ. σήμερα άκουσα σε μια εκπομπή ότι το άτομο που αρθογραφεί αυτή τι στήλη εκτος από δημοσιγράφος είναι και διοικητικός παράγοντας!!!!!

σε συνδυασμό με τι propaganda που γίνετε από αγνωστου προέλευσης ραδιοφωνικούς μαϊντανούς , αρχίζω και συνειδητοποιώ σιγά σιγά τα τρυπήματα που έχουμε φάει και συνεχίζουμε να τρώμε
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό Petm » Πέμ 27 Μαρ 2008, 23:23

εγώ προσωπικά δεν ήξερα ποιος είναι. Το άτομο μιλα και για ποδόσφαιρο και μάλιστα με αρκετά βαριά κριτική που ήταν ο λόγος που σταμάτησα να διαβάζω την στήλη. απλός δε με αντιπροσώπευε. αλλα υπάρχουν κάποια ηθικά όρια που ξεπερνιούνται όταν είσαι ΚΑΙ διοικητικός παράγοντας.ακόμα χειρότερα αν λάβω υπόψη την ηθική στήριξη που έδωσε ο ζαγοράκης και ο βιολιδις στο μπάσκετ. δηλαδή για όνομα του θεού
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Π. Στέλλας

Δημοσίευσηαπό paokilerou » Σάβ 29 Μαρ 2008, 13:11

Π. Στέλλας
Άβαταρ μέλους
paokilerou
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:42

Δημοσίευσηαπό Petm » Κυρ 30 Μαρ 2008, 14:06

Κάνει λάθος εκτιμήσεις κατά καιρούς. ελέγχεται stη διαφορα στάσης που κρατάει στην αντιμετώπιση παοκ ηρακλή σε σχέση με ari. στον ari έχει πολύ πιο ευκολόπιστι στάση. αντίθετα σε ΠΑΟΚ -ηρακλή είναι πιο δυσκολόπιστος.

ίδιος στο σταυροδρόμι που βρίσκετε τώρα ο παοκ θα περίμενα από το συγκεκριμένο δημοσιογράφο να τσεκάρει κάποια πράγματα περισσότερο από τι πλευρά τις παε πχ θέμα αραμπατζή, αλεξάκη, δηλώσεων νικοπολίδη, ίσος και το θέμα βγενόπουλου.
Τελευταία επεξεργασία από Petm και Σάβ 14 Ιουν 2008, 16:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Δημοσίευσηαπό free_billi » Κυρ 30 Μαρ 2008, 17:18

Εχω ακουσει πολλεs κακεs και πολλεs εξισου καλεs γνωμεs.
Kαι δεν μπορω να κρινω σωστα αλλα απο το λιγο που τον ακουγα
τον ψιλοπηγαινα.......
ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ
Άβαταρ μέλους
free_billi
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2007, 03:32
Τοποθεσία: UK

Δημοσίευσηαπό LFPADRAM » Κυρ 30 Μαρ 2008, 17:18

Aφου δεν τον γραφει η ADMIN TEAM θα το κανω εγω.
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ??????????????
Άβαταρ μέλους
LFPADRAM
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:40
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ

Δημοσίευσηαπό theo111 » Κυρ 30 Μαρ 2008, 17:28

Δεν ξέρω εσείς τι νομίζετε πάντως εμένα για σκουλήκις μου φαίνεται...

Πάραυτα πιστεύω ότι είναι όντως καλός στην δουλειά του :P
theo111
 
Δημοσιεύσεις: 576
Εγγραφή: Πέμ 14 Φεβ 2008, 22:35

Προπαγάνδα αλλόθρησκων μέσω εικόνων γηπέδου ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό sato » Σάβ 10 Μάιος 2008, 16:18

Τελευταία επεξεργασία από sato και Σάβ 10 Μάιος 2008, 16:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
sato
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:15
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Σάβ 10 Μάιος 2008, 16:20

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Επόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

cron