Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 20 Αύγ 2017, 12:37

eorptol1 έγραψε:Τέλος ο κανελακης ο αντιπαοκτσης από νόβα και ο γαβρετοπουλος......αυτο το σίχαμα ο κανελακης τέλος από τις μεταδόσεις του ΠΑΟΚ.... Χίλια μπράβο στον σύλλογο επέβαλε τα θέλω του

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


:opaokara: :opaokara: :pano: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :nairepaok: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :pano: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 20 Αύγ 2017, 16:04

eorptol1 έγραψε:Τέλος ο κανελακης ο αντιπαοκτσης από νόβα και ο γαβρετοπουλος......αυτο το σίχαμα ο κανελακης τέλος από τις μεταδόσεις του ΠΑΟΚ.... Χίλια μπράβο στον σύλλογο επέβαλε τα θέλω του

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


αυτο πηγα να γραψω και εγω,ειδικα για τον καρπετοπουλο που ο ανθρωπος δεν ειχε ιερο και οσιο.Μακαρι να ειναι προαγγελος αλλαγης οι συγκεκριμενες εξελιξεις
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6222
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Κυρ 20 Αύγ 2017, 16:50

καλλιο αργα παρα ποτε
επι 20 συναπτα ετη αυτη η σιχαμενη σατανογρια βρωμιζε τον αερα της Τουμπας με κεινη την απαισια φωνη, χαλασε ολα τα βιντεο, εφερε οση γκαντεμια μπορουσε, στο διαλο λοιπον κι ακομη παραπερα
οσο για τον βολιωτη ζουμπα, ανελεητο ποδοπατημα οπου βρεθει κι οπου σταθει
i siktir
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2379
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BIacky » Κυρ 20 Αύγ 2017, 17:02

Επειδή τυχαινει να έχω οτε τβ πολλά χρόνια απορω γιατί αυτό το βλήμα το σιχαμενο ο τσωχος μεταδιδει ολα τα παιχνιδια μας....ο τυπος ειναι το λιγοτερο ειρωνας απέναντι στην ομαδα μας και στις περιγραφες και σε σχολια που κανει....οτε ξυπνα για θα σε στειλω μου φαινεται....
ΠΑΟΚ πρωταθλητής SuperLeague 2017-2018
Τα μαλλία μ' έσπριναν αλλά η ώρα έρθε!
BIacky
 
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Παρ 14 Απρ 2017, 14:17

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό evripidis4 » Τρί 22 Αύγ 2017, 13:40

Κυκλοφορούν κάτι εμετικά ρεπορτάζ του στυλ "Έτσι έσπρωξε τον Κλάους στο Ισραήλ"....ΑΡΔ!!!

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΚΙ ΟΤΑÎ
Άβαταρ μέλους
evripidis4
 
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: Τρί 11 Μαρ 2008, 19:03

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Τετ 23 Αύγ 2017, 23:32

Δεν ξέρω που να το βάλω, οπότε θα το αναφέρω εδώ.

Έκανα το μέγιστο λάθος να βάλω σήμερα ραδιόφωνο στο αυτοκίνητο. Σε λίγες μέρες αναχωρώ για τα ξένα και είπα να πάρω κλίμα. Ανοίγω λοιπόν λιμπερο και πετυχαίνω ένα τυπάκι το οποίο γκρινιάζει στον παραγωγό πως η κουβέντα που γίνεται δεν είναι ποδοσφαιρική (σημείωση: Όντως μιλούσαν για άλλα θέματα) και πως ο δικός του ο καημός είναι ο ΠΑΟΚ και πως με τον ΠΑΟΚ ασχολείται μέρα-νύχτα. ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ....

Οπότε ο παραγωγός του λέει πολύ απλά, "OK φίλε μίλα για τον ΠΑΟΚ. Δεν σου το απαγορεύει κανείς"

Και τι κάνει το τυπάκι? Ρωτάει τον παραγωγό πως του φάνηκε ο γάβρος εχθές, μιλάει όση ώρα του δίνεται για τον γάβρο και το κλείνει.

Γελούσα μόνος μου μέσα στο αμάξι...

Δεν (θέλω να) πιστεύω πως αυτό είναι το επίπεδο των οπαδών του ΠΑΟΚ. Ωστόσο είναι ενδεικτικό το που απευθύνονται τα ραδιόφωνα της πόλης... Ας μην τους παίρνουμε και πολύ στα σοβαρά...
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 23 Αύγ 2017, 23:36

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Θα έλεγα ότι κάτι με θυμίζει, αλλά θα φανώ κακός.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47036
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό skalon » Τετ 23 Αύγ 2017, 23:43

BIacky έγραψε:Επειδή τυχαινει να έχω οτε τβ πολλά χρόνια απορω γιατί αυτό το βλήμα το σιχαμενο ο τσωχος μεταδιδει ολα τα παιχνιδια μας....ο τυπος ειναι το λιγοτερο ειρωνας απέναντι στην ομαδα μας και στις περιγραφες και σε σχολια που κανει....οτε ξυπνα για θα σε στειλω μου φαινεται....


Αυτό ακριβώς έκανα εγώ τέλος Μαΐου, και μάλιστα τους το είπα κατάμουτρα και τις 3 φορές που με ρώτησαν γιατί θέλω να διακόψω!!!
Άβαταρ μέλους
skalon
 
Δημοσιεύσεις: 2233
Εγγραφή: Κυρ 12 Φεβ 2017, 22:10

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Παρ 25 Αύγ 2017, 21:06

Το Αλαφουζεικο επιασε απο την ανακοινωση της 4 οτι το βολευει και το εκανε τιτλο...
ΜΜΕ...


Εικόνα
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 25 Αύγ 2017, 21:46

Ε καλά

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό T.H.E.O.S » Παρ 01 Σεπ 2017, 11:38

Φυσικά και συμμερίζομαι τον ενθουσιασμό για την επιστροφή του Βιεϊρίνια σε υπόθεση που ΔΕΝ ανέλαβε να κλείσει ο Μίχελ (άλλο στέλεχος της ΠΑΕ έτρεξε το θέμα αυτό) μια και ήταν αντίθετος με την μεταγραφή.
Ταδε εφη Δημήτρης Τσορμπατζόγλου στο τελευταιο του αρθρο

Οταν στην συνεντευξη τυπου παρουσιασης του προπονητη, ο Μιχελ ειχε πει , οτι θελω τον Βιερινια, εχω κανει θετικη εισηγηση, αλλα ειναι πολλα τα λεφτα και αποφασιζει αλλος

Τα συμπερασματα δικα σας
T.H.E.O.S
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Τετ 12 Αύγ 2009, 19:10

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 01 Σεπ 2017, 12:50

Τους τσούζει το κωλοδάχτυλο της ενίσχυσης!
Βαζελ-ίνη.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό trouman » Παρ 01 Σεπ 2017, 14:33

Ρε αυτοί δεν καταλαβαίνουν Χριστό, τι πράμα είναι αυτό; τι σας έχει κάνει ο Μίχελς και τσούζει τόσο; μήπως σας πούλησε πρόλογο ότι δε θα γίνουν πράματα και πήρατε το φτυάρι αλλά αυτός δούλευε από μήνες αυτές τις μεταγραφές; (ο Μαουρίτσιο είπε ότι τα λέει με ΠΑΟΚ εδώ και πολύ καιρό...) και τώρα μείνατε με το πουλό στο χέρι;;;

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

μπορεί να υπάρχουν πολλά πρόβατα ακόμα αλλά λιγοστεύουν, το νου σας..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Παρ 01 Σεπ 2017, 15:00

Ρε τον Πετρωτό. Δεν είχε ακούσει ή μπλεχτεί καν ο Μίχελ. Εντάξει

http://www.sport24.gr/football/omades/P ... 26334.html
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1406
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ με στόχο τον ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Παρ 01 Σεπ 2017, 15:06

iasoiako έγραψε:Ρε τον Πετρωτό. Δεν είχε ακούσει ή μπλεχτεί καν ο Μίχελ. Εντάξει

http://www.sport24.gr/football/omades/P ... 26334.html


"Από ενα σημείο και έπειτα, ανέλαβε προσωπικά τις επαφές ο Ιβάν Σαββίδης και αυτό το οποίο αντιλήφθηκε ήταν ότι οι άνθρωποι της Ροστόφ έψαχναν μόνο την πώληση του Σαμπράνο για να βάλουν ζεστό χρήμα στα ταμεία της ομάδας.
"

Η Ροστόφ που κολλάει;
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos
 
Δημοσιεύσεις: 2819
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 00:14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες