21. Vladimir Ivić

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό araya4 » Παρ 14 Αύγ 2009, 13:10

Για να μην παρεξηγηθω, οταν ειπα πιο πανω διωχνεις καποιον απο τους 2 (Ματιας η Ιβιτς) εννοουσα Ιβιτς. Αν πρεπει να διωξεις.
araya4
 
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 03:21

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό Fury » Παρ 14 Αύγ 2009, 13:18

novito έγραψε:
Fury έγραψε:...
0.65 διησδησεις (απο τις οποιες 1 μονο πετυχημενη!)
7.6 πασες
3.96 λαθη
0.04 ασσιστ για γκολ
1.39 σουτ
1.78 κλεψιματα
...

Καλό θα ηταν να ανέφερες και που βρήκες τα στατιστικά Fury....


Ναι,εχεις δικιο!Τα στατιστικα ειναι στη παρακατω σελιδα και βγηκαν με το κομπιουτερακι (πασες/αγωνες κτλ.).

http://www.galanissportsdata.com/footba ... m.asp?t=09

:shock:
Fury
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ 13 Αύγ 2009, 17:22
Τοποθεσία: Κ.Τουμπα

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό Olorin » Παρ 14 Αύγ 2009, 14:56

Εχει σχεση ο τωρινος Ιβιτς με τον Ιβιτς του περσiνου δευτερου γυρου? Καμια! Οταν επανελθει 100% στα περσινα του στανταρντς, τοτε να δουμε τι θα λενε καποιοι κραχτες.
Τελευταία επεξεργασία από Olorin και Παρ 14 Αύγ 2009, 19:34, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Olorin
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: Τετ 26 Μαρ 2008, 03:35
Τοποθεσία: The Source

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό eleos » Παρ 14 Αύγ 2009, 19:32

Τίποτα δε θα λένε.
Θα περιμένουν ΕΝΑ κακό παιχνίδι για να τα πούν.

Δοκιμασμένη τεχνική...
Άβαταρ μέλους
eleos
 
Δημοσιεύσεις: 2398
Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 13:56
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη - Northshire Abbey

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Παρ 14 Αύγ 2009, 19:55

Ναι,καλο θα ηταν να βρουμε κατι σουπερ σε αυτη τη θεση..Κατι μου λεει ομως πως Πεμπτη βραδυ θα γινουν αρκετες κολοτουμπες σε αυτο το τοπικ..Διαισθηση..
Ο παικτης θα ειναι βαρομετρο την Πεμπτη(καλως ή κακως), το ξερει,το ξερουν ολοι οσοι ειναι γυρω απο την ομαδα και δωστε του θετικη ενεργεια γιατι θα τη χρειαστει
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό Guest » Σάβ 15 Αύγ 2009, 13:46

Για μενα το μειονεκτημα του ιβιτς ειναι το υψος του..Αυτο ως φυσικη συνεπεια τον κανει ποιο αργο και αυτο συνεπαγεται ολα τα αλλα που ειπατε...Αν ηταν ποιο γρηγορος θα ηταν σουπερ...Γιατι μπαλα ξερει..και παρα πολυ μαλιστα....
Guest
 

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό slidar » Κυρ 16 Αύγ 2009, 08:54

O Ιβιτς ειναι καλος παιχτης.. αλλα δυστυχως ειναι παιχτης προηγουμενης δεκαετιας..
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Κυρ 16 Αύγ 2009, 18:49

1. Συνεχιστε να κραζετε παικτες του ΠΑΟΚ....οταν θα βαλει κανα γκολ εναντιον του αρη να λετε οτι τους τον πηραμε και τους μαμαει...
2. Η γνωμη μου για τον Βλανταν ηταν και ειναι παντα η ιδια....ειναι αργος αλλα εχει παρα πολυ καλη τεχνικη και ποιοτητα...
σε καμια ομαδα δεν ειναι γρηγοροι ολοι οι 11 παικτες...χρειαζεται και ενας να τους τροφοδοτει αυτους που θα τρεχουν...
3. Εχετε καταντησει μερικοι στην κερκιδα να κραζετε Ιβιτς και Κονσεισαο μιας και εφυγε ο Μπαλαφας πλεον..ενιοτε γκρινιαζετε για Βερον οτι ειναι αργος αλλα μετα τον θελετε που εμεινε στην ομαδα...
4. Ο Ιβιτς στο φιλικο με τον Εργοτελη ηταν ο κορυφαιος και αντι να το πουνε αυτο καθε φορα που μπορει να εχανε τη μπαλα πεφτει μπινελικι ενω οταν την εχανε ο Λινο ή ο Αναστασακος ή ο Φιλομενο κανεις δε μιλουσε....γιατι ετσι πρεπει,πρεπει να φταιει ο Ιβιτς παντα και ο Κονσεισαο.Εγω παντως επιτηδες οποτε εκανε θετικη ενεργεια ο Ιβιτς το φωναζα στους γυρω για να βλεπουμε και τα θετικα....πολλοι τον κραζετε ακομη και οταν του στελνουν την μπαλα 5-10 μετρα μακρυα και τον λετε αργο,ενω η πασα που του δινουν ειναι αστοχη...
5. Σας εχω βαρεθει πλεον με τα κολληματα σας....τρωτα παπα απο τους προπονητες της κερκιδας...αν ηταν ο μπαλαφας ακομη εδω θα συνεχιζατε να κραζετε αυτον...τωρα την πληρωνουν ιβιτς και κονσεισαο...
6. Σας προκαλω να σημειωνετε τις κακες ενεργειες του αλλα και τις κακες των υπολοιπων και μετα να βγειτε και να πειτε οτι κανει λαθη...

PS 1 Το μονο που δεχομαι σαν κριτικη ειναι οτι ειναι αργος παικτης...και ο Τσιαρτας ηταν αργος αλλα εκανε ολο το παιχινδι οπου επαιζε.Ο Βλανταν οποτε παιζει τα δινει ολα και για αυτο δεν ειναι σωστο να τον κραζετε και να καιτε και αλλον εναν παικτη που ακομη παιζει στην ομαδα..περσι παντως ηταν ενας απο αυτους που μας εβγαλαν 2ους....
PS 2 Αν μου φερετε τον Ρικελμε ή τον Αιμαρ θα πω και εγω να φυγει...ως τοτε δεν εχουμε αλλον σε αυτη τη θεση...
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό erevos187 » Κυρ 16 Αύγ 2009, 19:05

Απο ολα αυτα που λεει ο Λακιστουτα απο αποψη τεχνικης καταρτησης του ιβιτς και της παρουσιας του στον αγωνιστικο χωρο γενικοτερα διαφωνω σχεδον σε ολα. Βρισκω τον ιβιτς αργο και στην κινηση και στην σκεψη πολλες φορες η μπαλα χανετε απο αυτον, δεν μπαινει δυνατα στις φασεις και παντα μα παντα κανει μια ενεργεια παραπανω με αποτελεσμα να χανει την μπαλα.

Αλλα σκεφτομαι και απο την αλλη γιατι να μπαινει ο ιβιτς και να παιζει,
γιατι τον βαζει ο σαντος και αν ειναι αμπαλος ο σαντος γιατι τον προσελαβε και τον κρατα ο ζαγορακης, μηπως ειναι αμπαλος και αυτος?

Δηλαδη αυτο που θελω να πω ειναι ενταξη δεν μ` αρεσει ο ιβιτς (μαλλι ειναι αυτο τωρα????) αλλα δεν ειμαι ουτε προεδρος ουτε προπονητης στον ΠΑΟΚ και ειναι 1000 φορες ποιο πιθανο να λεω εγω μ@λακιες παρα ανθρωποι που ζησαν και ζουν απο το ποδοσφαιρο.

Δεν πιστευω να υπαρχει ΠΑΟΚτσης που να προτημα τον ιβιτς απο τον ρικελμε αλλα αφου τα οικονομικα μας ειναι αυτα (προς θεου αφηστε τα κουμπιουτερακια) τοτε θ παω στο γηπεδο και θα φωναξω και το ονομα του και που ξες μπορει να βαλει και κανα μπαλακι και να τον αποθεωνω μετα :) :) :) :)
erevos187
 
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: Τετ 09 Ιούλ 2008, 22:18
Τοποθεσία: ΘΥΡΑ 6

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Κυρ 16 Αύγ 2009, 19:39

Φιλε erevos αυτον τον τροπο σκεψης που εχεις εσυ θα επρεπε να εχουν ολοι...καποιοι ξερουν καλυτερα απο εμας και ειναι η δουλεια τους...δεν ειναι τυχαιος ουτε ο σαντος ουτε ο θοδωρας ουτε ο ζησης...
Καθενας εχει ,οπως αναφερεις και εσυ, τη γνωμη του για παικτες αλλα δε μου αρεσει οταν κατανταει μονιμη μουρμουρα και τον περιμενουνε στη γωνια και στο πρωτο λαθος...
Εγω τον παω τον ιβιτς και ναι,θα τον ηθελα πιο γρηγορο αλλα δε μπορει να τα εχει ολα...ασε που ειναι και ψηλος....
Και ο Γκαρσια μου αρεσει σαν παικτης και βλεπω οτι εχει τεχνικη πολυ καλη...και τον επευφημω οταν κανει καλη ενεργεια αλλα δεν τον κραζω οταν κανει λαθη....και λαθη κανει,αλλα λογω της λατρειας του κοσμου σε αυτον κανεις δεν τα τονιζει ουτε γκρινιαζει...και καλα κανουν βεβαια αλλα αυτο να ισχυει σε ολους τους παικτες..
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό Guest » Κυρ 16 Αύγ 2009, 20:46

Παιδια δεστε αντικειμενικα εναν παικτη..Ο Ιβιτς η μεγαλυτερη ομαδα π επαιξε ηταν ο ΠΑΟΚ και μαλιστα οταν ειχαμε τελιεωσει 10(την επομενη χρονια δλδ)Δηλαδη καμια σοβαρη ομαδα δεν ειδε τα απειρα θετικα στοιχεια του και τα ελαχιστα αρνητικα??
Guest
 

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό eleos » Κυρ 16 Αύγ 2009, 20:53

Σωστά.
Μάλλον όλοι ζώα είναι στην ομάδα που τον κρατάνε και σχεδόν βασικό...

Αυτό είναι αντικειμενικότητα!
Ότι βλέπουμε εμείς και όχι αυτοί που 1 βλέπουν και καταλαβαίνουν 1000.

Και για να μη παρεξηγηθώ, δεν είναι κάνας υπερπαίχτης αλλά αν κάποιος τον δεί ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ όπως λές και μπορεσει να ξεπεράσει το ότι είναι αργός, το ότι έχει πολύ μυαλό και τεχνική φαίνεται.
(πώς αλλιώς ένας ΤΟΣΟ ΑΡΓΟΣ παίχτης κάνει τρίπλες και περνάει παίχτες..?
Εκτός αν και αυτό δε φαίνεται επειδή μόλις πιάνει μπάλα τα χέρια στο πρόσωπο για να ακουστεί καλύτερα η ΓΙΟΥΧΑ σας κρίβει τη θεα...)

:shock:
Άβαταρ μέλους
eleos
 
Δημοσιεύσεις: 2398
Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 13:56
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη - Northshire Abbey

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Κυρ 16 Αύγ 2009, 21:01

βασικα ναι εχετε δικιο ενα καλο παιχνιδι γιατι παραπανω απο 1 δεν εχει κανει ποτε............αλλα κ παραπανω να κανει δηλαδη στο μαξιμουμ των δυνατοτητων του παλι ο παιχτης για τον φετινο ΠΑΟΚ δεν κανει γ τον περσινο ναι εκανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό ronaldo » Κυρ 16 Αύγ 2009, 21:14

ενταξει ο ιβιτς σιγουρα δεν ειναι μπαλαφας και εχει καποια αξια ποδοσφαιρικη η οποια ομως νομιζω οτι ειναι μικροτερη απο αυτο που χρειαζεται ο ΠΑΟΚ στη θεση του.
Άβαταρ μέλους
ronaldo
 
Δημοσιεύσεις: 1604
Εγγραφή: Τρί 08 Απρ 2008, 23:13

Re: Βλάνταν Ίβιτς

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Δευτ 17 Αύγ 2009, 10:14

Αρα ολοι συμφωνουμε οτι μεχρι να ερθει ο Ρικελμε ή ο αντιστοιχος,οπως ακουγεται κιολας,θα εχουμε αυτον στην ομαδα.Τι λετε να τον στηριξουμε μεχρι να ερθει ο σουπερ παικταρας?και αυτος,ο Ιβιτς, δε θα ειχε προβλημα να ειναι στον παγκο αν του επαιρνε τη θεση ο Αιμαρ πχ..
Οσο αφορα το οτι δεν επαιξε σε μεγαλες ομαδες ας αναφερω την Παρτιζαν στις αρχες της καριερας του και την αεκ (ο ρουλης εννοειται δεν συμπεριλαμβανατε σε αυτες)....
Και σας ρωταω απλα:
Ο Φωτακης ειναι χρησιμος και απαραιτητος στον φετινο ΠΑΟΚ?εγω λεω ΝΑΙ με τα χιλια....ας μου αναφερει καποιος τις ομαδες που επαιξε πριν ερθει σε εμας....και για τη θεση του Φωτακη θα ηθελα κανεναν Ινιεστα αλλα τι να κανω τωρα?τοσο μπορουμε....οποτε μεχρι να πλουτισει η ομαδα θα στηριζω Φωτακη και Ιβιτς και ολους....
Θα προσπαθησω παικτη που προσφερει 5 να τον κανω να προσφερει 7...παικτη που προσφερει 8 να φτασει το 10....για ολα τα αλλα υπαρχει υπευθυνος....
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης