21. Vladimir Ivić

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 13 Ιουν 2008, 00:10

ο ιβιτς θα παρει 300 χιλ αν συμπληρωσει καποιες συμμετοχες.αυτη ειναι η αληθεια για να σταματησει να λεει ο καθενας το δικο του..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό ta_myala_mas_ponane » Παρ 13 Ιουν 2008, 00:13

LFPADRAM σε μενα απευθυνεσαι?
Τελευταία επεξεργασία από ta_myala_mas_ponane και Σάβ 10 Σεπ 2011, 05:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΪΤΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ....ΝΕΑ ΤΟΥΜΠΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ....
Άβαταρ μέλους
ta_myala_mas_ponane
 
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τετ 05 Μαρ 2008, 05:10
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό LFPADRAM » Παρ 13 Ιουν 2008, 00:14

ΟΧΙ ΡΕ ΣΥ ΔΕΣ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΝΤΕΜΕΚ ΙΒΙΤΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΚΑΛΑ
Άβαταρ μέλους
LFPADRAM
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:40
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ

ΙΛΙΑ ΙΒΙΤΣ..

Δημοσίευσηαπό ajelo » Παρ 13 Ιουν 2008, 01:00

ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΠΟΡΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΟΠΟΥΣΤΑ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ... ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ....
ajelo
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 21:34

Δημοσίευσηαπό thanasisp04 » Παρ 13 Ιουν 2008, 01:51

ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΑΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΑΜΕ ΤΟΝ ΚΟΙΛΙΑΡΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΟΥΑΟΥ ΝΑ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΣΕ ΜΙΑ ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ????? ΡΕ ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΟΙ.
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΑΥΤΗ.
Άβαταρ μέλους
thanasisp04
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 20:42
Τοποθεσία: Doxato City

Δημοσίευσηαπό twoheadedphoenix » Παρ 13 Ιουν 2008, 01:59

οι admins ας κάνουν ban το συγκεκριμένο ΙΡ του μπάσταρδου του αρειανου δεν ξέρω πως αλλά γίνεται
Άβαταρ μέλους
twoheadedphoenix
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 00:46
Τοποθεσία: Liverpool, England <--> Salonica Hellas

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Παρ 13 Ιουν 2008, 09:14

Βλακα ρουλι δεν εχεις εσυ φορουμ ε???
Τη θες εδω βρε δεξι παπαρι του μπαμπα σου????

Σε ετσουξε φετος????παλι δεν εριξες την γρια παλι δεν εριξες εμας παλι δεν πειρες κυπελλο παλι δεν εσπασες το ποκ????

ΠΟΥ ΠΑΣ ΒΡΕ??????ΠΟΥ ΠΑΣ????????
που και ΠΟΤΕ??????ΠΟΤΕ?????

Αντε βρε αγορι μου στην φωλια σου εβρεξε 2 μερες και μου βγικατε ολα στην επιφανια σκουλικοπαραγογη.

Σε γαμωωωω και θα στο λεω σκολικαααα οε οεο τριανταεφταααα τριανταοχτοοο τριανταεννιαααααααααααααααααααααα.

Απο του χρονου παλι την μεγαλη μου θα δοκιμαζεις που σου ελειψε.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό midenistis » Παρ 13 Ιουν 2008, 09:24

ronaldo έγραψε:Εδώ μιλάμε για τραγική κίνηση.
Από τους πιο αργούς παίχτες του πρωταθλήματος.

Αν είναι να κάνουν τέτοιες μεταγραφές να μην κάνουν καθόλου.
Αν αληθεύει ότι του δώσαν 250.000 το χρόνο που άκουσα θα γελάνε και οι πέτρες μαζί μας.
Τον Ιλιεφ θέλαν να του κάνουν μείωση συμβολαίου και να του δώσουν 150.000 και σε αυτό το αγγούρι 250.000?

Ο Πεχλιβάνης είναι δύο κλάσεις καλύτερος.Το πιστεύω 100%


1. Τι συγκρίνεις ρε? Τον 19χρονο Πεχλιβάνι με τον 31χρονο Ίβιτς?
2. Ο Ίλιεφ καλύτερος του Ίβιτς? Μη τρελαθούμε.
3. Γιατί τονίζεις συνεχώς τ' ότι είναι αργός και δε λες τα θετικά του.
Έχεις δει μπαλιές ακριβίας που βγάζει?
Για την θέση του, αν σε βάλει 5-6 γκολ όλη τη χρονιά, δε θα σε χαλάσουν.
Είναι καλός στις εκτελέσεις φάουλ.
Και έξω απ' τη περιοχή λίγο ξεμαρκάριστος να βρεθεί, γίνετε επικίνδυνος με την σουτάρα που 'χει.
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Παρ 13 Ιουν 2008, 12:01

Να πω κι εγώ τη μαλακία μου σαν οπαδός ..
Καταρχήν, δεν θα ασχοληθώ με τα αδέρφια-Παόκια τα οποία διαβάζουν κάθε μέρα τρεις-τέσσερις εφημερίδες για να πάρουν τη δόση τους στην παπαρομεταγραφολογία και έπειτα ακούνε με προσοχή και ευλάβεια τα ραδιόφωνα της πόλης τα οποία βγάζουν χόλη, το παίζουν έξυπνοι παντογνώστες και επικρίνουν τα πάντα μόνο και μόνο για να πιάσουν νούμερα εμάς τους μ@λ@κες.
Δεν θα ασχοληθώ μαζί σας παιδιά .. γιατί όταν τα ραδιόφωνα και οι εφημερίδες έχουν αναφέρει μέχρι στιγμής γύρω στα 60 ονόματα και ότι μεταγραφή κάναμε δεν συμπεριλαμβάνονταν σ' αυτά, ΚΑΙ ΟΜΩΣ, εσείς ψάχνετε στις ίδιες εφημερίδες να βρείτε την επόμενη μεταγραφική μας κίνηση, ενώ αποδεδειγμένα το ποσοστό επιτυχίας τους είναι 0% .. Δεν έχω να πω κάτι! Χαλκιάς-Αναστασάκος-Ίβιτς-Γκεράρντ μέχρι να κλείσουν ή έστω να συμφωνήσουν προφορικά κανείς δεν είχε αναφέρει τα ονόματά τους.

Τώρα μπορεί κάποιοι να μην τον γουστάρουν επειδή έπαιζε στον Άρη (προσωπικά το ξεπέρασα αυτό το στάδιο .. όπου κι αν έπαιζε πριν ο παίχτης δεν με ενδιαφέρει πλέον), κάποιοι επειδή ακούνε για ονόματα απίθανα και ξενερώνουν με μεταγραφές της Ελληνικής πραγματικότητας.
Αλλά ρε παιδιά, δεν μπορώ να ακούω το ότι ο Ίβιτς δεν έχει καλή κάθετη πάσα .. μη τρελαθούμε κιόλας. Πρέπει να κάτσω να φτιάξω βίντεο με τις κάθετες πάσες σε ΑΕΚ και Άρη για να σας πείσω; Για να μην βάλω και την Παρτιζάν όπου μαμούσε κι έδερνε .. Εκτός κι αν δεν βλέπετε άλλα ματς πλην του ΠΑΟΚ και δεν ξέρετε τι έκανε στον Άρη (τότε πώς έχετε γνώμη;), για μένα είστε αρνητικά προδιαθετειμένοι απέναντι στην αξία του.
Αλλά όταν διαβάζω τέτοιες απόψεις:
ronaldo έγραψε:Τον Ιβιτς όμως τον ξέρουμε ότι δεν είναι σε καμία περίπτωση καλύτερος από τους παίχτες που είχαμε πέρυσι.Εγώ λέω ότι είναι χειρότερος.

Πιστεύω ότι διαφορετικό άθλημα παρακολουθούμε .. Δεν ξέρω ποιός έχει δίκιο, αλλά προσωπικά πιστεύω ότι ουδεμία σύγκριση γίνεται μεταξύ Ίβιτς και Ορφανού-Βαγγελή-Μπαϊάνο-Μουμίν παιχτικά. Καλύτερα είναι να έχουμε τον Ορφανό με 150.000 ευρώ, ο οποίος κάνει κοντρόλ με το καλάμι και από σέντερ φορ έγινε αμυντικό χαφ; Το παλιοβίσμα;

Εγώ πάντως γουστάρω αν κλείσουν τελικά οι μεταγραφές .. με το 4-3-3 που παίζει ο Σάντος, οι τρεις του κέντρου να είναι Βερόν-Γκεράρντ και πιο μπροστά τους ο Ίβιτς!
Από κει που είχαμε Μουμίν-Μπαϊάνο-Βαγγελή και Μπαλάφα-Ορφανό στα κεντρικά χαφ, πιστεύω ότι θα έχουμε τεράστια διαφορά!
Και στην τελική, ο ΠΑΟΚ με την ομάδα του Άρη αυτούσια, θα χτυπούσε 2η και 3η θέση και θα έπαιρνε το Κύπελλο ΑΝΕΤΑ!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Παρ 13 Ιουν 2008, 12:10

λοιπον φιλοι δειτε τι μου ειπε ενασ φιλος σερβος που εχω επικοινωνια μαζι του για οπαδικα θεματα...για τον ιβιτσ που επεζε στην παρτιζαν...

με ρωταει....
vladan ivic?
like Vladimir Ivic from Partizan?!?!!?

του απαντάω...
yes he will play for paok next two years....

we needed a player who can hold up ball and pass correctly...

is he good? in greece he played well in aek and aris...
in partizan?


και μου λέει
huh i was in love with his passes and dribbles...
you got a good and reliable player there man:)
give him back:)....

όταν τον ειχα ρωτησει για ιλιεφ μου απαντισε οτι καλος παικτης αλλα δεν δινει την μπάλα από το ένα πόδι στο άλλο και ήταν αδιαφορος για τον ιλιεφ
..
βεβαια ειναι προσωπικη του γνωμη αλλα ετσι τον βλεπουν και αρκετοι αλλοι

ελπιζω να βοηθησα...
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Peja 4 » Παρ 13 Ιουν 2008, 12:11

Yankos ta eipes ola!!!!

100% swstos!

:shock:
Άβαταρ μέλους
Peja 4
 
Δημοσιεύσεις: 356
Εγγραφή: Πέμ 28 Φεβ 2008, 16:50
Τοποθεσία: Athina - Patisia

Δημοσίευσηαπό ta_myala_mas_ponane » Παρ 13 Ιουν 2008, 16:28

.
Τελευταία επεξεργασία από ta_myala_mas_ponane και Σάβ 10 Σεπ 2011, 05:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΪΤΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ....ΝΕΑ ΤΟΥΜΠΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ....
Άβαταρ μέλους
ta_myala_mas_ponane
 
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τετ 05 Μαρ 2008, 05:10
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 13 Ιουν 2008, 16:52

ποσες φορες θα το πουμε???ποσες?ποσες?
ο ιβιτς εκλεισε σε εμας με τα ιδια λεφτα που του προσεφερε ο αρης..κ μαλιστα σε εμας θα παρει αυτα τα λεφτα αν συμπληρψσει καποιες συμμετοχες.κ απορω ποτε εγινε ο ρουλης οικονομικα ευρωστος..ναι ειναι οικονομικα ευρωστος για τα δεδομενα τα δικα του.αλλα ακομα κ ετσι το μπατζετ του πιστευω οτι θα ειναι λιγοτερο απο το δικο μας ή ισο..γιατι εχει λιγοτερα εσοδα!!ολα ειναι σχετικα!
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό ta_myala_mas_ponane » Παρ 13 Ιουν 2008, 17:02

Φιλε gagas αυτη ειναι μεγαλη συζητηση.Καταρχην ειναι οικονομικα ευρωστος γιατι δεν χρωσταει πουθενα.Και περυσι ειχαμε μεγαλυτερο μπατζετ αλλα αυτο δε σημαινει τα παντα.Το θεμα μας ομως δεν ειναι ο ρουλης.Το θεμα ειναι πως μπορουμε να συνδυασουμε την οικονομικη με την αγωνιστικη εξυγιανση της ομαδας.Αποψη μου ειναι οτι με μεταγραφες τυπου Ιβιτς ειναι δυσκολο να επιτευχθει.Μακαρι να βγω λαθος και να βγαλει ματια αλλα επειδη τον εχω δει τον παικτη και εχω αποψη λεω οτι 300.000 ευρω λιγο λιγοτερα-λιγο περισσοτερα δεν ξερω ακριβως,ειναι πολλα γι'αυτον.
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΪΤΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ....ΝΕΑ ΤΟΥΜΠΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ....
Άβαταρ μέλους
ta_myala_mas_ponane
 
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τετ 05 Μαρ 2008, 05:10
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Δημοσίευσηαπό Gerard04 » Παρ 13 Ιουν 2008, 17:03

Ναι,ομως παίζει UEFA που εχει πιο ακριβα εισιτηρια και πανε πολλα σκουλικια. Παντως σίγουρα δεν εχει και τεράστιο και budget...

P.S. Πάντως ακόμα δεν ανακοινώθηκε στο site ths ΠΑΕ η απόκτηση του Ivic...
Εικόνα
Μεγάλε ΠΑΟΚ η δύναμή σου ειμαστέ εμείς οι χιλίαδες οπαδοί σου!
Άβαταρ μέλους
Gerard04
 
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2008, 13:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη,Τούμπα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες