15. Pablo Andrés Contreras Fica

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό paok87 » Πέμ 24 Φεβ 2011, 17:03

Εικόνα


ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ - ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ !

ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :evil:
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Πέμ 24 Φεβ 2011, 17:10

dj_timo έγραψε:Πωληση Κοντρερας, παραμονη και ανανεωση Σαλπι. Τετοιο αμυντικο δεν εχουν πολλοι θα παρουμε καλα λεφτα, επιθετικο ελληνα δε βρισκεις ευκολα σε τετοια ηλικια.



H λεξη πωληση πρεπει να απαγορευτει σε αυτο το τοπικ..Ο τυπος σου προκαλει μια ανατριχιλα οταν παιζει που δυσκολα θα την ξανανοιωσουμε..
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό sakisxxx » Πέμ 24 Φεβ 2011, 17:12

giapas έγραψε:ε) Για εμένα ο παίκτης αυτός πρέπει να δουλέψει σε ακάδημίες...Να παιζει παρεα με παιδακια και να τους μαθαινει τι παει να πει κεντρικος αμυντικος.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++1926
Άβαταρ μέλους
sakisxxx
 
Δημοσιεύσεις: 711
Εγγραφή: Τρί 11 Μαρ 2008, 02:57
Τοποθεσία: ΟΡΥΧΕΙΟ ΝΟΤΙΟΥ

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 24 Φεβ 2011, 17:20

Μ'αρέσει που όλο λέμε (ειδικά όταν παίζουμε με γαυροβάζελο και γνωστές ομάδες της Ευρώπης) ότι τα λεφτά δεν παίζουν μπάλα, αλλά παρ'όλα αυτά κάποιοι θέλουν να πουληθεί ο ΠΑΥΛΑΡΑΣ για να πάρουμε πολλά λεφτά!!!

PABLO ΣΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΩΣ ΤΑ 60 ΤΟΥ!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47076
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό Federacion » Πέμ 24 Φεβ 2011, 17:24

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

djtimo δεν είναι το οικονομικό που θέλω να πουληθεί ο κοντός (αν και νομίζω στεκει και ετσι).
επίσης δευτερο βρακι να μην είχαμε κ πάλι δεν θα σκεφτόμουν τη πώληση Κοντρέρας.

ΚΟΝΤΡΕΡΑΣ ΑΡΧΗΓΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΟΚΑΡΑ
εκεί που μας χρωστούσανε μας παίρνουν και το βόδι.
Άβαταρ μέλους
Federacion
 
Δημοσιεύσεις: 1682
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 09:53

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό montolivo4 » Πέμ 24 Φεβ 2011, 17:55

Οπως ειπε σημερα,η ομαδα αυτη αξιζει εναν τιτλο...Ειμαι πεπεισμενος οτι θα σηκωσει το κυπελλο στο οακα,και του χρονου,στην κατα την γνωμη μου τελευταια χρονια αυτου [και του γκαρσια] που θα μπορει να αποδοσει αυτα που αποδιδει σημερα,δλδ την ποιοτητα σε καθε του βημα και την <<εκπομπη>> σεβασμου σε καθε του κινηση μεσα και εξω απο τα γηπεδα,η ομαδα μας θα ειναι ετοιμη για αυτο που αξιζει,δηλαδη το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ....Ετσι τα σκεφτομαι μεσα στο μυαλο μου
Άβαταρ μέλους
montolivo4
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2008, 17:54

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό Bono » Πέμ 24 Φεβ 2011, 18:01

D.A.A.T. έγραψε:H λεξη πωληση πρεπει να απαγορευτει σε αυτο το τοπικ.


Εγώ θα έλεγα γενικώς σε όλα τα τόπικ....όποιος είναι "κολλημένος" με κάποιον παίκτη και για να τον υποστηρίξει ας μην πουλάει όλους τους υπόλοιπους. :mrgreen:
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό novito » Πέμ 24 Φεβ 2011, 19:51

Καλά ρε απίθανοι 2 χρόνια τώρα δε βαρεθήκατε να τον πουλάτε τον Κοντρέρας???? :roll:
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 24 Φεβ 2011, 20:54

paok87 έγραψε:Εικόνα


ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ - ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ !

ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :evil:

:lol: :lol: :lol: :lol: εγω παντως κανω χαβαλε
Dimg4
 

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 24 Φεβ 2011, 20:54

D.A.A.T. έγραψε:
dj_timo έγραψε:Πωληση Κοντρερας, παραμονη και ανανεωση Σαλπι. Τετοιο αμυντικο δεν εχουν πολλοι θα παρουμε καλα λεφτα, επιθετικο ελληνα δε βρισκεις ευκολα σε τετοια ηλικια.



H λεξη πωληση πρεπει να απαγορευτει σε αυτο το τοπικ..Ο τυπος σου προκαλει μια ανατριχιλα οταν παιζει που δυσκολα θα την ξανανοιωσουμε..



πλακα κανω ρε φιλε και ευτυχως δεν τσιμπησε κανεις!
Dimg4
 

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Παρ 25 Φεβ 2011, 00:58

φυσικα κανεις πλακα..αλλα μην κανεις..γιατι η λεξη πωληση δεν πρεπει να λεγεται εδω ποτε..ειχαμε και την τραγωδια προχθες να παζαρευουμε τον βιερινια εδω μεσα ..οποτε πιασε αλλα θεματα.
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 25 Φεβ 2011, 05:23

Παρτε του τη βιζα και το διαβατηριο και κρατηστε τον εδω μεχρι να βγαλει ριζες!!!

Κοντρέρας: «Αφήσαμε καλό όνομα»

Το 0-1 του πρώτου αγώνα στην Τούμπα ανέδειξε ως βασική αιτία του αποκλεισμού από την ΤΣΣΚΑ ο Πάμπλο Κοντρέρας με δηλώσεις του μετά το 1-1 με τους Ρώσους στη Μόσχα.

«Η πρόκριση χάθηκε στην Τούμπα. Σήμερα κάναμε ένα μεγάλο παιχνίδι και η τύχη δε μας βοήθησε πολύ. Κατά τη διάρκεια του αγώνα δουλέψαμε πολύ καλά, αλλά θα ήταν καλύτερα να παίρναμε και την πρόκριση για την επόμενη φάση», σχολίασε ο Χιλιανός αμυντικός.
Και πρόσθεσε για την επόμενη μέρα: «Πρέπει να συνεχίσουμε να προσφέρουμε στον κόσμο του ΠΑΟΚ όσα μπορούμε και στο πρωτάθλημα και στο Κύπελλο».

Ο Κοντρέρας έκανε τον απολογισμό: «Το πρόβλημα ήταν ότι έπρεπε να ήμασταν πιο δυνατοί μέσα στην Τούμπα, όπως τις άλλες χρονιές. Εκτός έδρας παίζουμε καλύτερα στην Ευρώπη. Οι παίκτες και οι φίλαθλοι μπορούν να έχουν την αίσθηση ότι αφήσαμε καλό όνομα στην Ευρώπη».

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10536&subid=2&pubid=113802714


Κοντρέρας: «Να κλείσω στον ΠΑΟΚ»

Οι δεσμοί που ενώνουν τον Πάμπλο Κοντρέρας με τον ΠΑΟΚ, είναι… γνωστοί! Εξάλλου δεν είναι τυχαίο ό,τι και ο Χιλιανός είναι από τα αγαπημένα παιδιά της εξέδρας του Δικεφάλου. Ο έμπειρος αμυντικός μέσω του «Sport103.fm» εξέφρασε την επιθυμία του να κλείσει την καριέρα του φορώντας τα Ασπρόμαυρα ενώ υπογράμμισε πως «τα καλύτερα… έρχονται»!

Αναλυτικα ο Πάμπλο Κοντρέρας απάντησε:
Για τα συναισθήματά του μετά το παιχνίδι με τη ΤΣΚΚΑ: «Αισθάνομαι θλίψη για τον αποκλεισμό, αλλά αισθάνομαι και μία ευχαρίστηση για την απόδοση και για αυτό που θα ακολουθήσει στον ΠΑΟΚ. Είμαι χαρούμενος για τους ανθρώπους που βρίσκονται στον ΠΑΟΚ».

Για το αν περίμενε μία τέτοια εξέλιξη στην Ευρώπη: «Το πιστέψαμε. Δώσαμε παραπάνω από το 100% και για αυτό αισθανόμαστε θλίψη. Θεωρώ ότι έπρεπε να δώσουμε κάτι παραπάνω στην έδρα μας για να μιλάμε για πρόκριση σήμερα».

Για το αν χάθηκε η πρόκριση στην Τούμπα: «Το παιχνίδι που έγινε στη Μόσχα ήταν το καλύτερο του ΠΑΟΚ εκτός έδρας. Επρεπε να γίνει καλύτερη προσπάθεια στην Τούμπα και ίσως να χάθηκε εκεί η πρόκριση».

Για το τι έλειψε και χάθηκε η πρόκριση: «Ελειψε το γκολ...»

Για το αν η πορεία αυτή του δίνει το κίνητρο να μείνει να κρεμάσει τα παπούτσια του στον ΠΑΟΚ: «Ο τρόπος που με έχει αγκαλιάσει ο κόσμος και η σχέση με τον πρόεδρο με κάνει να το σκέφτομαι. Κάτι τέτοιο θα είναι ιδανικό. Μακάρι να κάνω συζητήσεις με τον πρόεδρο να μείνω κάποια χρόνια παραπάνω στον ΠΑΟΚ και να τελειώσω εδώ την καριέρα μου». δε θελει συζητησεις το θεμα.. πάνε αύριο και υπέγραψε συμβόλαιο εφ' όρου ζωής!!

Για το αν πρέπει ο ΠΑΟΚ να κατακτήσει έναν τίτλο φέτος: «Η λέξη «πρέπει» και «υποχρεωτικό» δεν ταιριάζει αλλά το «αξίζει». Για τη δουλειά που γίνεται εδώ και τρία χρόνια από όλους, η λέξη που ταιριάζει είναι το «αξίζει» για έναν τίτλο».

Για το αν έχει ξαναδεθεί με ομάδα όπως με τον ΠΑΟΚ: «Το έχω ξαναπεί ότι τα συναισθήματα που έχω στον ΠΑΟΚ μου θυμίζουν πολύ την ομάδα μου στη Χιλή. Δε μπορώ να το συγκρίνω αλλά αισθάνομαι το ίδιο με τη χώρα μου. Σε αυτό με βοηθάει όλη αυτή η ανυπέρβλητη αγάπη του κόσμου».

Για την κορυφαία του στιγμή με τον ΠΑΟΚ: «Από εδώ και πέρα θα έρθει η πιο ξεχωριστή στιγμή με την κατάκτηση του Κυπέλλου. Για μένα ήταν πολύ σημαντικό ότι με τίμησε η εθνική Χιλής για την παρουσία μου στην Ευρώπη και τον ΠΑΟΚ».

Για το παιχνίδι με την Καβάλα: «Μόνο νίκη. Πρέπει να σταθεροποιηθούμε μέσα στην Τούμπα και να μη χάνουμε. Να τα δώσουμε όλα για ψηλότερα στη βαθμολογία και φυσικά να σκεφτόμαστε και το Κύπελλο».

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://sports.in.gr/football/superleague/article/?aid=1231080787
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό fuzztone » Παρ 25 Φεβ 2011, 19:28

Κάτω τα χέρια από τον Pablo ρε κοπρίτες.

Δεν καταφέρατε να τον διώξετε το καλοκαίρι και άλλες φορές, προσπαθείτε να τον ξεφτιλίσετε τώρα. Σκουλήκια βρωμερά.
Άβαταρ μέλους
fuzztone
 
Δημοσιεύσεις: 1209
Εγγραφή: Τρί 26 Φεβ 2008, 21:11

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Παρ 25 Φεβ 2011, 19:33

Σε ποιους αναφέρεσαι fuzztone;
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4100
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: 15. Pablo Andrés Contreras Fica

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:17

αποχη
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης