Εισιτήριο Διαρκείας Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Εισιτήριο Διαρκείας Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 18 Αύγ 2016, 23:09



ΤΕΣΣΕΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ, ΜΙΑ ΙΔΕΑ, ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!


Handball ανδρών, volley γυναικών, basket γυναικών, ποδόσφαιρο γυναικών, polo ανδρών, πάλη, πυγμαχία, άλλες πολεμικές τέχνες (Tae Kwon Do, kick boxing), στίβος, ποδηλασία, σκάκι, κολύμβηση, τεχνητή κολύμβηση, άρση βαρών.

15 τουλάχιστον αθλήματα! Χορταίνεις Π.Α.Ο.Κ.!!

Διαθέσιμο και στη μπουτίκ στο Παλατάκι, και στα γραφεία του Α.Σ. στη Τούμπα!

Έχω ακούσει για 30€ από κάποιον στο Facebook, αλλά θα περιμένουμε την επίσημη ανακοίνωση και την έναρξη διάθεσης του εισιτηρίου, σε μια εβδομάδα!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήριο Διαρκείας Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 18 Αύγ 2016, 23:10

Καιρός ήταν...
Πάρε μου ένα

SM-G935F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Εισιτήριο Διαρκείας Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό teo4giannitsa » Πέμ 18 Αύγ 2016, 23:15

Πολύ ωραία
Τζαλμόσκυλο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
teo4giannitsa
 
Δημοσιεύσεις: 1708
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 19:18

Re: Εισιτήριο Διαρκείας Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 18 Αύγ 2016, 23:19

pilotos έγραψε:Καιρός ήταν...
Πάρε μου ένα

SM-G935F



Μακάρι να μπορούσα, αλλά ακόμη και σε εμένα θα αργήσω να πάρω, φαίνεται... :|




Να θυμίσω ότι έχει δημιουργηθεί ιστοσελίδα του Α.Σ., η http://acpaok.gr/, όπου έχει συστεγαστεί και το http://paokhandball.gr/!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήριο Διαρκείας Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 02 Σεπ 2016, 00:42

ΤΕΣΣΕΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ, ΜΙΑ ΙΔΕΑ, ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!

Εικόνα

O A.Σ. ΠΑΟΚ, σεβόμενος πάνω από όλα τους φίλους του συλλόγου αποφάσισε να ακολουθήσει μία πολιτική χαμηλής τιμής για κάρτα ελευθέρας της περιόδου 2016/17, προκειμένου - στους δύσκολους καιρούς που ζούμε - όλοι να έχουν τη δυνατότητα να έρθουν στο γήπεδο και να στηρίξουν την αγαπημένη μας ομάδα, τον ΠΑΟΚ.

Η τιμή για το κοινό εισιτήριο διαρκείας (κάρτα ελευθέρας) (εκτός ΤΑΠ & ΚΑΕ ΠΑΟΚ) για την σεζόν 2016/17 ορίστηκε στα 30 € το απλό (Basic) και 60 € το (VIP) και αφορά όλους τους εντός έδρας αγώνες των τμημάτων του Α.Σ. ΠΑΟΚ σε όλες τις διοργανώσεις.


Για τις κάρτες ελευθέρας της νέας περιόδου υπάρχουν διάφορα σημεία πώλησης, ώστε να εξυπηρετούνται καλύτερα οι φίλοι του ΠΑΟΚ.

-Σημεία πώλησης -

Γραφεία Α.Σ. ΠΑΟΚ (Γραμματεία):

Είσοδος στην Θύρα 7 του γηπέδου της Τούμπας
Ώρες λειτουργίας: Δευτέρα – Πέμπτη | 10.00 – 19.00 & Παρασκευή 10.00 – 15.00
Τηλ: 2310 988 000 & tickets@acpaok.gr

Στην μπουτίκ του PAOK Sports Arena - PAOK BC Store
Tηλ. επικοινωνίας 2315 550 760
Ώρες λειτουργίας: Δευτέρα – Παρασκευή 11.00 - 19.00 και το Σάββατο 09.00 - 15.00

Σε όλους τους αγώνες του ΠΑΟΚ (Α.Σ. – ΚΑΕ – ΤΑΠ) στο PAOK Sports Arena

Ταχυδρομική Αποστολή: Μέσω εταιρείας courier και παράδοση στην πόρτα σας σε οποιαδήποτε περιοχή της Ελλάδας
Έξοδα Αποστολής & αντικαταβολής: 3 € & ΔΩΡΕΑΝ για τα τακτοποιημένα μέλη του Α.Σ. ΠΑΟΚ
Εξωτερικό: 5 € και κατόπιν συνεννόησης με το τμήμα Εισιτηρίων στο tickets@acpaok.gr (Αποστολή με ΕΛΤΑ)

Τραπεζική Κατάθεση & Ταχυδρομική αποστολή: Με την κατάθεση του αντίστοιχου ποσού και με την λήψη αυτής θα ακολουθεί η ταχυδρομική αποστολή. Στην κατάθεση θα πρέπει να συμπεριλαμβάνεται 1,5€ (έξοδα αποστολής εντός Ελλάδας) ή 5€ (για εξωτερικό)
Δικαιούχος - Beneficiary name: PANTHESSALONIKEIOS ATHLITIKOS OMILOS KONSTANTINOUPOLITON (PAOK)

Αριθμός Λογαριασμού - Beneficiary A/C No: 6716 11 30 80 644
IBAN No: GR7501717160006716113080644
SWIFT CODE: PIRBGRAA
Τράπεζα - Bank Name : Biraeus Bank

Για όλα τα ΑμεΑ η είσοδος και η παρακολούθηση των αγώνων της ομάδας μας είναι εντελώς ΔΩΡΕΑΝ. Απαιτείται η αποστολή φωτοτυπίας της ταυτότητας και του αποδεικτικού της αναπηρίας ώστε να σας δοθεί η κάρτα ελευθέρας/ελεύθερης εισόδου [/b]

Σημείωση:

[b]Εάν κάποιος φίλαθλος έχει ήδη προμηθευτεί την κάρτα ελευθέρας για το Γυναικείο Handball (10€)
για την σεζόν 2016/17 τότε αποκλειστικά και μόνο από την γραμματεία του Α.Σ. ΠΑΟΚ στο γήπεδο της Τούμπας, θα μπορεί με την επίδειξη αυτής να προμηθευτεί την κοινή κάρτα ελευθέρας στην τιμή των 20€ (Basic) & 50€ (Gold) . Η κάρτα ελευθέρας του γυναικείου Handball θα μαρκάρεται και θα επιστρέφεται στον κάτοχό του διότι θα θέλαμε τον φίλο, το αδερφό, τον πατέρα σας να έρθει με αυτό μαζί σας σε κάποιον αγώνα του Γυναικείου Handball.

Δεν απαιτείται Αριθμός ταυτότητας & ΑΜΚΑ

Με την αγορά της κάρτας ελευθέρας αποδέχεστε αυτόματα τους ειδικούς όρους οι οποίοι αναγράφονται στην κεντρική σελίδα του Α.Σ. ΠΑΟΚ – http://www.acpaok.gr

Για περισσότερες πληροφορίες: +30 2310 988 000 ή tickets@acpaok.gr
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήριο Διαρκείας Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 03 Σεπ 2016, 14:59

:pano:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήριο Διαρκείας Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 13 Σεπ 2016, 14:01

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46399
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες


Επιστροφή στο Υπόλοιπα αθλήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες