Στίβος

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό kass4 » Κυρ 13 Σεπ 2009, 13:40

Less έγραψε:Τα ζητήματα στον στίβο είναι η εμπορευματοποίηση και η χρήση ουσιών που καταστρέφουν το ''παιχνίδι'' και τους αθλητές.


Αφού το έχεις συνειδητοποιήσει αυτό, πώς καταφέρνεις και το ξεπερνάς ; Εγώ γι αυτούς τους λόγους τα παράτησα.
250.ΟΟΟ δολάρια για 200 μέτρα πάντως είναι πολλά. Έρχεται 1250 δολάρια το μέτρο ή 12.500 δολάρια το δευτερόλεπτο.
Άβαταρ μέλους
kass4
 
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 18:40
Τοποθεσία: athina

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό comealot » Κυρ 13 Σεπ 2009, 13:49

paok nafplio έγραψε:Εγω πηγα Καυτατζογλειο σημερα κ θα παω κ αυριο..οντως ειναι πολυ ωραιοι αγωνες οι αθλητες πολυ υψηλου επιπεδου κ αξιζει κανεισ να παει να δει.

Φιλε CΟMEALOT μου δεν μπορεις να αποκαλεις καραγκιοζη τον γρηγοροτερο με διαφορα ανθρωπο στο πλανιτη ολων των εποχων που κανει τη τιμη κ ερχεται στη πολη σου κ θα σου προσφερει αυριο μια απο τισ γρηγοροτερες κουρσεσ στη ιστορια των 200μ ολων των εποχων κ θα λεσ μια ζωη την εμπιρεια σου να δεισ αυτο το φαινομενο απο κοντα..ασ προσεχουμε λιγο πωσ μιλαμε δεν ειναι κακο πριν μιλησουμε να σκεφτουμε τι θα πουμε...κασ σεβομαστε το κοπο κ τισ θυσιεσ που εχει κανει ο αλλοσ για να φτασει ωσ εκει δν μπορουμε να τα ισοπεδονουμε ολα...χωρισ παρεξηγιση...


Δες την Isinbayeva πχ πως πανυγηρίζει (ή τον Asafa Powell ο οποίος έχει κάνει ισάριθμα παγκόσμια ρεκόρ), και μετά πες μου για ποιο λόγο πανυγηρίζει έτσι όπως πανυγηρίζει ο Bolt.
Είναι λίγο πανηγυρτζής για να λέμε την αλήθεια :roll:
Άσε που θεωρώ την προαναφερθείσα Yelena μεγαλύτερη αθλήτρια,και με εκνευρίζει λίγο η βλαχιά 'υπόγραψε ένα αυτόγραφο στην κάμερα για να το δουν οι Θεσσαλονικείς και να νιώσουν σπουδαίοι'.Το θεωρώ σχεδόν προσβολή,όχι μόνο για μένα,αλλά και για τους αθλητές.
Δεν μιζεριάζω,απλά έχω μάθει να λέω την γνώμη μου.Δεν έχω δει ποτέ κάτι τέτοιο όσο αφορά την αντίδραση του κόσμου προς αθλητή στίβου,και με ξενίζει.
Σόρρυ κιόλας δηλαδή
comealot
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Παρ 05 Σεπ 2008, 04:35
Τοποθεσία: APWTDUM

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 13 Σεπ 2009, 20:45

kass4 έγραψε:
Less έγραψε:Τα ζητήματα στον στίβο είναι η εμπορευματοποίηση και η χρήση ουσιών που καταστρέφουν το ''παιχνίδι'' και τους αθλητές.


Αφού το έχεις συνειδητοποιήσει αυτό, πώς καταφέρνεις και το ξεπερνάς ; Εγώ γι αυτούς τους λόγους τα παράτησα.
250.ΟΟΟ δολάρια για 200 μέτρα πάντως είναι πολλά. Έρχεται 1250 δολάρια το μέτρο ή 12.500 δολάρια το δευτερόλεπτο.


Ερχεται για κάτι πιο σημαντικό από τα χρήματα.
Να παρακινήσει τους νέους να ασχοληθούν με το στίβο και να τον αγαπήσουν..

Μερικά πράγματα δε λογίζονται χρηματικά!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό novito » Κυρ 13 Σεπ 2009, 21:04

άσε ρε συ free τώρα... Μακάρι να ταν όλα τόσο ουτοπικά...
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό paok nafplio » Κυρ 13 Σεπ 2009, 21:24

comealot έγραψε:Δες την Isinbayeva πχ πως πανυγηρίζει (ή τον Asafa Powell ο οποίος έχει κάνει ισάριθμα παγκόσμια ρεκόρ), και μετά πες μου για ποιο λόγο πανυγηρίζει έτσι όπως πανυγηρίζει ο Bolt.
Είναι λίγο πανηγυρτζής για να λέμε την αλήθεια :roll:
Άσε που θεωρώ την προαναφερθείσα Yelena μεγαλύτερη αθλήτρια,και με εκνευρίζει λίγο η βλαχιά 'υπόγραψε ένα αυτόγραφο στην κάμερα για να το δουν οι Θεσσαλονικείς και να νιώσουν σπουδαίοι'.Το θεωρώ σχεδόν προσβολή,όχι μόνο για μένα,αλλά και για τους αθλητές.
Δεν μιζεριάζω,απλά έχω μάθει να λέω την γνώμη μου.Δεν έχω δει ποτέ κάτι τέτοιο όσο αφορά την αντίδραση του κόσμου προς αθλητή στίβου,και με ξενίζει.
Σόρρυ κιόλας δηλαδή


Πρωτον αυτο με το αυτογραφο το ζηταει ο βλαχος με το μικροφωνο κ αν πει οχι ειναι γυφτια θα τον κραζανε κ θα τν εβριζαν αρα δν μπορουσε να πει οχι...δευτερον καλοσ ο Ασαφα αλλα 9,58 κ 19,19 δεν θα κανει ποτε...οσο για την Ισιμπαγεβα ειναι τεραστια αθλητρια αλλα το αθλημα τησ ειναι καινουριο μολισ 15 χρονια κ μαλλον σε 10 χρονια τα ρεκορ που κανει τωρα να ειναι ευκολα για ολεσ τισ αλλες ενω ο Μπολτ ειναι στο αρχαιοτερο αθλημα...κ οι επιδωσεισ τουσ ειναι εξοπραγματικες..οσο για τη συμπεριφορα του αυτο πουλαει αυτο κανει αυτα θελει ο κοσμος να βλεπει κ αυτοσ τουσ τα προσφερει εξυπνοσ ειναι οχι καραγιοζης...
Άβαταρ μέλους
paok nafplio
 
Δημοσιεύσεις: 1937
Εγγραφή: Κυρ 07 Σεπ 2008, 02:44
Τοποθεσία: Aνθιμος neighbour....

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό Less » Κυρ 13 Σεπ 2009, 22:45

kass4 έγραψε: Αφού το έχεις συνειδητοποιήσει αυτό, πώς καταφέρνεις και το ξεπερνάς ; Εγώ γι αυτούς τους λόγους τα παράτησα.


Αδερφέ Kass4 δεν αντιλέγω οτι είναι μιά αντίφαση αλλά εδώ που φτάσανε τα πράγματα αν θέλουμε να είμαστε αυστηροί και απόλυτοι κινδυνεύουμε να πάρουμε τα βουνά και να φύγουμε απο τον κόσμο. Η τέχνη του συμβιβασμού λοιπόν εδώ , χιούμορ , αλλά χωρίς αυταπάτες για αυτά που μας πουλάνε. Και βλέπουμε...
Άβαταρ μέλους
Less
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2008, 06:06
Τοποθεσία: Λυπαία

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό comealot » Δευτ 14 Σεπ 2009, 00:02

paok nafplio έγραψε:
comealot έγραψε:Δες την Isinbayeva πχ πως πανυγηρίζει (ή τον Asafa Powell ο οποίος έχει κάνει ισάριθμα παγκόσμια ρεκόρ), και μετά πες μου για ποιο λόγο πανυγηρίζει έτσι όπως πανυγηρίζει ο Bolt.
Είναι λίγο πανηγυρτζής για να λέμε την αλήθεια :roll:
Άσε που θεωρώ την προαναφερθείσα Yelena μεγαλύτερη αθλήτρια,και με εκνευρίζει λίγο η βλαχιά 'υπόγραψε ένα αυτόγραφο στην κάμερα για να το δουν οι Θεσσαλονικείς και να νιώσουν σπουδαίοι'.Το θεωρώ σχεδόν προσβολή,όχι μόνο για μένα,αλλά και για τους αθλητές.
Δεν μιζεριάζω,απλά έχω μάθει να λέω την γνώμη μου.Δεν έχω δει ποτέ κάτι τέτοιο όσο αφορά την αντίδραση του κόσμου προς αθλητή στίβου,και με ξενίζει.
Σόρρυ κιόλας δηλαδή


Πρωτον αυτο με το αυτογραφο το ζηταει ο βλαχος με το μικροφωνο κ αν πει οχι ειναι γυφτια θα τον κραζανε κ θα τν εβριζαν αρα δν μπορουσε να πει οχι...δευτερον καλοσ ο Ασαφα αλλα 9,58 κ 19,19 δεν θα κανει ποτε...οσο για την Ισιμπαγεβα ειναι τεραστια αθλητρια αλλα το αθλημα τησ ειναι καινουριο μολισ 15 χρονια κ μαλλον σε 10 χρονια τα ρεκορ που κανει τωρα να ειναι ευκολα για ολεσ τισ αλλες ενω ο Μπολτ ειναι στο αρχαιοτερο αθλημα...κ οι επιδωσεισ τουσ ειναι εξοπραγματικες..οσο για τη συμπεριφορα του αυτο πουλαει αυτο κανει αυτα θελει ο κοσμος να βλεπει κ αυτοσ τουσ τα προσφερει εξυπνοσ ειναι οχι καραγιοζης...


Αυτή η βλαχιά που έγινε δεν αναφέρθηκε από μένα για να κατηγορήσει τον Bolt...απλά καταδεικνύει την δημοτικότητα που έχει ο συγκεκριμένος.
Όταν ο Ασάφα έκανε 3 παγκόσμια ρεκόρ,δεν υπήρχε κάποιος να σκεφτεί ότι θα υπήρχε κάποιος που θα κατέρριπτε ξανά το ρεκόρ...ούτε όταν καταρρίφθηκε πριν το '40 το όριο των 10 δευτερολέπτων.
Το ανθρώπινο σώμα εξελίσσεται,η διατροφή εξελίσσεται,τα παπούτσια εξελίσσονται,τα πάντα εξελίσσονται.Οπότε δεν μπορείς να συγκρίνεις ρεκόρ που έγιναν διαφορετική εποχή...
Όσο για την συμπεριφορά του,το ότι είναι αυτό που θέλει ο κόσμος δεν σημαίνει πως δεν είναι καραγκιοζιλίκι...και άλλοι κατοστάρηδες και διακοσάρηδες κάνουν τέτοια (κυρίως Αμερικάνοι),αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό.
Περί ντόπας δεν αναφέρομαι,γιατί είναι δεδομένη σχεδόν για όλους.Οπότε υποθέτουμε ότι παίζουν όλοι επί ίσοις όροις
comealot
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Παρ 05 Σεπ 2008, 04:35
Τοποθεσία: APWTDUM

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό paok nafplio » Δευτ 14 Σεπ 2009, 02:19

Καλα για να το τελειωνουμε το ζητημα μαλλον δεν μπορεισ να καταλαβεισ τι εχει κανει ακριβως ο Μπολτ...ο Παουελ γιατι απότι βλεπω τον θεωρεισ πολυ μεγαλο αθλητη(ειναι βεβαια ο τριτοσ γρηγοροτερος ανθρωποσ ολων των εποχων) δν εχει κερδισει ποτε μεταλιο σε παγοσμιο πρωταθλημα παρα μονο το 3 φετοσ!!!κ δν εχει παρει μεταλειο σε ολυμπιαδα μονο στη σκυταλη οι μεγαλοι αθλητες φαινονται στουσ μεγαλουσ αγωνεσ κ ο Παουελ σε αντιθεση με τον Ταισον Γκευ κ το Μπολτ τουσ εχει χασει ολους!!!κ δν εχει παρει καν μεταλιο..κ τα ρεκορ του ηταν ολα σε μιτινκ χωρισ να ναι σε μεγαλο αγωνα κ πολυ κοντα στα προιγουμενα οχι 15 δεκατα που το κατεβασε ο Μπολτ που αν εχεις κανει ποτε στιβο 100μ ξερεισ τι ειναι 15 δεκατα στο κατοσταρι...κ ξεχνασ κ κατι αλλο ειναι 22 χρονον παιδι ο Μπολτ ειναι ακομα παιδι στο χωριο του στη Τζαμαικα δν ειχε ρευμα κ ξαφνικα εχει γινει "θεοσ" δικαιολογιται να πανηγυριζει σαν παιδι κ δεν του αξιζει να τον λεει ο καθενασ καραγκιοζη που ζει το ονειρο του κ που για να το κανει αυτο εχει κανει τοσεσ θυσιεσ κ εχει στεριθει τοσα..αυτα ειχα να πω δεν εχω κατι αλλο αν καταλβεσ οκ αν οχι πιστευε πωσ ειναι καραγκιοζης εγω θα σου ευχομουν να ησουν στη θεση του κ ασ σε ελεγαν καραγκιοζη οι αλλοι...
Άβαταρ μέλους
paok nafplio
 
Δημοσιεύσεις: 1937
Εγγραφή: Κυρ 07 Σεπ 2008, 02:44
Τοποθεσία: Aνθιμος neighbour....

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό kass4 » Παρ 30 Οκτ 2009, 13:50

.
«Είναι ασυγχώρητο λάθος»

Η γιορτή του ολυμπιακού πνεύματος και των ιδεωδών στο Παναθηναϊκό Στάδιο, η τελετή παράδοσης της Φλόγας στην οργανωτική επιτροπή των Χειμερινών Ολυμπιακών Αγώνων του Βανκούβερ, στιγματίστηκε από την ξαφνική εμφάνιση ενός φαντάσματος του αμαρτωλού παρελθόντος.
Η είδηση ότι η ντοπαρισμένη και τιμωρημένη από τη Διεθνή Ολυμπιακή Επιτροπή με διετή αποκλεισμό (μέχρι τον Αύγουστο 2010) Φανή Χαλκιά (που, σημειωτέον, έχει εκκρεμότητες με τα ποινικά δικαστήρια) μετέφερε το ιερό σύμβολο κατά τη λαμπαδηδρομία προς την Ακρόπολη την Τετάρτη το βράδυ, σόκαρε τους πάντες. Και βέβαια άνοιξε τον ασκό του Αιόλου, καθώς ακαριαία η εκπρόσωπος Τύπου της ΔΟΕ Εμανουέλ Μορό χαρακτήρισε «ανάρμοστο» και «ασυγχώρητο» λάθος την απόφαση των Ελλήνων να βάλουν μια αθλήτρια που βρέθηκε να έχει κάνει χρήση απαγορευμένων ουσιών στο Πεκίνο, και μάλιστα εκδιώχθηκε από το ολυμπιακό χωριό, να τρέξει ως λαμπαδηδρόμος. Το πρόβλημα με τη Χαλκιά ήταν γνωστό παγκοσμίως. Επομένως, δικαιολογία δεν υπάρχει.

Η ΔΟΕ σε ανακοίνωσή της τονίζει ακόμη ότι η επιλογή της Χαλκιά είναι αντίθετη με το πνεύμα, αν όχι και το γράμμα του κανονισμού, αφού «η επιλογή των δρομέων στη λαμπαδηδρομία πρέπει να γίνεται με σεβασμό στον Ολυμπιακό Χάρτη και τις αρχές του, επομένως, άτομα από τα οποία έχει αφαιρεθεί η Ολυμπιακή διαπίστευση ή έχουν βρεθεί ένοχα για παραβάσεις σχετικές με το ντόπινγκ αποκλείονται».

Η γκάφα ολκής αναμφίβολα βαρύνει τόσο τον πρόεδρο της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής Σπύρο Καπράλο όσο και τον αντιπρόεδρο Ισίδωρο Κούβελο, ο οποίος, υπενθυμίζεται, ήταν αρχηγός της ελληνικής ολυμπιακής αποστολής
.............

http://www.enet.gr/?i=news.el.a8lhtismos&id=96777


Αυτοί οι παπάρες της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής νομίζουν ότι έχουμε μνήμη ψαριού ;
Θα μου πείτε, ποια ΔΟΕ, ποια ΕΟΕ και ποιοί Ολυμπιακοί της ντόπας και της απάτης ...
Άβαταρ μέλους
kass4
 
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 18:40
Τοποθεσία: athina

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 30 Οκτ 2009, 16:59

kass4 μια χαρά η απόφαση και καθόλου γκάφα.
Καλά θα κάνει η ΔΟΕ να πιέσει λίγο παραπάνω την WADA έτσι ώστε στα ατνι-ντόπινγκ κοντρόλ σε όλους τους Ολυμπιακούς αγώνες να εξετάζονται ΚΑΙ όλοι οι αθλητές της USA απο κάθε άθλημα.

Όταν θα συμβεί το παραπάνω τότε κακώς χρησιμοποιήθηκε και η συγκεκριμένη αθλήτρια.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό PRAKTORINOS » Παρ 30 Οκτ 2009, 17:09

Εικόνα

Aρχαίο Πνεύμα αθάνατο...
Άβαταρ μέλους
PRAKTORINOS
 
Δημοσιεύσεις: 2081
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 10:55
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη, μεταξύ αράουτ και μπενάλντ.

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό kass4 » Παρ 30 Οκτ 2009, 17:24

gash04 έγραψε:kass4 μια χαρά η απόφαση και καθόλου γκάφα.
Καλά θα κάνει η ΔΟΕ να πιέσει λίγο παραπάνω την WADA έτσι ώστε στα ατνι-ντόπινγκ κοντρόλ σε όλους τους Ολυμπιακούς αγώνες να εξετάζονται ΚΑΙ όλοι οι αθλητές της USA απο κάθε άθλημα.

Όταν θα συμβεί το παραπάνω τότε κακώς χρησιμοποιήθηκε και η συγκεκριμένη αθλήτρια.

.

Γκας αν το νόημα του ποστ σου είναι ότι κάποιοι άλλοι πιο δυνατοί ή πιο έξυπνοι κάνουν τα ίδια και δεν τιμωρούνται τότε δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί σου
Αν όμως εννοείς ότι πρέπει κι εγώ για να διακριθώ ή για να κονομήσω ή για να ταΐσω με ψεύτικη εθνική υπερηφάνεια το πόπολο, ( βλέπε σχέδιο "Κόρυβος" του απίθανου Τζέκου), θα χρησιμοποιήσω κάθε τρόπο τότε θα με βρεις κάθετα αντίθετο.
Λόγω της δουλειάς μου έχω επαφή με νέα παιδιά που κάνουν στίβο. Όσοι φαίνονται ταλέντα, κάποια στιγμή βρίσκονται μπροστά στο δίλημμα ντόπα και πρωταθλητισμός ή απλώς κάνω το κέφι μου ;
Εσύ τι θα συμβούλευες το παιδί σου ;
Υ.Γ. Ειδικά για την συγκεκριμένη «αθλήτρια» μη με αναγκάζεις να πω περισσότερα…
Άβαταρ μέλους
kass4
 
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 18:40
Τοποθεσία: athina

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 30 Οκτ 2009, 18:48

Ακριβώς το πρώτο kass4 με έπιασες επ αυτοφώρω.
Η WADA έχει υπογράψει ειδική σύμβαση με τα USA (απαίτηση των Αμερικανών αλλιώς δεν συμμετάσχουν) δεν είμαι σίγουρος και με τα Jamaica coco για ΜΗ έλεγχο αντιντόπινγκ κοντρόλ για Ολυμπιακούς αγώνες.
Η ΔΟΕ είναι γνωστή πλεον για την εμπορικότητα των αγώνων να ενδιαφέρεται παρά για τίποτα άλλο.
Είναι κάτι σαν την Σούπερ Λίγκ και το πάμε στοίχημα κλπ αλλά σε πολύ υψηλότερο επίπεδο.
Για το ψεύτικη εθνική υπερηφάνεια μην το βλέπεις τόσο απλοικά.
Έχει πολύ ποιο μεγάλα συμφέροντα ακόμα και στον Στίβο.
Η διαπλοκή καθαρά Ελληνικό ΟΣΦΠ άθλημα και αυτό έχει στιγματίσει ακόμα και τον Στίβο και μάλιστα σε πολύ χοντρά παιχνίδια δωροδοκιών που ούτε καν μπορείς να φανταστείς.
Αυτό ξεκίνησε μετά την εποχή Μολυβά πρόεδρο του ΣΕΓΑΣ επι υπουργού Λιάνη.
Το πως άλλαξε το καθεστώς με την ανατροπή Μολυβά και η παρουσίαση του ως δικτάτορα εν μια νυκτί και το πόσα άτομα ικανά θάφτηκαν εν όψει Ολυμπιακών αγώνων 2004 (NO OLYMPIC GAMES IN FUCKING ATHENS πόσο σοφός είναι αυτός ο ΛΑΟΣ του ΠΑΟΚ ώρες ώρες) το πως οι εκλογές στον ΣΕΓΑΣ θύμισαν Πινοσέτ και το τι δωροδοκίες παίχτηκαν δεν είναι του παρόντος με κάθε λεπτομέρεια να δώκω.
Μετά απο δικαστήρια και μηνύσεις τα μεγαλοσυμφέροντα πέτυχαν τον στόχο τους και εμπορευματοποίησαν ότι ποιο αγνό είχε απομείνει αθλητικά.
Τα αποτελέσματα γνωστά πολύ γνωστά όπως αυτά με την άρση βαρών που επίσης ανήκει στον ΣΕΓΑΣ.
Το ίδιο και οι εμπλεκόμενοι φορείς με τα βαριά φάρμακα.
Εδώ ΝΑΙ έρχεται τώρα αυτό που είπες για ψεύτικη εθνική υπερηφάνεια.
Τυγχάνει να τα γνωρίζω απο πολύ βαθειά και πολύ νωρίτερα του 2004 τα γεγονότα και μπορώ να σου εξηγήσω απο κοντά όμως για ευνόητους λόγους απο που έχω και τις πληροφορίες μου.
Για το παιδί σου θα συνιστούσα στην υπάρχουσα κατάσταση να ασχοληθεί καλύτερα με κάποιο άλλο άθλημα που ακόμα δεν έχει παρεισφρήσει ο επαγγελματισμός ή άλλων ειδών συμφέροντα και δόξα τον Αλλάχ υπάρχουν πολλά.

Υ.Γ
Την συγκεκριμένη αθλήτρια που λες θέλεις κάποια μέρα να πάμε μαζί να δούμε την ΠΑΟΚάρα? :mrgreen:
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό kass4 » Παρ 30 Οκτ 2009, 22:30

gash04 έγραψε:Υ.Γ
Την συγκεκριμένη αθλήτρια που λες θέλεις κάποια μέρα να πάμε μαζί να δούμε την ΠΑΟΚάρα? :mrgreen:


Ψήνεσαι για το μπασκετάκι ;
Θέλω επίσης να στα χώσω γιατί έστειλες για μπάνια τον φίλο μου τον Όργουελ.
Έχουμε λόγους να πλακωθούμε,
:nairepaok:
στις μπύρες !
Άβαταρ μέλους
kass4
 
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 18:40
Τοποθεσία: athina

Re: Στίβος

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 30 Οκτ 2009, 22:44

Ο φίλος σου αν δεν κρατάει κακία θα είναι πίσω σε 6 μέρες απο σήμερα. :P
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Υπόλοιπα αθλήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες