Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του Ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ αλλά και γενική συζήτηση περί της ευρωπαϊκής πορείας της ομάδας στο παρελθόν

MVP της αναμέτρησης

Dario Kresic
7
2%
Araujo Etto
4
1%
Pablo Contreras
4
1%
Stelios Malezas
290
63%
Dorvalino Alves
1
0%
Costin Lazar
1
0%
Giorgos Fotakis
64
14%
Diego Arias
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Giorgos Georgiadis
19
4%
Adelino Vieirinha
1
0%
Stefanos Athanasiadis
22
5%
Brunno Cirillo
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Sotiris Balafas
4
1%
Vladan Ivic
40
9%
 
Σύνολο ψήφων : 457

Re:

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 29 Σεπ 2011, 22:56

Realcon έγραψε:Είμαι στην δουλειά ξεκίνησα 01:00 τα μεσάνυχτα, οι παλμοί μου ανεβαίνουν, παίζει ο ΠΑΟΚ Ελληνική ώρα 18:00.

Είμαι έτοιμος να βάλω τα ακουστικά από το κινητό και να ακούω ραδιόφωνο, με φωνάζουν ότι πρέπει να αλλάξω πόστο και θα είμαι δίπλα στην αφεντικίνα.

Όχι την τρέλα μου δεν το πιστεύω δεν θα μπορώ να ακούσω τίποτε. Μου λέει αυτή ότι θα είμαι εδώ για δύο ώρες περίπου.
Έχουν γίνει λάθος στα δέματα (είμαι σε ταχυδρομείο) και θα πρέπει να βγάλω ότι δεν έχει σχέση με την περιοχή μας.
Ωραία λέω... Θα μπορώ να ακούσω γιατί θα είμαι στην γωνία. Με τα πολλά ένα μισάωρο είχε περάσει μέχρι να μπουν τα ρακς.
Απόλυτη ησυχία μέσα στο ταχυδρομείο με μόνο ήχο τα μπιμπ από τα σκάνερς.
Είδη σκόραρε ο ΠΑΟΚ 0-1... Έχω κάποιες διακοπές από το 3G Δεν μου δίνει σήμα.

Εϊμαι έτοιμος να σκάσω... έχει περάσει το ημίχρονο και το παιχνίδι πρέπει να είναι στα μισά του δευτέρου.
Έχω σήμα για ίντερνετ επιτέλους είπα. Ο ΠΑΟΚ δέχθηκε γκολ, την γκαντεμιά μου μέσα. Δεν περνάει αρκετή ώρα και δεύτερο γκολ για τους Ρώσους.
Όχι ρε. Η Αφεντικίνα μου λέει... Είπες κάτι Κώστα; Δεν μας παρατάς κι εσύ. Όχι μπερδεύτηκα με τα νούμερα της είπα.
Να προσέχεις μου λέει... Δεν φτάνει η πίκρα μου έχω και αυτήν. Κουνάω το κεφάλι μου καταφατικά και σπάω χαμόγελο για εντάξει.
Ακούω στο κινητό μου... Ίβιτς, θα βγάλει μια πολύ ωραία μπαλιά στον ΕΤΟ από τα δεξιά αυτός κάνει την ΣΕΝΤΡΑ ο ΦΩΤΑΚΗΣ παίρνει την κεφαλιά και γκολ για τον ΠΑΟΚ 2-2... Μέσα στην ησυχία... Ακούγομαι δυνατά...

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Μετά από αυτό δεν θα μπορέσω να έχω ξανά ακουστικά σε ώρα εργασίας :cry:


Στην αρχη νομισα οτι σε απολυσανε.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χαλαλι τα ακουστικα...Χαρηκε και η αφεντικινα με το γκολ??? :lol: :lol: :lol:
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Realcon » Πέμ 29 Σεπ 2011, 23:23

moican4 έγραψε:Δεν πειράζει Real, θα σου στέλνουμε σε γράμματα την εξέλιξη του άγωνα ... :lol: :lol: :lol:

ΠΑΟΚ εισαι.. :opaokara: :opaokara:


:lol: :lol: :lol: :lol:


sourmenetes... Χέστηκε από τον φόβο της. Κατατρόμαξε η γυναίκα!!! Με ρώτησε τι άκουγα... Μετά από το ΓΚΟΛ Τι να της πω ότι άκουγα το δελτίο καιρού; Ευτυχώς με πάει σαν άτομο και μου είπε μόνο να μην έχω τα ακουστικά. Το θέμα είναι θα αντέξω;
Θα πρέπει να βρω μια λύση. Γιατί η λύση του moican4... Θα με γεράσει πριν την ώρα μου :opaokara: :opaokara:
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό markos4 » Πέμ 29 Σεπ 2011, 23:36

βλεπω ξανα τις φασεις του ματσ δυο πραγματα εχω να πω

1ον κακοι λαζαρ (παρα πολλα λαθη),κρεσιτσ (τα γνωστα)

2ον απιστευτο σπικαζ απο τον τσωχο.
markos4
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 19:49

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό jpower73 » Πέμ 29 Σεπ 2011, 23:38

πραγματι...!!!!!1

Στο 2ο γκολ, δινει ρεστα! :opaokara: :opaokara:
Τέσσερις άνθρωποι έμειναν στην ιστορία λόγω ενός μήλου: Η Εύα, ο Νεύτωνας, ο Γουλιέλμος Τέλλος και ο Steve Jobs. Από τους τέσσερις, τη γκέλα την έκανε η γυναίκα...
Άβαταρ μέλους
jpower73
 
Δημοσιεύσεις: 1104
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 16:59

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό markos4 » Παρ 30 Σεπ 2011, 00:06

σε διαφορα αθηναικα σαιτ εχει σχολια απο διαφορους οπαδους αλλων ομαδων
εντυπωση μου εκανε καποια σχολια απο οπαδους του οφη και του πανιωνιου
που γραφαν ΜΠΡΑΒΟ ΑΔΕΡΦΙΑ-ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑ

ωραια σχολια απο οπαδους αλλων ομαδων.....
markos4
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 19:49

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 30 Σεπ 2011, 00:12

Μα αυτά τα παιδιά ξέρουν τι εστί αδικιά....Δεν είναι σαν τους άλλους 3 βούβαλους...που τον 1 τον βλέπω σύντομα να μην είναι πλέον βούβαλος..
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8678
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ 30 Σεπ 2011, 00:21

κι ομως, εδω στην αθηνα βλεπω στις καφετεριες αεκτζηδες, βαζελους και γαυρους να πανηγυριζουν τα γκολ μας(στο 2ο σηκωθηκε ολη η καφετερια) και ειδικα οταν παιζουμε ευρωπη, το ζουν μαζι μου... σιγουρα υπαρχουν και αυτοι που παρακαλανε να χασουμε αλλα η πλειοψηφια ειναι μαζι μας... ;)
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Παρ 30 Σεπ 2011, 00:27

Μπράβο στους Έλληνες μας .. Αυτοί μας βγάλαν ασπροπρόσωπους σήμερα .. Μαλεζάς - Φωτάκης - Γεωργιάδης - Αθανασιάδης .. Τώρα κρατάμε την πρόκριση στα χέρια μας!

Η δικαιολογία είναι η μητέρα της αποτυχίας. Αν την σκεφτείς πριν δράσεις, έχεις ήδη αποτύχει. Ο ΠΑΟΚ είχε ένα σωρό δικαιολογίες. Δικαιολογίες; Δικαιολογιάρες! Το πρωτοπαλίκαρο του, ο Πάμπλο Γκαρσία είχε μείνει πίσω για να ανανεώσει τα γέρικα κύτταρα του. Ο πιο φορμαρισμένος του παίκτης, ο Δημήτρης Σαλπιγγίδης, πάνω που συμφιλιώθηκε και πάλι μετά από μακρά περίοδο τσακωμού με το γκολ, προτιμήθηκε να μείνει στην λιακάδα του Θερμαϊκού, παρά στον παγετό του Ταταρστάν.

Να' ταν μόνο αυτά; Ο Πάμπλο Κοντρέρας αφού έδωσε δύο δωρεάν μαθήματα του δικού του ΙΕΚ (αχρείαστη γκέλα στο κέντρο από υπερβολική επίδειξη τεχνικής στο πρώτο ημίχρονο και... χιλιοστό διώξιμο πάνω στην γραμμή στην επανάληψη) έφυγε στα... πιτς με την έναρξη της επανάληψης αφού έμεινε από... μέση. Ο Ντιέγκο Αρίας «λαβώθηκε» κι αυτός. Ο Κοστίν Λάζαρ είχε να παίξει κάνα μήνα και έμοιαζε μισό κλικ πίσω. Ο Αντρέ Βιεϊρίνια ήταν ο χειρότερος Βιεϊρίνια που έχει φορέσει φανέλα ΠΑΟΚ την τελευταία διετία. Η Ρούμπιν Καζάν μόλις είχε γυρίσει από την κόλαση του 0-1, στον παράδεισο του 2-1 είχε αρχίσει να βρυχάται σαν μία ρωσική αρκούδα και οι δικαιολογίες είχαν αρχίζει να γίνονται, φράσεις, παράγραφοι, προσχέδιο κειμένου.

Μία στιγμή όμως. Αυτή η ομάδα δεν ήταν που είχε γυρίσει ένα χαμένο ματς στο Αμστερνταμ; Η ίδια ομάδα δεν είχε κάνει το «Σουκρού Σάράτσογλου» να σωπάσει ότι το γήπεδο είχε γείρει; Οι ίδιοι δεν είχαν γυρίσει εκείνο το παιχνίδι στο Μπριζ που είχε ξεκινήσει θεόστραβα; Αυτοί δεν ήταν οι μάγκες που πήγαν σαν καμικάζι μες το Ζάγκρεμπ και πήραν την πρόκριση στους «32»; Αυτοί δεν ήταν που στο παγωμένο «Λουζνίκι» απέναντι στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας πήγαν να κάνουν το... όγδοο θαύμα; Για αυτό τον ΠΑΟΚ δεν υπάρχει η λέξη «δικαιολογία». Δεν υπάρχει η έννοια «λευκή πετσέτα». Στην Αμερική το λένε «refuse to lose». Άρνηση στην ήττα. Για να «σκοτώσεις» τον ευρωπαίο ΠΑΟΚ της τελευταίας διετίας, πρέπει να τον κοπανάς ασταμάτητα, να του δώσεις την χαριστική βολή και να πας να τον σκουντήξεις για να βεβαιωθείς ότι παρέδωσε πνεύμα.

Αυτό το είχε ο ΠΑΟΚ και προ Μπόλονι. Στην μετά Μπόλονι εποχή, ο ΠΑΟΚ δεν παίζει για να «κλέψει» αποτελέσματα. Παίζει για να κερδίσει αποτελέσματα. Δεν περιμένει ελεημοσύνη από την τύχη του. Την προκαλεί. Την κυνηγάει. Ο Ρουμάνος τεχνικός έχει κάνει το δυσκολότερο πράγμα που μπορεί να τύχει σε προπονητή. Αλλάζει το DNA μιας ομάδας. Δεν έκανε εκπτώσεις στα «πιστεύω» του, μολονότι η ιδέα του είχε κενά. Ο ΠΑΟΚ παίζει ουσιαστικά χωρίς «κόφτη» όλη την χρονιά. Ο Αρίας υποδύεται τον αμυντικό μέσο και κόβει χειρότερα από τον Βιτόλο. Με τον Κολομβιανό όμως ο ΠΑΟΚ έχει ένα εξτρά εργαλείο στην κυκλοφορία. Η επιλογή για δύο επιθετικά μπακ που παίζουν τόσο ψηλά (Έτο, Λίνο) φάνταζε αυτοκτονική. Ο ΠΑΟΚ «τρώει» περισσότερες φάσεις από τα άκρα από ότι αν θα έπαιζε ο «τίμιος» Σνάουτσνερ, όμως παράγει περισσότερο.

Η φάση του 2-2 με την Ρούμπιν προέρχεται επειδή ο Ετο σαν «Ντάνιελ Αλβες των φτωχών» ήταν και πάλι ο έξτρα παίκτης από την πίσω ζώνη (όπως και με την ΑΕΚ) που δημιούργησε το αριθμητικό πλεονέκτημα. Ο ΠΑΟΚ του Μπόλονι παίζει τέλεια το επιθετικό «τρανζίσιον» με τον ελαφρύ Κλάους αντί κάποιας «αργοκούνας» σε θέση σέντερ-φορ. Ο ΠΑΟΚ κράτησε την σκληράδα του, την μαχητικότητα του, τον τσαμπουκά του, πρόσθεσε την δημιουργικότητα, την φαντασία, την ταχύτητα, την επιθετικότητα. Υπάρχει πιο ιδανική χημεία;

Κι όχι μόνο αυτό. Η ατομική ωρίμανση ορισμένων παικτών του είναι εντυπωσιακή. Ο Στέλιος Μαλεζάς αρχίζει να είναι πιο σίγουρος κι από τον Κοντρέρας! Ο Γιώργος Γεωργιάδης ήταν πολύ καλύτερος στο Καζάν από τον Βιεϊρίνια! Ο Μπαλάφας έδειχνε πιο χρήσιμος από τον Αρίας!

Το επαναλαμβάνω γιατί χρειάζεται να το διαβάσεις για να το πιστέψεις. Ο ευρωπαίος ΠΑΟΚ της τελευταίας τριετίας έχει παίξει 10 φορές μακριά από την «Τούμπα» και έχει χάσει μόνο στην έδρα της Βιγιαρεάλ! Ο ΠΑΟΚ γράφει τις σημαντικότερες σελίδες της ιστορίας της, μεγαλώνει σαν μέγεθος, θεριεύει, ακούγεται παραέξω, δημιουργεί μνήμες που μεγαλώνουν γενιές. Η ιστορία θα γράψει ότι στο Καζάν γεννήθηκε ένα νέο ποτό. Τούμπα λίμπρε με βότκα...

http://www.sday.gr/Football/Super-Leagu ... vodka.aspx
Τελευταία επεξεργασία από moican4 και Παρ 30 Σεπ 2011, 07:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: οχι λινκ χωρις κείμενο
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό τρελαg4 » Παρ 30 Σεπ 2011, 00:53

Πάντως φέτος είναι η πρώτη φορά που έχω δεχτεί συγχαρητήρια για την απόδοση και τα αποτελέσματα της ΠΑΟΚΑΡΑΣ
μας από βάζελους, γαύρους και λοιπούς άλλους οπαδούς ομάδων.Η αλήθεια είναι ότι το ποιοτικό παιχνίδι που κάνουμε φέτος έχει γίνει πάρα μα πάρα πολύ αισθητό.Γιατί δεν παίρνουμε απλά καλά αποτελέσματα παίζουμε ΜΠΑΛΑΡΑ και αυτό φαίνεται.Και όχι μόνο από εμάς, που τρίβουμε τα μάτια μας και δυσκολευόμαστε να το πιστέψουμε,όλοι το έχουν καταλάβει και νομίζω ότι αρχίζουν, για πρώτη φορά ίσως μετά από πολλά χρόνια, να μας παίρνουν στα πολύ σοβαρά.Το μόνο που μένει να αποδείξουμε είναι ότι θα έχουμε διάρκεια και βάθος στον πάγκο, που ενώ φαινόταν αρχικά πως δεν έχουμε,αφού όλο το καλοκαίρι τον "φάγαμε" τον Ζαγορ για τις μεταγραφές που δεν έγιναν και ενώ έχουμε διώξει αρκετούς παίχτες, έχουμε καταφέρει να αποκτήσουμε βάθος στον πάγκο με την φανταστική δουλειά του Μπόλονι.Έχει μεταμορφώσει όλους τους παίχτες μας, σε παιχτούρες.Είναι απίστευτος!ΜΠΡΑΒΟ στον Ζαγόρ για ακόμα μια φορά που μας τον έφερε κι ελπίζω να τον κρατήσουμε για όλα τα υπόλοιπα χρόνια της προπονητικής του καριέρας,όπως η Μαντσεστερ ένα πράγμα.
:opaokara:
τρελαg4
 
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Σάβ 26 Φεβ 2011, 00:36

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Παρ 30 Σεπ 2011, 08:01

μεγαλη εμφανιση απο την ομαδα μας και αξιζουν συγχαρητηρια σε ολους...

καλο ειναι να μην παρασυρθουμε απο διθυραμβους,πρωτοσελιδα,γλειψιματα ποκιτων κλπ να προσγειωθουμε να αφησουμε το ματσακι πισω γιατι εχουμε κατι ανοιχτους λογαριασμους με τους απογονους του στολου την κυριακη ετσι ωστε να συμπληρωσουμε μια βδομαδα ολο καυλα...

υγ και οφ τοπικ...γιατι στα τοπικ των επομενων αγωνων γραφονται με κεφαλαια ομαδες χωρις λογο??ας πουμε ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ για ποιο λογο???ειναι αρχικα ή για να δειξουμε ποσο μεγαλη ομαδα ειναι ή για να μας ανεβαινει η πιεση οταν το βλεπουμε?? :evil: :evil:

Γιατί όλα κεφαλαία γράφονται από την αρχή.Τα υπόλοιπα είναι άνευ ουσίας..

Moican4
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Παρ 30 Σεπ 2011, 08:34

και να μή ξεχνιόμαστε... ο Έττο είναι παλτό, ο Αρίας από παικταράς έγινε ημίπαλτο και μετά πάλι παικταράς, ο Μπαλάφας δεν κάνει ούτε για ερασιτεχνικά, ο Μαλεζάς έπρεπε να παει στην ΑΕΚ, ααα και ο Κρέσιτς θα πάει στη Μπαγερν!
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3171
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό moican4 » Παρ 30 Σεπ 2011, 08:35

υπερβολικοί σε όλα είμαστε...
και στα καλά και στα άσχημα..
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kos » Παρ 30 Σεπ 2011, 08:37

Λάθος των παικτών (vid) Εκτύπωση E-mail
Από teacher
Παρασκευή, 30 Σεπτέμβριος 2011 00:40

Κρεμασμένοι στα κάγκελα του σταδίου περίμεναν οι 20 ηρωϊκοί ΠΑΟΚτσήδες τους παίκτες της ομάδας με το που τελείωσε το παιχνίδι...

Δυστυχώς οι παίκτες του ΠΑΟΚ δεν σκέφτηκαν καλά και σωστά εκείνη την στιγμή.... Χαιρέτησαν τον κόσμο τους (και ειδικά αυτούς τους 20 που κατάπιαν 3800 χιλιόμετρα) από πολύ μακριά και δεν πλησίασαν για να τους δώσουν έστω την φανέλα τους...

Μόνο ο Βιεϊρίνια εκτίμησε σωστά την κατάσταση και έκανε το αυτονόητο πηγαίνοντας εκεί μαζί τους, δίπλα στο κάγκελο...

Όπως και η ομάδα πάντως, έτσι και οι ηρωϊκοί αυτοί οπαδοί ήταν σε εκπληκτική βραδιά και δεν σταμάτησαν να φωνάζουν για τον ΠΑΟΚ...

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/21579-lathos.html

και εμεις μαζι για μια ζωη αετε, αετε, δικεεεφαλε
να ελεγα οτι δεν ξερουν οτι ο Παοκτσης πεθαινει για να το φωναζει με καμαρι και τους παικτες να ανταποδιδουν με ενα ευχαριστω.....
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 30 Σεπ 2011, 08:51

Αυτή η ομάδα χωρίς Γκαρσία Σάλπι ,με Βιέρι ,Λαζάρ,Λίνο,Κρέσιτς σε κακή μέρα, σε ένα παγωμένο τερεν που ευνοεί τον αντίπαλο, κατάφερε να πάρει ισοπαλία και παραλίγο να κλέψει τη νίκη απο μια ομάδα επιπέδου CL. ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΤΟ,
αυτή η ομάδα μπορεί να κάνει μεγάλα πράγματα.ΣΤΗΡΙΞΤΕ ΤΗΝ και θα μας ανταμείψει.Και το Μάη θα μαστε καλά..

ΥΓ Ντροπή σου Ζαγοράκη που μας κατάντησες έτσι.Παίζουμε με ομάδες μεγαθήρια και δε
μπορούμε να τις διασύρουμε.Απο τη Βιγιαρεάλ έχουμε να χάσουμε..(ακολουθεί emoticon
Head banging)
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Rubin Kazan - PAOK 2-2 MVP,σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό shark4 » Παρ 30 Σεπ 2011, 08:53

moican4 έγραψε:υπερβολικοί σε όλα είμαστε...
και στα καλά και στα άσχημα..


Eυτυχως που εμεις ειμαστε οπαδοι και ο Μπολονι προπονητης... 8-)
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο UEFA Europa League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης