Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Παρ 06 Απρ 2012, 17:42

eorptol έγραψε:
Emprostisghsoitrelamenoi έγραψε:Παρακαλάτε δηλαδή για σούτια ανά την Ελλάδα μπας και βγάλουμε κι από δω τίποτα.
Και όχι σε μας φυσικά. :lol:

Ο αγώνας τώρα δικαιώνεται η τα σουτια ; Τελευταία δέν εχει σουτια όμως γιατι έπεσε ο αγωνιστικός ρυθμός μας ; :):):):)


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ


Όταν θα αφήσει και ο νην 12.5 μύρια έλλειμα ,πάλι σούτια θα χει αν δεν φεύγει μόνος.

12.5
μύρια πρόστιμα από την Θ4
Τελευταία επεξεργασία από Emprostisghsoitrelamenoi και Παρ 06 Απρ 2012, 17:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Παρ 06 Απρ 2012, 17:42

Μυρίζει πολύ κ@ύλα εδώ μέσα ή είναι ιδέα μου ?
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό KilledByDeath_4 » Παρ 06 Απρ 2012, 18:02

Καταρχην Μαξιμε το οτι γραφω απο κατω σου δεν σημαινει οτι απευθηνομαι σε σενα,μην μυγιαζεσαι αλλα δεν θα κατσω τωρα να ψαχνω ποστ ποιοι γραφανε τετοια σχολια στα τοπικ και στην κεντρικη.Την κανουν παλαβη απλα τωρα και την πνιγουν δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου γραφτηκαν αυτα και μαλιστα πολλες φορες και σε πολυ ασχημο υφος δεν θα μας βγαλεται και τρελλους και αυτα γραφτηκαν χωρις στοιχεια και οτι οι συνδεσμοι χρωστανε κανα 700χιλιαδες στην παε και αλλα γραφικα απο τους γνωστους, αυτα βεβαια δεν διαγραφοταν ουτε κρινοταν απο τους ιθυνοντες του σαιτ αντιθετα αν ελεγες κατι για ζαγορακη ή κοντο ετρωγες απο μπαν ως διαγραφη.Αυτη ειναι η αληθεια και εχει καταγραφει.

υγ.Τρελλιτσα για κουραγια και για γραφικους αλλου.
PAOK_1974_Athens
Άβαταρ μέλους
KilledByDeath_4
 
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 06 Απρ 2012, 18:09

Η αυτοκριτική γενικά ειναι κάτι που δεν έχουμε σαν λαός οι έλληνες και ειδικα οι ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ .....λέμε ένα ο λαός εχει πάντα δίκαιο και τα δικαιολογουμε όλα έστω και αν οι 10 η 50 η 100 με αυτα που κάνουν στην ουσία πυροβολουν -πυροβολουμε τα πόδια μας ....


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 06 Απρ 2012, 18:12

Emprostisghsoitrelamenoi έγραψε:Μυρίζει πολύ κ@ύλα εδώ μέσα ή είναι ιδέα μου ?

Είπαμε χρονια θα ασχολούμαστε με τον ακατονομαστο εγκληματία τουλάχιστον να αφήσουμε την ομάδα ήσυχη και να σταματήσουμε όπως σταματησαμε μέχρι τώρα τα σουτια και τα ντου.....


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό KilledByDeath_4 » Παρ 06 Απρ 2012, 18:15

εμεις στον ΠΑΟΚ την αυτοκριτικη την εχουμε ξεχειλωσει και με το παραπανω. Για οτιδηποτε προωτα στρεφομασται στο κομματι στο οποιο ανηκουμε.Γινοντε οργια στην παε ,ασχολουμαστε με τα 200 χιλιαρικα προστιμο ,φευγουν δανεικα σε κολλητους μιλαμε για τον πυρσο και εφευρισκουμε δηθεν μπουκες του κακου λαου για τα βασικα προβληματα επι της ουσιας της ομαδας τιποτα απολυτως εκτος απο παρολες εμπιστοσυνη,ξερουν καλυτερα,ο ΠΑΟΚ πανω απο ολα.
Να αυτοκριτικη και ευθηνες οσες μας αναλογουν οχι αυτο το πραγμα που γινετε συνεχεια να αποπροσανατολιζουμε και να δημιουργουμε εντυπωσεις. Ειναι λαθος τα προστιμα,τραβηγμενες οι αντιδρασεις πολλες φορες ΝΑΙ φυσικα και ειναι κανεις δεν το αμφισβητει ΑΛΛΑ δεν ειναι μονο αυτα, ειναι τοσο δυσκολο να γινει κατανοητο αυτο ? εδω πλεον κοβουν απο την αλλη προστιμα για βρισιες σιγα σιγα θα φτασουμε σε σημειο να λεμε να μιλαμε καλυτερα,να αλλαξουμε συνθηματα κτλ στην τουμπα παιζουμε και ειμαστε ΠΑΟΚ μην ξεχνιομαστε κιολας.
PAOK_1974_Athens
Άβαταρ μέλους
KilledByDeath_4
 
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό city_boy » Παρ 06 Απρ 2012, 18:21

eorptol έγραψε:Η αυτοκριτική γενικά ειναι κάτι που δεν έχουμε σαν λαός οι έλληνες και ειδικα οι ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ .....λέμε ένα ο λαός εχει πάντα δίκαιο και τα δικαιολογουμε όλα έστω και αν οι 10 η 50 η 100 με αυτα που κάνουν στην ουσία πυροβολουν -πυροβολουμε τα πόδια μας ....


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ


δεν δικαιολογουμε τιποτα.
απλα τα βλεπουμε και απο τις 2 μεριες.

και βγαζουμε την σουμα δυστυχως...

δηλαδη υπαρχει αυτο το τοπικ για τον κοσμο..να κανω τοπικ για το ποσο μας εβαλε μεσα ο ζαγορ,και ποσα χασαμε απο παιχτικη αδιαφορια-ανικανοτητα?
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 06 Απρ 2012, 20:46

Όχι φίλε μου κάποιοι τα βλέπουν μονόπλευρα και εμεις και βάζω και τον εαυτό μου μέσα ο κόσμος λίγοι η πολλοί έχουμε αρκετές φορές μεγάλη ευθύνη για πράγματα που πληγώνουν την ομάδα .....τώρα θέλει μόνο ενότητα νέο όραμα και ντου στα ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ μίνι και κανονικά ΕΚΕΙ ΘΈΛΕΙ ΝΤΟΥ CITY BOY ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΆΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΤΟΥ ......θα έλεγα ο Ζήσης να τα βγάλει όσο ποιο γρήγορα γίνεται .....


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό Maximus » Παρ 06 Απρ 2012, 22:19

KilledByDeath_4 έγραψε:Καταρχην Μαξιμε το οτι γραφω απο κατω σου δεν σημαινει οτι απευθηνομαι σε σενα,μην μυγιαζεσαι αλλα δεν θα κατσω τωρα να ψαχνω ποστ ποιοι γραφανε τετοια σχολια στα τοπικ και στην κεντρικη.Την κανουν παλαβη απλα τωρα και την πνιγουν δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου γραφτηκαν αυτα και μαλιστα πολλες φορες και σε πολυ ασχημο υφος δεν θα μας βγαλεται και τρελλους και αυτα γραφτηκαν χωρις στοιχεια και οτι οι συνδεσμοι χρωστανε κανα 700χιλιαδες στην παε και αλλα γραφικα απο τους γνωστους, αυτα βεβαια δεν διαγραφοταν ουτε κρινοταν απο τους ιθυνοντες του σαιτ αντιθετα αν ελεγες κατι για ζαγορακη ή κοντο ετρωγες απο μπαν ως διαγραφη.Αυτη ειναι η αληθεια και εχει καταγραφει.

υγ.Τρελλιτσα για κουραγια και για γραφικους αλλου.


Τι να σου πω βρε αδερφέ για τα υποτιθεμενα λεφτα που χρωστανε οι σύνδεσμοι... Αυτό το ξέρουν οι ίδιοι και οι διοικουντες στην ΠΑΕ, αν ισχύει και τι ισχύει...

Εγώ μόνο στα πρόστιμα αναφερόμουν και αυτά τα στοιχεία βρήκα και παρέθεσα...

KilledByDeath_4 έγραψε:εδω πλεον κοβουν απο την αλλη προστιμα για βρισιες σιγα σιγα θα φτασουμε σε σημειο να λεμε να μιλαμε καλυτερα,να αλλαξουμε συνθηματα κτλ στην τουμπα παιζουμε και ειμαστε ΠΑΟΚ μην ξεχνιομαστε κιολας.


Θα πω κάτι πολύ απλό τώρα, κάτι το οποίο δεν μπορεί να εφαρμοστεί στην παρούσα φάση (ειδικα στην Ελλαδα), και για αυτό θα ακουστεί ουτοπικό...

Ο πειθαρχικός κώδικας και γενικά οι ποινές δημιουργήθηκαν έχοντας στο μυαλό μία συγκεκριμένη εικόνα γηπεδικής συμπεριφοράς. Αυτή ενός ήρεμου - αγγλικού τύπου γήπεδο, όπου οι οπαδοί έχουν μία ουτοπική συμπεριφορά φιλάθλου, δεν λένε υβριστικά συνθήματα, δεν εχουν λειζερ, δεν προσπαθούν να χτυπήσουν με κερμα τον αντιπαλο κλπ κλπ...

Προφανώς στα χαρτιά όλα είναι απλά. Το ποδόσφαιρο ως θέαμα και μόνο. Το ίδιο ισχύει και με τον Κώδικα Οδικης Κυκλοφοριας. Στα χαρτιά ας πούμε, το μηχανακι απαγορευεται να προσπεράσει ενα προπορευομενο όχημα...Το βλεπετε εσεις να εφαρμόζεται? Οχι φυσικά! Αυτο ομως δεν σημαινει ότι ειναι νομιμο (συμφωνα με τον ΚΟΚ - εχει την λογική του)...

Έτσι και στα γήπεδα. Πολλά πράγματα θεωρούνται αυτονόητα. Δεν ξέρω στην Αγγλία ας πούμε τι πρόστιμα τρώνε (προστιμο 3.000 Ευρώ διότι οι φίλαθλοι μασουλούσαν πολύ δυνατά το στραγάλι ή πρόστιμο 2.000 Ευρώ, διότι απαγορευεται να πετάς ηλιόσπορο στον μπροστινό σου), αλλά γεγονός είναι ότι έχουν ψιλοεκλείψει τετοια φαινομενα τραμπουκισμού και βιας (ετσι νομιζω τουλαχιστον). Εμεις επειδή είμαστε και πιο θερμόαιμοι, πιθανότατα να μην μπορει να συμβεί τόσο απλά και εδώ.

Τέλος παντων, μην κουράζω, αλλά θεωρώ ότι μία καυτή έδρα δεν την κάνουν ούτε τα λέιζερ, ούτε τα βρισίδια στα συνθήματα, ούτε τα κερματα στην 4... Η Τούμπα μπορεί να μαγέψει και χωρίς αυτά, όπως έχει αποδειχθεί σε πολλά ευρωπαικα παιχνίδια.
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 06 Απρ 2012, 23:18

και φαντάσου λέει να φτάσουμε ποτέ στο σημείο να μπορώ εγώ να κοντρολάρω τον εαυτό μου και να μην χρεώνω ούτε ένα ευρώ την ομάδα ενώ ο άλλος τη χρεώνει εκατομμύρια.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Σάβ 07 Απρ 2012, 14:14

eorptol έγραψε:
Emprostisghsoitrelamenoi έγραψε:Μυρίζει πολύ κ@ύλα εδώ μέσα ή είναι ιδέα μου ?

Είπαμε χρονια θα ασχολούμαστε με τον ακατονομαστο εγκληματία τουλάχιστον να αφήσουμε την ομάδα ήσυχη και να σταματήσουμε όπως σταματησαμε μέχρι τώρα τα σουτια και τα ντου.....


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ


12.5
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Σάβ 07 Απρ 2012, 14:16

KilledByDeath_4 έγραψε:Καταρχην Μαξιμε το οτι γραφω απο κατω σου δεν σημαινει οτι απευθηνομαι σε σενα,μην μυγιαζεσαι αλλα δεν θα κατσω τωρα να ψαχνω ποστ ποιοι γραφανε τετοια σχολια στα τοπικ και στην κεντρικη.Την κανουν παλαβη απλα τωρα και την πνιγουν δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου γραφτηκαν αυτα και μαλιστα πολλες φορες και σε πολυ ασχημο υφος δεν θα μας βγαλεται και τρελλους και αυτα γραφτηκαν χωρις στοιχεια και οτι οι συνδεσμοι χρωστανε κανα 700χιλιαδες στην παε και αλλα γραφικα απο τους γνωστους, αυτα βεβαια δεν διαγραφοταν ουτε κρινοταν απο τους ιθυνοντες του σαιτ αντιθετα αν ελεγες κατι για ζαγορακη ή κοντο ετρωγες απο μπαν ως διαγραφη.Αυτη ειναι η αληθεια και εχει καταγραφει.

υγ.Τρελλιτσα για κουραγια και για γραφικους αλλου.
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 07 Απρ 2012, 14:48

Emprostisghsoitrelamenoi έγραψε:
eorptol έγραψε:
Emprostisghsoitrelamenoi έγραψε:Μυρίζει πολύ κ@ύλα εδώ μέσα ή είναι ιδέα μου ?

Είπαμε χρονια θα ασχολούμαστε με τον ακατονομαστο εγκληματία τουλάχιστον να αφήσουμε την ομάδα ήσυχη και να σταματήσουμε όπως σταματησαμε μέχρι τώρα τα σουτια και τα ντου.....


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ


12.5

Μήπως 8 σύμφωνα με τον ποιητή ;
ΚΟΎΡΑΣΕΣ ΛΑΖΛΟ ΠΟΥ ΛΈΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ :):):):)
Η ΜΆΛΛΟΝ ΚΟΥΡΑΣΑΜΕ ΟΛΟΙ .....

ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Σάβ 07 Απρ 2012, 15:10

eorptol έγραψε:Μήπως 8 σύμφωνα με τον ποιητή ;
ΚΟΎΡΑΣΕΣ ΛΑΖΛΟ ΠΟΥ ΛΈΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ :):):):)
Η ΜΆΛΛΟΝ ΚΟΥΡΑΣΑΜΕ ΟΛΟΙ .....

ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ


12.5
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Κλήσεις σε απολογία και τιμωρίες 2011-12

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 07 Απρ 2012, 15:34

Ο ΖΙΓΚ το λέει αυτο που στην αρχη έλεγε 20 και κάτι και μετα το κατέβασε
Πάντως αυτόν τον ΖΙΓΚ ρε τρέλλαμενε που τον βρήκατε γεννημένος λουζερ ειναι ακόμη και για την δήμαρχια 20 τοις εκατο έπιασε εγω και εσυ να κατέβαιναμε δεν θα χανιαμε 80,5-19,5 TRAGIC :):):):)


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης