Σκέψεις γύρω από αγωνιστικούς στόχους του Π.Α.Ο.Κ.

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Σκέψεις γύρω από αγωνιστικούς στόχους του Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό vasilis.A » Τετ 11 Απρ 2012, 13:50

οσο η διοικηση σιωπα,αντιθετα απο τις εξαγγελιες της για συχνη ενημερωση,ο καθενας μας θα βαζει τους δικους του στοχους για την ΠΑΟΚΑΡΑ μας...
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
vasilis.A
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2012, 23:56

Re: Σκέψεις γύρω από αγωνιστικούς στόχους του Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τετ 11 Απρ 2012, 14:20

επειδή εγώ ξεκίνησα το θέμα, θα μου επιτρέψετε μια ακόμη βολή.

Αν ο καπετάνιος λοιπόν βυθίσει το καράβι τον κυνηγάει ο νόμος και πάει φυλακή.
Αν ο καπετάνιος αντί να σε πάει στη Μύκονο, σε πάει στη Μακρόνησο για κάποιο λόγο έχεις τις εξής επιλογές:
1) κάνεις διακοπές στη Μακρόνησο
2) πας κολυμπώντας στη Μύκονο
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Σκέψεις γύρω από αγωνιστικούς στόχους του Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Τετ 11 Απρ 2012, 14:24

Αυτή ήταν βολή εκ του πρηνηδόν με αποτέλεσμα ένα headshot.
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: Σκέψεις γύρω από αγωνιστικούς στόχους του Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Τετ 11 Απρ 2012, 14:28

navigator11 έγραψε:
guardian4 έγραψε:Οχι αλανια μου...
Δεν καταλαβατε...

Αμα δεν παιξουμε Ευρωπη , να σηκωθει ο κ. Ζαγορακης . να παει να παρει ενα καλο δανειο,
και να φερει πισω τον Βιερινια και τον κοντρερας αφου αυτοι εφυγαν σε τιμη χοντρικη και αρον αρον για να παιξουμε του χρονου Ευρωπη.

Εννοειτε οτι την ευθηνη την εχει ο Ζαγορακης.

Δεν κανεις εξυγιανση?
Και αποφασιζεις για αγωνιστικη ανοδο?

Αμα οταν πρεπει να κανεις υπερβασεις, χαιζεσαι να παρεις πανω σου την ομαδα με τον λαο, οπως οταν βγκαμε προκριματικα τσ.λ , και καθεσαι χωρις να ενισχυσεις καθολου την ομαδα, και αμα οταν αντι να ενισχυσεις την ομαδα με ποιοτικους ποδοσφαιριστες , φαιρνεις μετριους, καλοταιζμενους ομως, μετα ποιος φταιει? εγω?

Ποδοσφαιρο δε λεγαμε οτι ηξερε και ειναι γνωστης?


Τωρα αμα δε παιξουμε Ευρωπη , κοβει ειστηρια για Βολφσμπουκ και Κολο κολο.



ηταν αναμενομενο πως θα εισεπραττε ο κυριος ... "ρεβολουσιον" τετοια επιτιμητικα και υποτιμητικα σχολια με την αποχωρηση του.αν φερει ευθυνη για τουτο;αναμφιβολα :!: ερωτω,με το χερι στην καρδια περιμενοντας απαντηση,το φιλο και οποιον αλλον ενστερνιζομενο τη συγκεκριμενη σταση απεναντι στο ζαγορακη ΑΝ ΘΑ ΣΤΗΡΙΖΑΝ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ 3-4 ΕΤΙΑ,ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ,ΕΝΑΝ ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ 2007-2008.και αφου ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ και με ΣΕΒΑΣΜΟ πρωτιστα στον εαυτο σας απαντησετε,συνεχιστε να τον υπολαμβανετε μεχρι και ΙΣΟΤΙΜΟ του τζονγου.

αναφορικα με την οντως ανακολουθια λογων κι εργων ζαγορακη σχετικα με το στοχο της εξυγιανσης θεωρω παχια,πλην ζαγορακη,και τα λογια ολων οσοι εκ των υστερων και εκ του ασφαλους του επιρριπτουν ως και το προπατορικο αμαρτημα.ας πηγαιναν κοντρα στο ρευμα εξ αρχης με ερεισμα το επιχειρημα αυτο."κυριε διαφορετικα υποσχεθηκες και διαφορετικα κανεις.ποθεν πως κοντρερες,γκαρσιες,βλαντανοι,ζλατανοι,αντελινοι,βιτολοι,κουτσιανικουληδες κλπ :!: και η ... εξυγιανσις;;".



Προσωπικα, και εννοειτε με ειληκρηνια και οπως σωστα το εθεσες πρωτιστως σεβασμο στον ιδο μου τον εαυτο , σου λεω πως
αν ο εν λογω κυριος μου ελεγε οτι σε 4 χρονια απο σημερα θα εχουμε ομαδα που θα μασαει σιδερα αλλα μεχρι τοτε θα ποναν τα ματια σας,ναι, θα το εκανα.
Γιατι τωρα ποιον εχω? τον ζλαταν ?τον βιερινια? τον κοτρερας ?τον βιτολο?

Οι περισσοτεροι καλοι μου ποδοσφαιριστες ειναι αυτοι που θα ειχα ετσι και αλλιως στην αλλη περιπτωση , και ειναι απ τις ακαδημιες.

Και ναι το στολισμα θα το ακουει. Δε διαχειρηστηκε δικη του επενδυση οπως πολυ σωστα λεχθηκε αλλα το μακροχρονο υστερημα μας και τις θυσιες μας.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Σκέψεις γύρω από αγωνιστικούς στόχους του Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 11 Απρ 2012, 14:35

Χαλάρωστε ερχετε πάλι ο φλο τον φέρνει ο σαχπα μολις ξεμπλεξει με την αστυνομία για κάτι of shore που εχει και είχε (;) συναλλαγές με το ΠΑΟΚΤΣΑΚΙ τον τζοχα...


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Σκέψεις γύρω από αγωνιστικούς στόχους του Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό lamosas » Κυρ 20 Μάιος 2012, 22:57

Doomlord4 έγραψε:μπλα μπλα μπλα μπλα...δεν θα μπουμε ούτε στην 5αδα μπλαμπλα μπλα μπλα μπλα,δώστε βαρος μπλα στο πρωτάθλημα μπλα,"χάστε" στα ευρωπαϊκα μπλα,δηλαδή τι,μπλα, στην αεκ ,μπλα, μ@λ@κες είναι, μπλα μπλα μπλα μπλα, που δίνουν βάρος στο πρωτάθλημα μπλα;Τελικά ο μπόλονι μπλα,δεν κάνει,μπλα,ο Αθανασιάδης μπλα είναι πάλι
σα φυματικός μπλα,άχρηστος έξω από την μεγάλη-μπλα-περιοχή-μπλα-σιγά μη βάλει 20 γκολ φέτος μπλα-μπόλονι φύγε μπλα μπλα μπλα μπλα,αθανασιάδη γυμνάσου μπλα,ζαγοράκη ακόμα εδώ είσαι,μπλα;(α,όχι έφυγες-μπλα)ούτε 5οι δε θα τερματίσουμε μπλα,αφήστε τις Ευρώπες μπλα μπλα,τι να τα κάνουμε τα ψωρολεφτά του Europa μπλα,στην ΑΕΚ μ@λάκες είναι,μπλα,για πρωτάθλημα πάνε μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα,μπόλονι είσαι άχρηστος,μπλα,που είναι το καρπούζι,μπλα,ζαγοράκη φύγε,βρύζα έλα για να σε διώξουμε,κλάους άντε για κανα βαράκι αγόρι(και μερέντα για πρωϊνό)αεκ δείξε μας μας τον δρόμο,μπλα,μπλα........

Κανόνισε Μπόλονι,η Ουντινέζε είναι κοντά...Βάλε μέσα την Κ20.
Δεν χρειαζόμαστε,ούτε Ευρωπαϊκή δόξα,ούτε Ευρωπαϊκούς βαθμούς,ούτε Ευρωπαϊκά λεφτά.
Τι θες δηλαδή,να μείνουμε εκτός 5αδας...?Ούτε Ευρώπη δε θα βγούμε έτσι
Δηλαδή τι;;;;
Στην ΑΕΚ δεν ξέρουν;; Μ@ΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ;;

υ.γ
ΜΠΛΑ.


ΜΠΛΑ...
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3611
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Σκέψεις γύρω από αγωνιστικούς στόχους του Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό slidar » Κυρ 20 Μάιος 2012, 23:00

Μεσα επεσες ρε αλανι.. Αιντε και διηπειρωτικο του χρονου..
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: Σκέψεις γύρω από αγωνιστικούς στόχους του Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 20 Μάιος 2012, 23:07

Φετος πηραμε στα λογια πρωταθλημα κυπελλο πρωτια στα πλει οφ....

Παντως ο σταφ και σαν αμ χαφ ανωτερος του φωτακη.
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης