Ιστορίες ΠΑΟΚτσήδικης τρέλας

Οτιδήποτε έχει σχέση με το ένδοξο παρελθόν της ομάδας μας, σε όλα τα αθλήματα και όχι μόνο...

Δημοσίευσηαπό araya4 » Σάβ 09 Αύγ 2008, 15:02

ΠΑΟΚ γ@μα ολη την Ελλαδα, στα αρχ...α μας τη γραφουμε και την ολυμπιαδα ! Καλο, παλιο......αλλα και επικαιρο !
araya4
 
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 03:21

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Τρί 12 Αύγ 2008, 10:13

ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
για πολλα χρονια ζουσα πιστευοντας οτι στον πυργο ημουν ο μοναδικος ΠΑΟΚτσης.....οπως αποδειχθηκε αργοτερα φυσικα και υπαρχουν ΠΑΟΚια και εδωκατω,γιατι ωσ γνωστον ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ




:x :x :x :x :) :) :) :) :)
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Δημοσίευσηαπό ΚΥΦΩΝ » Τρί 12 Αύγ 2008, 10:24

παιδια μενω Αθηνα και εργαζομαι στον Χολαργο.εχω μπλεξει με βαζελους πελατες οι οποιοι ειναι τοσο κολλημενοι που δεν μπορω να πιστεψω οτι εμεις ειμαστε χειροτεροι οπως λενε.πιστευουν οτι φετος μας εκαναν την χαρη με τα λεφτα και τις μεταγραφες που νομιζουν οτι θα τους αφησουμε να περασουν απτην τουμπα με τρια γκολ.ετσι ειναι το σωστο λενε.ακου να δεις.ασε που μου λενε κατι κουφα τεραστια και χαζευω γενικως.ξενερωνω.καλα το μεγαλο τους κολλημα παραμενει ο γαυρος αλλα εχουν δημιουργισει μια τοσο μεγαλη ιδεα για την ομαδα τους που με αφηνουν αδιαφορο.μας αποκαλουν μικρη ομαδα και τους λεω αφου ειμαστε μικρη ομαδα γιατι ασχολειστε μαζι μας.γιατι πεφτετε στο επιδεδο μας.αρα συμπεραινω οτι μας φοβουνται οπως και να γινει.οσοι παοκτσιδες μενουν αθηνα θα με καταλαβουν.πρεπει να το ζησεις απο κοντα.
Άβαταρ μέλους
ΚΥΦΩΝ
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιούλ 2008, 18:20
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 12 Αύγ 2008, 10:36

ΚΥΦΩΝ αδερφε...ΠΑΟΚ να 'σαι και μη φοβασαι!!!!!


Κρατα ψηλα το λαβαρικι και μη μασας... "Μακαριοι οι πτωχοι τω πνευματι, γαυροι και βαζελοι, ου γαρ οιδασι τι λεγουσι...η πενια του πνευματος τους τεχνας κατεργαζετε"!!!!!!!!!!!!!!

Δειξτε τους ποιοι ειμαστε!!!! Με αγνη καρδια και υγειες μυαλο... Θα ερθει καιρος που θα σου ζητησουν συγγνωμη για τις μαλακιες που αραδιαζουν....
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό ΚΥΦΩΝ » Τρί 12 Αύγ 2008, 10:54

ετσι ρε γαμωτο ειναι επομενο να μη σε σεβαστω σαν αντιπαλο.αυτος ειναι ο φιλαθλος κοσμος λοιπον του βαζελου.ετσι μιλουν.εγω που ειμαι και λιγο αντικειμενικος σε κατι τετοια επαθα πλακα.anyway.θα μιλησουν οι μπαλιες φετος.αδερφια για το μονο που σας παρακαλω.κρατηστε τα μυαλα σας προσγειωμενα.αυτη πρεπει να ειναι η αρχη ενος ΠΑΟΚΤΣΗ.παιξε καλη μπαλα και μη λες πολλα.τοτε η μοιρα θα σε ξεπληρωσει.ΠΑΟΚ ειμαστε και γουσταρουμε.ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΟΣΟ ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ.ΒΑΣΤΑΤΕ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.Ο ΠΑΟΚ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ.[/b]
Άβαταρ μέλους
ΚΥΦΩΝ
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιούλ 2008, 18:20
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό ΚΥΦΩΝ » Τρί 12 Αύγ 2008, 11:03

Εισαι πολυ σωστα τοποθετημενος αδερφε μανωλη αλλα σε ενα σημειο θελω να πω κατι και διαφωνω.δεν θελω να ειμαι πιο αγριος απο ενα αριανο(και δεν μιλω προσωπικα για μενα) αλλα θελω να ειμαι το παραδειγμα ενος φιλαθλου που αγαπαει μεν την ομαδα του αλλα δειχνει δε και το φιλαθλο πνευμα του.αυτο εστι κατα βαθος ΠΑΟΚ.μην ξεχναμε τι τραβηξε η ιστορια μας
Άβαταρ μέλους
ΚΥΦΩΝ
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιούλ 2008, 18:20
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 12 Αύγ 2008, 11:08

Δε νομιζω οτι ο Μανολης ειπε κατι τετοιο...

Και το "αγριοι" δε συνεπαγεται αυτοματως οτι ειμαστε χουλιγκανοι...

Στη Φωνη, στο Τραγουδι, στο Παθος και στα Συνθηματα ειμαστε αν το θετουμε ετσι, ΑΓΡΙΟΙ...αλλα σε αυτα το γουσταρουμε!!!!!! Κι ετσι πρεπει να ειναι!!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό ΚΥΦΩΝ » Τρί 12 Αύγ 2008, 11:19

το γνωριζω γιατι εχω και φιλους αριανους στην Θεσσαλονικη.εμενα 7 χρονια εκει.ειναι και αυτοι ενα θεμα για τον εαυτο τους αδερφε μανωλη.συμφωνω παντως μαζι σου.ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
ΚΥΦΩΝ
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιούλ 2008, 18:20
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό gmayo » Τρί 12 Αύγ 2008, 13:11

Ρε τι να μας πούνε ρε οι κομπλέξες, όλοι οι gay-vro βάζελο χάνουμοι... Οπαδοί του καναπέ είναι όλοι και φτάσαν σε τετοιό σημείο να νοικιάζουν στρατούς ρωσο-αλβανών για να τους κάνουν τα νταηλίκια τους...

Μερικά χρόνια στο εξωτερικό και τώρα αθήνα τους ακούω και με πιανουν τα διαόλια μου... Έχω μαλώσει με ούκ ολίγα άτομα εδώ και είμαι μόλις ένα χρόνο και κάτι, αφού με το που τον λές τον άλλον οτί είσαι ΠΑΟΚ γυαλίζει το μάτι του και θέλει να σου την πεί χωρίς λόγο, έναν τον γνώρισα και σε μια ώρα με το που πιάσαμε τα αθλητικά με είπε ότι ειμαι χειρότερος απο την Καλλιθέα και μπούγατσες και τετοία κομπλεξικά (μεχρι που πηγε σαλόνικα ένα σκ και τον πήγαν να φάει μπουγάτσα στην εγνατία και της έτρωγε 2-2). Αλλά αυτο δείχνει πόσο φοβούνται την μέρα που θα ξυπνήσει ο ΠΑΟΚ και θα τα κάνουμε όλα άσπρα και μαύρα γιατί ξέρουν οτι ένας υγιείς και ενωμένος ΠΑΟΚ είναι δύναμη που δεν μπορούν να συναγωνιστούν.

Και αυτο που το έχω ξαναπεί στο φόρουμ, σαν τους βάζελους χειρότερους ΔΕΝ έχει. ΤΟΣΟ ΚΟΜΠΛΕΞ!!! που τους φταίνε όλοι και όλα και ποτέ αυτοί και τα μαύρα χάλια τους που δεν μπορούν να άλλαξουν 2 πάσες. ΚΑΙ μακάρι φέτος να μην πάρουν ΟΎΤΕ πρωτάθλημα ούτε κύπελλο αλλά ούτε και μια κούτρα πορτοκαλάδα απο τον περιπτερά έξω απο την παιανία. Και αυτά τα σας δώσαμε λεφτά δώστε μας διπλό και τετοιά τα ακούω βερεσέ γιατί ενας δυνατός ΠΑΟΚ δεν χαρίζει ούτε στην άρσεναλ ούτε στην μπαγιερν ούτε στη Ναπολι ούτε σε κανέναν...

Παντώς πρίν αρκετά χρόνια σε κάτι διακοπές στα κυκλαδονήσια (σαν τη χαλκιδική δεν έχει πάντως) είχα γνώρισει τον ντόκεν (γνωστός οργανωτης της βαζελο13 οι παλιοί θα τον θυμούνται) και τον είπα οτί είμαι ΠΑΟΚ και πιάσαμε μια κουβεντούλα ο οποίος αναγνώρισε το μέγεθος του ΠΑΟΚ και ότι οι οπαδοί μας είναι τρελαμένοι....
Άβαταρ μέλους
gmayo
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιουν 2008, 15:04

Δημοσίευσηαπό maikopoulos » Τετ 20 Αύγ 2008, 18:42

http://sports.e-go.gr/article.asp?catid ... id=1292412

ΠΑΟΚΑΡΑ και τα μυαλά στο μπλέντερ λέμε!
Go Village!
Άβαταρ μέλους
maikopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:25

Δημοσίευσηαπό free4 » Τετ 24 Δεκ 2008, 03:11


Και μπλόκα ανοίγει ο ΠΑΟΚ


**Λίγο τα ποδοσφαιρόφιλα αισθήματά τους, λίγο ο φόβος της πρόκλησης επεισοδίων με τους οπαδούς του ΠΑΟΚ, «έπεισαν» τους αγρότες των Σερρών να μη στήσουν μπλόκα το Σάββατο, ημέρα διεξαγωγής του ποδοσφαιρικού αγώνα του Πανσερραϊκού με τον ΠΑΟΚ. Κι αυτό παρ'όλο που την προηγουμένη είχαν αποφασίσει την επ'αόριστον παραμονή τους στα μπλόκα. Ωστόσο, χθες οι αγρότες επανήλθαν, και από τις 12.30 το μεσημέρι έστησαν μπλόκο στον κόμβο Πετριτσίου, στην Εθνική οδό Σερρών προς Προμαχώνα, εμποδίζοντας όμως την κίνηση μόνο των φορτηγών και όχι των Ι.Χ.

http://www.enet.gr/online/online_text/c=114,id=52636324
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιστοριες ΠΑΟΚτσηδικης τρελας

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Παρ 03 Απρ 2009, 10:07

1997 Τριήμερη στην Αθήνα.Την Κυριακή και φεύγοντας από το ξενοδοχείο,πριν πάρουμε τον δρόμο του γυρισμού,μας πηγαίνουν απ το σεφ...Τι το θελαν?
Όλο το σχολείο μαζεμένο και να τους ξεναγούν στο σεφ...και 10-15 ΠΑΟΚτσάκια με σπρέυ και μαρκαδόρους και αυτοκόλλητα την κάνουν αθόρυβα από τους υπόλοιπους και κόβουμε τις δικές μας βόλτες στο σεφ...
Γέμισε το σεφ ΠΑΟΚ...Ειδικά εκείνη την πουτ@ν@ την 7 την ξεσκίσαμε...Τι αυτοκόλλητα,τι σπρέυ...ΠΑΝΤΟΥ ΠΑΟΚ...Αν την έβλεπες από μακριά την 7 σου δινε την αίσθηση ασπρόμαυρου φόντου...
Στην έξοδο από το σεφ,και έτσι πως προχωράει σιγά σιγά στην κίνηση το λεωφορείο,περνάνε από μπροστά μας 3 γαυράκια...Κρεμαστήκαμε από τα παράθυρα...τα γνωστά μπινελίκια....Αρχισαν τα μπινελίκια από τα γαυράκια....φωνάζουμε απ τον οδηγό να σταματήσει το λεωφορείο να κατέβουμε θαρρείς και ήμασταν εκδρομή με τον ΠΑΟΚ.Δεν θα ξεχάσω έναν συμμαθητή μου χανούμι που έκατσε κάτω και μας παρακαλούσε να κάτσουμε και μεις κάτω γιατί χέστηκε στα βρακιά του.Σε μία φάση το πότε τα 3 γαυράκια έγιναν 30 και άρχισαν να πετούσαν στο λεωφορείο ότι έβρισκαν μπροστά τους δεν καταλάβαμε...μέχρι που ο οδηγός επειδή είχε κίνηση και πηγαίναμε με 5 και φοβήθηκε για την περιουσία του(το λεωφορείο του)βρήκε και μπήκε σε ένα στενό ότι να ναι...Και κάναμε πόση ώρα μέχρι να βρούμε τον σωστό δρόμο....
ΠΑΟΚ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Re: Ιστοριες ΠΑΟΚτσηδικης τρελας

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Σάβ 04 Απρ 2009, 13:06

Μία ακόμα που θυμήθηκα μόλις τώρα όταν ήμουν φαντάρος...

Από το κέντρο,παίρνω μετάθεση για την μονάδα στην Κομοτηνή...Πριν πάω στην μονάδα είχα φίλο πορείας 7 μέρες σπίτι μου...
Ερχεται η μέρα να μπω στην μονάδα...
Μπήκα μέσα Α.Α.(Για όσους δεν ξέρουν που δεν έχουν πάει σημαίνει αδικαιολογήτος απών).Γιατί έπρεπε να μπω στις 6.30 το πρωι κι εγώ μπήκα στις 3 το μεσημέρι και δεν τους ειδοποίησα ότι θα αργήσω να μπω,πίτα σουρομένος,ακούρευτος κι αξύριστος με πολιτικά(έπρεπε να μπω με την στολή εξόδου)...Με αποτέλεσμα με το καλημέρα στην μονάδα,ακόμα το πόδι μου δεν πρόλαβα να πατήσω εκεί,να χω φάει 20 μέρες φυλακή...Και όλοι με πήραν με στραβό μάτι...Ειδικά οι παλιοί...
Μετά από 3-4 μέρες έπαιζε η ΠΑΟΚάρα φιλικό με την γριά στην Τούμπα.Το ματς ήταν εκείνο που έληξε 1-1 με το γκολ του Μέγκαχεντ το φάουλ από το κέντρο κοντά...
Εφτασε η ώρα του ματς,εκείνη την ώρα δεν είχα υπηρεσία,πάω στο κψμ...τελείως άδειο...Παίρνω το τηλεκοντρόλ,ανοίγω την τηλεόραση,και κάθομαι και βλέπω το ματσάκι...
Μετά από κανά τεταρτάκη,μπαίνει μέσα ένας παλιός..(Μία αθηναική σκατόφατσα...από τους λίγους το οποίο δεν την πήγαινα καθόλου και ποτέ...Δεν είχα ποτε καλές σχέσεις με αυτόν)...Ερχεται κάθεται δίπλα μου,παίρνει το τηλεκοντρόλ,και το αλλάζει...Τον στραβοκοιτάω,παίρνω εγώ το τηλεκοντρόλ,το βάζω πάλι στο ματς.Και για 2-3 φορές πηγαίναμε εναλάξ.Εγώ την ΠΑΟΚάρα,αυτός την ταινία.Ξαναβάζω την ΠΑΟΚάρα,κι αυτός τρελαίνεται,σηκώνεται όρθιος(σε ύψος τον περνούσα τουλάχιστον ένα κεφάλι,και ήταν 3-4 χρόνια μεγαλύτερός μου),και μου λέει με άγριο ύφος και καλά ψαρωτικό...Κοίτα να δεις πουστόνεο,εμείς κάνουμε κουμάντο στο ΚΨΜ,και κάθε μέρα βλέπουμε ταινίες εδώ...Με γύρισαν τα μυαλά...Σηκώνομαι κι εγώ,και του λέω...Ταινίες βλέπατε,μέχρι να μπω εγώ εδώ μέσα...Οταν παίζει η ΠΑΟΚάρα,η τηλεόραση θα δείχνει ΠΑΟΚάρα...Μετά δείτε ότι θέλετε...Εγώ θα κάθομαι στην τηλεόραση μόνο όταν παίζει η ΠΑΟΚάρα...
Και μου απαντάει...Σε έχει που σε έχει ένα στρατόπαιδο στο μάτι,τώρα την γάμησες...Θα σε λιώσουμε οι παλιοί...Με αποτέλεσμα να βγάζω καπνούς απ τα αυτιά,τον πιάνω απ την μπλούζα και του λέω,αν έχεις αρχίδια πάνε πες τα στους άλλους...Μπορεί να με γαμήσουν στην αγγαρία,αλλά εσένα θα σε γ@μήσω...Δεν θα την βγάλεις καθαρή....
Και ο μ@λ@κ@ς πάει και το λέει και στον Λοχαγό μας...Και τυχαίνει να ναι ΠΑΟΚΙ τρελό...Ευτυχώς που έκανε την μαλακία και το πε στον Λοχαγό μας,από το επόμενο πρωί,με φώναξε στο γραφείο του και με είχε σαν παιδί του...Το μόνο που με είπε...Σε παρακαλώ κάνε ότι θες,ΠΑΟΚ είμαστε,,αλλά λίγο πιο ήρεμα σε παρακαλώ...Για να μπορώ να σε καβαντζώνω.....ΑΧΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑ....

Και η καλύτερη τρέλα?Δεν την έχει κάνει κανείς...Ενα ΠΑΟΚι που ήταν και αυτός Κομοτηνή αλλά σε άλλο Στρατόπαιδο,τον γνώρισα σε μία καφετέρια που βλέπαμε μαζί τον ΠΑΟΚ...
2 μέρες πριν απολυθεί,πήγε και κατέβασε την σημαία στο στρατόπαιδο,και στην θέση της ανέβασε την σημαία του ΠΑΟΚ...Με αποτέλεσμα να φάει μία ΕΣΣΟ....Και να απολυθεί μετά από 3 μήνες....

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

Re: Ιστοριες ΠΑΟΚτσηδικης τρελας

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Σάβ 04 Απρ 2009, 13:15

fofanaserres έγραψε:
Και η καλύτερη τρέλα?Δεν την έχει κάνει κανείς...Ενα ΠΑΟΚι που ήταν και αυτός Κομοτηνή αλλά σε άλλο Στρατόπαιδο,τον γνώρισα σε μία καφετέρια που βλέπαμε μαζί τον ΠΑΟΚ...
2 μέρες πριν απολυθεί,πήγε και κατέβασε την σημαία στο στρατόπαιδο,και στην θέση της ανέβασε την σημαία του ΠΑΟΚ...Με αποτέλεσμα να φάει μία ΕΣΣΟ....Και να απολυθεί μετά από 3 μήνες....

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)



απιστευτη μαγκια ο τυπας.......

fofa το στρατοπαιδο επειδη δεν ειναι το παιδι του στράτου το μετονομασαν σε στρατοπεδο :) :) :)
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Ιστοριες ΠΑΟΚτσηδικης τρελας

Δημοσίευσηαπό fofanaserres » Σάβ 04 Απρ 2009, 13:19

diniko80 έγραψε:fofa το στρατοπαιδο επειδη δεν ειναι το παιδι του στράτου το μετονομασαν σε στρατοπεδο :) :) :)

Ναι έχεις δίκιο...Τωρα το παρατήρησα...Αλλά νταξ...Εκεί κολλάς?ΠΑΟΚ είσαι....
αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
Εχω καιρό να φάω σάντουιτς του Λευκώνα γι αυτό....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΠΑΟΚ είσαι για αυτό που για άλλους είναι άπιαστο όνειρο
paokfanatico.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
fofanaserres
 
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 00:31
Τοποθεσία: Gate -4-

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Π.Α.Ο.Κ. - Ρετρό

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες