Π.Α.Ο.Κ. Football Retro ΙΙ

Οτιδήποτε έχει σχέση με το ένδοξο παρελθόν της ομάδας μας, σε όλα τα αθλήματα και όχι μόνο...

Re: Π.Α.Ο.Κ. Football Retro ΙΙ

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Πέμ Απρ 26, 2018 12:09 pm

Πολύ καλή σκέψη φίλε Sick.Εγώ προσωπικά θα ήθελα να δω τις αγαπημένες μου adidas εποχής Magdhi Tolba με διαφήμιση ΑΓΝΟ
Στην αρχή σε αγνοούν,μετά σε κοροϊδεύουν,έπειτα σε πολεμούν και τέλος τούς νικάς.
Άβαταρ μέλους
boogeyman77

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ Απρ 26, 2018 12:36 pm

Οι "Ασπρόμαυρες Ιστορίες", που αναρτώνται καθημερινά στην Κεντρική σελίδα, αποτελούν θέσφατα την αρτιότερη και σωστότερη πηγή γνώσεων και εκμάθησης της αληθινής Ιστορίας του Π.Α.Ο.Κ., από οποιοδήποτε άλλο μέσο...

:pano:

Μην χάνετε μέρα λοιπόν, δίχως να μπείτε να ενημερώνεστε γι αυτήν, όπως κάνω από τότε που γράφτηκα μέλος...

:pano:

Προσωπικά θέλω, μέσα απ αυτό το topic,
να εκφράσω ένα τεράστιο
Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω
στην admin team
και ειδικότερα στον
teacher,
που αφιερώνει καθημερινά
τόσο πολύ χρόνο και κόπο, ώστε
να μην ξεχνάμε ποτέ οι παλαιότεροι, αλλά και να μαθαίνουν σωστά, μην ξεχνώντας ποτέ και οι νεότεροι...

:nairepaok:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Πέμ Απρ 26, 2018 2:58 pm

Σήμερα θα φτιάξω topic. Το σκέφτηκα το πρωί.
Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Κυρ Απρ 29, 2018 12:17 pm

ΑποστόληςΑ έγραψε:Για τους νεώτερους:
Δείτε τι τράβηξε ο ΠΑΟΚ για να πάρει το πρώτο του κύπελλο, το 1972, στο Καραϊσκάκη. Ο ανεκδιήγητος διαιτητής Μίχας (γνωστός και μη εξαιρετέος) δεν θα δώσει στο δεύτερο ημίχρονο καθαρό χέρι - πέναλτυ υπέρ του ΠΑΟΚ και λίγο αργότερα θα ακυρώσει εκπληκτικό γκολ - ψαλλιδάκι του Ματζουράκη. Ευτυχώς που ο ΠΑΟΚ (που στο β΄ ημίχρονο έχασε πολλές ευκαιρίες) πέτυχε το 2-0 στο 89΄, πριν μειώσει ο βάζελος ένα λεπτό αργότερα.

Η ποιότητα του βίντεο δεν είναι καλή, αλλά είναι μνημείο αποκάλυψης για τα όσα τράβηξε η ομάδα.

Υπερήφανος παραγωγός του PAOKmania Web Radio. Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην ύπαρξη του ραδιοφώνου.

Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό fossa » Κυρ Απρ 29, 2018 1:21 pm

Sick Bastard έγραψε:Νομίζω θα ήταν πολύ καλό η ΠΑΕ να βάλει στη μπουτίκ ένα τμήμα με ρετρό φανέλες, όχι πολλά, 4-5 σχέδια σε λογικές τιμές. Αυτή με το δικέφαλο, μία που είχε στη μέση άσπρο και δεξιά/αριστερά μία λεπτή μία χοντρή ρίγα, αυτή στα πρώτα χρόνια του 80 με την διαφήμιση κομπλαμ (μαύρη με άσπρο v) κτλ.
Νομίζω ότι θα ξεπούλαγαν.

H coplam ήταν τέλη 80's αρχές 90's και φυσικά φανελάρες στο μπάσκετ... Σίγουρα και μια ΠΕΡΣΙΚΑ απ'το '85 θα πουλούσε τρελά και ριγέ από τα 70's.
Άβαταρ μέλους
fossa

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Π.Α.Ο.Κ. - Ρετρό

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler