Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Οτιδήποτε έχει σχέση με το ένδοξο παρελθόν της ομάδας μας, σε όλα τα αθλήματα και όχι μόνο...

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 13 Φεβ 2010, 02:48

Η οξιά από τη Μελβούρνη να παίρνει σειρά
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Σάβ 13 Φεβ 2010, 12:12

Trikaliotis έγραψε:
palok έγραψε:
palok έγραψε: οι χειρότεροι ξένοι (αλλά κατά τα άλλα καλοί παίκτες) σε προσφορά είναι lamont lampley, valety dainenko, joseph blair, scott skiles και andy panko.


βγάζω panko και βάζω τσιάρα!!!! αίντε αγόρι μου, σου τη χρώσταγα!!! 1.5 χρόνο περιπατητής. κρίμα γιατί πραγματικά σε πίστευα για μεγάλο παίκτη...


Θέση 1: Τσιάρας
Θέση 2: Τσιάρας
Θέση 3: Τσιάρας
Θέση 4: Τσιάρας
Θέση 5: Τσιάρας

Άντε αγόρι μου που έχεις και παράπονα γιατί δε παίζεις και θέλεις και να φύγεις..Εσύ πριν μια βδομάδα δεν έλεγες σε συνέντευξη σου "Θέλω να μείνω και του χρόνου"??? Πήγαινε σε κανένα Βαθύλακκο τότε μπας και παίζεις παραπάνω..
Κρίμα Palok γιατί κι εγώ όταν ήρθε τον πίστευα πάρα πολύ κι όταν άλλοι στην αρχή που δεν απέδιδε τον έκραζαν, εγώ σε παλιότερα post τον στήριζα και εξυμνούσα την αξία του γιατί περίμενα κάποια στιγμή να εξελιχθεί μέχρι και σε ηγέτη μας με τα χαρακτηριστικά που διέθετε..Στο καλό ρε άψυχε Τσιάρα :redcard:

Υ.Γ. Παίζει αν φύγει με το συμβόλαιο που θα γλιτώσουμε να διευκολυνθεί η απόκτηση άσσου ή παίχτη σε κάποια άλλη θέση??? Olivares σε σένα αναφέρομαι, μη κάνεις πως δε διαβάζεις..! :lol: :lol: :lol:



Με προλάβατε. Τώρα μπορεί να λάβει τη θέση στο παρόν τόπικ, την οποία τόσο επάξια κέρδισε με την άψυχη, άνευρη και νωχελική του παρουσία τον τελευταίο 1,5 χρόνο.
Μοναδική καλή στιγμή οι 2/2 βολές, παρότι κρύος, οι οποίες έδωσαν το μοναδικό φετινό διπλό στα Τρίκαλα.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Σάβ 13 Φεβ 2010, 12:46

γι'αυτό όλοι γουστάραμε στο πανευρωπαικό νέων τον παπανικολάου,που πήγε στον γαύρο,που αλώνιζε κάτω απο τα καλάθια και έβγαζε έναν δυναμισμό....

λογικό που τα έσκασε και ο γαύρος για να τον αγοράσει...800.000 για ένα παληκαράκι που δεν έπαιξε ολόκληρο αγώνα στην α1...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 13 Φεβ 2010, 12:48

όντως έβαλε τις βολές στα τρίκαλα!!! το είχα ξεχάσει... bonus αποδοτικότητας του δώσαμε???? :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10602
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό kostasff » Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:20

palok έγραψε:
palok έγραψε: οι χειρότεροι ξένοι (αλλά κατά τα άλλα καλοί παίκτες) σε προσφορά είναι lamont lampley, valety dainenko, joseph blair, scott skiles και andy panko.


βγάζω panko και βάζω τσιάρα

Μην τον βάζεις στους ξένους, απλά στα παλτά.... :mrgreen:
obanebane γι αυτό ήταν παλτό ο Σκάιλς. Γιατί ενώ ήταν πάρα πολύ καλός παίκτης, σε εμάς δεν απέδωσε ούτε το 1/10 των δυνατοτήτων του. Δεν λέμε για το προπονητικό του θαύμα.
Υ.Γ. Τον θυμάμαι πριν από κάθε αγώνα που έκανε ζέσταμα ξεχωριστά από τους υπόλοιπους παίκτες με τον προσωπικό του γυμναστή!!!! Αυτό δεν είναι ομάδα.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:45

ήρθε σαν ξένος στη ζωή (στον ΠΑΟΚ), και ξαναφεύγει ξένος... έτσι το εννοούσα... ;)
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10602
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό Dark_Shadow » Κυρ 14 Φεβ 2010, 15:28

Γεωργίτσης
Πανκο
Κογιαντίνοβιτς
Χαμφρει(τουλάχιστον για εδώ)
Μαρμαρινός
Άβαταρ μέλους
Dark_Shadow
 
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Κυρ 14 Φεβ 2010, 15:17
Τοποθεσία: Νεάπολη

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 14 Φεβ 2010, 15:44

διαβάζοντας οτι o andy panko σήμερα στην acb είναι (σε αριθμούς) ο 3ος καλύτερος παίκτης του πρωταθλήματος με 14 πόντους 8 rebounds, βγαίνω από τα ρούχα μου στο τι ακριβώς έκανε εδώ όταν ήρθε...
έχουμε στατιστικά του από παιχνίδια με τον ΠΑΟΚ??? είχε παίξει πάνω από 2-3 ματς??
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10602
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό Dark_Shadow » Κυρ 14 Φεβ 2010, 15:49

palok έγραψε:διαβάζοντας οτι o andy panko σήμερα στην acb είναι (σε αριθμούς) ο 3ος καλύτερος παίκτης του πρωταθλήματος με 14 πόντους 8 rebounds, βγαίνω από τα ρούχα μου στο τι ακριβώς έκανε εδώ όταν ήρθε...
έχουμε στατιστικά του από παιχνίδια με τον ΠΑΟΚ??? είχε παίξει πάνω από 2-3 ματς??


Kατά 4 χρόνια μικρότερος τα στατιστικά του εδώ

http://www.galanissportsdata.com/basket ... s.asp?t=06

Εξάλλου το θέμα είναι τι έκανε εδώ όχι γενικά. :?
Άβαταρ μέλους
Dark_Shadow
 
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Κυρ 14 Φεβ 2010, 15:17
Τοποθεσία: Νεάπολη

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 14 Φεβ 2010, 16:00

ακριβώς αυτό λέω. αυτό το κάνει ΠΑΛΤΟ.
βλέποντας τους αριθμούς. τι να πω. 4 αγώνες, 75 λεπτά, 14 σουτ πρόλαβε να κάνει και έβαλε τα μισά και με 100 % στις βολές. νομίζω οτι τον διώξαμε πάντως γιατί θέλαμε ενίσχυση στην περιφέρεια και όχι στο 3-4. αν δεις εκείνη τη χρονιά έχουμε 4 αμερικανούς να έχουν παίξει 4-7 ματς. Τι ακριβώς να προλάβει να κάνει ένας παίκτης (εντάξει αν είναι ο kenny barlow θα κάνει...)????
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10602
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό Dark_Shadow » Κυρ 14 Φεβ 2010, 16:54

palok έγραψε:ακριβώς αυτό λέω. αυτό το κάνει ΠΑΛΤΟ.
βλέποντας τους αριθμούς. τι να πω. 4 αγώνες, 75 λεπτά, 14 σουτ πρόλαβε να κάνει και έβαλε τα μισά και με 100 % στις βολές. νομίζω οτι τον διώξαμε πάντως γιατί θέλαμε ενίσχυση στην περιφέρεια και όχι στο 3-4. αν δεις εκείνη τη χρονιά έχουμε 4 αμερικανούς να έχουν παίξει 4-7 ματς. Τι ακριβώς να προλάβει να κάνει ένας παίκτης (εντάξει αν είναι ο kenny barlow θα κάνει...)????

Δε θυμάμαι για να μαι ειλικρινής.Αλλά για κάποιο λόγο το όνομα Πάνκο δεν μου άφησε καλές εντυπώσεις για αυτό και τον έβαλα.
Άβαταρ μέλους
Dark_Shadow
 
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Κυρ 14 Φεβ 2010, 15:17
Τοποθεσία: Νεάπολη

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό free4 » Δευτ 15 Φεβ 2010, 19:45

Dark_Shadow έγραψε:Γεωργίτσης
Πανκο
Κογιαντίνοβιτς
Χαμφρει(τουλάχιστον για εδώ)
Μαρμαρινός


Ντάξει, για τον Φέλιξ Κογιαντίνοβιτς δε νομίζω να ισχύει αυτό..
Επαιξε μερικά πολύ καλά παιχνίδια!

Ο Πάνκο δεν ήταν το πολυβόλο που πήραμε, αλλά επειδή έπαιζε την ίδια θέση με κάποιον άλλον αποφασίστηκε να φύγει προκειμένου να πάρουμε παίκτη για άλλη θέση?
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 15 Φεβ 2010, 20:22

ήταν εκείνη η περίεργη εποχή επί μπάνε με δίδυμο ξένων allen-panko όπου μετά από 5-6 παιχνίδια καταλάβαμε οτι ο allen δεν ήταν άσσος και οτι δεν είχαμε 2 (οπότε διώξαμε τον panko, ο οποίος ξαναλέω οτι, σήμερα, βάσει αριθμών είναι ο 3ος καλύτερος παίκτης της acb...). καλά δεν τα θυμάμαι??
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10602
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό nick_shortjohn » Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:03

Κανείς τον Χένιακ;;;
Θεέ μου δώσε μου, λιγάκι υπομονή,
γιατί αν μου δώσεις δύναμη, θα τα γαμήσω όλα!
Άβαταρ μέλους
nick_shortjohn
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Δευτ 21 Απρ 2008, 02:59
Τοποθεσία: Εις το επέκεινα...

Re: Μπάσκετ ΠΑΟΚ Χειρότερη Πεντάδα

Δημοσίευσηαπό Dark_Shadow » Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:41

free4 έγραψε:
Dark_Shadow έγραψε:Γεωργίτσης
Πανκο
Κογιαντίνοβιτς
Χαμφρει(τουλάχιστον για εδώ)
Μαρμαρινός


Ντάξει, για τον Φέλιξ Κογιαντίνοβιτς δε νομίζω να ισχύει αυτό..
Επαιξε μερικά πολύ καλά παιχνίδια!

Ο Πάνκο δεν ήταν το πολυβόλο που πήραμε, αλλά επειδή έπαιζε την ίδια θέση με κάποιον άλλον αποφασίστηκε να φύγει προκειμένου να πάρουμε παίκτη για άλλη θέση?


Για τον φέλιξ: 31 ποντοι σε 14 παιχνίδια :cry: με 5/8 βολές 1/7 δίποντα 8/35 τρίποντα.

Τώρα για το χένια που είπε ο αδελφός παραπάνω.Όχι τόσο όσο ο Μάγλος :evil:
Άβαταρ μέλους
Dark_Shadow
 
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Κυρ 14 Φεβ 2010, 15:17
Τοποθεσία: Νεάπολη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Π.Α.Ο.Κ. - Ρετρό

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες