7. Donnie McGrath

Re: 7. Donnie McGrath

Δημοσίευσηαπό DamoN » Παρ 11 Φεβ 2011, 20:54

δυστυχως ειναι δυσκολος τραυματισμος..και χρειαζεται υπομονη...
DamoN
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Σάβ 07 Αύγ 2010, 11:54

Re: 7. Donnie McGrath

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Κυρ 13 Φεβ 2011, 01:49

2η επεμβαση λενε...

Τωρα τι να πω??Ακριβως ιδια περιπτωση με Ζλαταν..

Και αυτος ευκολος στους τραυματισμους?Η συγκεκριμενη εγχειρηση ειναι ρισκο?

Αγνοια εχω,οποτε σαν μη ειδικος ,δεν μπορω να ξερω..Αλλα ειναι περιεργο οτι παθαν και οι 2 ακριβως το ιδιο?
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Re: 7. Donnie McGrath

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Κυρ 13 Φεβ 2011, 01:51

όταν παίρνεις παίχτες από το πανέρι κρατάς μικρό καλάθι
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: 7. Donnie McGrath

Δημοσίευσηαπό paok87 » Τετ 16 Φεβ 2011, 20:41

Παραμένει εκτός ο ΜακΓκραθ

Χωρίς τον Ντόνι ΜακΓραθ πραγματοποιήθηκε και την Τετάρτη η προπόνηση του ΠΑΟΚ. Ο Αμερικανός γκαρντ που νιώθει ενοχλήσεις στο ισχίο του έμεινε και πάλι εκτός προετοιμασίας, ενώ αύριο, Πέμπτη, αναμένεται να υποβληθεί σε νέες εξετάσεις οι οποίες και θα καθορίσουν αν ο «Δικέφαλος του Βορρά» θα συνεχίσει της συνεργασία του –ή όχι- με τον παίκτη.

Από την άλλη, κανονικά προπονήθηκε ο Ρόμπερτ Ντόζιερ και όπως όλα δείχνουν θα συνεχίσει να αγωνίζεται με τους Θεσσαλονικείς.

Όσον αφορά στην έρευνα για αντικαταστάτη του Λάζαρου Παπαδόπουλου, δεν υπήρξε κάποια εξέλιξη.

http://www.sport-fm.gr/article/459235
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: 7. Donnie McGrath

Δημοσίευσηαπό DamoN » Τετ 16 Φεβ 2011, 20:55

μου ειπε οτι ποναει πολυ και δεν ξερει ακομα τι θα κανει.....
DamoN
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Σάβ 07 Αύγ 2010, 11:54

Re: 7. Donnie McGrath

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 03 Μαρ 2011, 17:58

Υπέγραψε προσύμφωνο ο ΜακΓκράθ

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοίνωσε την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας της με τον Αμερικάνο γκαρντ, αλλά και την συμφωνία των δύο πλευρών για συνεργασία με την έναρξη της νέας σεζόν
0 σχόλια Σχολιάστε 0 σχόλιο

Ο Ντόνι ΜακΓκραθ έλυσε το συμβόλαιο του αλλά όπως σας είχε ενημερώσει εδώ και καιρό το olaPAOK.gr θα συνεχίσει να φορά την φανέλα του ΠΑΟΚ και την νέα σεζόν. Μάλιστα με σημερινή της ανακοίνωση η "ασπρόμαυρη" ΚΑΕ γνωστοποίησε πως ο Αμερικανός υπέγραψε προσύμφωνο με την ομάδα για την επόμενη αγωνιστική χρονιά.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΚΑΕ ΠΑΟΚ:

"Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τον καλαθοσφαιριστή Donnie Mc Grath. Με δεδομένο ότι ο τραυματισμός του Mc Grath απαιτεί νέα επέμβαση, η οποία με απόφαση του καλαθοσφαιριστή θα πραγματοποιηθεί στις ΗΠΑ και δεν θα μπορέσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του στην ομάδα ως το τέλος της φετινής σεζόν, οι δύο πλευρές αποφάσισαν από κοινού την λύση της συνεργασίας τους.

Παράλληλα όμως και καθώς ήταν κοινή επιθυμία για να υπάρξει νέα συνεργασία για την σεζόν 2011-12, η ΚΑΕ ΠΑΟΚ και ο Donnie Mc Grath υπέγραψαν προσύμφωνο συνεργασίας για την επόμενη αγωνιστική περίοδο. Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ευχαριστεί τον Donnie Mc Grath για τις υπηρεσίες που προσέφερε ως τώρα στην ομάδα και περιμένει να επιστρέψει υγιής για την επόμενη σεζόν."

"Λύπη για φέτος, ενθουσιασμός για του χρόνου"

Ο Ντόνι ΜακΓκραθ μιλώντας στο στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας είπε: "Είμαι στεναχωρημένος γιατί δέθηκα με τον ΠΑΟΚ και αγάπησα αυτή την ομάδα και σε καμία περίπτωση δεν περίμενα αυτή την εξέλιξη. Ηθελα να μείνω ως το τέλος της χρονιάς και να παίξω για να βοηθήσω την μεγάλη προσπάθεια της ομάδας, τους συμπαίκτες μου, τον προπονητή και όλα τα μέλη του επιτελείου, αλλά τα πράγματα δεν έρχονται πάντα όπως τα θέλεις. Δυστυχώς ήρθε αυτός ο τραυματισμός, προσπάθησα να τον ξεπεράσω με τη βοήθεια των ανθρώπων του ΠΑΟΚ, αλλά πρέπει να κάνω νέα εγχείριση και αναγκαστικά πρέπει να επιστρέψω στις ΗΠΑ.

Πιστεύω ότι η ομάδα θα πάει καλά. Είμαστε μία ομάδα που δούλεψε πολύ και εύχομαι σε όλους καλή επιτυχία ως το τέλος της σεζόν. Θέλω να επικεντρωθώ στην αποθεραπεία μου. Είμαι πολύ ενθουσιασμένος που θα συνεχίσω και τη νέα χρονιά στον ΠΑΟΚ. Περιμένω με ανυπομονησία να επιστρέψω γιατί υπάρχει η βάση στην ομάδα, είμαι πολύ ευχαριστημένος από την μέχρι τώρα συνεργασία μου με τον ΠΑΟΚ και εύχομαι η νέα χρονιά να είναι χωρίς ατυχίες για να δώσω κι εγώ ότι περισσότερο μπορώ για την ομάδα".
http://olapaok.gr/basket/ypegrapse_pros ... 95120.html
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης