4. Rawle Marshall

Re: 4. Rawle Marshall

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Κυρ 10 Ιούλ 2011, 17:23

Ρε ψηλέ πλάκα μας κάνεις? Έφυγες σαν πρώτος σκόρερ του ελληνικού πρωταθλήματος και μου πας στο Καζακστάν?
Α ρε καταραμένο χρήμα. Τέσπα από τη στιγμή που έφυγες δε με ενδιέφερε που θα καταλήξεις αλλά όχι και εκεί ρε γιάνκη.
Μη αγωνιστικό χάιλαιτ η σκηνή που δε δίνεις στο βρωμοσκούληκο την πετσέτα να σκουπιστεί.

Προσέφερες τα μέγιστα, είχες φαρμακερό σουτ και σε ευχαριστώ θερμά πάντως για όσα έκανες φέτος. Θα μπορούσες να γίνεις πουλέν. Εις το επανιδείν.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: 4. Rawle Marshall

Δημοσίευσηαπό nickzark » Δευτ 11 Ιούλ 2011, 13:44

Ναι ρε συ.στο Καζακσταν??καθολου προσωπικοτητα??δεν το ενδιαφερει??
Άβαταρ μέλους
nickzark
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 18:50

Re: 4. Rawle Marshall

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Δευτ 11 Ιούλ 2011, 13:50

κλειδωνει και αυτος σημερα ενημερτικα... 8-)
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: 4. Rawle Marshall

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 11 Ιούλ 2011, 14:40

άντε αφού κλειδώνει να γράψουμε 2 λογάκια. απαραίτητος για ομάδες που θέλουνε σκορ, ιδανικός για να παίρνει τη μπάλα στα χέρια του και να εκτελεί όποτε αυτός κρίνει (σχεδόν πάντα με πρόσωπο προς το καλάθι), μάστορας του isolation, πολύ καλός σουτέρ και καλά πατήματα (όταν ήθελε), μέτριος στο ball handling, μεγάλο wingspan που του επέτρεπε να κάνει κλεψίματα (κυρίως) στην κορυφή της ζώνης του μαρκόπουλου, όχι κακός περιφερειακός αμυντικός αλλά κακός rebounder. μυστήρια προσωπικότητα την οποία ο coach κατάλαβε πολύ άμεσα, του δωσε τη μπαγκέτα (σε αντίθεση με τον coach της villeurbanne) και τα αποτελέσματα φάνηκαν στο γήπεδο. στο παρα πέντε νομίζω γλύτωσε (και εμείς μαζί) τα χειρότερα στο να επαναλάβει το κατόρθωμά του στην Κροατία (χαστούκι στον Καλαιτζή, αψιμαχίες στους αγώνες με συμπολίτη και άλλα). Ηταν σχεδόν πάντοτε εκεί, πάντα προσπαθούσε και στα καλά και στα άσχημα. Δεν ήταν το "απόλυτο τριάρι" αλλά quand meme, δεν θα τον ξεχάσουμε ποτέ γι αυτή την υπέροχη χρονιά που είχαμε ως σωματείο. Καλά κρύα στο μακρινό Καζακστάν rawle!!!!!

Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 4. Rawle Marshall

Δημοσίευσηαπό kk74 » Δευτ 11 Ιούλ 2011, 15:01

τετοιο σκορερ ειχαμε να δουμε στην ομαδα απο την εποχη του μπιλ εντουαρτς.εγω τον ηθελα και φετος αλλα.....να εισαι καλα μαρσαλ...καλη τυχη!
kk74
 
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Τρί 19 Ιαν 2010, 19:09

Re: 4. Rawle Marshall

Δημοσίευσηαπό PaOkArAsIrAkLiO » Δευτ 11 Ιούλ 2011, 15:18

Με στεναχωρει πολυ η αποχωρηση του.Τετοιον παικτη επρεπε να τον κρατησουμε παση θυσια! Ελπιζω να μην λειψει μεσα στη χρονια.
Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι Π.Α.Ο.Κ. και πρέπει να παίζει σαν Π.Α.Ο.Κ.
Βαριά βαριά του Π.Α.Ο.Κ. η φανέλα...
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
PaOkArAsIrAkLiO
 
Δημοσιεύσεις: 2003
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιαν 2010, 18:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 4. Rawle Marshall

Δημοσίευσηαπό kostasff » Δευτ 11 Ιούλ 2011, 16:10

Είμαι ο μοναδικός που δεν θα μου λείψει καθόλου? Πρώτος σκόρερ αλλά και 160ος (ή κάπου εκεί αν θυμάμαι καλά) στα ποσοστα 2 πόντων, αρκετές ικανότητες αλλά μέτριο δεύτερο γύρο (σε σχέση με τον πρώτο). Ο ντοζιερ του έδειξε πότε πρέπει να παίζει... (play off). Κατα τα άλλα τον ενδιέφερε το υψηλό επίπεδο....
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: 4. Rawle Marshall

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Δευτ 11 Ιούλ 2011, 16:20

καλη συνεχεια στην καριερα σου...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης