Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του πρωταθλήματος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό theodorosstefan » Κυρ 15 Δεκ 2019, 21:26

Τσ@που και στο άθλημα σας κολογριες
Άβαταρ μέλους
theodorosstefan
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευτ 29 Δεκ 2014, 00:21

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 15 Δεκ 2019, 22:53

hasio_john έγραψε:Πόσο κόμπλεξ αυτές οι γριές ρε πστ μου ..., πραγματικά θα ντρεπόμουν να περπατήσω στον δρόμο!



Να μην ντρέπονται.


ΝΑ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ!

ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΙ ΚΑΡΙΟΛΗΔΕΣ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΤΕ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΗΣ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ!! ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΟΥ ΝΑΣΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥΣΤΟΓΡΙΕΣ!! ΓΑΜΩ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΦΤΥΝΑΝ!


Θα τον ξαναδείτε τον Τακουρίδη μπροστά σας...και ο Τακουρίδης δεν είναι Εφραιμίδης, να τον φτύνετε και την άλλη χρονιά να φοράει μπλε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Odi » Κυρ 15 Δεκ 2019, 22:55

Συγνώμη,αλλά ποιος είναι ο Κώστας που μαζί με τον Θανάση (Κατσαρή) υποθέτω, δεν θέλουν τίτλους,αλλά θέλουν να κάνουν δουλίτσες;

Επί Κατσαρή στον ΑΣ δεν έχει κατακτήσει το βόλει και τα έξι τρόπαια του; Τελικά τώρα που το πήραμε το ματς θέλουν τίτλους;

Τι σπόντες είναι αυτές; Μπορεί να βγει κάποιος να μου εξηγήσει κ εμένα γιατί δεν καταλαβαίνω;

Πουστόγριες καταραμένες ο παίκτης είναι κάτω κ εσείς του βρίζετε τη μάνα.. Γ@μημένοι κ@ριόληδες πεντακόσιοι έχετε μείνει όλοι κ όλοι άντε να εξαφανιστείτε κ εσείς να ξεβρομίσει ο τόπος.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Κυρ 15 Δεκ 2019, 23:19

Δεν ξέρω odi. Εγώ που έκανα την ίδια ερώτηση πριν από ένα μηνα άκουσα ότι είμαι χθεσινος στο βόλλευ και....αυτό.
Πάντως σήμερα που είμαστε πρώτοι στη βαθμολογία πρέπει να έχουν πένθος στον ΑΣ αφού έχουν στήσει το πρωτάθλημα να το πάρει ο δαφνοτσιμπο€κωμενος.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 15 Δεκ 2019, 23:21

Καλό αφανισμό γριές πουτανες. Μία ζωή πουτανες..
Μια ζωή καημένες και καταραμένες
Μια ζωη βγαζουν Κομπλεξ
Διώξτε τη Συχαμενη ομάδα από όλα τα αθλήματα κομπλεξικες γριές
Κρίμα πάντως και περαστικά στον Τακουριδη!
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6628
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Descartes » Κυρ 15 Δεκ 2019, 23:27

Το φύλλο αγώνος έκλεισε, αναμένουμε επιβεβαίωση των 3 βαθμών για το παιχνίδι με τους ελεηνους.

Πολύ καλός ο Ιλινιχ. Στο τέλος ο ακραιοςεπαιζε διαγώνιος και ο διαγώνιος κεντρικός.

:pano: :pano: :pano: :pano:
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Κυρ 15 Δεκ 2019, 23:39

Κάντε τα παιδιά σας κόκκινα αλλιώς θα βγουν τουρκάκια. Ξέρετε εσείς.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 823
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 15 Δεκ 2019, 23:49

Descartes έγραψε:Το φύλλο αγώνος έκλεισε, αναμένουμε επιβεβαίωση των 3 βαθμών για το παιχνίδι με τους ελεηνους.

Πολύ καλός ο Ιλινιχ. Στο τέλος ο ακραιοςεπαιζε διαγώνιος και ο διαγώνιος κεντρικός.

:pano: :pano: :pano: :pano:



1 εβδομάδα εκτός. Ξανά μανά σπόντες, χωρίς βάση και εξήγηση.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 16 Δεκ 2019, 01:47

Besuch 2 έγραψε:Δεν ξέρω odi. Εγώ που έκανα την ίδια ερώτηση πριν από ένα μηνα άκουσα ότι είμαι χθεσινος στο βόλλευ και....αυτό.
Πάντως σήμερα που είμαστε πρώτοι στη βαθμολογία πρέπει να έχουν πένθος στον ΑΣ αφού έχουν στήσει το πρωτάθλημα να το πάρει ο δαφνοτσιμπο€κωμενος.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πραγματικά κατηγορησε για λάθος κινήσεις και θα έχεις και δίκαιο, άλλα όχι να λέμε αυτές τις χαζομάρες...

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 16 Δεκ 2019, 04:11

Ο δεληκώστας έδωσε την εξήγηση για την αλλαγή φαν ντάικ στο 3ο σετ μιας και είπε ότι είχε πάθει τροφική δηλητηρίαση..τώρα τα υπόλοιπα είναι ιστορίες για αγρίους.. Η ομάδα θέλει οπωσδήποτε κεντρικό, ειδικά μετά το σοβαρό τραυματισμό του Τακουρίδη..Και ας κρίνουν αν μπορεί να αντεπεξέλθει ο ολλανδός μέχρι τέλους..
Γριες κομπλεξικές, μια ζωή τα ίδια κάνετε γι αυτό και η ομάδα σας θα ξαναβρεθεί στα τάρταρα. Ο παίκτης κάτω σφαδάζει στους πόνους και σεις βρίζετε το σπίτι και τη μητέρα του..Ακόμα πιο κατάπτυστη και η ανακοίνωση της διοίκησης τους αργότερα που δείχνει και το επίπεδο τους..
Ψυχάρα τακουρίδη περαστικά εύχομαι να γυρίσεις ακόμα πιο δυνατός.. Η ομάδα οφείλει να τον στηρίξει μέχρι να επανέλθει. Παίκτης με ψυχή παίκτης που τα δίνει όλα..
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2691
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό left back » Δευτ 16 Δεκ 2019, 12:18

Δεύτερη συνεχόμενη μεγάλη εμφάνιση από Ίλινιχ, φαίνεται να ανεβαίνει.
Εκτος από κεντρικό και ίσως διαγώνιο, θέλουμε και πασαδόρο, νομίζω είναι φανερό το πρόβλημα στην πάσα.
Υγ. 1 Τακού ψυχάρα περαστικά.
Υγ. 2 Αυτός ο Προύσαλης πάντα έτσι ήταν ή από τότε που γύρισε στον Ηρακλή;
left back
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Σάβ 10 Αύγ 2019, 13:12

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 16 Δεκ 2019, 13:52

Ανακοίνωση Πουστόγριας:

Δυστυχώς για ακόμα μια φορά γίναμε μάρτυρες μιας ανίκανης και άθλιας διαιτησίας η οποία σαν να ήταν σε διατεταγμένη υπηρεσία οδήγησε με τις αποφάσεις της στην οριστική διακοπή του αγώνα.

Αλήθεια κύριοι της ΚΕΔ με ποιο κριτήριο επιλέξατε ως Α' διαιτητή τον κ. Μυλωνάκη ο οποίος ποτέ δεν διαιτήτευσε στο γήπεδο της Μίκρας, είναι παντελώς άσχετος με τις ιδιαιτερότητες του συγκεκριμένου ντέρμπι και ο οποίος επιλεκτικά και επιδεικτικά καθόλη τη διάρκεια του αγώνα αγνοούσε τις προκλήσεις των παικτών του Παοκ (έτσι το έγραψαν, δεν το αλλάζω για να το δείτε) και του γενικού αρχηγού του κ. Αχιλλέα Τζήκα προς τον κόσμο της Πουστόγριας με αποκορύφωμα τις κατ' επανάληψη μούντζες και άσεμνες χειρονομίες προς τους φιλάθλους της Γριάς.

Εις επίρρωσιν όλων των παραπάνω υπάρχει και το σχετικό βίντεο. Ο εν λόγω διαιτητής ζήτησε την εκκένωση της κερκίδας στην οποία βρίσκονται οι οργανωμένοι οπαδοί του Γριακλή προκειμένου να συνεχιστεί ο αγώνας, ενώ την ίδια στιγμή ο παίκτης του Παοκ κ. Τακουρίδης απωθούσε βιαίως τον Β' διαιτητή του αγώνα κ. Γεωργιάδη που επιχειρούσε να τον συνετίσει ώστε να σταματήσει τις άσεμνες χειρονομίες προς τους φιλάθλους της Σατανόγριας και γι' αυτό το γεγονός υπάρχει βίντεο που το επαληθεύει.

Παρόλα αυτά ο πρόεδρος του ΤΑΑ Σατανόγρια αρνήθηκε την εκκένωση της εξέδρας λέγοντας στον κ. Μυλωνάκη πως εδώ και 20 χρόνια το συγκεκριμένο πέταλο δεν έχει αδειάσει και δεν πρόκειται να αδειάσει ποτέ.

Κατόπιν τούτου ο διαιτητής αποφάσισε την οριστική διακοπή του αγώνα ανακηρύσσοντας κατά αυτόν τον τρόπο νικητή τον Παοκ στα «Χαρτιά». Ο Γριακλής κύριοι έχει μάθει να κερδίζει τα παιχνίδια ΜΕΣΑ στους αγωνιστικούς χώρους και ΟΧΙ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ. Πράγμα που το έχει αποδείξει και το αποδεικνύει.

Απορούμε με την επιλεκτική ευαισθησία της διαιτησίας η οποία στον περσινό αγώνα Παοκ- Γριά ενώ υπήρξε ρατσιστική επίθεση είς βάρος του παίκτη μας κ. Μπάιρον Φέργκιουσον και εκατοντάδες φτυσίματα και λεκτικοί προπηλακισμοί δεν διεκόπη το παιχνίδι.

Αλήθεια στο περσινό παιχνίδι βάζελος - Γριέντζω όταν από την πλευρά των οπαδών του βάζελου άναψαν (6) καπνογόνα και υπήρξε 35 λεπτή διακοπή του αγώνα δεν ζητήθηκε η εκκένωση του γηπέδου.

Αλήθεια γιατί στο σημερινό αγώνα βάζελου - γαύρου που συνέβησαν αίσχη δεν ζητήθηκε η εκκένωση του γηπέδου.

Επομένως κύριοι θα μας επιτρέψετε να θεωρήσουμε πως λειτουργείτε με δύο μέτρα και δύο σταθμά κατά το δοκούν.

Ζητάμε, λοιπόν, έως την Τετάρτη 18/12/19 η επιτροπή πρωταθλήματος να ορίσει την επανάληψη του αγώνα με διαιτησία 50 - 50. Σε διαφορετική περίπτωση σας δηλώνουμε πως δεν είμαστε διατεθειμένοι να συνεχίσουμε να συμμετέχουμε σε αυτό το άθλιο, γελοίο και αναξιοπρεπές πρωτάθλημα.

ΦΟΝΙΑΔΕΣ 1908
111 χρόνια Αξιοπρέπειας, Ιστορίας και Αγώνων Εκτός Κατεστημένων

Το ΔΣ
ΤΑΑ ΓΡΙΑ



ΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΒΙΝΤΕΟ, ΔΕΙΤΕ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΕ:









ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ ΠΟΥΣΤΟΓΡΙΕΣ
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Δευτ 16 Δεκ 2019, 14:46

Εδώ νεκρό υποτίμησαν, θα διστάσουν να συκοφαντήσουν ζωντανό; Αυτός είναι ο μπλε.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 823
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό potamda » Δευτ 16 Δεκ 2019, 15:59

Τελικά δυστυχώς επιβεβαιώθηκαν οι προβλέψεις.
Ολική ρήξη αχίλλειου τένοντα. 4-6 μήνες εκτός, ουσιαστικά καλό Σεπτέμβρη- Οκτώβρη!
Περαστικά παιχταρά, καλή δύναμη στον αγώνα σου!


ΥΓ. Η συμπεριφορά των γριών είναι πραγματικά εμετική, όχι σε αθλητικό, σε ανθρώπινο επίπεδο...
Καλό αφανισμό είπαμε;
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5167
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Volley: αγώνες & νέα 2019 - 2020

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 16 Δεκ 2019, 16:25

Περαστικά Τακουρίδαρε :pano:
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15450
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες