Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του πρωταθλήματος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό george188 » Τρί 29 Μάιος 2018, 12:13

goran 64 έγραψε:Για τον προκλητικότατο Φιλίπποφ λέω, που σαν χαρακτήρας μακάρι να μοιαζε στο μικρό δαχτυλάκι τον Κουρνέτα!

Aαα οκ συγνώμη! Κοίτα τον θυμάμαι ιδιαίτερα παθιασμένο και ίσως ξέφυγε σε κάποια φάση αλλά είχε τσαμπουκά όπως λέει ο Ζάντος. Προκλητικό θεωρώ τον βλάκα τον Ανδρεάδη που αν και περασε πέρυσι απο την ομάδα πουλούσε πάλι τρέλα φέτος στο παλατάκι.
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 29 Μάιος 2018, 12:13

Τον είδαμε τον τσαμπουκά τον γνήσιο Ζαντέ, πέρσι, τέτοιον καιρό περίπου, από πολλούς μάλιστα δικούς μας παίχτες, κάτω στο εξοχικό μας, στου Ρέντη...Εκεί που τους δώσαμε και κατάλαβαν και μας πετούσαν πλακάκια... :twisted:
Άλλο τσαμπουκάς κι άλλο πρόκληση όμως, με γκριμάτσες, χειρονομίες και θεατρινισμούς "για τα μάτια του κόσμου"!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 29 Μάιος 2018, 14:00

Άρα και ο Garcia προκλητικός ήταν/είναι...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 29 Μάιος 2018, 14:13

Ελπίζω να τρολάρεις... :mrgreen:
Ο Γκαρσία και να έγινε προκλητικός κάποιες φορές, ποτέ δεν το κανε αναίτια, αφού πάντα προηγουμένως είχε αδικηθεί-ληστευτεί και αντιδρούσε...Ετούτος, που ήταν πρωταγωνιστής στην ομάδα-σύμβολο της εγκληματικής οργάνωσης ΚΑΙ στο volley, σε ανέπαφο άθλημα, ποια αιτιολογία είχε να προκαλεί αντιπάλους, παίχτες και οπαδούς?

Εκτός κι αν εννοείς εκείνον τον προπονητή-ηθοποιό του gay, οπότε θα συμφωνήσω πάραυτα... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 29 Μάιος 2018, 14:25

Ο Fillipov δεν είναι Ανδρεάδης. Ναι, είναι γαύρος, αλλά πιστεύω ότι θα τιμήσει το ψωμί του. Όπως είδαμε πχ να το τιμά ο Ταπούτος σε εμάς, ή ο Σαλπιγγίδης στον βάζελο..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 29 Μάιος 2018, 14:27

Έτερον εκάτερον με το θέμα του προκλητικού (έως τώρα) χαρακτήρα του, στον οποίο αναφέρθηκα μόνο... ;)
Αν με ρωτάς, θα ήθελα κάποιον καλύτερο του, στην θέση που πέρασε πρόσφατα ένας Βασίλης Κουρνέτας... :shock:
Είναι βλέπεις κι εκείνα τα προβλήματα που είχε στην μέση.............................. :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 29 Μάιος 2018, 14:36

Καλά, εννοείται ότι εχθρός του καλού είναι το καλύτερο!

Εγώ θα ήθελα και τον Mateo Paris, που είναι και ΠΑΟΚτσάκι... Πασαδόρος της Σύρου πριν 2-3 χρόνια, έκανε και μια κόρη με την Ελληνίδα σύντροφό του.. Μέχρι φέτος ήταν στην πατρίδα του, στην Ιταλία.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 29 Μάιος 2018, 14:47

Μην σε πω ότι τον προτιμούσα κι εγώ τον Πάρις απ τον Φιλίπποφ... :)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τρί 29 Μάιος 2018, 19:35

Για να βάζουμε κάποια πράγματα στη θέση τους.

Ο πατέρας του Φιλιποφ είναι βετεράνος και παλιά μεγάλη δόξα του Παναθηναϊκου.

Ο Ντιμα ήταν στα εφηβικά του Παναθηναϊκου πέρασε από μικρές ομάδες και πηγε 20 χρόνων στον ΟΣΦΠ. ΔΕΝ είναι γαύρος, έχει χειριστες σχέσεις με τον Παναθηναϊκό και από πέρσι και με τον οσφπ.

Δεν υπάρχει καλύτερος Ελληνας πασαδορος από τον Φιλιποφ και τον Τερζή.

Μακάρι να έρθει ο Φιλιποφ και να λύσουμε το πρόβλημα με τον πασαδόρο για τα επόμενα 10 χρόνια.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό Disharmonic » Τρί 29 Μάιος 2018, 21:39

painkiller4 έγραψε:Λοιπόν έτσι όπως γράφεται από όλους ήδη έχουν κλείσει ο Χιμενεζ με τον Φιλιποφ. Λογικά θα έχουμε πάλι τον ίδιο αριθμό ξένων δηλαδή 4.
Και κατα τα φαινόμενα πλησιάζουμε κοντά στην πρόσληψη του Μουστακιδη για τον πάγκο της ομάδας. Αναμένουμε τις προσεχείς ημέρες για περαιτέρω εξελίξεις.

O Μουστακίδης είχε 3 παίκτες μας στη καλύτερη ομαδα του πρωταθλήματος και το Ριτση καλύτερο προπονητή. Μόλις το είδα κατάλαβα οτι θέλει πολυ να μας αναλάβει http://www.sdna.gr/volei/volley-league/ ... ai-ethniko :D
Άβαταρ μέλους
Disharmonic
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:04

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό potamda » Τρί 29 Μάιος 2018, 21:50

Υπάρχει αμοιβαίο φλερτ από πέρσι...
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5126
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 30 Μάιος 2018, 07:40

Ο Φιλίποφ είναι μια χαρά. Λύνει και το θέμα των ξένων, ώστε να αποκτήσουμε ξένο κεντρικό.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 30 Μάιος 2018, 11:43

ο σαφρα μενει;
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό Hermann » Τετ 30 Μάιος 2018, 11:55

Αν έμενε πιστεύω θα 'βγαινε κάποιος να το πει. Για να μη βγαίνει μάλλον όχι.
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3481
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γενικά νέα για το βόλλεϋ

Δημοσίευσηαπό Disharmonic » Παρ 01 Ιουν 2018, 09:49

Βλέπω οι 2 καλύτεροι του γαύρου ήδη έφυγαν. Γενικά δύσκολα φέτος να πάρουν χορηγία από το βαπόρι. Οπότε δεν αποκλείεται βασικός μας αντίπαλος να είναι ο βάζελος του τρακη.
Άβαταρ μέλους
Disharmonic
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:04

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες