Βόλλεϋ 2017/18

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του πρωταθλήματος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 28 Ιουν 2017, 20:07

αμα εχουμε τον γνωστο γκομεζ στην ομαδα θα ειμαστε ανταγωνιστικοι
θελουμε παντως και εναν ακραιο παιχταρα
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Τετ 28 Ιουν 2017, 20:37

ΑΔΕΡΦΕ Βασίλη,

μη τα παίρνεις επί προσωπικού και εγώ προσωπικά δεν αρπάζομαι εύκολα... Ο καθένας έχει την άποψή του φυσικά... Αλλά σε αυτό το τμήμα, με αυτά που έχει πετύχει και με αυτά που έχει ακούσει εγώ θα βάζω μπροστά το τομάρι μου... Πέρσι με τα έκαναν ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ με τον Αγκάμεζ... Πέρσι δηλαδή δεν είχαν μεγαλύτερο μπάτζετ;

Πριν πάρουν αυτόν τον πασαδόρο πήγαν να κλείσουν άλλον δεν θυμάμαι τώρα το όνομά του... Μπαίνω στο φόρουμ και βλέπω μηνύματα για τον τρομερό πασαδόρο που πήρε ο gay που τελικά αποδείχθηκε Μποκανί του Βόλεϊ και δεν έκλεισε ποτέ...

Δεν έχουν κλείσει τα ρόστερ, κάτσε να τους δούμε και live και μετά έχουμε καιρό να τα πούμε...

Υ.Γ. Φτάνει πια με τον υπερπαίκτη Στεφάνου... Το καλύτερο @ουτανάκι μας είναι...

Υ.Γ.1 Τώρα όσο αναφορά τα μπάτζετ δεν γνωρίζω άρα δεν έχω και γνώμη... Το μόνο που γνωρίζω είναι ότι με μικρότερο μπάτζετ και με κάτι διαιτησίες ΤΡΑΓΙΚΕΣ (μη τα ξεχνάμε αυτά το άθλημα αλλάζει αλλά τα κοράκια είναι τα ίδια) πάω για το 4ο συνεχόμενο πρωτάθλημα... Μακάρι να έρθει, μακάρι να τα πάρουμε όλα... Δεν με ενδιαφέρει τι κάνει ο γαύρος αλλά συμφωνώ ότι χρειαζόμαστε έναν ακραίο που θα κάνει την διαφορά όχι στην Ελλάδα κλάιν αλλά στην Ευρώπη...
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Vasilis pap » Τετ 28 Ιουν 2017, 20:57

Όντως το χρειαζόμαστε πόλη αυτό με τον ακραίο γιατί στην Ελλάδα στέριωσε π.χ. και ο μετριοτατος Χιμένεθ που στην Ιταλία πέρασε και δεν ακούμπησε . Θα δούμε . Υπομονή.

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Vasilis pap
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Σάβ 30 Απρ 2016, 12:14

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Τετ 28 Ιουν 2017, 21:44

Δεν ξέρω αν μπορέσει ο Γκόμεζ να επανέλθει 100%, δεν ξέρω αν θα τα καταφέρει να επιστρέψει αλλά από την διοίκηση έκαναν και κάνουν το σωστό... Τον περιμένουν... Δεν είναι τυχαίος παίκτης... Δεν χρειάζεται να το αναλύσω... Τέτοιοι παίκτες χρειάζονται και την ανάλογη αντιμετώπιση...

Πάμε στον γαύρο... Τεράστια κλάσης παίκτης ο Αγκάμεζ... Και πως το χειρίστηκαν το θέμα μετά την απώλεια του πρωταθλήματος;;; Πως τον αντιμετώπισαν;;; Γιατί δεν τον κράτησαν στο ρόστερ;;; Δεν χωράει στο ρόστερ που θα κάνουν ο Αγκάμεζ;;; :lol:

ΛΙΓΟ ΤΣΙΠΑ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ!!!
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό koulis4 » Τετ 28 Ιουν 2017, 22:20

Odi έγραψε:
koulis4 έγραψε:Ε κατεβα με κανα χιμενεθ ακραιο και πανε να κοντραρεις το γαυρο..Δεν ειναι καθε χρονο πασχαλια να κατεβαινεις με πολυ μικροτερο μπατζετ και να σηκωνεις την κουπα. Επισης δεν εχει καμια σχεση γαυρος με κοκκινακη βασικο ακραιο και στιβαχτη πασαδορο και αυτους που εφερε φετος. Και δεν εχει καμια σχεση ο προπερσυνος γκομεζ με τον προπερσινο σαφρανοβιτς και τον προπερσυνο χιμενεθ.
Αυτο που με ενοχλει περισσοτερα απολα ειναι τα παχια λογια που ακουστηκαν φετος οτι κανουμε ομαδα για Ευρωπη και οτι θα αυξηθει το μπατζετ και παει λεγοντας..
Μακαρι να μας ξευτιλισει η διοικηση και να φερει δυνατο ακραιο. Με Χιμενεθ ομως δεν πας πουθενα. Παικτης που εφυγε νυχτα στην πρωτη του χρονια στην ιταλια στην οποια καταφερε να στεριωσει μεχρι κ ο Φραγκος με τον Κουμεντακη. Οποιος δεν τα βλεπει αυτα μαλλον δεν ξερει απο βολευ..
Και τα περσυνα δωρα του γαυρου να φαει δυο θεσεις ξενων σε κεντρικους αποτι φαινεται πεθαναν.


Post γεμάτο υποθέσεις, χωρίς καμία βάση ως τώρα, με μηδενισμό των επιλογών της διοίκησης που έχει τρία σερί χρόνια τον ΠΑΟΚ πρωταθλητή και ταυτόχρονη αποθέωση των επιλογών του γαύρου.

Πέρυσι διαβάζαμε για τον διαστημικό Αγκάμεζ, τον τρομερό "πύργο" Άθος Κόστα, το "πυροβόλο" Τσούπκοβιτς κλπ κλπ.Φέτος διαβάζουμε για τις φετινές τρομακτικές του μεταγραφές. Κάθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια.


Το δικο μου ποστ ειναι γεματο υποθεσεις ενω το δικο σου βασιζεται στο εξης ατρανταχτο επιχειρημα: Ειμαι ΠΑΟΚ, θα το παρω ξανα. Οκ..Αν εχεις να πεις κατι για βολευ παιχτικα μπορουμε να το συζητησουμε. Εγω ειπα οτι ο πασαδορος π φεραμε ειναι πολυ καλος. Αλλα αυτοι φερανε καλυτερο..Τι να κανουμε δηλαδη. Μετα κραζουμε τους Αθηναιους που μας λενε κομπλεξικους.
Πες μας που ειναι η υπερβαση π μας ειπε η διοικηση οτι παμε για πορεια στην Ευρωπη και η αυξηση μπατζετ. Το οτι ψαχνουμε ακραιο με 80-100 χιλιαρικα και για λαυρακια απτη λατινικη αμερικη δν το λεω εγω, το λενε ολα τα ρεπορταζ. ΕΙναι κ αυτοι χαζοι δεν ξερουνε, ειναι κακοπροαιρετοι ολοι αντιπαοκτσηδες..
koulis4
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Κυρ 13 Νοέμ 2016, 11:31

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Hermann » Τετ 28 Ιουν 2017, 23:13

Φίλε δε ξέρουμε αν ψάχνουμε όντως παίκτες με 80 χιλιάρικα. Ας μη πιστεύουμε τα νούμερα που ακούγονται. Ας δούμε πρώτα τη δική μας κίνηση και μετά να προβληματιστούμε, μαζί σου και γω. Αλλά ας περιμένουμε να δούμε ολοκληρωμένα τα ρόστερ πρώτα ;)
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3488
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 28 Ιουν 2017, 23:25

παιδες πηραν πασαδορο,αλλα τον αγκαμεζ τον αφησαν

μηντ ο ξεχναμε
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Hermann » Τετ 28 Ιουν 2017, 23:27

Καλά ο Αγκάμεζ έφυγε επειδή είναι φλώρος. Άκουγα και μία εκπομπή που κάνανε τα παιδιά στη σελίδα PAOK VC και τους είχαν πει λένε από παλιότερα ακόμη όταν ήταν στον παο πως άμα δε του πήγαινε το παιχνίδι όπως ήθελε κόλλαγε, δε τράβαγε.
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3488
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Vasilis pap » Τετ 28 Ιουν 2017, 23:37

Βέβαια για την απώλεια του πρωταθλήματος οι γαύροι μόνο τον αγκαμεζ δεν πρέπει να λένε γιατί αυτός τους κουβάλησε. Αλλά αυτοί γενικα δεν ξέρουν να χάνουν. Σε όλα τα αθλήματα.. σκατοφαρα είναι

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Vasilis pap
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Σάβ 30 Απρ 2016, 12:14

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Τετ 28 Ιουν 2017, 23:46

koulis4 έγραψε:
Odi έγραψε:
koulis4 έγραψε:Ε κατεβα με κανα χιμενεθ ακραιο και πανε να κοντραρεις το γαυρο..Δεν ειναι καθε χρονο πασχαλια να κατεβαινεις με πολυ μικροτερο μπατζετ και να σηκωνεις την κουπα. Επισης δεν εχει καμια σχεση γαυρος με κοκκινακη βασικο ακραιο και στιβαχτη πασαδορο και αυτους που εφερε φετος. Και δεν εχει καμια σχεση ο προπερσυνος γκομεζ με τον προπερσινο σαφρανοβιτς και τον προπερσυνο χιμενεθ.
Αυτο που με ενοχλει περισσοτερα απολα ειναι τα παχια λογια που ακουστηκαν φετος οτι κανουμε ομαδα για Ευρωπη και οτι θα αυξηθει το μπατζετ και παει λεγοντας..
Μακαρι να μας ξευτιλισει η διοικηση και να φερει δυνατο ακραιο. Με Χιμενεθ ομως δεν πας πουθενα. Παικτης που εφυγε νυχτα στην πρωτη του χρονια στην ιταλια στην οποια καταφερε να στεριωσει μεχρι κ ο Φραγκος με τον Κουμεντακη. Οποιος δεν τα βλεπει αυτα μαλλον δεν ξερει απο βολευ..
Και τα περσυνα δωρα του γαυρου να φαει δυο θεσεις ξενων σε κεντρικους αποτι φαινεται πεθαναν.


Post γεμάτο υποθέσεις, χωρίς καμία βάση ως τώρα, με μηδενισμό των επιλογών της διοίκησης που έχει τρία σερί χρόνια τον ΠΑΟΚ πρωταθλητή και ταυτόχρονη αποθέωση των επιλογών του γαύρου.

Πέρυσι διαβάζαμε για τον διαστημικό Αγκάμεζ, τον τρομερό "πύργο" Άθος Κόστα, το "πυροβόλο" Τσούπκοβιτς κλπ κλπ.Φέτος διαβάζουμε για τις φετινές τρομακτικές του μεταγραφές. Κάθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια.


Το δικο μου ποστ ειναι γεματο υποθεσεις ενω το δικο σου βασιζεται στο εξης ατρανταχτο επιχειρημα: Ειμαι ΠΑΟΚ, θα το παρω ξανα. Οκ..Αν εχεις να πεις κατι για βολευ παιχτικα μπορουμε να το συζητησουμε. Εγω ειπα οτι ο πασαδορος π φεραμε ειναι πολυ καλος. Αλλα αυτοι φερανε καλυτερο..Τι να κανουμε δηλαδη. Μετα κραζουμε τους Αθηναιους που μας λενε κομπλεξικους.
Πες μας που ειναι η υπερβαση π μας ειπε η διοικηση οτι παμε για πορεια στην Ευρωπη και η αυξηση μπατζετ. Το οτι ψαχνουμε ακραιο με 80-100 χιλιαρικα και για λαυρακια απτη λατινικη αμερικη δν το λεω εγω, το λενε ολα τα ρεπορταζ. ΕΙναι κ αυτοι χαζοι δεν ξερουνε, ειναι κακοπροαιρετοι ολοι αντιπαοκτσηδες..



Μας λένε οι Αθηναίοι κομπλεξικούς;;; :P :P :P μίζερους θα προτιμούσα... ;) ;) ;)
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 28 Ιουν 2017, 23:54

koulis4 έγραψε:
Odi έγραψε:
koulis4 έγραψε:Ε κατεβα με κανα χιμενεθ ακραιο και πανε να κοντραρεις το γαυρο..Δεν ειναι καθε χρονο πασχαλια να κατεβαινεις με πολυ μικροτερο μπατζετ και να σηκωνεις την κουπα. Επισης δεν εχει καμια σχεση γαυρος με κοκκινακη βασικο ακραιο και στιβαχτη πασαδορο και αυτους που εφερε φετος. Και δεν εχει καμια σχεση ο προπερσυνος γκομεζ με τον προπερσινο σαφρανοβιτς και τον προπερσυνο χιμενεθ.
Αυτο που με ενοχλει περισσοτερα απολα ειναι τα παχια λογια που ακουστηκαν φετος οτι κανουμε ομαδα για Ευρωπη και οτι θα αυξηθει το μπατζετ και παει λεγοντας..
Μακαρι να μας ξευτιλισει η διοικηση και να φερει δυνατο ακραιο. Με Χιμενεθ ομως δεν πας πουθενα. Παικτης που εφυγε νυχτα στην πρωτη του χρονια στην ιταλια στην οποια καταφερε να στεριωσει μεχρι κ ο Φραγκος με τον Κουμεντακη. Οποιος δεν τα βλεπει αυτα μαλλον δεν ξερει απο βολευ..
Και τα περσυνα δωρα του γαυρου να φαει δυο θεσεις ξενων σε κεντρικους αποτι φαινεται πεθαναν.


Post γεμάτο υποθέσεις, χωρίς καμία βάση ως τώρα, με μηδενισμό των επιλογών της διοίκησης που έχει τρία σερί χρόνια τον ΠΑΟΚ πρωταθλητή και ταυτόχρονη αποθέωση των επιλογών του γαύρου.

Πέρυσι διαβάζαμε για τον διαστημικό Αγκάμεζ, τον τρομερό "πύργο" Άθος Κόστα, το "πυροβόλο" Τσούπκοβιτς κλπ κλπ.Φέτος διαβάζουμε για τις φετινές τρομακτικές του μεταγραφές. Κάθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια.


Το δικο μου ποστ ειναι γεματο υποθεσεις ενω το δικο σου βασιζεται στο εξης ατρανταχτο επιχειρημα: Ειμαι ΠΑΟΚ, θα το παρω ξανα. Οκ..Αν εχεις να πεις κατι για βολευ παιχτικα μπορουμε να το συζητησουμε. Εγω ειπα οτι ο πασαδορος π φεραμε ειναι πολυ καλος. Αλλα αυτοι φερανε καλυτερο..Τι να κανουμε δηλαδη. Μετα κραζουμε τους Αθηναιους που μας λενε κομπλεξικους.
Πες μας που ειναι η υπερβαση π μας ειπε η διοικηση οτι παμε για πορεια στην Ευρωπη και η αυξηση μπατζετ. Το οτι ψαχνουμε ακραιο με 80-100 χιλιαρικα και για λαυρακια απτη λατινικη αμερικη δν το λεω εγω, το λενε ολα τα ρεπορταζ. ΕΙναι κ αυτοι χαζοι δεν ξερουνε, ειναι κακοπροαιρετοι ολοι αντιπαοκτσηδες..

Συνεχίζεις τις υποθέσεις... Στα φρύδια μου τι λενε οι Αθηναίοι για μας.... Τέταρτο συνεχόμενο και σε όποιον αρέσει.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 29 Ιουν 2017, 00:51

koulis4 έγραψε:
Odi έγραψε:
koulis4 έγραψε:Ε κατεβα με κανα χιμενεθ ακραιο και πανε να κοντραρεις το γαυρο..Δεν ειναι καθε χρονο πασχαλια να κατεβαινεις με πολυ μικροτερο μπατζετ και να σηκωνεις την κουπα. Επισης δεν εχει καμια σχεση γαυρος με κοκκινακη βασικο ακραιο και στιβαχτη πασαδορο και αυτους που εφερε φετος. Και δεν εχει καμια σχεση ο προπερσυνος γκομεζ με τον προπερσινο σαφρανοβιτς και τον προπερσυνο χιμενεθ.
Αυτο που με ενοχλει περισσοτερα απολα ειναι τα παχια λογια που ακουστηκαν φετος οτι κανουμε ομαδα για Ευρωπη και οτι θα αυξηθει το μπατζετ και παει λεγοντας..
Μακαρι να μας ξευτιλισει η διοικηση και να φερει δυνατο ακραιο. Με Χιμενεθ ομως δεν πας πουθενα. Παικτης που εφυγε νυχτα στην πρωτη του χρονια στην ιταλια στην οποια καταφερε να στεριωσει μεχρι κ ο Φραγκος με τον Κουμεντακη. Οποιος δεν τα βλεπει αυτα μαλλον δεν ξερει απο βολευ..
Και τα περσυνα δωρα του γαυρου να φαει δυο θεσεις ξενων σε κεντρικους αποτι φαινεται πεθαναν.


Post γεμάτο υποθέσεις, χωρίς καμία βάση ως τώρα, με μηδενισμό των επιλογών της διοίκησης που έχει τρία σερί χρόνια τον ΠΑΟΚ πρωταθλητή και ταυτόχρονη αποθέωση των επιλογών του γαύρου.

Πέρυσι διαβάζαμε για τον διαστημικό Αγκάμεζ, τον τρομερό "πύργο" Άθος Κόστα, το "πυροβόλο" Τσούπκοβιτς κλπ κλπ.Φέτος διαβάζουμε για τις φετινές τρομακτικές του μεταγραφές. Κάθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια.


Το δικο μου ποστ ειναι γεματο υποθεσεις ενω το δικο σου βασιζεται στο εξης ατρανταχτο επιχειρημα: Ειμαι ΠΑΟΚ, θα το παρω ξανα. Οκ..Αν εχεις να πεις κατι για βολευ παιχτικα μπορουμε να το συζητησουμε. Εγω ειπα οτι ο πασαδορος π φεραμε ειναι πολυ καλος. Αλλα αυτοι φερανε καλυτερο..Τι να κανουμε δηλαδη. Μετα κραζουμε τους Αθηναιους που μας λενε κομπλεξικους.
Πες μας που ειναι η υπερβαση π μας ειπε η διοικηση οτι παμε για πορεια στην Ευρωπη και η αυξηση μπατζετ. Το οτι ψαχνουμε ακραιο με 80-100 χιλιαρικα και για λαυρακια απτη λατινικη αμερικη δν το λεω εγω, το λενε ολα τα ρεπορταζ. ΕΙναι κ αυτοι χαζοι δεν ξερουνε, ειναι κακοπροαιρετοι ολοι αντιπαοκτσηδες..


Το επιχείρημα μου είναι οτι τρία σερί χρόνια έχω καλύτερο ρόστερ και τους παίρνω το πρωτάθλημα. Το αμφισβητείς;Όσο για τον ακραίο, περίμενε και όταν κλείσουμε τον παίκτη και θα τα αναλύσουμε τα ρόστερ.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Πέμ 29 Ιουν 2017, 08:13

Εγω παλι προτεινω στου μοντς να κλεισουν το τρεχων τοπικ εως την ολοκληρωση των μεταγραφων και να κανουν copy paste το περσινο...ιδιες ατακες ιδιος φοβος ιδια παραπονα με αλλα ονοματα...και περυσι τα ιδια και μας κλασανε τα @@...
Οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται που ειχε πει και μια ψυχη...
Εγω προσωπικα φοβο για αυτο το τμημα που ειναι μεσα στην καυλα δεν εχω...
Αβερ σωσε μας με αναλυσεις και μεταγραφικους στοχους...
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Πέμ 29 Ιουν 2017, 09:33

Παιδιά καλημερα!! Η αληθεια ειναι πως τις ομαδες τις κανουν οι προπονητές και οσοι λενε το αντιθετο μαλλον δεν εχουν ζησει τον ομαδικό αθλητισμό απο μέσα.......
Η αληθεια ειναι πως οι γκέι φετος πήραν προπονηταρα.... Δεν τον ξερω, αλλα ειδα απο βολλεικους που ολοι συμφωνούν σε αυτο......
Εμεις εχουμε ελγκετα που για εμένα είναι ερωτηματικό.... Μπορει να βγει, μπορει να μπει που λεει και το τραγούδι!! :lol:
Απο εκει και περα δεν εχω ιδεα να συγκρίνω του κεντρικούς που φέραμε με τους κεντρικούς που ειχαμε.... Τους ειδα και τους δυο τυχαία περαι απο κοντα στο παλατάκι... Τον πελεκουδα δεν τον πρόσεξα.. Τον αλλον τον πρόσεξα λογω του όγκου του και της φυλακοβιας εμφάνισης του.... :lol:
Για τον λίμπερο ξερω πως ο κορυφαίος έλληνας λίμπερο ειναι συνεπώνυμος αυτου που πήραμε... Αλλα δεν ειναι αυτός....
Το οτι η διοικηση ειπε λόγια δεν μπορω να το καταλάβω γιατι το έκαναν, αφου δειχνουν να μην το κάνουν πραξη....
Οτι και να γινει, στηριξη στο τμημα!!!!

Υγ:Εχω ζητησει απο τον αβερ να μας πει σε τι ακραίο προσανατολιζομαστε, αλλα δεν εχουμε απαντηση....

:opaokara:
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Πέμ 29 Ιουν 2017, 10:19

Hermann έγραψε:Καλά ο Αγκάμεζ έφυγε επειδή είναι φλώρος. Άκουγα και μία εκπομπή που κάνανε τα παιδιά στη σελίδα PAOK VC και τους είχαν πει λένε από παλιότερα ακόμη όταν ήταν στον παο πως άμα δε του πήγαινε το παιχνίδι όπως ήθελε κόλλαγε, δε τράβαγε.



παιχταρας ειναι και αμα ηταν στον ΠΑΟΚ θα ημασταν φετος πρωτο φαβορι για τιτλο
οι περισσοτεροι Αθηναιοι απο τον πολυ τον τοπικισμο δεν βλεπουν μπροστα στην μυτη τους,βεβαια το ακομα πιο ωραιο ειναι πως δεν το παραδεχονται :lol: ,αλλα και κατηγορουν τους αλλους για αυτον.
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες