Βόλλεϋ 2017/18

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του πρωταθλήματος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό koulis4 » Παρ 23 Ιουν 2017, 17:57

Ειναι γελοιοι παντως αυτοι στη Μετροσπορτ που τον δωσανε κλεισμενο..Τζαμπα το ξενερωμα τωρα ρουφαμε παλι..
koulis4
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Κυρ 13 Νοέμ 2016, 11:31

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό aver4a » Παρ 23 Ιουν 2017, 19:33

Επιγραμματικά κ ο κόντε στην πρωταθλήτρια Πολωνίας
aver4a
 
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Παρ 13 Μάιος 2016, 08:49

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό panta » Παρ 23 Ιουν 2017, 19:39

Ειπαν στην ερτ οτι τιμωρήθηκε ο γκευ με 3 αγωνιστικές αλλά το ποσό δεν το ακουσα
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4059
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Παρ 23 Ιουν 2017, 20:01

aver θα ήθελα πολύ να μάθω την άποψή σου για τον Βάλκιερς... Ο GAY εκτός του Μποκανί στο ποδόσφαιρο έφερε και ανάπηρο πασαδόρο... Δυστυχώς το ανακάλυψαν και δεν έκλεισε...
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Ιουν 2017, 20:55

elvetos giatros έγραψε:
Μαυρο Χιονι έγραψε:Ξέρει κανείς αν παραγγείλω από το ίντερνετ μπορούν να το στείλουν το διάρκειας στο εξωτερικό; με την καε γίνεται με το βόλεϋ δε ξέρω


Γίνεται
Εγώ πήρα το ΤΑΠ τηλέφωνο και ανανέωσα τα διαρκειας
Μου δώσανε ΙΒΑΝ
Και πληρωσα
θα μου τα στείλουν ταχυδρομικώς τον Αύγουστο

Κι αν έχεις τέτοια καυλα για τον ΠΑΟΚ όπως εγώ και πληρώνεις χωρις να πηγαίνεις, γίνε μέλος και στον ερασιτέχνη
35 ευρώ το χρόνο για να πετάει η ΠΑΟΚΑΡΑ σε όλα τα αθλήματα
Ένα τηλέφωνο στον ερασιτέχνη είναι. ..

:pano:



http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=5&t=444&p=1322371#p1322371
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46912
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Σάβ 24 Ιουν 2017, 00:59

"από aver4a » 22 Ιουν 2017 09:29

Παιδια είχα θεματα κ δεν μπορουσα να γραψω για πολλους λογους θ σας τους αναφερω καποια αλλη στιγμη
Εχω ν σας πω μονο οτι ο Αργεντινος παει αλλου δεν ερχεται ξερω κ χωρα.
Και επισης τ ΜΜΕ δεν εχουν ιδεα απο βολλει. Αυτον που πηρε ο γκει τον ολλανδο ειναι μεγαλη παιχτουρα κ το περασαν ετσι θ με θυμηθειτε
"

Αβερ μας ελειψες!!!!!!Ελπιζω απο υγεια να ειναι ολα καλα!!!!!
Σε διαβασα το πρωι και απλα περιμενα να μαθω ποια ειναι η ομαδα που θα παει....Λογικοτατο τον βρισκω τον Αργεντινο....
Αν θες θα ηθελα να μας πεις αν ψαχνομαστε για "μπαμ" τυπου Κοντε ή Πογλάχεν ή αν απλα ειναι δημοσιογραφικες παπαρες τετοιου ειδους ονοματα,οποτε να περιμενουμε να ακουσουμε κι αλλα τετοια....
Για τον ολλανδο των γκει,ειναι κατι που κραταμε....Μιας και δεν τον ξεραμε....Παντως ενα πρωτο σχολιο γι'αυτους ειναι πως αφου πηραν σοβαρο προπονητη πιθανοτατα θα κανουν πιο ποιοτικες προσθηκες με σοβαρους παιχτες ομαδας.........

:opaokara:
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό koulis4 » Τρί 27 Ιουν 2017, 21:47

Μεγαλη βομβα απο τον Ολυμπιακο στη θεση του πασαδορου. Εμεις φεραμε καλο και αυτοι φερανε ακομα καλυτερο. Ο Ολυμπιακος χωρις πολλα λογια κανει την υπερβαση του και αν δεν φερουμε ενα βαρβατο ακραιο δεν εχουμε καμια τυχη φετος. Οι δικοι μας στο λογια φετος θα κανανε αυξηση 20%. Τωρα πως γινεται να κανεις αυξηση και να σαι πανω κατω στα ιδια με περσυ και στη θεση του ακραιου ενω ειχες Νταντε να ψαχνεις για λαχειο με 80.000 δεν μπορω να το καταλαβω. Τουλαχιστον μην λες οτι κανεις αυξηση, μην κοροιδευεις..
Δεν εχω σκοπο να κραξω τη διοικηση, εχω σκοπο να κανω λιγη κριτικη μηπως και φερουν καποιο σοβαρο ακραιο για να κοντραρουμε φετος το γαυρο..
koulis4
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Κυρ 13 Νοέμ 2016, 11:31

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 28 Ιουν 2017, 13:18

Koulis4 συγγνώμη για τη καθυστέρηση, τώρα εγκρίθηκε το ποστ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46912
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 28 Ιουν 2017, 13:54

koulis4 έγραψε:Μεγαλη βομβα απο τον Ολυμπιακο στη θεση του πασαδορου. Εμεις φεραμε καλο και αυτοι φερανε ακομα καλυτερο. Ο Ολυμπιακος χωρις πολλα λογια κανει την υπερβαση του και αν δεν φερουμε ενα βαρβατο ακραιο δεν εχουμε καμια τυχη φετος. Οι δικοι μας στο λογια φετος θα κανανε αυξηση 20%. Τωρα πως γινεται να κανεις αυξηση και να σαι πανω κατω στα ιδια με περσυ και στη θεση του ακραιου ενω ειχες Νταντε να ψαχνεις για λαχειο με 80.000 δεν μπορω να το καταλαβω. Τουλαχιστον μην λες οτι κανεις αυξηση, μην κοροιδευεις..
Δεν εχω σκοπο να κραξω τη διοικηση, εχω σκοπο να κανω λιγη κριτικη μηπως και φερουν καποιο σοβαρο ακραιο για να κοντραρουμε φετος το γαυρο..

Πάλι κλαίμε; και πέρσι τα ίδια αλλά η ομάδα μας έκανε ρόμπα.... Δεν περιμένεις καν, για να κράξεις δες πρώτα ολοκληρομενες τις κινήσεις μας και κάνε αυστηρότερη κριτική.... Πέρσι ήρθε ο αγκαμεζ και μόνο που δεν είχαμε αυτοκτονίες εδώ.... Τα παθήματα μαθήματα
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 28 Ιουν 2017, 13:58

koulis4 έγραψε:Μεγαλη βομβα απο τον Ολυμπιακο στη θεση του πασαδορου. Εμεις φεραμε καλο και αυτοι φερανε ακομα καλυτερο. Ο Ολυμπιακος χωρις πολλα λογια κανει την υπερβαση του και αν δεν φερουμε ενα βαρβατο ακραιο δεν εχουμε καμια τυχη φετος. Οι δικοι μας στο λογια φετος θα κανανε αυξηση 20%. Τωρα πως γινεται να κανεις αυξηση και να σαι πανω κατω στα ιδια με περσυ και στη θεση του ακραιου ενω ειχες Νταντε να ψαχνεις για λαχειο με 80.000 δεν μπορω να το καταλαβω. Τουλαχιστον μην λες οτι κανεις αυξηση, μην κοροιδευεις..
Δεν εχω σκοπο να κραξω τη διοικηση, εχω σκοπο να κανω λιγη κριτικη μηπως και φερουν καποιο σοβαρο ακραιο για να κοντραρουμε φετος το γαυρο..


Κάθε χρονιά τα ίδια.. Γκρίνια άνευ λόγου και αιτίας. Ότι να ναι. Τώρα να σε ρωτήσω πού το ξέρεις οτι δίνουμε 80.000 για ακραιο; Να σε ρωτήσω γιατί ο δικός μας πασαδόρος είναι καλύτερος; Να σου αναλύσω γιατί δεν μπορείς να κρίνεις χωρίς να έχει ολοκληρωθεί το ρόστερ; Μπα.. Θα σου δώσω αυτό, για να κάνεις σύγκριση πασαδόρων και διαγωνίων και να μου εξηγήσεις το αποτέλεσμα:



Διαρκείας πήρες;
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Vasilis pap » Τετ 28 Ιουν 2017, 14:01

eorptol1 έγραψε:
koulis4 έγραψε:Μεγαλη βομβα απο τον Ολυμπιακο στη θεση του πασαδορου. Εμεις φεραμε καλο και αυτοι φερανε ακομα καλυτερο. Ο Ολυμπιακος χωρις πολλα λογια κανει την υπερβαση του και αν δεν φερουμε ενα βαρβατο ακραιο δεν εχουμε καμια τυχη φετος. Οι δικοι μας στο λογια φετος θα κανανε αυξηση 20%. Τωρα πως γινεται να κανεις αυξηση και να σαι πανω κατω στα ιδια με περσυ και στη θεση του ακραιου ενω ειχες Νταντε να ψαχνεις για λαχειο με 80.000 δεν μπορω να το καταλαβω. Τουλαχιστον μην λες οτι κανεις αυξηση, μην κοροιδευεις..
Δεν εχω σκοπο να κραξω τη διοικηση, εχω σκοπο να κανω λιγη κριτικη μηπως και φερουν καποιο σοβαρο ακραιο για να κοντραρουμε φετος το γαυρο..

Πάλι κλαίμε; και πέρσι τα ίδια αλλά η ομάδα μας έκανε ρόμπα.... Δεν περιμένεις καν, για να κράξεις δες πρώτα ολοκληρομενες τις κινήσεις μας και κάνε αυστηρότερη κριτική.... Πέρσι ήρθε ο αγκαμεζ και μόνο που δεν είχαμε αυτοκτονίες εδώ.... Τα παθήματα μαθήματα

Φίλε ως δεν έχει και πολύ άδικο ο Κούλης. Οι μετεγγραφές φέτος του γαύρου είναι πολύ καλές! Φέτος έχουν Μουνιόθ έχουν έναν πασαδόρο που είναι στο τοπ 10 στον κόσμο . Επίσης δεν κάνουν το ίδιο λαθος με 2 ξένους στο κέντρο. Βελτιώνπνται παντού αντιθέτως εμείς αν εξαιρέσεις την πάσα που αλλού ενισχύθηκαμε? Οι κεντρικοί που πήραμε θεωρείς είναι καλύτεροι από τους περσινους? Εύχομαι να είναι αλλά το βιογραφικό λέει αλλά..
Και όσον αφορά λέγανε ότι θα αυξηθεί το μπάτζετ . Εμείς εδώ όχι μόνο δεν βλέπουμε αύξηση του μπάτζετ αλλά μείωση. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να βγουν μάπα οι μεταγραφές του γαύρου για να πάρουμε το 4ο αλλά είναι κομματάκι δύσκολο .

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Vasilis pap
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Σάβ 30 Απρ 2016, 12:14

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 28 Ιουν 2017, 14:16

Ακατόρθωτο τι δύσκολο τέλος πάει ο τίτλος της επόμενης χρονιάς χάθηκε..... Τι να πάρουμε διάρκειας για ποιο λόγο.... Δεν είδαμε τι έγινε πέρσι ο αγκαμεζ μας ξέσκισε.....και πέρσι ο γάβρος τα έχωσε εμείς απαξιωσαμε σαν οπαδοί το ροστερ μας αλλά είδαμε τα αποτελέσματα
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 28 Ιουν 2017, 14:18

Αυτό που ο γαύρος κάθε χρόνο μαμάει και κάθε χρόνο στον κ**ο πονάει πρέπει να είναι παγκόσμια πρωτοτυπία.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11050
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό nothu » Τετ 28 Ιουν 2017, 14:20

Νταξει απ τα μουτρα τον αρπαξατε τον ανθρωπο.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Βόλλευ 2017/18

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 28 Ιουν 2017, 14:22

Μα τέτοιος μηδενισμός ενώ πρόσφατη η υπερηχητικη σφαλιάρα που δώσαμε στην υπέρομαδα του αγκαμεζ;και δεν έχουμε την υπομονή να δούμε τις δικές μας κινήσεις
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες