Βόλλεϋ 2017/18

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του πρωταθλήματος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Τετ 03 Ιαν 2018, 21:35

Απο το ραδιοφωνο που ακουσα ο Γκιον που φευγει ηταν ο καλυτερος μας παικτης αν και δεν επαιζε στη θεση του....
Βγαινω για να μη γραψω καμμια χοντραδα
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό proedros » Τετ 03 Ιαν 2018, 21:35

Ο Κουμεντάκης πρέπει να ήταν σήμερα τραγικός...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4513
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 03 Ιαν 2018, 21:36

Χάσαμε στο τάι μπρέικ... :(
Κρίμα...Πολύ κρίμα να βγάζουμε την μισή σεζόν δίχως διαγώνιο και σοβαρό μπλοκέρ για οικονομία... :x :twisted:
Αυτή η ομάδα αξίζει την στήριξη μας αλλά και του Ιβάν και δυστυχώς δεν την έχει...Ντροπή και οργή!!!! :oops: :evil:

Προχωράμε... :pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό proedros » Τετ 03 Ιαν 2018, 21:41

goran 64 έγραψε:Χάσαμε στο τάι μπρέικ... :(
Κρίμα...Πολύ κρίμα να βγάζουμε την μισή σεζόν δίχως διαγώνιο και σοβαρό μπλοκέρ για οικονομία... :x :twisted:
Αυτή η ομάδα αξίζει την στήριξη μας αλλά και του Ιβάν και δυστυχώς δεν την έχει...Ντροπή και οργή!!!! :oops: :evil:

Προχωράμε... :pano:


Στήριξη υπάρχει από τον Ιβάν απλά κάτι συμβαίνει πάντα και ψάχνουμε παίκτες μεσούσης της χρονιάς...Όπως και να έχει είναι ντροπή να χάνεις από τον Ηρακλή...Μέχρι να τελειώσει η χρονιά αυτοί μόνο γι αυτό θα συζητάνε...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4513
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 03 Ιαν 2018, 21:48

Μεγάλη απογοήτευση και ψυχρολουσία που δεν νοείται να χάνουμε από την γριά που είναι και όλοι τους απλήρωτοι. :(

Επιτέλους ξυπνήστε δεν γίνεται να πετάμε ένα εξάμηνο κάθε χρόνο :|
Ευελπιστώ σε διαφορετικό πρόσωπο με τις επικείμενες αλλαγές που θα γίνουν.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6628
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Τετ 03 Ιαν 2018, 21:52

κριμα μεγαλο
ετσι κι αλλιως δευτερη θεση θα ειμαστε
ματς προπονησεις μεχρι τους τελικους
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 03 Ιαν 2018, 22:33

proedros έγραψε:
goran 64 έγραψε:Χάσαμε στο τάι μπρέικ... :(
Κρίμα...Πολύ κρίμα να βγάζουμε την μισή σεζόν δίχως διαγώνιο και σοβαρό μπλοκέρ για οικονομία... :x :twisted:
Αυτή η ομάδα αξίζει την στήριξη μας αλλά και του Ιβάν και δυστυχώς δεν την έχει...Ντροπή και οργή!!!! :oops: :evil:

Προχωράμε... :pano:


Στήριξη υπάρχει από τον Ιβάν απλά κάτι συμβαίνει πάντα και ψάχνουμε παίκτες μεσούσης της χρονιάς...Όπως και να έχει είναι ντροπή να χάνεις από τον Ηρακλή...Μέχρι να τελειώσει η χρονιά αυτοί μόνο γι αυτό θα συζητάνε...

Όταν λέμε για στήριξη, μιλάμε να φτιάχνεις τέτοια ομάδα, απ τον Σεπτέμβρη μάλιστα, που να μπορεί να σαρώσει την Ελλάδα για την πλάκα της και να φτάσει τουλάχιστον στους 4 του Champions League, γ@μιώντας και δέρνοντας!!!!

Ναι, ντροπή είναι να χάνουμε απ τις γριές, δεν αντιλέγω, αλλά άλλη τόσο είναι η ντροπή, για οποιονδήποτε μπορεί και δεν στηρίζει αυτήν την ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ @ΡΧΙΔΑΤΗ ΟΜΑΔΑ, κομπορρημονώντας ή αδιαφορώντας...

Στην πραγματική στήριξη δεν υπάρχουν ούτε παζάρια ούτε εκπτώσεις...Τουλάχιστον 5.000 διαρκείας οφείλαμε!!!!
Όπως και ο Ιβάν όσα ακόμα χρειαζόταν, για να δημιουργηθεί μια αληθινή αυτοκρατορία, ξεφτιλίζοντας και τον ψευτοπρωκταθλητή του παρελθόντος gayρο, αλλά φτιάχνοντας όσο πιο ένδοξο το brand name Π.Α.Ο.Κ. ευρωπαϊκά!!

Αν δίνονταν όλα τα παραπάνω μέχρι τις αρχές Σεπτέμβρη, νομίζω ότι δεν "θα συνέβαινε κάτι κάθε χρόνο" αρχικά...
Νομίζω λέω, επειδή αυτή είναι μόνο η άποψη μου και δεν μπορώ ποτέ να είμαι σίγουρος ότι είναι η σωστή, 100%...

Αν κάνω λάθος συμπαθάτε με ρε παλικάρια...Έχω και πάρα πολλά νεύρα την ώρα που τα γράφω όλα αυτά... :evil:

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Τετ 03 Ιαν 2018, 23:02

goran 64 έγραψε:
proedros έγραψε:
goran 64 έγραψε:Χάσαμε στο τάι μπρέικ... :(
Κρίμα...Πολύ κρίμα να βγάζουμε την μισή σεζόν δίχως διαγώνιο και σοβαρό μπλοκέρ για οικονομία... :x :twisted:
Αυτή η ομάδα αξίζει την στήριξη μας αλλά και του Ιβάν και δυστυχώς δεν την έχει...Ντροπή και οργή!!!! :oops: :evil:

Προχωράμε... :pano:


Στήριξη υπάρχει από τον Ιβάν απλά κάτι συμβαίνει πάντα και ψάχνουμε παίκτες μεσούσης της χρονιάς...Όπως και να έχει είναι ντροπή να χάνεις από τον Ηρακλή...Μέχρι να τελειώσει η χρονιά αυτοί μόνο γι αυτό θα συζητάνε...

Όταν λέμε για στήριξη, μιλάμε να φτιάχνεις τέτοια ομάδα, απ τον Σεπτέμβρη μάλιστα, που να μπορεί να σαρώσει την Ελλάδα για την πλάκα της και να φτάσει τουλάχιστον στους 4 του Champions League, γ@μιώντας και δέρνοντας!!!!

Ναι, ντροπή είναι να χάνουμε απ τις γριές, δεν αντιλέγω, αλλά άλλη τόσο είναι η ντροπή, για οποιονδήποτε μπορεί και δεν στηρίζει αυτήν την ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ @ΡΧΙΔΑΤΗ ΟΜΑΔΑ, κομπορρημονώντας ή αδιαφορώντας...

Στην πραγματική στήριξη δεν υπάρχουν ούτε παζάρια ούτε εκπτώσεις...Τουλάχιστον 5.000 διαρκείας οφείλαμε!!!!
Όπως και ο Ιβάν όσα ακόμα χρειαζόταν, για να δημιουργηθεί μια αληθινή αυτοκρατορία, ξεφτιλίζοντας και τον ψευτοπρωκταθλητή του παρελθόντος gayρο, αλλά φτιάχνοντας όσο πιο ένδοξο το brand name Π.Α.Ο.Κ. ευρωπαϊκά!!

Αν δίνονταν όλα τα παραπάνω μέχρι τις αρχές Σεπτέμβρη, νομίζω ότι δεν "θα συνέβαινε κάτι κάθε χρόνο" αρχικά...
Νομίζω λέω, επειδή αυτή είναι μόνο η άποψη μου και δεν μπορώ ποτέ να είμαι σίγουρος ότι είναι η σωστή, 100%...

Αν κάνω λάθος συμπαθάτε με ρε παλικάρια...Έχω και πάρα πολλά νεύρα την ώρα που τα γράφω όλα αυτά... :evil:

:pano:


τα γραφεις τέλεια γρηγορη
Αν είχαμε έστω τρεις χιλιάδες διαρκειας θα ήταν αλλιώς τα πράγματα
αλλα
κι αφήστε τον Ιβάν απέξω
τρεις χιλιάδες διαρκειας
λες και το παλατάκι είναι 100χιλιόμετρα μακριά.....

ποτε θα αλλάξει ο μέσος Παοκτσής;;;
και από πανηγυρτζής θα στηρίξει την ομάδα;;;;

εκτος της εποχής Ζαγοράκη δεν έχει ξαναγίνει αυτο

εδώ τα τακτοποιημένα μέλη του ερασιτέχνη είναι κάτω από 100......ξεφτίλα :evil:
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τετ 03 Ιαν 2018, 23:08

Πόσους μήνες προετοιμασίας και "δεσιματος", πόσους ξένους παίκτες και ξεκούραση χρειάζεται μια Πρωταθλήτρια ομάδα για να κερδίσει μια ομάδα με απλήρωτους παίκτες, με έναν ξένο και παίκτες υπό αποχώρηση?

Άθλιο αποτέλεσμα όμως ας είμαστε ειλικρινείς μας άξιζε αφού εδώ και μήνες παίζουμε με τη φωτιά και κλοτσάμε ευκαιρίες για το βήμα παραπάνω σε Ελλαδα και Ευρώπη... Δεν καταφεραμε να φτιάξουμε ομάδα, γίνανε λάθος επιλογές στους κεντρικούς, στην υποδοχή, στους ξένους αλλά κατά τη γνώμη μου και στον προπονητή. Στο τρίτο σετ με το γαυρο, στο πρώτο σετ με το βαζελο και στο σημερινό παιχνίδι η ομάδα έδειξε πολλές αδυναμίες.

Ένα κοινό χαρακτηριστικό των τριών ομάδων που κέρδισαν τα πρωταθλήματα τα τρία τελευταία χρόνια, ήταν ότι ήταν με διαφορά η πιο αθλητική ομάδα του Πρωταθλήματος. Φέτος αυτό δεν ισχύει. Λαθος και κακώς δεν ίσχυει και δεν διατήρησαμε αυτό το πλεονέκτημα της αθλητικοτητας. Επίσης φέτος παρατηρώ τον αναιτιο και ανεξηγητο παραγκωνισμο του Σακογλου, με τον οποίο πέρσι κερδίσαμε το Πρωτάθλημα. Νομίζω ότι αυτό είναι λάθος.

Ωστόσο να θυμούνται όλοι ότι η συγκεκριμένη Διοίκηση δεν φαίνεται να ανέχεται τη χαλάρωση. Αν χρειαστεί να απολύσει ακόμη έναν προπονητή η να αλλάξει και άλλους παίκτες, θα το κάνει.

Τέλος, δεν συμμεριζομαι την άποψη οτι το Πρωτάθλημα είναι προπόνηση και η δεύτερη θέση στην κανονική διάρκεια ήταν αναπόφευκτη η ότι είναι καλο αποτελεσμα.

ΥΓ. Συγγνώμη οι αναφορές για τα διαρκειας και τα εισιτήρια είναι κατά τη γνώμη μου εκτός πλαισίου και η συζήτηση αρχίζει και "ποδοσφαιροποιειται"...
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 03 Ιαν 2018, 23:42

Το "οπαδοποιείται" θα το δεχόμουν Descartes...To "ποδοσφαιροποιείται" το βρίσκω υπεβολικό και συμπάθα με! :(
Εισιτήρια-διαρκείας αγοράζουν όλοι οι οπαδοί, σε όλα τα αθλήματα μάλιστα, δείχνοντας έτσι την στήριξη τους!!!! ;)

Συμφωνώ σε αρκετά απ όσα επισημαίνεις και ειδικά στην περίπτωση Σακόγλου που μου κάνει ιδιαίτερα αρνητική εντύπωση εδώ και καιρό...Για τον προπονητή, βλέπω ότι έχει πολύ διαφορετική-cool φιλοσοφία για το άθλημα, κρίνοντας το απ το πώς μιλάει ξεχωριστά σε κάθε παίχτη στα time out, κάτι που δεν ξέρω αν κάνει καλό ή όχι...

Η ομάδα είναι εκτιμώ φυσιολογικό να είναι "μπερδεμένη", έχοντας αλλάξει ήδη έναν προπονητή κι έναν παίχτη και ετοιμάζεται (είναι μάλιστα γνωστό καιρό τώρα στους παίχτες) να αλλάξει ακόμα δύο, όσο σωστό κι αν είναι αυτό...

Ζορίζομαι κι εγώ πολύ που δεν έχει δείξει ακόμα καλό δέσιμο, κυρίως όμως λόγω χαμένης ευκαιρίας να πάμε καλά στο Champions League και όχι τόσο για το Πρωτάθλημα, που το χουμε πάρει ξεκινώντας κι απ την 4η θέση πρόπερσι!

Γι αυτό, παρά την στεναχώρια και το ζόρι, συνεχίζω να την πιστεύω, όπως και την διοίκηση για σωστές πια κινήσεις!

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Hermann » Τετ 03 Ιαν 2018, 23:47

Για να ελαφρύνουμε λίγο το κλίμα, ένα post ενός στο facebook για τον Ramon:

Στα 41 μου χρόνια είναι ελάχιστοι οι αθλητές που θυμάμαι να πέρασαν απο τον ΠΑΟΚ σε ολα τα αθληματα επιδυκνειοντας τόσο υψηλο επαγγελματισμό και τέτοια ευσυνειδησία...
Ο Ραμόν ενώ ενημερώθηκε για την αντικατασταση και σήμερα έδωσε όλο του το είναι...
Υπόδειγμα αθλητή...


Τον έχω συμπαθήσει πάρα πολύ τον συγκεκριμένο, στενοχωριέμαι ειλικρινά που φεύγει.
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Πέμ 04 Ιαν 2018, 15:04

proedros έγραψε:Ο Κουμεντάκης πρέπει να ήταν σήμερα τραγικός...


Αν ο Κουμεντακης δεν τραβηξει,οποιος ουσικοφ και να ερθει και οποιος κεντρικος δυσκολα θα σταθουμε στους τελικους....Ειναι παιχτης κλειδι....Εμενα προσωπικα, κοντρα στην τρελα πολλων απο εδωπερα, οσες φορες τον εχω δει με την εθνικη δεν με εχει εντυπωσιασει....
Ίδωμεν....

:pano:
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 04 Ιαν 2018, 15:12

Ο Gomez εκτός απροόπτου θα συνεχίσει στον Ηρακλή Χαλκίδας.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό Metagrafakias » Πέμ 04 Ιαν 2018, 16:33

Ο κουμεντακης σιγουρα δεν ειναι νταντε εστω και στα 37 του....για υποδοχη δεν το συζηταμε καν ο βραζιλιανος ηταν top class αλλα και σε επιθεση δεν ειναι κατι το τρομερο πχ οπως ηταν ο χιμενεθ....ειναι ενας ισορροπημενος παικτης σε αμυνα και επιθεση του αλλα περιμενουμε να ανεβασει αποδοση αμεσα για να μην εχουμε θεματα....ο αλεξιεφ του γαβρου ειναι δεκα κλασεις ανωτερος να λεμε την αληθεια!!!!εκει που θελω να πιστεψω οτι θα υπερεχουμε μετα και τις προσθηκες ειναι στον διαγωνιο και στους κεντρικους!!!ο ουτσικοφ ειναι και αυτος top class στα 31 του και ερχεται ετοιμος αγωνιστικα ο φιλανδος που εχει ο γαβρος καλος αλλα ουτε μια τριχα απο τα φρυδια του βουλγαρου δεν ειναι....απο κει και περα με λι αποκταμε πανισχυρο μπλοκ και αν ειναι σε καλη κατασταση ο αμερικανος και επιθεση,ο πρωτος χρονος του ειναι απιαστος πραγματικα...το καλο βεβαια ειναι και αυτος δεν ερχεται απο απραξια αλλα παιζει στην πατριδα τπυ τοσο καιρο.....παμε στα του προπονητη που εμενα ο ιταλος δεν μου γεμιζει το ματι....ειναι ξεπερασμενος για αυτο και απο τα μεγαλεια που ηταν τελευταια ηταν ανενεργος και α2ιταλιας....δεν επρεπε να διωχθει ο ελγλετα για μια κακη εμφανιση...δλδ τον ιταλο τι να τον κανουμε μετα απο την ηττα με τους διαλυμενους;;;;
Metagrafakias
 
Δημοσιεύσεις: 1698
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 15:55

Re: Βόλλεϋ 2017/18

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Πέμ 04 Ιαν 2018, 16:49

Descartes έγραψε:
Ένα κοινό χαρακτηριστικό των τριών ομάδων που κέρδισαν τα πρωταθλήματα τα τρία τελευταία χρόνια, ήταν ότι ήταν με διαφορά η πιο αθλητική ομάδα του Πρωταθλήματος. Φέτος αυτό δεν ισχύει. Λαθος και κακώς δεν ίσχυει και δεν διατήρησαμε αυτό το πλεονέκτημα της αθλητικοτητας. Επίσης φέτος παρατηρώ τον αναιτιο και ανεξηγητο παραγκωνισμο του Σακογλου, με τον οποίο πέρσι κερδίσαμε το Πρωτάθλημα. Νομίζω ότι αυτό είναι λάθος.


Περσυ αυτο που μας ελειπε η αθλητικοτητα ηταν!
Ο Πετκοβιτς δεν εστριβε ο Νταντε δεν εσκυβε ο Ανδρεαδης 36 37 χρονων και με διαγωνιο τον Σακογλου που ουτε ψηλος ειναι ουτε κανα τρομερο αλμα εχει!


Metagrafakias έγραψε:παμε στα του προπονητη που εμενα ο ιταλος δεν μου γεμιζει το ματι....ειναι ξεπερασμενος για αυτο και απο τα μεγαλεια που ηταν τελευταια ηταν ανενεργος και α2ιταλιας....δεν επρεπε να διωχθει ο ελγλετα για μια κακη εμφανιση...δλδ τον ιταλο τι να τον κανουμε μετα απο την ηττα με τους διαλυμενους;;;;


Η Ιταλικη προπονητικη σχολη ειναι η μεγαλυτερη στο κοσμο και αν δεις ακομα και στο γυναικειο τους οι περισσοτεροι προπονητες τους ειναι 30 με 40 χρονων...ο λογος που δεν κοουτσαρε νομιζω οτι ειναι η ηλικια του...
Για τον Ελγκετα δυστυχως απο οτι διαβαζω δεξια και αριστερα ακομα και απο δημοσιογραφους αλλων ομαδων ειναι οτι δεν τον εχει κανεις σε εκτιμηση για τις προπονητικες του γνωσεις αλλα και για τη συμπεριφορα του...
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες