Βόλεϊ 2016/17

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του πρωταθλήματος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:10

και γω να ειμαι ειλικρινης δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται με την ελευση ενος παιχτη να ανεβουμε τοσο πολυ επιπεδο και να χτυπησουμε τιτλο,δηλ να νικησουμε κατω τον ολυμπιακο ξανα

αλλα ποιος ξερει

με πετκοβιτς υπαρχει θεμα; ή μπαρουφες οσα γραφονται aver;
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό CCCP » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:11

Παιδια ολη η διαφορα ειναι στην ελληψη βαριου πυροβολικου. Συνολικα ειμαστε καλυτεροι και με λιγοτερα λαθη απο τις δυο προηγουμενες χρονιες.

Η διαφορα ειναι οτι δεν μπορουμε να δυσκολεψουμε τον αντιπαλο καθολου. Δεν υπαρχει το νουμερο 1 στην επιθεση, ειμαστε πολυ λιγοι στο σερβις, πολυ λιγοι στο μπλοκ. Οταν ο γαυρος παιζει στην επιθεση σαν να ειναι σε προπονηση, ειναι λιγο δυσκολο να κερδισεις οσο καλα και αν παιξεις.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6156
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:11

Παλαιολογε δες τα περσινά αποτελέσματα και θα μπορέσεις να το καταλάβεις, αφού ήρθαν οι Αμερικάνοι

SM-G935F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:13

Gospi έγραψε:
τσιριγώτης έγραψε:
Gospi έγραψε:Χωρις να ειμαι ειδικος στο αθλημα, νομοζω πως η τακτικη με τους μεγαλους σε ηλικια παιχτες -πρωην παιχταραδες- δεν ειναι η ενδεδειγμενη...
ενας θα σου βγει Γκομεζ και οι αλλοι δεν...

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδω κάνεις λάθος,ο νταντε έκανε ματσαρα

πολυ πιθανον... οπως ειπα δεν ξερω απο βολλευ... απλα ανοιξα στην φαση π εχασε σερβις και ξενερωσα...
εκεινα τα καρφωτα τα σερβις τοτ Γκομεζ τα απιαστα μας λειπουν...

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτο λείπει ναι. Φέτος δεν έχεις τα σέρβις που είχες με σεπεδα και χιμενες. Νομίζω ότι ούτε ο σερβος τα έχει
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:14

η ψυχολογια της ομαδας ολης παντως αποτυπωνεται στο βλεμμα του αρχηγου..
χανει το σερβις στο τελος και βγαινει αλλαγη
αλλος ανθρωπος μετα τον τραυματισμο, και λογικα και τελευταια χρονια στον ΠΑΟΚ
φοβητρο στο μπλοκ δεν εχουμε
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:15

Το αποτέλεσμα δυστυχώς λίγο-πολύ το περιμέναμε.. η ομάδα πρέπει να το ξεπεράσει και είμαι σίγουρος ότι με την προσθήκη Σταροβιτς μόνο καλύτερα μπορεί να πάει.. η μεγάλη κούπα πάλι σε εμάς θα έρθει μην αγχώνεστε :nairepaok:
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:19

pilotos έγραψε:Παλαιολογε δες τα περσινά αποτελέσματα και θα μπορέσεις να το καταλάβεις, αφού ήρθαν οι Αμερικάνοι

SM-G935F


δεν ειναι το ιδιο αφου χωρις αυτους παλι στον ποντο χαναμε απο τους γαυρους.
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό paokpravi » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:21

Καλησπέρα μάγκες.Πρώτο μου ποστ και θέλω απλά να καταθέσω την άποψή μου γιατί διαβάζω διάφορα για τη φετινή ομάδα βόλλεϋ και κυρίως για το σημερινό ματς.
1)Φέτος και με τη προσθήκη Στάροβιτς είμαστε για μένα και πάλι φαβορί για πρωτάθλημα και κύπελλο αφού θέμα χημείας τίθεται σε πολύ μικρό βαθμό αφού πασαδόρος και διαγώνιος υπήρξαν παλιότερα συμπαίχτες.Υστερούμε σε αθλητικότητα του γαύρου αλλά τα τεχνικά χαρακτηριστικά των παιχτών μας είναι άλλου επιπέδου.
2)Στα του σημερινού αγώνα τώρα.Πολύ περίεργη προσέγγιση από Καλμαζίδη όσο αναφορά την τακτική του σερβίς και εξηγούμαι.Όταν ο αντίπαλός σου έχει δεδομένη αδυναμία στον Τσούπκοβιτς στην υποδοχή απλά τον βάζεις στο σημάδι.Εμείς σήμερα φάνηκε να επιδιώκουμε να μην πάρει μπάλες ο Τσούπκοβιτς.Δεδομένο είναι ότι αφού χτυπούσαμε δυνατά θα μειώνονταν και η ευστοχία αλλά εδώ μιλάμε για επαγγελματίες παίχτες.Δε γίνεται με όση δύναμη και να χτυπήσεις να θες να κάνεις σερβίς στο 5 και να πηγαίνει η μπάλα στο 1.Κι επειδή ο Κάλμα είναι γάτα νομίζω δεν ήταν καθόλου τυχαίο αυτό.
paokpravi
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:09

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:24

CCCP έγραψε:Παιδια ολη η διαφορα ειναι στην ελληψη βαριου πυροβολικου. Συνολικα ειμαστε καλυτεροι και με λιγοτερα λαθη απο τις δυο προηγουμενες χρονιες.

Η διαφορα ειναι οτι δεν μπορουμε να δυσκολεψουμε τον αντιπαλο καθολου. Δεν υπαρχει το νουμερο 1 στην επιθεση, ειμαστε πολυ λιγοι στο σερβις, πολυ λιγοι στο μπλοκ. Οταν ο γαυρος παιζει στην επιθεση σαν να ειναι σε προπονηση, ειναι λιγο δυσκολο να κερδισεις οσο καλα και αν παιξεις.



Είσαι ωραίος φαίνεται ότι γνωρίζεις από το άθλημα... +++++++++++++++++++1926
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:30

παντως απο δηλωσεις καλμα δεν φαινεται πως τιθεται θεμα πετκοβιτς

απλα θεωρει πως εγινε ενα ματς χαμηλοτερο απο το επιπεδο μας.
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Marianov6 » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:31

- Ειναι λαθος αν περιμενετε ο Νταντε να ειναι ο Γκομεζ/Σεπεδα της ομαδας, δεν ειναι τετοιου ειδους παιχτης. Επισης ειναι 36 και εχει βαρυ κορμι, ο ιδιος θα ειναι και στα πλει οφφ, μην περιμενετε να δειτε κανεναν 20χρονο με αλμα στον θεο και να κανει μπλοζον για αμυνες. Απλα θα σοβαρευτει οταν βρει τον ρολο του και το καταλληλο κινητρο.

- Γιατι ο "Γκομεζ" ελειπε σημερα? Γιατι απο την ομαδα λειπει ο ηγετης, αυτος που θα την παρει απο το χερακι, αυτος που θα συμπληρωσει το παζλ και θα δεσει ολους τους υπολοιπους. Με τον "Γκομεζ", ο Νταντε θα εχει το ιδιο στιλ παλι, αλλα θα ειναι πολυ διαφορετικος γιατι θα αλλαξει ο ρολος του. Θα μειωθει η πιεση στο να εχουν ολοι πολλες απαιτησεις απο αυτον, θα παιξει πιο ελευθερα, και εκει που οι αντιπαλοι θα ειναι απασχολημενοι με τον "Γκομεζ", ο Νταντε θα τους κλεινει το σπιτι απο εκει που δεν θα το περιμενουν. Βαζω στοιχημα για αυτο με οποιον θελει, δεν το λεω γιατι απλα ειμαι τρελλαμενος με τον ΠΑΟΚ.

- Αυτο που ειχα γραψει εδω και καιρο, ο γαυρος εχει πολυ κακο μπλοκ και 6 μηνες δεν το εχει διορθωσει. Πλακα θα κανουμε με ολοκληρωμενο διαγωνιο. Οχι μονο γιατι θα υπαρχει αυτος, αλλα γιατι θα υπαρχει και ποικιλια στην επιθεση.

- Γκαρας, μου κανει εντυπωση ενα λαθος που κανει, δεν μπορω να το καταλαβω. Ενω σε ολα τα αλλα σημεια του γηπεδου στηνει σωστα το σωμα του για αμυνα απο καρφι, οταν καλυπτει την ευθεια, γυρναει το σωμα του προς τα εξω. Αδιανοητο αυτο. Ο κανονας λεει "οπου κοιτας, εκει θα παει η μπαλλα", αν κοιτας γηπεδο δηλαδη, η μπαλλα θα παραμεινει μεσα κατα πασα πιθανοτητα. Τρεις φορες του ηρθε επανω του η μπαλλα απο καρφι, και τις τρεις την εστειλε αουτ.

- Σχολιαζετε για τα λαθη, αλλα δειτε τα λαθη ποτε εγιναν. Οσο η ομαδα ηταν μεσα στο παιχνιδι ειχε λιγα λαθη. Τα περισσοτερα λαθη εγιναν απο τα μισα περιπου του δευτερου σετ και μεχρι το τελος γιατι ειχαν "παραδωσει". Λειπει ο ηγετης ειπαμε.

- Ειναι ενα επιπεδο πανω απο εμας... σαν να συγκρινετε δυο ομαδες ποδοσφαιρου που απο την μια λειπει ο τερματοφυλακας ειναι αυτο.

Υ.Γ.: με βαση τα στατιστικα, πιο αποτελεσματικος ('η αντε στα ιδια ποσοστα) ο Σακογλου εναντι του Αγκαμεζ. Αντε γιατι μας τα κανατε τοσα ολο το καλοκαιρι. Περασε 2-3 σοβαρα καρφια και ολα τα αλλα ηταν ειτε γιατι ελειπε το μπλοκ, ειχε γιατι εκανε τσαφ στο μπλοκ. Εγω θυμαμαι και καμποσα μπλοκ επισης που εφαγε.

Αυτα, ολοι οι αλλοι θα δεσουν με τον διαγωνιο, δεν υπαρχει προβλημα. Πηρανε το γιαλαντζι, θα παρουμε το κανονικο
Marianov6
 
Δημοσιεύσεις: 1187
Εγγραφή: Παρ 22 Ιαν 2016, 22:12

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:38

paokpravi έγραψε:Καλησπέρα μάγκες.Πρώτο μου ποστ και θέλω απλά να καταθέσω την άποψή μου γιατί διαβάζω διάφορα για τη φετινή ομάδα βόλλεϋ και κυρίως για το σημερινό ματς.
1)Φέτος και με τη προσθήκη Στάροβιτς είμαστε για μένα και πάλι φαβορί για πρωτάθλημα και κύπελλο αφού θέμα χημείας τίθεται σε πολύ μικρό βαθμό αφού πασαδόρος και διαγώνιος υπήρξαν παλιότερα συμπαίχτες.Υστερούμε σε αθλητικότητα του γαύρου αλλά τα τεχνικά χαρακτηριστικά των παιχτών μας είναι άλλου επιπέδου.
2)Στα του σημερινού αγώνα τώρα.Πολύ περίεργη προσέγγιση από Καλμαζίδη όσο αναφορά την τακτική του σερβίς και εξηγούμαι.Όταν ο αντίπαλός σου έχει δεδομένη αδυναμία στον Τσούπκοβιτς στην υποδοχή απλά τον βάζεις στο σημάδι.Εμείς σήμερα φάνηκε να επιδιώκουμε να μην πάρει μπάλες ο Τσούπκοβιτς.Δεδομένο είναι ότι αφού χτυπούσαμε δυνατά θα μειώνονταν και η ευστοχία αλλά εδώ μιλάμε για επαγγελματίες παίχτες.Δε γίνεται με όση δύναμη και να χτυπήσεις να θες να κάνεις σερβίς στο 5 και να πηγαίνει η μπάλα στο 1.Κι επειδή ο Κάλμα είναι γάτα νομίζω δεν ήταν καθόλου τυχαίο αυτό.


Η τον εκρυψε καλα ο Μποσκαν η ο Καλμα ειναι μεγαλη γατα....

Ωραιος ο Μαριανοβ6!
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό cellophan » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:38

paokpravi έγραψε:Καλησπέρα μάγκες.Πρώτο μου ποστ και θέλω απλά να καταθέσω την άποψή μου γιατί διαβάζω διάφορα για τη φετινή ομάδα βόλλεϋ και κυρίως για το σημερινό ματς.
1)Φέτος και με τη προσθήκη Στάροβιτς είμαστε για μένα και πάλι φαβορί για πρωτάθλημα και κύπελλο αφού θέμα χημείας τίθεται σε πολύ μικρό βαθμό αφού πασαδόρος και διαγώνιος υπήρξαν παλιότερα συμπαίχτες.Υστερούμε σε αθλητικότητα του γαύρου αλλά τα τεχνικά χαρακτηριστικά των παιχτών μας είναι άλλου επιπέδου.
2)Στα του σημερινού αγώνα τώρα.Πολύ περίεργη προσέγγιση από Καλμαζίδη όσο αναφορά την τακτική του σερβίς και εξηγούμαι.Όταν ο αντίπαλός σου έχει δεδομένη αδυναμία στον Τσούπκοβιτς στην υποδοχή απλά τον βάζεις στο σημάδι.Εμείς σήμερα φάνηκε να επιδιώκουμε να μην πάρει μπάλες ο Τσούπκοβιτς.Δεδομένο είναι ότι αφού χτυπούσαμε δυνατά θα μειώνονταν και η ευστοχία αλλά εδώ μιλάμε για επαγγελματίες παίχτες.Δε γίνεται με όση δύναμη και να χτυπήσεις να θες να κάνεις σερβίς στο 5 και να πηγαίνει η μπάλα στο 1.Κι επειδή ο Κάλμα είναι γάτα νομίζω δεν ήταν καθόλου τυχαίο αυτό.


Καθάρισαν Κοκκινάκης και Στεφάνου εκεί φίλε.......τον προστάτεψαν πάρα πολύ αποτελεσματικά.
Τελευταία επεξεργασία από cellophan και Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3107
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:44

αυτο ακριβως...τον καλυψαν
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:47

Marianov6 έγραψε:- Ειναι λαθος αν περιμενετε ο Νταντε να ειναι ο Γκομεζ/Σεπεδα της ομαδας, δεν ειναι τετοιου ειδους παιχτης. Επισης ειναι 36 και εχει βαρυ κορμι, ο ιδιος θα ειναι και στα πλει οφφ, μην περιμενετε να δειτε κανεναν 20χρονο με αλμα στον θεο και να κανει μπλοζον για αμυνες. Απλα θα σοβαρευτει οταν βρει τον ρολο του και το καταλληλο κινητρο.

- Γιατι ο "Γκομεζ" ελειπε σημερα? Γιατι απο την ομαδα λειπει ο ηγετης, αυτος που θα την παρει απο το χερακι, αυτος που θα συμπληρωσει το παζλ και θα δεσει ολους τους υπολοιπους. Με τον "Γκομεζ", ο Νταντε θα εχει το ιδιο στιλ παλι, αλλα θα ειναι πολυ διαφορετικος γιατι θα αλλαξει ο ρολος του. Θα μειωθει η πιεση στο να εχουν ολοι πολλες απαιτησεις απο αυτον, θα παιξει πιο ελευθερα, και εκει που οι αντιπαλοι θα ειναι απασχολημενοι με τον "Γκομεζ", ο Νταντε θα τους κλεινει το σπιτι απο εκει που δεν θα το περιμενουν. Βαζω στοιχημα για αυτο με οποιον θελει, δεν το λεω γιατι απλα ειμαι τρελλαμενος με τον ΠΑΟΚ.

- Αυτο που ειχα γραψει εδω και καιρο, ο γαυρος εχει πολυ κακο μπλοκ και 6 μηνες δεν το εχει διορθωσει. Πλακα θα κανουμε με ολοκληρωμενο διαγωνιο. Οχι μονο γιατι θα υπαρχει αυτος, αλλα γιατι θα υπαρχει και ποικιλια στην επιθεση.

- Γκαρας, μου κανει εντυπωση ενα λαθος που κανει, δεν μπορω να το καταλαβω. Ενω σε ολα τα αλλα σημεια του γηπεδου στηνει σωστα το σωμα του για αμυνα απο καρφι, οταν καλυπτει την ευθεια, γυρναει το σωμα του προς τα εξω. Αδιανοητο αυτο. Ο κανονας λεει "οπου κοιτας, εκει θα παει η μπαλλα", αν κοιτας γηπεδο δηλαδη, η μπαλλα θα παραμεινει μεσα κατα πασα πιθανοτητα. Τρεις φορες του ηρθε επανω του η μπαλλα απο καρφι, και τις τρεις την εστειλε αουτ.

- Σχολιαζετε για τα λαθη, αλλα δειτε τα λαθη ποτε εγιναν. Οσο η ομαδα ηταν μεσα στο παιχνιδι ειχε λιγα λαθη. Τα περισσοτερα λαθη εγιναν απο τα μισα περιπου του δευτερου σετ και μεχρι το τελος γιατι ειχαν "παραδωσει". Λειπει ο ηγετης ειπαμε.

- Ειναι ενα επιπεδο πανω απο εμας... σαν να συγκρινετε δυο ομαδες ποδοσφαιρου που απο την μια λειπει ο τερματοφυλακας ειναι αυτο.

Υ.Γ.: με βαση τα στατιστικα, πιο αποτελεσματικος ('η αντε στα ιδια ποσοστα) ο Σακογλου εναντι του Αγκαμεζ. Αντε γιατι μας τα κανατε τοσα ολο το καλοκαιρι. Περασε 2-3 σοβαρα καρφια και ολα τα αλλα ηταν ειτε γιατι ελειπε το μπλοκ, ειχε γιατι εκανε τσαφ στο μπλοκ. Εγω θυμαμαι και καμποσα μπλοκ επισης που εφαγε.

Αυτα, ολοι οι αλλοι θα δεσουν με τον διαγωνιο, δεν υπαρχει προβλημα. Πηρανε το γιαλαντζι, θα παρουμε το κανονικο


μαριανοφ πολυ σωστη αναλυση...για μενα δυο ειναι ειναι τα ανησυχητικα στον ΠΑΟΚ φετος...

α) τα αργα ποδια στο μπλοκ
β) το "κεφαλι" του πετκοβιτς

το πρωτο δυσκολα θα διορθωθει...το δευτερο θελω να πιστευω οτι θα το λυσει η ελευση του σταροβιτς που απο οσο εγραψαν τα παιδια συννενοειται καλα με τον πετκοβιτς...ο πετκοβιτς παντως οταν θολωσει πολυ δυσκολα ξεμπλοκαρει...αυτο μαζι με την ελαχιστη βοηθεια που προσφερει στο μπλοκ με εχουν κανει να τον παρω με στραβο ματι προς το παρον...

το σημερινο ματσακι δεν το σχολιαζω το εγραψα και πριν αισθανομαι μεγαλη ντροπη για τη διοικηση του ΤΑΠ ΠΑΟΚ...φωτοβολιδες ντου στο γηπεδο διοικηση απουσα...2 υβριστικα πανο υψωμενα πανω απο μιση ωρα διοικηση απουσα να διαμαρτυρηθει...

ο ΠΑΟΚ κατεβηκε σημερα σαν προβατο στη σφαγη να συμπληρωσει την τελετη στεψης ενος σαχλου θεσμου...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες