Πρόγραμμα - Βαθμολογία Volley League 2010/11

Πρόγραμμα - Βαθμολογία Volley League 2010/11

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Τρί Οκτ 05, 2010 11:21 pm

Βαθμολογία Volley League

VathmologiaVolley10_11.png
VathmologiaVolley10_11.png (20.87 KiB) 2325 προβολές


Πρόγραμμα πρωταθλήματος Volley League

1η Αγωνιστική (23/10)
ΑΟ Κηφισιάς - Εθνικός Αλ. 3-1
Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 2-3
Απόλλων Καλ. - Παναθηναϊκός 2-3
ΕΑ Πατρών Λούξ - Πανελλήνιος 3-1
Άρης Μαρμούρης - Επίκουρος ISS 3-1
Ηρακλής - ΓΣ Λαμία 3-1

2η Αγωνιστική (30/10)
Ηρακλής - ΑΟ Κηφισιάς 1-3
Εθνικός Αλ. - Ολυμπιακός 3-1
ΠΑΟΚ - Απόλλων Καλ. 3-0
Παναθηναϊκός - ΕΑ Πατρών Λούξ 3-0
Πανελλήνιος - Άρης Μαρμούρης 1-3
ΓΣ Λαμία - Επίκουρος ISS 3-1

3η Αγωνιστική (3/11)
Ολυμπιακός - Ηρακλής 1-3
Απόλλων Καλ. - Εθνικός Αλ. 3-2
ΕΑ Πατρών Λούξ - ΠΑΟΚ 1-3
Άρης Μαρμούρης - Παναθηναϊκός 1-3
Επίκουρος ISS - Πανελλήνιος 3-1
ΑΟ Κηφισιάς - ΓΣ Λαμία 0-3

4η Αγωνιστική (10/11)
Ηρακλής - Απόλλων Καλ. 3-0
ΑΟ Κηφισιάς - Ολυμπιακός 0-3
Εθνικός Αλ. - ΕΑ Πατρών Λούξ 3-1
ΠΑΟΚ - Άρης Μαρμούρης 3-0
Παναθηναϊκός - Επίκουρος ISS 3-0
ΓΣ Λαμία - Πανελλήνιος 3-0

5η Αγωνιστική (20/11)
ΕΑ Πατρών Λούξ - Ηρακλής 3-2
Απόλλων Καλ. - ΑΟ Κηφισιάς 3-2
Άρης Μαρμούρης - Εθνικός Αλ. 3-1
Επίκουρος ISS - ΠΑΟΚ 1-3
Πανελλήνιος - Παναθηναϊκός 0-3
Ολυμπιακός - ΓΣ Λαμία 3-1

6η Αγωνιστική (27/11)
Ηρακλής - Άρης Μαρμούρης 3-0
ΑΟ Κηφισιάς - ΕΑ Πατρών Λούξ 1-3
Ολυμπιακός - Απόλλων Καλ. 3-0
Εθνικός Αλ. - Επίκουρος ISS 3-1
ΠΑΟΚ - Πανελλήνιος 3-0
ΓΣ Λαμία - Παναθηναϊκός 3-1

7η Αγωνιστική (4/12)
Επίκουρος ISS - Ηρακλής 1-3
Άρης Μαρμούρης - ΑΟ Κηφισιάς 3-0
ΕΑ Πατρών Λούξ - Ολυμπιακός 3-2
Πανελλήνιος - Εθνικός Αλ. 3-0
Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ 3-0
Απόλλων Καλ. - ΓΣ Λαμία 3-1

8η Αγωνιστική (11/12)
Ηρακλής - Πανελλήνιος 3-0
ΑΟ Κηφισιάς - Επίκουρος ISS 3-0
Ολυμπιακός - Άρης Μαρμούρης 3-0
Απόλλων Καλ. - ΕΑ Πατρών Λούξ 1-3
Εθνικός Αλ. - Παναθηναϊκός 0-3
ΓΣ Λαμία - ΠΑΟΚ 3-0

9η Αγωνιστική (18/12) - 20ή Αγωνιστική
Παναθηναϊκός - Ηρακλής 1-3
Πανελλήνιος - ΑΟ Κηφισιάς 3-0
Επίκουρος ISS - Ολυμπιακός 0-3
Άρης Μαρμούρης - Απόλλων Καλ. 3-0
ΠΑΟΚ - Εθνικός Αλ. 3-0
ΕΑ Πατρών Λούξ - ΓΣ Λαμία 3-1

10η Αγωνιστική 21η Αγωνιστική
Ηρακλής - ΠΑΟΚ 3-0
ΑΟ Κηφισιάς - Παναθηναϊκός 0-3
Ολυμπιακός - Πανελλήνιος 3-0
Απόλλων Καλ. - Επίκουρος ISS 1-3
ΕΑ Πατρών Λούξ - Άρης Μαρμούρης 3-1
ΓΣ Λαμία - Εθνικός Αλ. 3-0

11η Αγωνιστική 22η Αγωνιστική
Εθνικός Αλ. - Ηρακλής 0-3
ΠΑΟΚ - ΑΟ Κηφισιάς 3-2
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 2-3
Πανελλήνιος - Απόλλων Καλ. 1-3
Επίκουρος ISS - ΕΑ Πατρών Λούξ 0-3
Άρης Μαρμούρης - ΓΣ Λαμία 1-3

12η Αγωνιστική (22/1)
Επίκουρος ISS - Α.Σ. Αρης Μαρμούρης Α.Ε. 1-3
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Ο. Κηφισιάς 3-2
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΣΦΠ 0-3
ΠΑΟ - Μ.Γ.Σ. Απόλλων Καλαμαριάς 3-0
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Ε.Α. Πατρών Λουξ 0-3
Γ.Σ. Λαμία - Γ.Σ. Ηρακλής 1-3

13η Αγωνιστική (29/1)
ΑΟ Κηφισιάς - Ηρακλής 3-2
Ολυμπιακός - Εθνικός Αλ. 3-0
Απόλλων Καλ. - ΠΑΟΚ 2-3
ΕΑ Πατρών Λούξ - Παναθηναϊκός 2-3
Άρης Μαρμούρης - Πανελλήνιος 3-0
Επίκουρος ISS - ΓΣ Λαμία 2-3

14η Αγωνιστική (5/2)
Ηρακλής - Ολυμπιακός 0-3
Εθνικός Αλ. - Απόλλων Καλ. 3-2
ΠΑΟΚ - ΕΑ Πατρών Λούξ 3-1
Παναθηναϊκός - Άρης Μαρμούρης 3-2
Πανελλήνιος - Επίκουρος ISS 0-3
ΓΣ Λαμία - ΑΟ Κηφισιάς 3-2

15η Αγωνιστική (11-12/2)
Απόλλων Καλ. - Ηρακλής 0-3
Ολυμπιακός - ΑΟ Κηφισιάς 2-3
ΕΑ Πατρών Λούξ - Εθνικός Αλ. 3-0
Άρης Μαρμούρης - ΠΑΟΚ 2-3
Επίκουρος ISS - Παναθηναϊκός 1-3
Πανελλήνιος - ΓΣ Λαμία 0-3

16η Αγωνιστική (19-20-21/2)
Ηρακλής - ΕΑ Πατρών Λούξ 3-2
ΑΟ Κηφισιάς - Απόλλων Καλ.
Εθνικός Αλ. - Άρης Μαρμούρης 3-0
ΠΑΟΚ - Επίκουρος ISS 3-0
Παναθηναϊκός - Πανελλήνιος 3-0
ΓΣ Λαμία - Ολυμπιακός 2-3

17η Αγωνιστική (26/2)
Άρης Μαρμούρης - Ηρακλής 2-3
ΕΑ Πατρών Λούξ - ΑΟ Κηφισιάς
Απόλλων Καλ. - Ολυμπιακός 1-3
Επίκουρος ISS - Εθνικός Αλ.
Πανελλήνιος - ΠΑΟΚ 1-3
Παναθηναϊκός - ΓΣ Λαμία 3-0

18η Αγωνιστική
Ηρακλής - Επίκουρος ISS 3-1
ΑΟ Κηφισιάς - Άρης Μαρμούρης 2-3
Ολυμπιακός - ΕΑ Πατρών Λούξ 0-3
Εθνικός Αλ. - Πανελλήνιος 3-1
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός 3-0
ΓΣ Λαμία - Απόλλων Καλ. 1-3

19η Αγωνιστική
Πανελλήνιος - Ηρακλής 0-3
Επίκουρος ISS - ΑΟ Κηφισιάς 1-3
Άρης Μαρμούρης - Ολυμπιακός 0-3
ΕΑ Πατρών Λούξ - Απόλλων Καλ. 3-0
Παναθηναϊκός - Εθνικός Αλ. 3-0
ΠΑΟΚ - ΓΣ Λαμία 3-0

20η Αγωνιστική
Ηρακλής - Παναθηναϊκός 3-0
ΑΟ Κηφισιάς - Πανελλήνιος 3-0
Ολυμπιακός - Επίκουρος ISS
Απόλλων Καλ. - Άρης Μουρμούρης 0-3
Εθνικός Αλ. - Π.Α.Ο.Κ. 0-3
ΓΣ Λαμία - ΕΑ Πατρών Λουξ

21η Αγωνιστική
Π.Α.Ο.Κ. - Ηρακλής 3-2
Παναθηναϊκός - ΑΟ Κηφισιάς 3-1
Πανελλήνιος - Ολυμπιακός 0-3
Επίκουρος ISS - Aπόλλων Καλαμ. 3-0
Άρης Μουρμούρης - ΕΑ Πατρών Λουξ 2-3
Εθνικός Αλεξ. - ΓΣ Λαμία 1-3

22η Αγωνιστική
Ηρακλής - Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-0
Α.Ο. Κηφισιάς - Π.Α.Ο.Κ. 3-0
Ολυμπιακός ΣΦΠ - Παναθηναϊκός Α.Ο. 3-2
Απόλλων Καλαμαριάς - Πανελλήνιος 3-0
Ε.Α. Πατρών Λουξ - Επίκουρος ISS 2-3
Λαμία - Α.Σ. Αρης Μαρμούρης 3-1



Πρόγραμμα Play Offs Volley League

Α' Φάση

Ηρακλής - ΠΑΟΚ 3-2
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 3-2

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 2-3
ΠΑΟΚ - Ηρακλής 0-3


Το σύστημα διεξαγωγής

Στα play off θα παίξουν χιαστί ο 1ος με τον 4ο και ο 2ος με τον 3ο. Η πρόκριση στον τελικό είναι στις δύο νίκες. Στα τελικά, οι δύο πρώτοι αγώνες (σ.σ. ο τίτλος κρίνεται στις τρεις νίκες) θα γίνεται στην έδρα αυτού που τερμάτισε στην υψηλότερη θέση στην κανονική περίοδο.

Για τα επόμενα δύο παιχνίδια η σειρά θα μεταφέρεται στην έδρα του άλλου και εφόσον χρειαστεί και πέμπτο ματς, αυτό θα γίνει στην έδρα του πρώτου. Αγώνες για τις θέσεις 3-4 δεν θα γίνουν, ενώ καταργούνται τα play out και ο 11ος με τον 12ο θα υποβιβαστούν στην Α2 ανδρών.
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 23, 2010 9:24 pm

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler