Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Σάβ 10 Μαρ 2018, 20:38

Α καλα.Που κολλανε ολα αυτα που λες με τις προσκλησεις του φαιναλ 4?Τι καθομαι και ασχολουμαι θα θελα να ξερα.
Τελευταία επεξεργασία από adidas1926 και Σάβ 10 Μαρ 2018, 21:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 10 Μαρ 2018, 20:48

Adidas και Goran, η αντιδικία λήγει ΕΔΩ.


Ένας πάρα πολύ καλός αγώνας, αντάξιος του επιπέδου των παικτών που αγωνίστηκαν, χόρτασα χάντμπολ. Η διαιτησία με κάποια λάθη που πιστεύω ότι δεν ήταν μαρς καθοριστικά, από το λίγο χάντμπολ που ξέρω, εκτός της τελευταίας φάσης του αγώνα με τον Σανίκη να κάνει αυτό που έκανε. Ο Α.Σ. κατέθεσε ένσταση, μένει να δούμε τι θα γίνει...

Καθοριστικό το γκολ που τρώει ο Thomasberg (ή Poulsen?) μέσα από τα χέρια, που ακαριαία έφερε στη μνήμη μου το γκολ που έφαγε η Tosca στον αντίστοιχο ημιτελικό των γυναικών, 3 μέτρα μακριά μου... :cry: Μετά ο Κοτανίδης μπήκε κρύος, οκ..

Ο Σεϊρεκίδης πήρε τη ταυτότητα του Ζαραβίνα με κάποιες κινήσεις όπως πχ του Τσίλη που έκοβε συχνά-πυκνά ως 2ο πίβοτ, ή με τους 7 παίκτες γηπέδου σε μία φάση που του βγήκε, καθώς βάλαμε γκολ.


Θα μπορούσαμε να είμαστε καλύτεροι σε κάποια σημεία, καθώς όταν ανέβηκε ο Σανίκης δεν μπορέσαμε να τον ανακόψουμε..



Πρώτη φορά είδα τον Π.Α.Ο.Κ. να παίζει χωρίς τον γιο Πετρίδη (στη νευραλγική θέση του playmaker) και είδαμε άλλον Π.Α.Ο.Κ., πανέτοιμο και αποτελεσματικό...


Αν εξαιρέσει κανείς εκείνο το νεκρό διάστημα, όπου είχαμε όμως τις δίλεπτες.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό flash4 » Σάβ 10 Μαρ 2018, 20:53

Γκοράν μπορείς απλά να πεις ότι το σημερινό ήταν προκαθορισμένο για να μη χαλιόμαστε τζάμπα (αν και διαφωνώ). Στο ημίχρονο όλοι πιστεύαμε στη νίκη και δεν είναι η πρώτη φορά που χάνουμε δικό μας παιχνίδι. Όσον αφορά το εξωαγωνιστικό ΕΠΡΕΠΕ να απαιτήσουμε να βγουν οι οργανωμένοι, αλλά δεν το κάναμε.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 10 Μαρ 2018, 21:11

Ρε συ flash4, εδώ θα τα "χαλάσουμε"? Πιστεύεις ότι αν απαιτούσαμε να βγουν θα τους έβγαζαν? Εγώ πάντως όχι...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 10 Μαρ 2018, 21:18

http://www.paokmania.gr/alla-spor/xantmpol/140756-aporrifthike-i-enstasi-xantmpol


Όπως έγινε γνωστό πριν από λίγο, απορρίφθηκε η ένσταση του ΠΑΟΚ για τα όσα έγιναν στο τέλος του αγώνα με τον πουστόγαυρο, στον ημιτελικό του F4

Η εκδικάστηκε από τριμελή επιτροπή, τα μέλη της οποίας θεώρησαν ότι όλα έγιναν κανονικά από πλευράς Σανίκη και ουσιαστικά έδωσαν το εισιτήριο για τον τελικό στην ομάδα του γάβρου...

Αμέσως μετά ο έφορος του τμήματος Γρηγόρης Πετρίδης δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:

«Σε έναν ημιτελικό παρωδία ο ΠΑΟΚ υποχρεώθηκε σε ήττα από τις διαιτητικές αποφάσεις και την στάση του παρατηρητή. Έχουμε τρομερά παράπονα απο τον τρόπο διανομής των προσκλήσεων, ενώ λυπάμαι πολύ που κανείς δεν είδε και δεν άκουσε τα αντιεθνικά συνθήματα εναντίον του ΠΑΟΚ και της Θεσσαλονίκης. Όταν ρώτησα τους παρατηρητές αν άκουσαν τίποτα, τα αυτιά όλων των υπευθύνων του αγώνα ήταν κλειστά. Τέτοια Κύπελλα ο ΠΑΟΚ δεν τα χρειάζεται και δεν τα θέλει. Σχετικά θα ενημερώσω το Δ.Σ. του σωματείου μας.»
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 10 Μαρ 2018, 21:26

adidas1926 έγραψε:Α καλα.Που κολλανε ολα αυτα που λες με τις προσκλησεις του φαιναλ 4?Τι καθομαι και ασχολουμαι θα θελα να ξερα.

Επισης να ξερεις δεν ειμαι κανας τυχαιος,ημουν ταμιας της ταξης μου στη β γυμνασιου.

Δεν σε ειρωνεύτηκα αδερφέ...
Εσύ το κάνεις και μάλιστα με τροποποίηση, μετά την παρέμβαση του Ζαντού, πράγμα που δεν σε τιμάει...
Τέλος από μένα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 10 Μαρ 2018, 21:35

Adidas, αυτό με το edit τι ήταν, εξυπνάδα;;

6 ώρες μπαν, διότι αύριο χρειαζόμαστε ΟΛΟΙ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Σάβ 10 Μαρ 2018, 22:06

Sekeris4 έγραψε:Γεια σου ΠΑΟΚ κοροιδαρα.Παιξε φαιναλ φορ στην Αθηνα και ακου τους μαθητες να κανουν κερκιδα.
Εμεις χαζοι για μια ζωη


Αυτή είναι η μισή αλήθεια και έχεις απόλυτο δίκιο.
Η άλλη μισή είναι ότι η πιο λούζερ ομάδα στον πλανήτη, η ομάδα που αγαπάμε όσο τίποτα, κατάφερε να χάσει άλλο ένα τίτλο με τρόπο που μόνο αυτή ξέρει και μπορεί.
Έφαγε ο Γλύκος γκολ 2 μέτρα έξω από το τρίποντο μέσα από τα χέρια... μάλιστα... Προσωπικά οδηγούμαι στην ανοσία μεγαλώνοντας
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Κυρ 11 Μαρ 2018, 00:30

Η μαλακία ήταν που τον έβγαλε στο τέλος, ενώ μέχρι τότε τους είχε ψαρώσει τους γάβρος, με φοβερές αποκρούσεις...

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Κυρ 11 Μαρ 2018, 01:13

Κρίμα ρε ΠΑΟΚΑΡΑ, δικό μας ματσάκι ήταν το μαμημένο.., δεν πειράζει πάμε παρακάτω!
Αυτός ο πουστόγαβρος αρχίζει και με μετατρέπει σε φονιά. :twisted:
Ζαντέ RESPECT αδερφέ.
Έτσι είναι , όλοι μια γροθιά αύριο!
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Πέμ 15 Μαρ 2018, 16:49

Επειδη δε θελω να αφηνω ανοιχτες υποθεσεις στη μεση.

Γραφω μετα τον ημιτελικο την αντιθεση μου στην αποφαση του ασ να κατεβασει την ομαδα σε ενα γηπεδο γεματο απο γαυρους ενω εξαρχης ειχε ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ η εισοδος σε οπαδους ειτε του ΠΑΟΚ ειτε του ιεκ.

Τοτε εμφανιζεται γνωστος φαφλατας του φορουμ,ο οποιος εχει διαπληκτιστει σχεδον με ολους οσους μιλανε ελληνικα εδω μεσα και αρχιζει ενα παραληρημα.Προσκαλει οποιον διαφωνει να αναλαβει εκεινος τον ερασιτέχνη,λεει ποσο γρηγορο αθλημα ειναι το χαντμπολ,τις εμπειριες του απο την προεδρεια σε συλλογους μποουλινγκ και φυσικα τονιζει στους ανειδικευτους(?) να μην εχουν αντιρρήσεις με τα γραπτα του γιατι εκεινος γνωριζει.

Του απαντω.Φυσικα ειρωνικα γιατι τετοιους ανθρωπους δε χρειαζεται να χαραμιζεις δευτερολεπτο για να τους απαντησεις σοβαρα και λέει ηρεμα αυτη τη φορα και υπερανω(γνωστο το παραμυθακι του) πως δε με τιμανε τα γραπτα μου και τις γνωστες του μπουρδες.

Εκει εμφανιζεται μοντ,ο οποιος διορθωνει ποστ μου(8.51) χωρις να ειδοποιήσει ή τελοσπαντων να ενημερωσει πως υπεστη διορθωση καποιο ποστ και δειχνει την ενοχληση του επειδη εγω διορθωσα δικο μου ποστ κανοντας χαβαλε στον φαφλατα.Ριχνει μπαν σε μενα επειδη τολμησα να παρακουσω τον λογο του αλλα φυσικα στον αλλον που συνεχιζε το παραληρημα ουτε λογος.

Να τον χαιρεστε τον καραγκιοζακο στραβοστομη ΠΑΟΚαρχη του φορουμ που εμεις οι ανιδεικευτοι δε πρεπει να αμφισβητουμε το λογο του.Αφηστε τον να αλωνιζει και να κανει αναιτιες επιθεσεις και οποιος διαφωνει μαζι του ή να αποχωρεί μονος του ή να τον μπαναρετε.
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 15 Μαρ 2018, 16:57

Καλά που τα πες και ξαλάφρωσες...Μπράβο... :ugeek:
Αν και τα μισά που γράφεις είναι ψέματα και ανούσιοι για μένα χαρακτηρισμοί, μιας και δεν γνωριζόμαστε, να συμπληρώσω μόνο ότι παρέλειψες να αναφέρεις ότι σε κάλεσα σε διάλογο δια ζώσης, αλλά εις μάτην όμως... :geek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Κύπελλο Ελλάδας handball 2017-2018

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Πέμ 15 Μαρ 2018, 17:02

Ελα ρε ονλαιν,πως και ετσι?
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Κύπελλο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης