Κύπελλο χάντμπολ 2009-10

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό city_boy » Δευτ 31 Μάιος 2010, 13:48

ποιο παιδι μου θελεις να απαντηθει πες μας.
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό emeissaspsirizoume4 » Δευτ 31 Μάιος 2010, 13:50

DimisK έγραψε:Νομίζω ότι οι admin θα έπρεπε να παρέμβουν και να σβήσουν ένα υβριστικό post προς το πρόσωπό μου (fyto) και να προειδοποιήσουν τον κύριο που το έκανε να μην βρίζει ασυστόλως....
Σταματάω εδώ και απευθύνομαι στους Admin και μόνο.
Καλό είναι να προστατεύουμε το paokmania από τέτοιες συμπεριφορές....



και να σβησουνε και δικα σου σχολια για οπαδους του ΠΑΟΚ(μπασταρδια κτλ)και να προειδοποιησουνε και σενα
καλο ειναι να προστατευουμε το παοκμανια απο τετοιες συμπεριφορες
Άβαταρ μέλους
emeissaspsirizoume4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:00

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό DimisK » Δευτ 31 Μάιος 2010, 13:52

Μπαστάρδια φίλε μου δεν είναι οι οπαδοί του ΠΑΟΚ. Είναι αυτοί που έκαναν τα επεισόδια στη Λαμία. Αυτούς είπα μπαστάρδια και θα συνεχίσω να τους λέω. Διαβάστε λίγο περισσότερο τα ποστς και βγάλτε τα ασπρόμαυρα γυαλιά σας. Μόνο τότε θα μπορούμε να ελπίζουμε σε καλύτερες μέρες.
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό emeissaspsirizoume4 » Δευτ 31 Μάιος 2010, 13:53

μαλιστα,εχουμε και πολιτικη προπαγανδα απο τον pepermint
εκατσε και εγραψε τοσες σειρες και δεν ειπε τιποτα :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
emeissaspsirizoume4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:00

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Δευτ 31 Μάιος 2010, 13:54

DimisK έγραψε:Νομίζω ότι οι admin θα έπρεπε να παρέμβουν και να σβήσουν ένα υβριστικό post προς το πρόσωπό μου (fyto) και να προειδοποιήσουν τον κύριο που το έκανε να μην βρίζει ασυστόλως....
Σταματάω εδώ και απευθύνομαι στους Admin και μόνο.
Καλό είναι να προστατεύουμε το paokmania από τέτοιες συμπεριφορές....

Ευχαριστώ



σου απαντησα,καθε προκληση δεν θα μενει αναπαντητη παλικαρε.
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό emeissaspsirizoume4 » Δευτ 31 Μάιος 2010, 13:56

Πρώτα απο όλα γιατί 50-100 τσογλάνια που το παιζουν ΠΑΟΚΤΣΙΔΕΣ και άλλα 50-100 τσογλάνια που το παίζουν ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ισοπέδωσαν μια πόλη ολόκληρη. Τρομοκράτησαν απλούς ανθρώπους, έκαψαν αυτοκίνητα, έκαναν μικρά παιδάκια στους δρόμους να κλαίνε. Στο όνομα των ομάδων τους. Εύχομαι να τους πιάσουν όλους αυτούς και να σαπίσουν στη φυλακή τα μπαστάρδια.


ειπες οπαδους του ΠΑΟΚ τσογλανια και μπασταρδια
Άβαταρ μέλους
emeissaspsirizoume4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:00

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 31 Μάιος 2010, 13:57

Δημήτρη, Peper σας είπαν ρουφιάνους πριν;

Και μένα χθες...

Και όλα αυτά γιατί... θέλουμε να εξαφανιστούν αυτοί που καταστρέφουν τον ΠΑΟΚ μας..!!!

Αυτοί που ήταν άφαντοι εδώ και πόσα χρόνια όταν το χαντμπολ ετοίμαζε την παντοδυναμία του, και αφού πήραμε δύο πρωταθλήματα, ξαφνικά θυμήθηκαν το χαντμπολ και είπαν να το... στηρίξουν.

Τελικά χάνουμε ένα κύπελο, ένα νταμπλ, πέφτουμε στη β', γαμάμε τον κόπο και την ψυχολογία των παιδιών που απλήρωτοι και με τόσο κόπο μας φέραν εδώ, ρεζιλευτήκαμε μέχρι και στο BBC!

Αυτό θα πει στήριξη...


Και όταν ζητάς το κεφάλι παντώς υπευθύνου για αυτήν την ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΒΕΒΥΛΩΣΗ της ΠΕΡΗΦΑΝΙΑΣ μας και των ΟΝΕΙΡΩΝ μας, σε λένε... ρουφιάνο!

Επειδή δεν θες τα ουγκ να χαλάνε το όνομα σου, είσαι ρουφιάνος.

Επειδή δεν θες αυτοί που κατέστρεψαν το αμάξι, την επιχείρηση άλλων Ελλήνων να κυκλοφορούν ελεύθεροι, αλλά θες να τιμωρηθούν με ότι προβλέπει ο νόμος, είσαι ρουφιάνος.

Ο άλλος χθες δήλωσε ότι είμαι περήφανος που δεν φεύγαν οι δικοί μας, μέχρι να αφεθούν ελεύθεροι οι εξι συλληφθέντες. Και συνέχιζε "γιατί θα την πληρώσουν για αυτά που κάναν όλοι". Δηλαδή φταίνε όλοι, συλληφθηκαν έξι. Σκοπός τους δεν είναι να πουν όλοι φταίμε, συγγνώμη, να επανορθώσουμε, αλλά να επιβληθούν με βίαιο τρόπο ώστε να μη πληηρώσει κανείς!

Γιατί να μη πληρώσει κανείς; Τον ρώτησες αυτόν που του κάηκε το αμάξι αν θέλει; Αλλά εμείς είμαστεο περήφανος λαός του ΠΑΟΚ...

Και εμείς είμαστε οι ρουφιάνοι...

Βέβαια αυτό δεν είναι πρόβλημα μόνο του ΠΑΟΚ, αλλά της νοοτροπίας του νεοέλληνα.

Σε μας πίστευα ότι αφού οι σύνδεσμοι μέσα από πρόσφατη ανακοίνωση έλεγαν ότι είμαστε περήφανοι και φοράμε παντελόνια, σίγουρα θα υπήρχαν κάποιοι που θα τα τιμούσαν για να πουν την αλήθεια.

Φυσικά τίποτα.

Κρύβονται πίσω από την ΑΝΩΝΥΜΟΤΗΤΑ της μάζας και κάνουν ότι κάνουν.

Και μη πει κανείς εσύ κράζεις ανώνυμα πίσω από ένα νικ γιατί εκείνοι που τα σπάγαν χθες δεν είχαν ούτε ένα νικ. Αν έχουν αρχίδια ας πουν είμαι ο τάδε, έκανα αυτό και είμαι πρόθυμος να αναλάβω τις ευθύνες μου.

Αλλά όχι. ΠΑΟΚ είσαι...

Βρε ουστ που είσαι ΠΑΟΚ με τέτοια λογική.

Τι να λέμε όμως...

Αφού πάλι ρουφιάνους θα μας πουν...

Αυτός που διαφωνεί με τις καφρίλες και την πρόκλιση βλαβών σε άλλα μέλη της κοινωνίας μας και ζητάει την τιμωρια όποιων το κάνουν, είναι ρουφιάνος... Το μάθαμε και αυτό.

Το μόνο που έχω να πω είναι ότι πρέπει όλοι αυτοί να πάθουν τα ίδια. Να τους πετάνε χωρίς λόγο δακρυγόνα κάτω από τα σπίτια τους, να τους κάψουν τα αυτοκίνητα, να τους σπάσουν τζαμαρίες από τα μαγαζιά τους και να μην την πληρώσει κανείς. Ίσως έτσι βάλουν μυαλό...

Ξέρω, είμαι ρουφιάνος...

Αν αυτός είναι ο ορισμός του ρουφιάνου στην γλώσσα σας, τιμή μου που είμαι ένας τέτοιος και περαστικά σε όποιον δεν είναι.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό city_boy » Δευτ 31 Μάιος 2010, 14:01

οχι δεν εισαι ρουφιανος,εσυ συγκεκριμενα ανιδεος εισαι.
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 31 Μάιος 2010, 14:03

gika έγραψε:Σε μας πίστευα ότι αφού οι σύνδεσμοι μέσα από πρόσφατη ανακοίνωση έλεγαν ότι είμαστε περήφανοι και φοράμε παντελόνια, σίγουρα θα υπήρχαν κάποιοι που θα τα τιμούσαν για να πουν την αλήθεια.

Φυσικά τίποτα.




Το έγραψα κ τότε περί "περηφανιας" ... αν αναγκάζεσαι να ΦΩΝΑΞΕΙΣ ότι είσαι περήφανος , τότε μάλλον δε το πιστευεις ουτε εσύ...

Αυτά τα πράγματα δε τα φωνάζουν , αλλά τα δείχνουν
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Δευτ 31 Μάιος 2010, 14:05

gika Pες και καμια αληθεια δεν παθεις τπτ.Ειδικα για χαντμπολ αστο.... ειδαμε ποιοι σκασανε τελευταια αγωνιστικη και φωναζαν ειναι τρελλος ο προεδρος.Παπα μην πουλας οταν πηγαιναν οι ΒΕΜ και 2 ακομα ΣΦ στα ερασιτεχνικα για παραδειγμα ουτε ηξερες οτι υπαρχουν......
Πανηγυρτζιδες ξες πολυ καλα ποιοι ειναι....
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 31 Μάιος 2010, 14:06

Από ότι φάνηκε όμως φίλε giapas, μόνο λόγια... Απο πράξεις τίποτα!

City_boy, περαστικά... ;)

Bakunin4, δεν ξέρω τι φάτσα σου για να σε πω αν σε έχω δει ποτέ στο γήπεδο. Μακάρι να πήγαινες. Μακάρι να φωνάζαμε παρέα.

Αλλά εγώ προχτες δεν κατέστρεψα το μέλλον αυτών των παιδιών...
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό city_boy » Δευτ 31 Μάιος 2010, 14:09

στεναχωριεμαι που εισαι 16.
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Δευτ 31 Μάιος 2010, 14:10

Gika ποιο ακριβως μελλον κατεστραψαν οι χτεσινοι ? Για την διακοπη καμια ευθηνη δεν εχει ο κοσμος του ΠΑΟΚ.Επισης οταν αλλοι φωναζαν ειναι τρελλος ο προεδρος ,καποιοι σηκωσαν πανι για τα οφειλομενα των παικτων.
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό axilleas4 » Δευτ 31 Μάιος 2010, 14:10

Ξαφνικά παρατηρώ άτομα που δεν ασχολιόντουσαν καν με το άθλημα τωρα να σχολιάζουν και να κρίνουν.Ολη τη χρονιά που ήσασταν;;;Dimisk εσυ που τους κράζεις και οσοι το κάνουν ας οργανώνατε να πέρνατε εισιτήρια να πηγαίνατε στο filan-4 να μην είχαμε τέτοια σκηνικά.Από τη στιγμή που από τη πλευρά μας μεσα στο Χαλκιοπούλειο δεν προκαλέσαμε κανένα επεισόδιο και δεν ξεκινήσαμε τις ζημιές δεν με ενδιαφέρει τι έγινε εξω.Δεν με ενδιαφέρει αν έγιναν συμπλοκές μεταξύ οπαδών,καταστροφές,τραυματισμοί,δεν έχουν σχέση με τον αθλητισμό και ηταν δουλειά της αστυνομίας να επιβάλει την τάξη.

Οσοι είναι αποφασισμένοι για επεισόδια και σκοτωμούς θα δράσουν,οι υπόλοιποι μπορούν να αποφύγουν τέτοιες καταστάσεις.Έχουν γίνει άπειρα τέτοια σκηνικά και θα συνεχίζονται να γίνονται.Είχαμε και νεκρό στο πρόσφατο παρελθόν από τέτοια γεγονότα αλλα δεν τιμωρήθηκαν οι ομάδες με αποκλεισμό από τη διοργάνωση και καλως έγινε ετσι.

Επικίνδυνοι ειναι οσοι υποστιρίζουν οτι πρέπει να τιμωρηθεί η ομάδα και οχι οσοι έχουν νταλκά να βρεθούν με αντιπάλους (μακρια από γήπεδα και στάδια) για μπάχαλα.
Εμείς μαζί για μια ζωή αετέ,αετέ δικέφαλε
Άβαταρ μέλους
axilleas4
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Πέμ 06 Νοέμ 2008, 21:42
Τοποθεσία: copACABana

Re: Κύπελλο Ελλάδος 2009-10

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Δευτ 31 Μάιος 2010, 14:23

DimisK έγραψε:Μπαστάρδια φίλε μου δεν είναι οι οπαδοί του ΠΑΟΚ. Είναι αυτοί που έκαναν τα επεισόδια στη Λαμία. Αυτούς είπα μπαστάρδια και θα συνεχίσω να τους λέω. Διαβάστε λίγο περισσότερο τα ποστς και βγάλτε τα ασπρόμαυρα γυαλιά σας. Μόνο τότε θα μπορούμε να ελπίζουμε σε καλύτερες μέρες.



Aυτοί οι μπάσταρδοι σου δώσαν το δικαίωμα εδώ και δεκαετίες να κατεβαίνεις στην Ομόνοια,στη Τρίπολη,στη Πάτρα, στη Νάπολη και στο Άμστερνταμ ό,τι ώρα γουστάρεις με όποιο τρόπο γουστάρεις.
Αν είχαμε κάτι σαν και σένα οι γαύροι θα κάναν βόλτα στο Λευκό Πύργο και θα σε πετούσαν στη θάλασσα.Ή μήπως νομίζεις πως αν δεν είχες αυτό το κόσμο θα έπαιρνες έστω και αυτά τα λίγα που έχεις πάρει?
Άντε γίνε αρούλης ή ηρακλάκος να πηγαίνεις πάντα ήρεμα με σκυμένο το κεφάλι και να μη σε υπολογίζει κανείς.
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης