Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Συζήτηση για αγώνες της ομάδας που έγιναν

M.V.P.

Το δημοψήφισμα λήγει στις Παρ 08 Απρ 2011, 20:01

Χαλκιάς
16
10%
Etto
6
4%
Contreras
18
11%
Μαλεζάς
5
3%
Lino
4
2%
Garcia
3
2%
Vitolo
1
1%
Ivic
2
1%
Vieirinha
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
El Zhar
13
8%
Muslimovic
3
2%
Arias
13
8%
Σαλπιγγίδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Αθανασιάδης
82
49%
 
Σύνολο ψήφων : 166

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Rizla » Κυρ 03 Απρ 2011, 22:40

Πως ειναι δυνατον ρε Γιαννη να ειναι γεματο το γηπεδο οταν στον ημητελικο με την ΑΕΚ τα κανανε πουτανα 100 ατομα με κινδυνο την σωματικη ακαιραιοτητα και των 30000 που ηταν εκει?
Εκει θελω εγω τους συνδεσμους και οχι στις ανακοινωσεις...
Εκει θελω και την Διοικηση και οχι μεσα στα γραναζια της ΚΕΔ και της ΕΠΟ...
Σαφως θα υπαρχει πτωση αν η ομαδα δεν παει καλα,παντου συμβαινει αυτο,αλλα αν δεν ερθει υγιεις κοσμος στο γηπεδο αυτο που θες δεν θα το δεις 50 πρωταθληματα να παρεις...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό iliasp » Κυρ 03 Απρ 2011, 22:46

Ευτυχως ημασταν τυχεροι σημερα και πηραμε τους 3 βαθμους γιατι μπαλα δεν παιξαμε. Αντε να παμε κουτσα κουτσα μεχρι το τελος της σεζον, να βγουμε Γιουροπα Λιγκ οπως οπως και μετα ριζικη ανανεωση πρωτ'απ'ολα με καλο προπονητη και μετα 5-6 νεους παιχτες αφου πουλησουμε ολα τα παλτα μας. Αλλιως του χρονου θα δουμε μια απ'τα ιδια, θα βλεπουμε το γαυρο με τα κυαλια παλι...
:nairepaok:
Άβαταρ μέλους
iliasp
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:39
Τοποθεσία: Derby, UK

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό markos4 » Κυρ 03 Απρ 2011, 23:01

Ετσι ακριβως ειναι,οσο και να ποναει η αληθεια.απο ΠΑΟΚΑΡΑ γιναμε παοκ.ο αλλος εβαλε μεσα στο σορτσακι του ενα μπουκαλακι νερο,που τους βρηκαμε αυτους τους τυχαρπαστους ρε!!!!
markos4
 
Δημοσιεύσεις: 2934
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 19:49

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό thief » Κυρ 03 Απρ 2011, 23:15

Δεν έχω διαβάσει καμία άποψη...πήγα στο ΝΑΟ με "κομμένα" τα φτερά αλλά όταν μπήκα μέσα αισθάνθηκα ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ. Εκατσα στο σημείο μου, σήκωσα τα χέρια ψηλά, έβγαλα το λαρύγκι μου και ένιωσα πραγματικά γεμάτος με την ιδέα του ΠΑΟΚ... :pano:

Αισθάνθηκα το "πεζό" αλλά και αληθινό...ότι κουφάλες νεκροθάφτες δεν θα μου θάψετε αυτό που νιώθω...

Ναι η εμφάνιση δεν ήταν καλή. Ναι πολλοί παίχτες ήταν παρών-απών... αλλά στα @@ μου. Δεν μου ένοιζε... Όταν είδα τον τυμπανιστή πριν τον αγώνα να οργώνει όλο το γήπεδο, άκρη σε άκρη με τόσο πώρωση, κατάλαβα ότι αυτός ειναι ο ΠΑΟΚ. Και εκεί για μένα "τελείωσε" το ματς...
Απλώς μετά κερδίσαμε μετά από μια πολύ κακή εώς κακιστη εμφάνιση και καθένας θα λέει κλασικά τα μακρύ του και το κοντό του...

ΠΑΟΚΑΡΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.
thief
 
Δημοσιεύσεις: 922
Εγγραφή: Δευτ 24 Μάιος 2010, 23:32

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό black death » Κυρ 03 Απρ 2011, 23:30

yiannisPAOKitalia έγραψε:Οι μπούκες, η πονηρή αντιπολίτευση, το πέταγμα καλαμποκιού, οι ειρωνίες και τα υποκοριστικά, δε χαρακτηρίζουν τον λαό του ΠΑΟΚ.

:idea:
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4389
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Κυρ 03 Απρ 2011, 23:31

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΑΠΠΠ!
ρε π@@στρότυρα


άντε γεια σας, άντε γεια σας
γαμώ τη λάρσα και τα κωλότυρά σας!!!!
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Photis » Κυρ 03 Απρ 2011, 23:34

markos4 έγραψε:Ετσι ακριβως ειναι,οσο και να ποναει η αληθεια.απο ΠΑΟΚΑΡΑ γιναμε παοκ.ο αλλος εβαλε μεσα στο σορτσακι του ενα μπουκαλακι νερο,που τους βρηκαμε αυτους τους τυχαρπαστους ρε!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8706
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό breakdown88 » Κυρ 03 Απρ 2011, 23:36

Στεναχωρημένο ματς, σε όλους τους τομείς.
Εττό σε λατρεύω ήδη.

ΑποστόληςΑ έγραψε:Ε, τότε θα την πάρει στα play-off και θα μείνει έξω δύο αγωνιστικές.


Νομίζω ότι αν αποβληθεί ο Βιέρι με 2 κίτρινες με τον Ηρακλή χάνει μόνο την Κέρκυρα. Μπορεί να επιβεβαιώσει κάποιος;
Remember in this game we call life, that no one said it's fair
breakdown88
 
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Τετ 10 Δεκ 2008, 15:34
Τοποθεσία: Stockholm

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Κυρ 03 Απρ 2011, 23:38

Photis έγραψε:
markos4 έγραψε:Ετσι ακριβως ειναι,οσο και να ποναει η αληθεια.απο ΠΑΟΚΑΡΑ γιναμε παοκ.ο αλλος εβαλε μεσα στο σορτσακι του ενα μπουκαλακι νερο,που τους βρηκαμε αυτους τους τυχαρπαστους ρε!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:pano:


καλά που το γράψατε,

:redcard: :redcard: στον ετό για τη βλαχομαγκιά με το μπουκαλάκι νερό στα @@δια του. άσε που εξαιτίας του κινδυνέψαμε να ισοφαριστούμε στο καπάκι. ξύπνα ρε ταγάρι.
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Κυρ 03 Απρ 2011, 23:45

Απαράδεκτη η ομάδα, απαράδεκτος και ο κόσμος. Ξεπροβοδίσαμε την ΑΕΛ, 3 βαθμοί, το παιχνίδι μεθαύριο θα έχει ξεχαστεί.
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό georgedoulk » Κυρ 03 Απρ 2011, 23:57

Εγω το ξεχασα απ τη στιγμη που βγηκα απ το γηπεδο.
Το μ'ονο ευχαριστο οτι εριξες ουσιαστικα τους τυροβλαχους.

Η λάρισα το εχει πάρει αποφαση οτι θα πέσει και δεν προσπαθούσε καν. Στην ουσία δεν θα μπορούσε ουτε απο τύχη να πάρει βαθμό.

Ας τελειώσει η χρονιά να δούμε το καλοκαίρι τι θα κάνουμε γιατί αυτός ο Π.Α.Ο.Κ. είναι κορεσμένος και δεν μπορεί αλλο.
έρχεται η στιγμή για ν' αποφασίσεις
με ποιους θα πας και ποιους θ' αφήσεις.
Άβαταρ μέλους
georgedoulk
 
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: Κυρ 15 Φεβ 2009, 02:22

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Κυρ 03 Απρ 2011, 23:59

Photis έγραψε:Όχι.Δεν είχε εντολή!
:pano:



Εγώ...ΕΓΩ να ήμουνα, όχι ένας ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ποδοσφαιριστής μιας άλφα εμπειρίας, δε θα χρειαζόμουν εντολή για να πάρω σκόπιμα μια κάρτα στρατηγικής. Έπρεπε να πάρει την κάρτα από μόνος του! Δε μου λέει τίποτα το αν είχε ή όχι εντολή, κάτι που ΔΕΝ ξέρουμε. Δεν ξέρω αν ρώτησε κανείς τον Χάβο στη συνέντευξη. Αλλά να θυμίσω ότι υπάρχουν και περιπτώσεις παικτών που πάιρνουν τέτοια εντολή και ΔΕΝ την εκτελούν, όπως είχε κάνει κάποτε ο Λίνο στον Σάντος!!!
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό τρελαg4 » Δευτ 04 Απρ 2011, 00:19

thief έγραψε:Δεν έχω διαβάσει καμία άποψη...πήγα στο ΝΑΟ με "κομμένα" τα φτερά αλλά όταν μπήκα μέσα αισθάνθηκα ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ. Εκατσα στο σημείο μου, σήκωσα τα χέρια ψηλά, έβγαλα το λαρύγκι μου και ένιωσα πραγματικά γεμάτος με την ιδέα του ΠΑΟΚ... :pano:

Αισθάνθηκα το "πεζό" αλλά και αληθινό...ότι κουφάλες νεκροθάφτες δεν θα μου θάψετε αυτό που νιώθω...

Ναι η εμφάνιση δεν ήταν καλή. Ναι πολλοί παίχτες ήταν παρών-απών... αλλά στα @@ μου. Δεν μου ένοιζε... Όταν είδα τον τυμπανιστή πριν τον αγώνα να οργώνει όλο το γήπεδο, άκρη σε άκρη με τόσο πώρωση, κατάλαβα ότι αυτός ειναι ο ΠΑΟΚ. Και εκεί για μένα "τελείωσε" το ματς...
Απλώς μετά κερδίσαμε μετά από μια πολύ κακή εώς κακιστη εμφάνιση και καθένας θα λέει κλασικά τα μακρύ του και το κοντό του...

ΠΑΟΚΑΡΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.


Αυτό ακριβώς το αίσθημα είναι που ζηλεύω κάθε φορά που σας βλέπω όλους στην Τούμπα μας και κάθε φορά αναρωτιέμαι πότε θα με αξιώσει ο Θεός να είμαι και γω εκεί μαζί σας και να βγάζω το λαρύγγι μου για την ΠΑΟΚΑΡΑ μας.Ετσι και καταφέρω να γυρίσω Θεσ/νίκη μια μέρα, βρέξει χιονίσει θα είμαι εκεί, να βγάλω και το άχτι μου.Πάντως είστε πολύ τυχεροί, έστω κι αν δεν το συνειδητοποιείτε.Δεν έχετε ιδέα πως είναι, να είστε αναγκασμένοι από τις συνθήκες, να βλέπετε κάθε ματς από την tv.Μιλάμε για τήν στέρηση.Και κάθε φορά (οι οποίες είναι πάρα πολύ λίγες) που βρίσκομαι στο Ναό είναι σαν να είμαι στον παράδεισο,άσχετα με το αποτέλεσμα ,άσχετα με την εμφάνιση.Χαίρομαι γιατί, επιτέλους, και Γω, μαζί με όλους εσάς, μπορώ να καταθέσω την ψυχή μου σ'αυτό που όλοι ονομάζουμε ΠΑΟΚ.
ΕΜΕΙς ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ!
:nairepaok:
τρελαg4
 
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Σάβ 26 Φεβ 2011, 00:36

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Δευτ 04 Απρ 2011, 00:57

Δε χρειάζεται παράθεση όταν απαντούμε σε ακριβώς προηγούμενη δημοσίευση!
Thx, AdminTeam


Μάμησέτα μεγάλε......................... σε νιώθω όσο δεν πιστεύεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μέχρι και η 9χρονη κόρη μου που "χέστηκε" για το ποδόσφαιρο με ρώτησε σήμερα: "Ρε μπαμπά τί θάδινες τώρα να είσαι μέσα;;;" Τί να απαντήσω.... "Και τη ζωή μου είπα!" Ίσως είπα λίγα.............
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8502
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΛ 1-0 MVP - Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sporos123 » Δευτ 04 Απρ 2011, 01:57

yiannisPAOKitalia έγραψε:Άτιμο πράγμα η απιστία, κι εμείς την ΠΑΟΚΑΡΑ την έχουμε κάνει τάρανδο. Δεν έχω εικόνα παρά μόνο την φωτογραφία 5 ποστ πιο πάνω. Μόνε ένα θα πω.

Πιστέψ'τε στην ομάδα. Συμβόλαιο με την επιτυχία δεν έκανε κανένας, εκτός από τον γαύρο και τον Ρεχάγκελ.

:nairepaok:


αρα νομιζω η καλυτερη λυση για τον παγκο ειναι ο herr Otto :twisted: με αυτον εχουμε σιγουρο τον μαστραπα... :opaokara:
sporos123
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 15 Ιαν 2011, 00:52

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Σχόλια και παραλειπόμενα αγώνων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης