Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Συζήτηση για αγώνες της ομάδας που έγιναν

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό e8nos » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:26

ριξε ενα προστιμο ρε θοδωρη μετα απο τετοια εμφανιση και ασε μου τις ομιλιες και τις συζητησεις στα αποδυτηρια!οπως θα παρουν το πριμ ετσι να πληρωσουν για να μαθουν εκει που τους ποναει χτυπα τους!!!!ΘΟΔΩΡΗ να ξερεις οτι εμεις σε αγαπαμε οσο δν παει αλλα κανε κινησης με περισσοτερη πυγμη!
Άβαταρ μέλους
e8nos
 
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Κυρ 04 Μάιος 2008, 08:31
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:29

Δεν ξέρω ειλικρινά τι να πώ..... Δεν υπάρχει κούραση γιατί στο γήπεδο αλωνίζαμε, απλά το κάναμε ασκόπως. Δεν θέλω να πιστεύω για δοσμένο ματσ γιατί εμείς δεν έχουμε εξασφαλίσει τίποτα ακόμα! Όσο για τον προπονητή, αυτό έιναι αυτός ήταν.... και θα είναι μέχρι το καλοκάρι;;;;; :roll: :roll:
Τώρα τα άλλα δεν θέλω να τα σκέφτομαι καν... δηλ πάιζουμε Ευρώπη γιατί την ψάχνουμε για καμιά καλή μεταγραφή μετά το καλοκάιρι.....
Ισως πάιξουμε Κύπελο γιατί ένας τίτλος δίνει αξία στον πάικτη....
[b]Δέν παίζουμε στα άλλα παιχνίδια [b] ... γιατί να ρισκάρουμε άλλωστε... μετά το καλοκάιρι την κοπανάμε :lol: :lol:

Το ξανάγραψα και επιμένω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8502
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:32

Θέλω απάντηση............... Γιατί νομίζω ότι κοιμόμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και θέλω απάντηση από τον πρόεδρο.... Πράπει να μιλήσει, να αντιδράσει.... κάτι να κάνει επι τέλους!!!!!!!!!!!!!!!!1 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8502
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Caballo Viejo » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:32

Εμείς που φωνάζαμε πέρσι για την κατάργηση των πλει – ωχ, θα είμαστε οι πρώτοι που θα τα εκμεταλλευτούμε φέτος. Αν φυσικά φτάσουμε ως εκεί…

Αλλιώς τις δάφνες της Μόσχας να τις κρατήσουμε για καμιά φακή τις κρύες νύχτες του προσεχούς χειμώνα, όταν άλλοι θα παίζουν στην Ευρώπη.

Απόψε απελπίστηκα!
Άβαταρ μέλους
Caballo Viejo
 
Δημοσιεύσεις: 1638
Εγγραφή: Παρ 07 Αύγ 2009, 15:28
Τοποθεσία: Paokoslovakia

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:33

paok87 έγραψε:
Ας συνειδητοποιήσουμε οτι ΟΙ ΜΟΝΟΙ που κρατάνε την ομάδα φέτος είναι ΑΥΤΟΙ και κανένας άλλος.
Και ΟΙ ΜΟΝΟΙ που μπορούν να φέρουν το κύπελλο στην Τούμπα είναι ΑΥΤΟΙ και κανένας άλλος.




για κατσε,γιατι κατι μου διαφευγει προφανως...

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ????ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ?
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6219
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό paok87 » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:39

Αν μια ομάδα, ένας σύλλογος, είναι μόνο οι παίκτες, τότε φίλε μου αντιλαμβανόμαστε διαφορετικά το άθλημα.
Οι παίκτες είναι το τελευταίο γρανάζι. Και λόγω πρότερου βίου, δεν μπορώ να τους καταλογίσω τη μεγαλύτερη ευθύνη.
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:45

οι παιχτες ειναι μη μου απτου το εχουμε μαθει το παραμυθακι απο περισυ κιολας με το κυπελλο...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mkpaok » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:45

Caballo Viejo έγραψε:Εμείς που φωνάζαμε πέρσι για την κατάργηση των πλει – ωχ, θα είμαστε οι πρώτοι που θα τα εκμεταλλευτούμε φέτος. Αν φυσικά φτάσουμε ως εκεί…

Αλλιώς τις δάφνες της Μόσχας να τις κρατήσουμε για καμιά φακή τις κρύες νύχτες του προσεχούς χειμώνα, όταν άλλοι θα παίζουν στην Ευρώπη.

Απόψε απελπίστηκα!


Προπερσι φωναζαμε. Περσι ευνοηθηκαμε.
Άβαταρ μέλους
mkpaok
 
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:36
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:45

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΑΠ, Νο3

Εκτός play-off ρε? Τέτοια ξεφτίλα?
Εγώ πότε θα δω γκολ μπαμπα?
ειπαμε φέτος η χρονιά θα είναι του ύψους και του βάθους αλλά όχι να σε κάνει γιο-γιο και η καβάλα!
Δηλ. οι υπόλοιπες ομάδες του πρωταθλήματος έχουν ταμειακά τακτοποιήσει τις πληρωμές όλων των παικτών τους και μόνο η ΠΑΕ ΠΑΟΚ τους έχει απλήρωτους?
Αμα φάμε καμμία π@υτσα από το χανούμι στο κύπελλο τι γίνεται ρε μόρτες? Διαλυόμαστε?
Ξέρω-ξέρω θετική ενέργεια και τα ρέστα.
Ποιος είπε ότι οι παίχτες του ΠΑΟΚ διαλέγουν παιχνίδια? πιπέρι στο στόμα.
Η π@υτάνα η κούραση φταίει! Προτείνω του χρόνου να μην παίξουμε ευρώπη και να αποκλειστούμε νωρίς νωρίς από το κύπελο για να κάνουμε ένα ξεκούραστο, άνετο και χωρίς άγχος πρωτάθλημα.

Παίκτες του ΠΑΟΚ καταστρέφετε ότι καλό έχετε χτίσει φέτος. Το μπινελίκι θα πέσει σύννεφο από εδώ και μπρος με την πρώτη στραβή.

ΚΑΝΤΕ ΑΠΟΧΗ, ΚΑΝΤΕ ΑΠΟΧΗ
ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:48

απαπα οπλαρχηγε εισαι κακεντρεχης...ακου εκει διαλεγουν παιχνιδια...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:48

Όποιος λέει για στημένο παιχνίδι λέει μαλακίες. Χωρίς παπάκια. Κανείς δεν ξεφτιλίζεται έτσι ούτε φέρνει τον εαυτό του σε τόσο δύσκολη θέση για να στήσει παιχνίδι κινδυνεύοντας να τινάξει τη χρονιά στον αέρα. Τα υπονοούμενα χωρίς στοιχεία είναι παπαριές, και αυτό χωρίς παπάκια. Πρέπει να είναι στην καλύτερη πολύ στεναχωρημένος και στη χειρότερη τραγικά ηλίθιος κάποιος για να το πιστεύει αυτό. Αν θέλετε στημένο, κοιτάξτε κατά Νέα Σμύρνη μεριά.

Η διοίκηση πρέπει ήδη να σκέφτεται τι θα κάνει το καλοκαίρι στο προπονητικό και στις μεταγραφές. Έκανε πολλά λάθη φέτος και πρέπει οπωσδήποτε να κοιτάξει να σώσει ό,τι μπορεί.

Μερική εξιλέωση με δυο διπλά στο ΟΑΚΑ αλλιώς την άλλη Τετάρτη θα τρώνε κράξιμο 90' ακόμα και αν κερδίζουν με 9-0 στο εικοσάλεπτο. Αγαπάμε την ομάδα αλλά δεν ξεχνάμε ότι είναι ακριβοπληρωμένοι επαγγελματίες. Χρειάζονται και τη γιούχα και ειδικά μετά το έγκλημα που έκαναν χθες και σήμερα. Έδωσαν την ομάδα βορά στον κάθε στραβόστομο αγ@μητο ανά την Ελλάδα.

Τα πλέιωχ είναι μια βλακεία και μισή και πρέπει να καταργηθούν βοηθηθεί - δε βοηθηθεί ο ΠΑΟΚ από αυτά.
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό spiros1989 » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:50

Χθες γύρισα από Μόσχα με τν οδικη εκδρομη και βλεπω αποχες για μη πληρωμη των πριμ στους παιχτες και γενικα αποδιοργανωση....το μονο που εχω να πω ειναι:

ΚΑΝΤΕ ΑΠΟΧΗ ΚΑΝΤΕ ΑΠΟΧΗ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ...

Για ολα αυτα φταιτε εσεις οι πανυγυρτζηδες που μετα τα χ με κατι ομαδουλες σαν τν βαζελο η τν γαυρο χειροκροτατε και επευφημειτε τους παιχταραδες μας και πανυγηριζετε στα αεροδρομια...

Αν επαιρνα 1 εκατομυριο σαν τν σαλπιγγιδη θα εβγαζα τν φανελα και θα καθομουν παγκο αλλα αμα δν εχεις @@ ετσι ειναι....

ΑΝ ΔΝ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΤΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΠΙΣΩ....
spiros1989
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:52

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:51

Pegasus έγραψε: Τα πλέιωχ είναι μια βλακεία και μισή και πρέπει να καταργηθούν βοηθηθεί - δε βοηθηθεί ο ΠΑΟΚ από αυτά.



...............
ΕΤΣΙ
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Makis4444 » Κυρ 27 Φεβ 2011, 21:58

Απαράδεκτη εμφάνιση από όλους.Φοβερός και τρομερός στόχος η είσοδος στην πεντάδα.Πολύ καλή η πρωτοβουλία που πήραν στην αρχή του ματς οι οργανωμένοι.
Τα πρόβατα τότε άρχισαν να βελάζουν δυνατά:"Τέσσερα πόδια καλό,δύο πόδια κακό!"...
Άβαταρ μέλους
Makis4444
 
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Τετ 03 Φεβ 2010, 13:02

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καβάλα 0-2 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Κυρ 27 Φεβ 2011, 22:04

οχι αλλο σαλπιγγιδη μακη χαβο
πονεσαν τα ματια μας
βαλε τον κλαους
να μοιρασει λιγο το τοπι
....
επισης ακυρο μεγαλο στους ΠΑΟΚαρχες δημοσιογραφακους ξερολες που ολα τα ριχνουν ειτε στην ατυχια ειτε στο πεπρωμενο ειτε στις ανυπερβλητες ομαδαρες...
ελεος
ολα λαθος σημερα απο παικτες και προπονητες
τον πιστευα τον χαβο
αλλα σημερα κατεβηκε σκαλια
εκανε πολλα λαθοι
πρωτα απ ολα επρεπε να αφησει ελζαρ μεσα ..ηταν κινητικος και διεισδητικος...
πετα εξω σαλπιγγιδη που τα κανει ολα μα ολα λαθος
απο κοντρολ πασες τελειωματα και βαλε τον εξυπνο κλαους να δημιουργησει χωρους να μοιρασει σωστα με τον μουσλι που επισης βοηθαει
και τι κανεις βγαζεις τον ελζαρ και βαζεις ιβιτς το γυρνας παρολο που χανεις σε 4-3-2-1 και μετα 0-2 ξανα 4-4-2
ελεος
επισης ο βιερινια την εχει ακουσει λιγακι και χανει την ουσια στο παιχνιδι τελευταια
μεγαλος παικταρας ο αμπντουν
...
μουσλι θετικος πολυ αλλα χαθηκε μεσα στην τραγικη μερα της ομαδας...
δε παει αλλο
...
τη τρελα μου...
το κυπελλο και το κυπελλο
φαγωθηκαμε ...
κανε πολλα και μιλα λιγο λεει ενα γνωμικο...
ariskatiforos
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Σχόλια και παραλειπόμενα αγώνων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης