Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις καλαθοσφαιριστών στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 29 Οκτ 2015, 19:37

Από το videάκι δείχνει ένα στυλ "Μπορεί να ζυγίσω λίγο παραπάνω από ένα Hyundai Getz, but still got it! 8-) "..
Δεν είμαι ιδιαίτερα θερμός με τη κίνηση για να πω την αλήθεια, αλλά αφού there is no hair for better players..και βγάλαμε έναν μήνα με Balaban!!

Δεν είναι ο Big Sofo του 2005 φυσικά (πω πω καύλα), αλλά θα προσφέρει! Ελπίζω να μην ενδιαφερθεί καμιά ομάδα Ευρωλίγκας...

Παλιό μου πουλέν ο Sofo και θα στηρίξω εννοείται! :pano:


Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47087
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Πέμ 29 Οκτ 2015, 19:43

Μεχρι 1 νοεμβρίου είναι και για ανανέωση ή μόνο για αγορα νεου ?
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 29 Οκτ 2015, 20:01

Chuck, πάρε τη Κ.Α.Ε. εσύ, να πάρουμε Bolt, Hamilton, Djokovic, Neymar.. Θα σηκώσουμε πρωτάθλημα, κύπελλο, Euroleague, Championsleague, βραβεία MTV, βραβείο Αρίων, Oscar, Football League, Νόμπελ, και το Iron Fist από το Tekken...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47087
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Πέμ 29 Οκτ 2015, 21:27

Μόλις διάβασα στο δνα πως ο Σχορτσανιτης συμφώνησε με τον ΠΑΟΚ. Μένουν μόνο οι λεπτομέρειες
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9920
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 29 Οκτ 2015, 21:31

Ο καλή κίνηση αν γινει
Εικόνα δεν εχω αλλα αν εχει λιγο ορεξη ο σουλης θα τον φτιαξει
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » Πέμ 29 Οκτ 2015, 21:33

Ξέρουμε αν θα μεινει και ο μπάλαμπαν μαζί με το Σχορτσιανίτη;
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ 21 Οκτ 2015, 20:59

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό dtown » Πέμ 29 Οκτ 2015, 21:42

Απο το ρεπορταζ του sdna

Από κει και πέρα, σίγουρα ο διεθνής σέντερ θα είναι παίκτης του «Δικεφάλου του Βορρά» μέχρι τις 20 Δεκεμβρίου. Αυτή είναι η συμφωνία των δύο πλευρών. Μετά τη συγκεκριμένη ημερομηνία, θα μπορεί να πάει σε όποια ομάδα θέλει έναντι μικρού οικονομικού τιμήματος. Κάτι, που ισχύει και στη περίπτωση του Κώστα Βασιλειάδη. Δεν αποκλείεται, πάντως, (γιατί ποτέ δεν ξέρουμε τί γίνεται) στο μεσοδιάστημα να βρεθεί κάποιος από τον ΠΑΟΚ, να βάλει βαθιά το χέρι στην τσέπη και ο Σχορτσανίτης να μείνει μέχρι το τέλος της σεζόν στην Πυλαία: θαύματα γίνονται ακόμη και σήμερα.
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 29 Οκτ 2015, 21:45

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ έγραψε:Ξέρουμε αν θα μεινει και ο μπάλαμπαν μαζί με το Σχορτσιανίτη;


Οικονομική αυτοκτονία αν μείνει! Σε 2 μέρες τελειώνει το συμβόλαιό του... Δεν αξίζει.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47087
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό valantis8 » Πέμ 29 Οκτ 2015, 22:26

Μακαρι να ερθει, οσο για το ρεπορτάζ του sdna εγω λεω ότι είναι ότι να ναι, μαλλον ο δημοσιογράφος θα είναι μπροστα στις διαπραγματεύσεις ε; και το συμβολαιο του Βασιλειαδη δεν εχει τετοιο ορο απ ότι ξερω και μαλιστα με ευθηνη του Παικτη. Πιστευω ότι και το καλο τεταρτο του Σοφο θα βοηθησει την ομαδα να ξεκλειδωσει.
valantis8
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 29 Οκτ 2015, 22:27

ayto to diplo toy sumpoliti itan isos pio simantiko apo ti diki mas 100ara... ;)
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Πέμ 29 Οκτ 2015, 22:31

Πραγματικα δεν μπορω να μας καταλαβω....Ερχεται παικτης που επαιζε μεχρι και φετος
σε ομαδα Ευρωλιγκας και μας χαλαει που θα ερθει μεχρι τον Δεκεμβριο?? με την προοπτικη
να παμε τελικο και να περασουμε απο τον ομιλο μας στην Ευρωπη?? Δηλαδη ποιον θελετε?
Να φερουν τον Ντανκαν μεχρι το τελος της χρονιας?? Δεν θα φυγει ο Σοφο αν ερθει.
Δεν βρισκει ομαδα τωρα θα βρει τον Δεμεβριο που τα ροστερ θα ειναι γεματα κατα 90%??
Πες οτι βρισκει σας χαλαει να παιζει 2 μηνες στην ουσια χωρις χρηματα ενας ψηλος Ευρωλιγκας
στην ομαδα μας?? (γιατι το συμβολαιο θα εχει λογικα 50-80 χιλιαρικα buy out).
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό valantis8 » Πέμ 29 Οκτ 2015, 22:34

BigBaby έγραψε:Πραγματικα δεν μπορω να μας καταλαβω....Ερχεται παικτης που επαιζε μεχρι και φετος
σε ομαδα Ευρωλιγκας και μας χαλαει που θα ερθει μεχρι τον Δεκεμβριο?? με την προοπτικη
να παμε τελικο και να περασουμε απο τον ομιλο μας στην Ευρωπη?? Δηλαδη ποιον θελετε?
Να φερουν τον Ντανκαν μεχρι το τελος της χρονιας?? Δεν θα φυγει ο Σοφο αν ερθει.
Δεν βρισκει ομαδα τωρα θα βρει τον Δεμεβριο που τα ροστερ θα ειναι γεματα κατα 90%??
Πες οτι βρισκει σας χαλαει να παιζει 2 μηνες στην ουσια χωρις χρηματα ενας ψηλος Ευρωλιγκας
στην ομαδα μας?? (γιατι το συμβολαιο θα εχει λογικα 50-80 χιλιαρικα buy out).

Στην ευρωπη δεν εχει δικαίωμα σημετοχης επαιξε με τους γαυρους της σερβιας σε δυο αγωνες ευρωλιγκα.
Δικαίωμα θα εχει αν περασουμε στην επομενη φαση.
Δεν πιστευω ότι θα φυγει γιατι θα δημουργηθουν οι συνθήκες για να μεινει μετα τον Νοεμβριο....
valantis8
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Πέμ 29 Οκτ 2015, 22:36

Roman αν ασχοληθω εγώ με το μπάσκετ θα είναι ως παίκτης-προπονητης-φυσιοθεραπεφτης-καθαριστης-σχολιαστης-οπαδος ... ιδιοκτήτης δεν θέλω να γίνω ειμαι νέος ακόμα έχω 30-40 χρόνια μπροστά μου πριν σκεφτώ την απόσυρση

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 29 Οκτ 2015, 22:39

BigBaby έγραψε:Πραγματικα δεν μπορω να μας καταλαβω....Ερχεται παικτης που επαιζε μεχρι και φετος
σε ομαδα Ευρωλιγκας και μας χαλαει που θα ερθει μεχρι τον Δεκεμβριο?? με την προοπτικη
να παμε τελικο και να περασουμε απο τον ομιλο μας στην Ευρωπη?? Δηλαδη ποιον θελετε?
Να φερουν τον Ντανκαν μεχρι το τελος της χρονιας?? Δεν θα φυγει ο Σοφο αν ερθει.
Δεν βρισκει ομαδα τωρα θα βρει τον Δεμεβριο που τα ροστερ θα ειναι γεματα κατα 90%??
Πες οτι βρισκει σας χαλαει να παιζει 2 μηνες στην ουσια χωρις χρηματα ενας ψηλος Ευρωλιγκας
στην ομαδα μας?? (γιατι το συμβολαιο θα εχει λογικα 50-80 χιλιαρικα buy out).


Μην το ψαχνεις. Καποιοι ζουν στα 90'ς κ περιμενουν λεβινγκστον για να ερθουν γηπεδο. Το οτι ετσι οπως παμε θ κινδυνεψουμε δεν βλεπω να σας χαλαει, ο σχορτσιανιτης σας πειραξε
Dimg4
 

Re: Μεταγραφές- Μπάσκετ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό valantis8 » Πέμ 29 Οκτ 2015, 22:45

Ρε παιδια πως βλέπετε δηλ ότι θα εχουμε πρόβλημα;
Το ροστερ μας είναι μια χαρα, κι αν μπει κ ο Σοφο θα είναι σουπερ.
valantis8
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες