Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις καλαθοσφαιριστών στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 29 Ιαν 2013, 01:00

angelheart έγραψε:Όχι δεν πρέπει. Σήμερα την ελληνική, αύριο την γιουγκοσλάβικη, σε μια βδομάδα τη κολεγιακή, σε ένα μήνα αυτήν του draft κτλ.

Και μετά θα αρχίσουμε τα σχόλια του στυλ "δεν ξέρει ο προπονητής να μάθει σύστημα στους παίκτες".

Και σε κανά τρίμηνο θα εμφανιστεί και ο Shark με τις φωτογραφίες από τις σαμπάνιες.

Οπότε άστο σου λέω. Μια χαρά είναι η ομάδα με τον Μπάνε να μη του ζαλίζουμε τα @@. Άπαξ και εμφανιστούμε αρχίζουν τα προβλήματα.


:?: Δε κατάλαβα που είναι το λάθος.Να μήν κάνουμε κουβέντα για μεταγραφές?Ποσταρε ο παλοκ για ρόμπινσον κι εγώ λέω οτι υπάρχουν ταλέντα στην Ελλάδα που τ ανακαλύπτουμε στα 30 τους.Δεν υπέδειξα κάποιο παίκτη .Όσο γι αυτά που γράφεις οτι θα γίνουν, σε ποιά ομάδα δε γίνονται?Και είναι φυσικό επόμενο όσο εκφράζονται διαφορετικές απόψεις .Εχω δει εγγλέζους να βρίζονται για το πια έκδοση του Linux είναι καλύτερη, σε ελληνικό οπαδικό φόρουμ δε θα γίνονταν?

Αμάν βρε άνθρωπε του Θεού. Νισάφι. Ξεσπάθωσες κιόλας :D
Εντελώς ειρωνικό είναι το ποστ και φυσικά όχι προς εσένα.
Angelheart
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26719
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 29 Ιαν 2013, 01:22

γι αυτόν εδώ γράφει το sport24.gr

http://www.eurobasket.com/player.asp?Cn ... mNotSure=1

πέρυσι 11ος καλύτερος παίκτης στην (γεμάτη πολύ καλούς αμερικανούς) Α2 ιταλίας. Φέτος στη Βερόνα είχε λίγο χειρότερη χρονιά (σταθερά πάντως 2ος καλύτερος της ομάδας) αλλά δεν ξέρω γιατί τον άφησαν free. Κάθησα να δω ήδη ένα ημίχρονο από περσινό αγώνα της jesi που υπάρχει στο youtube. Καλούτσικος μου φαίνεται, ΟΚ ντρίμπλα, τροφοδοτεί καλά τους ψηλούς, βλέπει γήπεδο. Φυσιογνωμικά ταιριάζει με McGrath στο πιο αργό όμως (το παρατσούκλι του είναι Mickey άρα θα ταιριάξει με τον Donald McGrath). Στο σουτ μοιάζει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ με τον McAlarney που έπαιξε Ηλυσιακό νομίζω (και φέτος Limoges- πάλι νομίζω...). Σουτάρει ακίνητος και συνήθως το βάζει (στο ημίχρονο που έχω δεί έχει βάλει περίπου 17 πόντους από τους 46 της ομάδας του...).
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό angelheart » Τρί 29 Ιαν 2013, 01:29

Palok τι λες, του χρόνου ο McGrath που θα πάει ; γιατί έτσι όπως παίζει το παιδί...

ΥΓ : για τα του παίκτη δεν σχολιάζω. Μιλάω αν έχει και νόημα να πω κάτι. Για μπασκετμπολίστες τι να πω ;
ΥΓ2 : πολύ ωραίο το blog του goodfella. Αν δεν ήταν μια ατάκα που είχες αναφέρει (πριν ΜΗΝΕΣ) ούτε που θα το ήξερα. Ο άνθρωπος πραγματικά το ξέρει απέξω το άθλημα. Δεν είναι και πολλοί τέτοιοι.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 29 Ιαν 2013, 01:47

για του χρόνου δεν ξέρω. Για φέτος σίγουρα πάντως ελπίζω να μην τον σκεφτεί ο γαύρος για αντικαταστάτη του Μάντζαρη... ;)
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 29 Ιαν 2013, 08:28

kataramenos5 έγραψε:Αμάν βρε άνθρωπε του Θεού. Νισάφι. Ξεσπάθωσες κιόλας :D
Εντελώς ειρωνικό είναι το ποστ και φυσικά όχι προς εσένα.
Angelheart


angelh ασχετα αν αναφέρεται η όχι σε μένα πιστεύω οτι πρέπει να γράφουμε περισσότερο για ότι έχει σχέση με το μπάσκετ.Ακομα και ιντριγκδόρικα ποστ τραβάνε την προσοχή στο φόρουμ και φέρνουν κόσμο στα αντίστοιχα τόπικ.Δεν υπάρχει καλή η κακή δημοσιότητα λεν οι διαφημιστές .Το θέμα είναι να τραβήξεις την προσοχή του κόσμου.Και το μπάσκετ μας το χρειάζεται αυτό ;)
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26719
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 29 Ιαν 2013, 14:01

Χώρισαν Τόφας και Μπαρτ

Όπως αναμενόταν, χώρισαν Τόφας και Στιβ Μπαρτ. Ο Αμερικανός γκαρντ είναι έτσι ελεύθερος να παίξει κάπου αλλού.
http://basketnet.gr/main/2/europe/artic ... CE%BC.html

oli τι λές? μην ξερογλύφεσαι λέμε!!! Ας πούμε οτι για κάποιο λόγο θα ερχόταν στον ΠΑΟΚ με ένα τάληρο το μήνα. Ταιριάζει όμως αυτή η προσωπικότητα δίπλα σε Donnie-Μπίδη??????
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό trel@menos » Τρί 29 Ιαν 2013, 14:18

πιστευω αν ειναι να παρουμε ενα γκαρντ καλυτερα να φυγει ο χατσερ και τα λεφτα που ηταν να παρει να τα δωσουμε στον καινουργιο.
δεν ειναι καλο να βγουμε εκτος μπατζετ για αλλη μια χρονια.
η ομαδα ρολαρει μια χαρα. προτιμω να εχουμε ολους τους παικτες πληρωμενους παρα να δημιουργησουμε εξτρα εξοδα.
Άβαταρ μέλους
trel@menos
 
Δημοσιεύσεις: 2506
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 08:12

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Τρί 29 Ιαν 2013, 14:20

palok έγραψε:Χώρισαν Τόφας και Μπαρτ

Όπως αναμενόταν, χώρισαν Τόφας και Στιβ Μπαρτ. Ο Αμερικανός γκαρντ είναι έτσι ελεύθερος να παίξει κάπου αλλού.
http://basketnet.gr/main/2/europe/artic ... CE%BC.html

oli τι λές? μην ξερογλύφεσαι λέμε!!! Ας πούμε οτι για κάποιο λόγο θα ερχόταν στον ΠΑΟΚ με ένα τάληρο το μήνα. Ταιριάζει όμως αυτή η προσωπικότητα δίπλα σε Donnie-Μπίδη??????


Συνωνυμία ή γιος του πολυβόλου του Ηρακλή;
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 29 Ιαν 2013, 14:24

υιός



PS:δε νομίζω οτι μπορεί να έρθει πλέον τέτοιος παίκτης τώρα στον ΠΑΟΚ. Τότε που τα λεγε ο oli ας προσέχαμε... ;)
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Τρί 29 Ιαν 2013, 14:29

Όχι ρε συ...πωπω...νιώθω λίγο μεγάλος τώρα...χαχα

Ο Ίνγκραμ δεν έχει κανά διάδοχο;;;

Κάτι θα έχει μείνει στο DNA, δεν μπορεί :opaokara:
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό arrwstos » Τρί 29 Ιαν 2013, 14:38

Μια εφημερίδα (όχι αξιόπιστη) γράφει σήμερα και αυτή για τον Μακκόνελ της Βερόνα.
Άβαταρ μέλους
arrwstos
 
Δημοσιεύσεις: 883
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 12:05
Τοποθεσία: Salonika

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό olivares » Τετ 30 Ιαν 2013, 14:45

Για τον λευκο Richard McConnell το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι παίκτης που δεν έχει καν θετική αναλογία μεταξύ ασσίστ-λαθών (+2 ή +1 είναι πάντα το βασικό ζητούμενο από τον point) τα 2 τελευταία χρόνια στην α2
Ιταλίας δε με εμπνέει να του δώσω τα κλειδιά ούτε για 20' που τον χρειάζομαι.

http://www.eurobasket.com/team.asp?Cntr ... 290&Page=3

Αντιθέτως

Αναδημοσίευση από 3 Ιουνίου 2010


H 4η και προτελευταία μου πρόταση για τη θέση του point guard θα ξυπνήσει αναμνήσεις στους γέρους στο φόρουμ τις οποίες μπορούμε ωραιότατα να συνοδεύσουμε με δίσκο του Αττίκ στο γραμμόφωνο.

Steve Burtt Jr.

Ναι, καλά διαβάσατε οι γέροι, μην τρέχετε στα οπτικά. Πρόκειται πράγματι για το γιο του Steve Burtt, παλιό παίκτη του Ηρακλέους το 1992 που ήρθε για να αντικαταστήσει τον David Ingram, ενθουσίασε με την απόδοση του και αποχώρησε όταν επιστρέφοντας από τις διακοπές των Χριστουγέννων βρέθηκαν στις αποσκευές του μικροποσότητες κοκαίνης (2gr.) και χασίς (11gr.) :roll: Ο ΕΣΑΚΕ εξάντλησε τότε την αυστηρότητα του αποκλείοντας τον παίκτη δια βίου και απελαύνοντας τον από τη χώρα.

Ο τρελό-Νεουρκέζος μπαμπάς του και εγώ είχαμε συναντηθεί όταν ζούσα στο μεγάλο μήλο το Φλεβάρη του 2000 στο Balducci της Δυτικής μεριάς στην 66η οδό (θρυλική Delikatessen αλυσίδα της Νέας Υόρκης) για κάποια αφορμή που δεν είναι της παρούσης καθώς δεν είμαι εγώ το θέμα εξαιτίας του ότι είχε φτάσει στα χέρια μου το όνομα του 16χρονου γιου του τότε που πήγαινε στο Rice High School το καθολικό δηλ.γυμνάσιο του Harlem στην 124η. Το τι γέλιο είχαμε ρίξει με τον τύπο δεν περιγράφεται ενώ τον είχα φυσικά βομβαρδίσει με ερωτήσεις για την εποχή που έπαιζε στους Phoenix Suns και ήταν συμπαίκτης του Tom Chambers, του Dan Majerle και λοιπών Palokικών. Παρότι αντικειμενικά ήταν δύσκολο να συνεργαστούμε καθώς ήταν δηλωμένη η επιθυμία του ο γιος του να πάει κολλέγιο όπως και εκείνος στο Iona State (όπου ο μπαμπάς ήταν πρώτος σκόρερ όλων των εποχών και εκεί κατέληξε και ο γιος και έγινε...2ος σκόρερ όλων των εποχών) καθίσαμε 3 ώρες μαζί και είχαμε πει τα πάντα. Όταν τον ρώτησα για την καυτή πατάτα της Ελλάδας δεν κόλωσε "That was me man. It was plain stupid" αλλά έσπευσε να μου διευκρινίσει ότι αυτό δεν έχει καμία σχέση με το γιο του (κλασσικά από ψιλο-ζουρλό μπαμπά τα παιδιά βγαίνουν κάπως πιο συγκρατημένα) ο οποίος είναι εντελώς άλλος χαρακτήρας.

Πράγματι ο jr. παρότι έχει αρκετά από τα μπασκετικά χαρίσματα του μπαμπά (εξού και το προσωνύμιο "the saga continues") όντας εξαιρετικός σκόρερ και πασέρ, με εντυπωσιακό μακρινό σουτ και μπασίματα καθώς είναι επίσης combo guard που ζητάει συνέχεια μπάλα αλλά έχει και μία σημαντική διαφορά με το γεννήτορα του: είναι ελαφρώς soft ως παίκτης εξαιτίας κυρίως της καλής και χριστιανικής του ανατροφής (συνηθίζεται στους παίκτες από Καθολικά γυμνάσια) και αυτό το είχε παραδεχτεί και ο ίδιος ο μπαμπάς του.

Το βλαστάρι του ύψους 1,85 δεν τα κατάφερε ακόμα να παίξει στο ΝΒΑ όπως εκείνος (εκτός από τους Suns έπαιξε 4 πλήρη χρόνια σε Golden State, Clippers, Washington) αλλά δεν το βάζει κάτω μέχρι τέλους για αυτό όπως και άλλοι καταλήγει τον Οκτώβρη να παίζει σε ότι κάτσει. Πέρσι ας πούμε είχε βρεθεί στο Ισραήλ παίζοντας εξαιρετικά (αναδείχτηκε καλύτερος παίκτης του Ισραηλινού πρωταθλήματος το 2008) στην Ashkelon μια ομάδα της παράκτιας πόλης του Νότου στα Βόρεια της Γάζας αλλά κουράστηκε να τρέχει στα καταφύγια κάθε τρεις και λίγο από τις σειρήνες βομβαρδισμού και είχε αρνηθεί να επιστρέψει. Βλέπετε η πόλη βρίσκεται 5 λεπτά οδικώς από την κύρια στρατιωτική βάση των Ισραηλινών από όπου εκτοξεύαν το 90% των πυραύλων προς την Παλαιστίνη και όπως ήταν φυσικό ήταν αντίστοιχος στόχος.

Το 2009-10 μετά από νέα αποτυχημένη προσπάθεια να μείνει στη 12αδα του Memphis στο ΝΒΑ κατέληξε στον Απόλλωνα στην Κύπρο (!) από όπου έφυγε φυσικά ψάχνοντας κάτι καλύτερο και στις 29 Ιανουαρίου του 2010 πήγε στη 2η ομάδα της Ουκρανίας τη Ferro Zaporozhye όπου και πάλι οργίασε. Σε 20 παιγνίδια είχε 22,4π. και 5,5 ασσίστ από 98/171 δίποδα (57%), 58/140 τρίποδα (41%) και 78 στις 98 βολές (79%) ενώ κατέβαζε 3,1 ρημπάουντ, έκανε 1,6 κλεψίματα αλλά και 3,8 λάθη εξαιτίας μιας παρορμητικότητας που εκπορεύεται εκ του πατρός και στον υιό. Στις 2 Ιουνίου 2010 οι Ουκρανοί παρότι έφτασαν ημιτελικό μαζί του (έχασαν 1-3 από την πρωταθλήτρια τελικά Azvomash) και τον είχαν υπογράψει για 4 μήνες με 80,000$ (60,000 ευρώ) ανακοίνωσαν ότι η συνεργασία τους έληξε και ο Jr. είναι και πάλι ελεύθερο πουλί.

Έχει διακριθεί όπου και αν έχει παίξει όπως στη Menorca στην Ισπανία, στη Novara στην Ιταλία, στη Benfica στην Πορτογαλία ενώ στην Ελλάδα έχει παίξει το 2007 στην Ολυμπιάδα Πατρών (!) από την οποία φυσικά και την κοπάνησε το Μάρτη καθώς ήταν απλήρωτος και τους είπε ότι πρέπει να πάει στη Νέα Υόρκη γιατί το παιδί του ήταν άρρωστο :D . Σε εκείνο το 5μηνο που είχε μείνει στη Μιναρούπολη και είχε συμπαίκτη τον Καλαϊτζίδη και τον Καποτά είχε προλάβει ασφαλώς όπως πιθανώς θα θυμούνται κάποιοι να κλείσει το σπίτι του βάζελου φορτώνοντας τον με 24 πόντους (6 στα 11 δίποδα, 2 στα 8 τρίποδα, και 6 στις 11 βολές με τένδεξ 0.427) στη νίκη της 2ης αγωνιστικής επί του Ζέλικο με 68-67! Τους ίδιους πόντους έβαλε εντός και απέναντι στον Άρη (24 με 7 στα 12 δίποδα, 2 στα 4 τρίποδα, και 4 στις 6 βολές) αλλά η ομάδα του έχασε 71-82, ενώ είχε 28 μέσα στη Νέα Σμύρνη με το Νιόνιο (7/9 δίποδα, 2/5 τρίποδα, 8/9 βολές και 0.724) όπου πάλι έχασαν 77-70.

Απέναντι στον Π.Α.Ο.Κ. βρέθηκε την 11η αγωνιστική της σεζόν 2006-7 και ήταν και πάλι εξαιρετικός με 23 πόντους από 3 στα 4 δίποδα, 5 στα 12 τρίποδα, 2 στις 2 βολές και 0.446 αλλά ο δικέφαλος των Parker, Washington, Καλαμπόκη, Scepanovic, Sekulic, Pasalic, Χαριτόπουλου, Αγαδάκου, Βεργίνη, Μανωλόπουλου και Κούβελα φτερούγισε με τη νίκη 63-68 από το μιναρόκλειστο. Πριν την κοπανήσει στα τέλη Φλεβάρη 2007 από το καράβι που βούλιαζε είχε εκείνη τη χρονιά σε 18 παιγνίδια στην Α1 16,44 πόντους μ.ο (296) από 66 στα 114 δίποδα (57%), 34 στα 96 τρίποδα (35%) και 62 στις 77 βολές (80%) και το αξιοπρεπέστατο 0.400 στο τένδεξ καθώς μάζευε 2,5 ρημπάουντ αλλά έδινε μόλις 1 ασσίστ μ.ο ανά παιγνίδι, πράγμα λογικό καθώς έπαιζε περισσότερο σούτιν γαρδ αφήνοντας το κουμάντο στον άσσο στον Μπουντούρη (ναι έπαιξε και εκεί), τον Ασημακόπουλο, τον αρχηγό μας (με τον εκτυφλωτικό μ.ο 4 πόντων εκεί) και τον Τσάμη.

Πρόκειται σίγουρα για αξιόλογο παίκτη που θεωρώ πως με πολύ ψήσιμο μπορούμε να προσεγγίσουμε με το κασέ των 20,000$ για 4 μήνες από τον ατζέντη του Steve Buck αλλά στα αρνητικά εκτός από τη softness συγκαταλέγεται και το ότι είναι μέτριος αμυντικός και φυσικά όχι καθαρόαιμος point αλλά combo guard καλαθομηχανή όπως λέει και ο ίδιος αλλά παίζει σωστά το pick and roll και βλέπει γήπεδο όπως φαίνεται και από το ότι έχει σταθερά πάνω από 5 ασσίστ τα τελευταία χρόνια.

[youtube]M79ee9KvNow&feature=player_embedded[/youtube]
When the power of love overcomes
the love of power
the world will know peace.
Άβαταρ μέλους
olivares
 
Δημοσιεύσεις: 704
Εγγραφή: Τετ 07 Μάιος 2008, 12:54
Τοποθεσία: Άνδεις

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 30 Ιαν 2013, 15:37

ο Burtt δε νομίζω οτι ταιριάζει στη χημεία του backcourt μας με την έννοια οτι μιλάμε για έναν πάρα πολύ καλό παίκτη (κυρίως επιθετικό αλλά ο αριθμός των ασσιστ που βγάζει αποδεικνύουν το court vision του),πανάκριβο (ειδικά μετά την απόκτηση και του Ουκρανικού-αν δεν κάνω λάθος- διαβατηρίου) και με ψυχολογία βασικού (νομίζω σε όλες τις ομάδες του ήταν πρώτο βιολί). Από την άλλη μεριά, αν μπορούσαμε να τον πάρουμε και διαβάζοντας και τις επιλογές που έχει ολάκερος γαύρος στα guards για αντικαταστάτη του Μάντζαρη, σίγουρα δεν θα μπορούσα να μην κοιτάξω αυτή την επιλογή (που προσωπικά σαν παίκτης καθαρά μου αρέσει πολύ καθώς μου θυμίζει Jerrels)! ο ΠΑΟΚ μιλάει πάντως για "ΑΚΡΙΒΗ" περίπτωση (oli, μιλάς για 20Κ ή 5ΚUSD/month ???) ... ;)

όσον αφορά τον λευκό Mickey, έφαγα 1 ώρα (άδικα :mrgreen: ) από τη ζωή μου και τον είδα σε ένα περσινό ματς Bologna-Jesi. Στο allstar game καλύτερες άμυνες παίζουνε... ΟΚ, δεν είδα κάτι που να με τραβήξει ως Point. Καλός σουτέρ ναι (τύπου McAlarney) από τα 7 και 8 μέτρα, χώνεται μέσα, κερδίζει τις βολές, βάζει και τα layups. Αλλά από ταχύτητα δεν είδα κάτι (παρόλο που είναι μόλις 1.82), ντρίμπλα rien de special, άμυνα πάντα στο 1 μέτρο τον αντίπαλο (αλλά ΟΚ και οι υπόλοιποι έτσι έπαιζαν). Γενικά ρε παιδί μου δεν είδα κάτι: περιμένω έναν κοντό να είναι ανακατωσούρας και φουλ γρήγορος στυλ Jason Rοwe (που πάει στον ΚΑΟΔ) ή έστω Taurean Green (που δεν είχε κάνει κακό δίδυμο με τον Donnie στην ΑΕΚ). Το τυπικό δηλαδή που ήθελα και για τον Hatcher (ο οποίος απεδείχθη μάλλον ο χειρότερος αμερικανός στην ιστορία του ΠΑΟΚ στη διείσδυση και τα τελειώματα μέσα)
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 31 Ιαν 2013, 19:15

ξερει κανεις τι γινετε με λινο και με τον αμερικανο?
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 31 Ιαν 2013, 19:47

με Λίνο τα τυπικά, με Αμερικανό ακόμα ψάχνουνε.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες