Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις καλαθοσφαιριστών στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 07 Ιουν 2012, 09:45

σκέψου οτι ο βρύζας μιλάει φέτος για μπάτζετ 6 μύρια και ο βάζελος στο μπάσκετ για 12 (και ο γαύρος για 20...)...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 07 Ιουν 2012, 10:14

ακεψιμαιδης ηταν αυτος που επαιζε α1 φετο? ξεχναω ομαδα..
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 07 Ιουν 2012, 10:27

μαρούσι (νομίζω και πριν ηρακλή)

http://www.esake.gr/main/index.php?pl=1 ... Q9MTkyMQ==
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 07 Ιουν 2012, 10:31

μακαρι τετοιες κινησεις ειναι καλες...μου ειχαν αρεσει κποι νεοι απο το μαρουσι αλλα δε θυμαμαι αν ηταν αυτος... :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό trelopaoki89 » Πέμ 07 Ιουν 2012, 10:32

Ο μανουσος πρεπει να ειναι το 1985 γεννημενος,γυρω στα 2,05 υψος αν θυμαμαι 5αρι και επαιζε πριν κατι χρονια στα εφηβικα του ΠΑΟΚ,μετα δεν ξερω,ο ελευθεριαδης ειναι 3αρι 1,97 του 1989 και επαιζε αια ευοσμου,ηταν στους πρωτους σκορερ της β εθνικης φετος με καλο τριποντο
trelopaoki89
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 00:05

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 07 Ιουν 2012, 10:43

μακάρι να υπάρχουνε παιδιά που να ανταποκριθούν. δε με νοιάζει πού παίζανε και τι ηλικία έχουν. αρκεί να τους δεί ο σούλης και να πεί οτι του κάνουν για 10 λεπτά ;)
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 07 Ιουν 2012, 17:49

[youtube]GYeLEDFKDjc&feature=player_embedded#![/youtube]

Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό Τρόμος » Πέμ 07 Ιουν 2012, 18:06

Νεανική όμαδα με δυο καλούς Αμερικάνους και Ντικούδη θέλω.Καμιά υπερβαση,να βγει η χρονιά χωρίς προβλήματα όχι κοινωτικούς που θα πάρουν 60-70.000 για να παίξουν 3-4 λεπτά.
Τρόμος
 
Δημοσιεύσεις: 3802
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 13:57
Τοποθεσία: Παγουριστάν

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό moican4 » Πέμ 07 Ιουν 2012, 18:16

Συμφωνώ και αν μπορεί να γίνει μια μικρή υπέρβαση για τον Παππά..
Τι Παπαδόπουλος και τρίχες..
Αυτός την κοπάνησε για το χρήμα, τώρα που ξέμεινε να έρθει πίσω..?
Ας μείνει στον γαύρο..
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Πέμ 07 Ιουν 2012, 20:00

Συμφωνώ νέα παιδιά φθηνά και να μείνουμε σταθεροί στο πλάνο στης εξυγίανσης. Κρατάμε μόνο Παππά - Ντικούδη. Από κει πέρα με καλό σκάουτινγκ και όχι υπερβολές φτιάχνουμε μια αξιόπιστη ομάδα.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Πέμ 07 Ιουν 2012, 22:03

Λοιπόν εγώ προσπαθώ από πέρισυ να φέρω επενδυτές στο μπάσκετ δείτε τι έστειλα πριν από λίγο στον πρόεδρο της Τσσκα στο μπάσκετ τον Βαλουτίν. Κάντε τις προσευχές σας να έρθει και να πιάσουν τα παρακάλια μου.


Hello mr Valutin. I am a Greek citizen and a PAOK BC fun!

I came in contact with you to just to tell you that our team PAOK BC can be a real investment to you and to your companies.

Our team PAOK BC is one of the most historical teams in Europe but in the last 10-15 years, unfortunately we are not as great as we used to be.

From our country is also two great big teams in terms of European basketball i am sure you will know. These teams are Olympiacos (2012 Euroleugeu Champion against your team) and Panathinaikos. Especially for the second team (Panathinaikos) owns 6 European titles.

The fact is that you can make a lot of money and at the same time help our team PAOK BC to get again to its prime.

If you see some videos in Youtube of our football team PAOK FC you will understand that we have a lot of people who will make a stadium full and get you money. (http://www.youtube.com/watch?v=i0sAp35TjMY - http://www.youtube.com/watch?v=swg7icWJ0IU)

Also PAOK BC has a one of the best European courts PAOK SPORTS ARENA Which holds 9.000 people and created in 2000.

I think if you spend to our team 3-4-5 million dollars our people will hug the team again and you will make also a big advertisment for you foundations. Chalkidiki is a great open field to invest too, which is close to Salonica-Thessalonikh, where our teams belongs.

Our General Manager Nikos Stavropoulos and our Chairman Bane Prelevic are both great players of the past with well- known influence and will provide to you to be good people for advertisment.

We have some financial problems but with your economic power everything will be again great!

I really want and i hope to help us, cause this will be an one-one deal.

Thank you for your time mr Valutin and please think serious our offer!

(you will only spent 3-4 million dollars but you will get more in short time! We WILL SUPPORT YOU IF YOU HELP US -i know that you do need us but help us it will be great!-)

Thank you, yours sincerely Konstantinos Akrivos

So this is the website of PAOK BC : http://www.paokbc.gr/

PLEASE ITS SERIUS JUST MAKE A TRY WE DO NOT NEED MUCH MONEY! YOU CAN MAKE OUT MORE!!!!
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 07 Ιουν 2012, 22:24

Από προηγούμενες ομάδες θα ήθελα για μια φτηνή βιώσιμη λύση: Καλαμπόκη, Παππά, Ντούβνιακ, Δεμερτζή, Δέδα, Καλλέ, Καλαμπάκα. Αν επιτρέπει το οικονομικό και Ντικούδη ή Λάζο. Οπωσδήποτε κάποιον γύρω στα 2,04 από τα καμπ και τις μικρότερες κατηγορίες ή και Γιουγκοσλάβο Πολωνό κτλ. Κάτι σε Καββαδά στυλ εννοώ, δυνατό.
Ξένους 2 και καλούς παρά 4 και μέτριους.
Από άλλες ομάδες σίγουρα Ακεψιμαίδη, είχε παίξει καταπληκτικά στην Πυλαία με το Μαρούσι, έχει μπασκετικότητα. Αν μας παίρνει σίγουρα και Χαραλαμπίδη(αντί Καλαμπόκη μόνο και μόνο γιατί είναι Σαλονικιός,αν και τους γουστάρω και τους 2 και μπασκετικά και σαν άτομα από τις λίγες κουβεντούλες που έχουμε κάνει).
Φτηνό κοινοτικό θα έλεγα εκείνο το κωλόπαιδο που δε χάνει σουτ τον κοντοστούπη πως τον λένε; της Ρόδου
Για αλλαγή του Δέδα εκείνον τον τριποντάκια σκόρερ της Β θα έπαιρνα.
Και τον Νέστωρ για σκορ (αντι-Μαρσαλ στο τζάμπα...)
Μένει να βρεις έναν Φράνκι Κιγκ με λίγα λεφτά και ένα ψηλό μαύρο σαν αυτούς που φέρνει ο Πανιώνιος και είσαι τζετ..!

αν το παράκανα στο παραπάνω όνειρο μη με ξυπνάτε...
κι αν φέρει λεφτά ο Ρώσος πάρτε μου τον Σοφοκλή

Ζἠτω η Αλεξανδρούπολη
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 07 Ιουν 2012, 22:36

baneprelevic361 έγραψε:Λοιπόν εγώ προσπαθώ από πέρισυ να φέρω επενδυτές στο μπάσκετ δείτε τι έστειλα πριν από λίγο στον πρόεδρο της Τσσκα στο μπάσκετ τον Βαλουτίν. Κάντε τις προσευχές σας να έρθει και να πιάσουν τα παρακάλια μου.

Hello mr Valutin. I am a Greek citizen and a PAOK BC fun!


χωρίς να θέλω να σου χαλάσω το όνειρο, ο πρόεδρος της CSKA λέγεται Vatunin. Βαλούτιν?? μάλλον τη βαλούτα είχες υπόψιν σου... :mrgreen: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 07 Ιουν 2012, 22:38

KalamarGiannis έγραψε:Από προηγούμενες ομάδες θα ήθελα για μια φτηνή βιώσιμη λύση: Καλαμπόκη, Παππά, Ντούβνιακ, Δεμερτζή, Δέδα, Καλλέ, Καλαμπάκα. Αν επιτρέπει το οικονομικό και Ντικούδη ή Λάζο. Οπωσδήποτε κάποιον γύρω στα 2,04 από τα καμπ και τις μικρότερες κατηγορίες ή και Γιουγκοσλάβο Πολωνό κτλ. Κάτι σε Καββαδά στυλ εννοώ, δυνατό.
Ξένους 2 και καλούς παρά 4 και μέτριους.
Από άλλες ομάδες σίγουρα Ακεψιμαίδη, είχε παίξει καταπληκτικά στην Πυλαία με το Μαρούσι, έχει μπασκετικότητα. Αν μας παίρνει σίγουρα και Χαραλαμπίδη(αντί Καλαμπόκη μόνο και μόνο γιατί είναι Σαλονικιός,αν και τους γουστάρω και τους 2 και μπασκετικά και σαν άτομα από τις λίγες κουβεντούλες που έχουμε κάνει).
Φτηνό κοινοτικό θα έλεγα εκείνο το κωλόπαιδο που δε χάνει σουτ τον κοντοστούπη πως τον λένε; της Ρόδου
Για αλλαγή του Δέδα εκείνον τον τριποντάκια σκόρερ της Β θα έπαιρνα.
Και τον Νέστωρ για σκορ (αντι-Μαρσαλ στο τζάμπα...)
Μένει να βρεις έναν Φράνκι Κιγκ με λίγα λεφτά και ένα ψηλό μαύρο σαν αυτούς που φέρνει ο Πανιώνιος και είσαι τζετ..!

αν το παράκανα στο παραπάνω όνειρο μη με ξυπνάτε...
κι αν φέρει λεφτά ο Ρώσος πάρτε μου τον Σοφοκλή

Ζἠτω η Αλεξανδρούπολη


δεν είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ αυτό που σκέφτονται πάντως με το δικό σου πλάνο . τώρα θα με πείς, άλλο σκέφτομαι, άλλο υλοποιώ...

PS: για μένα το κόλπο είναι 2 ΚΑΛΟΙ ΣΚΟΡΕΡ αμερικανοί. για μένα. για το τεχνικό τημ δεν ξέρω...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Μεταγραφές Μπάσκετ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Πέμ 07 Ιουν 2012, 22:54

palok έγραψε:
baneprelevic361 έγραψε:Λοιπόν εγώ προσπαθώ από πέρισυ να φέρω επενδυτές στο μπάσκετ δείτε τι έστειλα πριν από λίγο στον πρόεδρο της Τσσκα στο μπάσκετ τον Βαλουτίν. Κάντε τις προσευχές σας να έρθει και να πιάσουν τα παρακάλια μου.

Hello mr Valutin. I am a Greek citizen and a PAOK BC fun!


χωρίς να θέλω να σου χαλάσω το όνειρο, ο πρόεδρος της CSKA λέγεται Vatunin. Βαλούτιν?? μάλλον τη βαλούτα είχες υπόψιν σου... :mrgreen: :opaokara:


Φτου! Γαμώτο κάτι λάθος έγραψα. Τέσπα, θα έρθει να μας πάρει αλλιώς θα τον πάρω με τις πέτρες!
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες